Skocz do zawartości

Ile mężatek ma na koncie zdradę/zdradza? Orientacyjna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.04.2021 o 14:47, Kiroviets napisał:

Najlepsza jedna - z sąsiadem zza ściany, jej pierwszą big love- przyłapani na gorącym uczynku przez męża

 

Moja ex była bardziej światowa :D Żyrardów, Gdańsk :D Gdyby nie zjebana mordoksiążka, to też mogło by być, jak piszesz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dowiedziałem się o tym, że pewna babka. 42 lata. Zostawiła męża co ma 49. Złożyła pozew o rozwód. I poszła do typka co ma 25 lat i dwójkę dzieci. Przecież taki młody ją podupcy i zostawi. A ona myśli, że jest gwiazda okolic i rejonów. Lol. 

 

Znałem też sytuacje gdzie typkowi uciekało oko. Jak patrzył na ciebie. To wydawało Ci się ze patrzy na bok. Jednak tak wszystko było nie tak. Cofnięta zuchwa i ogólnie paskudny. Gościu miał stanowisko. Cham, burak do potęgi. Nie szanował ludzi. I miał tam swoją taka pracownice. Która woziła go do roacy. Potem on z nią jeździł. Miala luzy w robocie. I typek wymienił ją na młodszy model. Co one w nim widziały? 

Pewnego razu. Ja jako biały rycerz, który mial napierdolone w głowie, że kobieta to ósmy cud świata. Ze ona na pewno nie zdradzała męża z tym typkiem. No bo jak to tak? Przecież ona ma męża. 

Dostałem tylko odpowiedź. No i co z tego, że ma? I wybuchnęli śmiechem. 

Edytowane przez Montella26
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Montella26 said:

Ostatnio dowiedziałem się o tym, że pewna babka. 42 lata. Zostawiła męża co ma 49. Złożyła pozew o rozwód. I poszła do typka co ma 25 lat i dwójkę dzieci. Przecież taki młody ją podupcy i zostawi.

Ale przynajmniej ją jeszcze przed jakiś czas podupcy młode mięsko, jurne i świeże, a nie podwiędłe i przeterminowane.

Dziwisz się jej? Jak będziesz miał 42 lata, to będziesz wolał 25-latkę czy 49-latkę?

Babsztyl pewnie doskonale wie, że nic z tego na dłuższą metę nie będzie.
I pewnie doskonale też wie, że to jej ostatnia szansa na seks z kimś atrakcyjnym i młodym.

Poczuła, że kolejnej szansy nie będzie i poszła na całość, żeby się na resztę życia wyszaleć.

Rzeczywistość jest okrutna.

 

9 hours ago, Montella26 said:

Co one w nim widziały? 

Stanowisko i kasę, za które można się ubrać, wypachnić, poszaleć u fryzjerki i kosmetyczki, a potem na nową-lepszą-siebie wyrwać cichaczem na Tinderku jakiegoś ogiera, żeby sobie wynagrodzić swoje poświęcenie (tak, one seks z kolesiami z wyższej półki, ale nieatrakcyjnymi postrzegają jako swoje wielkie poświęcenie dla takiego brzydala, nie jako puszczanie się za pieniądze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od osobowości. Np moja była żona zdradza praktycznie każdego mężczyznę. Ciągle zmienia partnerów. Nikt z nią długo nie wytrzymuje. Jednocześnie jakies inne moje byłe nie zdradzają i tworzą długie udane związki. 

Czesto zdradzaja te które ksiezniczkuja, udają wielkie damy. Oh co ona to nie jest i kogo ona nie może miec. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zwykły Facet napisał:

Dużo zależy od osobowości. Np moja była żona zdradza praktycznie każdego mężczyznę. Ciągle zmienia partnerów. Nikt z nią długo nie wytrzymuje. Jednocześnie jakies inne moje byłe nie zdradzają i tworzą długie udane związki. 

Czesto zdradzaja te które ksiezniczkuja, udają wielkie damy. Oh co ona to nie jest i kogo ona nie może miec. 

Moja ex, szara myszka (gdy z nią brałem ślub), wynajęła mieszkaniu w mieście po rozwodzie i rzecz jasna po tym jak ogarnąłem jej robotę marzeń (wówczas z szarej myszki stała się pewną siebie bezwzględną istotą). Swego czasu spotykaliśmy się na małe co nieco. Spotkania obfite były w miłość francuską zakończoną błogim finiszem, po czym potrafiła pojechać na randkę z Tindera. Z jednym z tych gości jest aktualnie w związku. Miała nadzieje, że do niej wrócę, a ja tylko utwierdzałem się w przekonaniu o słuszności opuszczenia matrixa.

 

Zapomniałem dodać. Myslicie, że się nawróci? :) Byście widzieli i słyszeli jak zmieniała zdanie co do swojej przyszłości. Od: 1) po co mi facet, ja nikogo nie chcę mieć 2) kurde ja chyba potrzebuję takiego misia (jej obecny facet). Gość jakąś chatkę buduje, więc ten no, nadaje się :) 

Zamieniła jednego jelenia (mnie) na kolejnego i w momencie kiedy odzyskałem dawne JA zdradziła go ze mną. Choć to się nie liczy, bo przecież była w początkowej fazie związku!

 

Edytowane przez antyrefleks
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Jak miałem wykłady z psychologii pojawił się temat testów, ankiet oraz w jaki sposób zadawać pytania.

 

Wykładowca pokazał nam przykłady drażliwych pytań typu pytania o zdradę, posiadania dziecka innego partnera, ilości partnerów seksualnych itp.

 

Powiedział, że sformułowane pytanie ma wielkie znaczenie w diagnostyce, pytania oceniające mogą spowodować udzielanie fałszywych odpowiedzi. Zacytuję pytania z pamięci.

 

Pytania oceniające:

 

- Czy pani zdradziła swojego męża?

- Czy kiedykolwiek pani dopuściła się zdrady?

- Czy pani złamała przysięgę małżeńską dopuszczając się zdrady?

 

W tych przypadkach kiedy pojawiały się pytania, zawsze w grupie badawczej liczącej tysiąc pojawiała się mała ilość kobiet, która przyznała się do zdrady. Wtedy ledwo 3-8% kobiet się przyznawała.

 

Zaś gdy pytania zostały zmienione na nieoceniające, bez użycia słowa zdrada czy mąż na innej grupie badawczej z taką samą ilością osób będących w związkach małżeńskich  to nagle statystyki strzelały w górę zbliżając się do granic 40-48%

 

Czy pani przeżywała rozterkę którego kochanka wybrać?

Czy pani miała dwóch partnerów seksualnych w jednym czasie?

Czy pani była pożądana przez dwóch mężczyzn i była ich kochanką?

Czy pani jest wyzwoloną kobietą i uznaje, ze można posiadać kilku kochanków jednocześnie?

Czy pani lubi mieć wybór między dwoma, trzema kochankami?

Czy pani urzeczywistniła marzenie bycia pożądana i kochana przez dwóch czy więcej mężczyzn?

Czy pani seksapil jest tak silny, że może mieć kilku kochanków na raz?

 

Potem powtórzono te same pytania pierwszej grupie i nagle statystyki strzeliły w górę.

 

Najprościej mówiąc - bierzesz ankietę jeśli widzisz pytania nieoceniające to masz przed sobą najbardziej wiarygodne wyniki badań niż te wyniki z ankiet z pytaniami oceniającymi.

 

W internecie jest masa tych badań, tylko niestety ciężko jest znaleźć takie ankiety z pytaniami nieoceniającymi.

 

  • Like 8
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan Dokładnie, podałeś pytanie nieoceniające. Nie pada słowo zdrada jedynie to słowo jest dla niepoznaki schowane w słowie "przygoda". Podświadomie słowo przygoda dobrze się kojarzy to kobieta prędzej właśnie tak powie, że miała przygodę.

 

Psycholog czy badacz muszą nagimnastykować się aby uzyskać jak najbardziej szczere odpowiedzi i jeszcze dla pewności co najmniej dwu-trzykrotnie powtórzyć to pytanie w różnych konfiguracjach.

 

@wrotycz Jeśli kiedyś natknę się na ankietę z pytaniami nieoceniającymi podczas buszowania po necie to tutaj wkleję aby inni mogli zobaczyć jak wtedy pojawiają się całkiem inne statystyki niż przy tych pytaniach oceniających.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Martius777 said:

Czy pani miała dwóch partnerów seksualnych w jednym czasie?

Czy pani była pożądana przez dwóch mężczyzn i była ich kochanką?

Czy pani jest wyzwoloną kobietą i uznaje, ze można posiadać kilku kochanków jednocześnie?

Czy pani lubi mieć wybór między dwoma, trzema kochankami?

Czy pani urzeczywistniła marzenie bycia pożądana i kochana przez dwóch czy więcej mężczyzn?

Czy pani seksapil jest tak silny, że może mieć kilku kochanków na raz?

 

Żadne z tych pytań nie pyta o zdradę.

Dwóch partnerów mogła mieć przed małżeństwem. Dokładnie taka sama odpowiedź może paść na pozostałe pytania i żadne z nich nie "dowodzi" zdrady.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz

28 minut temu, wrotycz napisał:

Żadne z tych pytań nie pyta o zdradę

Bingo!

Właśnie o to chodziło psychologom i badaczom!

Myślisz, że pytania nie są o zdradzie :)

 

Pytanie psychologa brzmiało - Czy zdradzałaś? Nieważnie kiedy - w małżeństwie czy wcześniej.

 

@thyr - prawidłowo myślisz!

11 minut temu, thyr napisał:

Jesli jest sie szlaufem to nie ma znaczenia , bo jaka to zdrada partner czy maz jeden ch..j 😂.

 

Miałaś 2 kochanków? Wniosek jest jeden - była zdrada. Któryś był zdradzany.

 

Pozostałe pytania typu czy uznaje posiadanie kochanków itp mają na celu sprawdzenie czy odpowiedzi są spójne, jak wspominałem - psycholog czy badacz muszą nagimnastykować się aby uzyskać jak najbardziej szczere odpowiedzi i jeszcze dla pewności co najmniej dwu-trzykrotnie powtórzyć to pytanie w różnych konfiguracjach.

 

Jeśli badacz chce wiedzieć czy zdrada była w małżeństwie to wtedy badacz w niektórych przypadkach musi dokonać oszustwa.

 

Wchodzi i mydli oczy - Będziemy badać czy panie są przebojowe, potrafią urzeczywistniać własne marzenia, są odważne, otwarte w łóżku, sięgają po nagrodę.

 

Pojawiają się pytania o sukcesy w pracy, domu i w nich przemycamy pytania o zdradę.

 

Czy w ciągu ostatnich 5 lat:

- przeżywała pozazwiązkową przygodę?

- przeżywała rozterkę którego kochanka wybrać?

- miała dwóch partnerów seksualnych w jednym czasie?

- była pożądana przez dwóch mężczyzn i była ich kochanką?

- wyzwoloną kobietą i uznaje, że można posiadać kilku kochanków jednocześnie?

- lubi mieć wybór między dwoma, trzema kochankami?

- urzeczywistniła marzenie bycia pożądana i kochana przez dwóch czy więcej mężczyzn?

- seksapil jest tak silny, że może mieć kilku kochanków na raz?

 

(uwaga, wtedy badacz zaprasza tych którzy mają dłuższy staż w małżeństwie niż 5 lat)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martius777 napisał:

Zaś gdy pytania zostały zmienione na nieoceniające, bez użycia słowa zdrada czy mąż na innej grupie badawczej z taką samą ilością osób będących w związkach małżeńskich  to nagle statystyki strzelały w górę zbliżając się do granic 40-48%

Przerażające prawie połowa. Nie chciał bym być z kobietom która twierdząco odpowiedziała na co najmniej jedno z tych pytań. 

 

W dniu 31.10.2021 o 11:15, Montella26 napisał:

Ostatnio dowiedziałem się o tym, że pewna babka. 42 lata. Zostawiła męża co ma 49. Złożyła pozew o rozwód. I poszła do typka co ma 25 lat i dwójkę dzieci. Przecież taki młody ją podupcy i zostawi. A ona myśli, że jest gwiazda okolic i rejonów. Lol. 

Też mnie zastanawia tak wielkie mniemanie o sobie kobiet. Pewnie przez kukoldów kłamstwo mówione 100 razy stało się prawdą w ich głowach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, Martius777 said:

Miałaś 2 kochanków? Wniosek jest jeden - była zdrada. Któryś był zdradzany.

 

[...]

 

Czy w ciągu ostatnich 5 lat:

[...]

 

(uwaga, wtedy badacz zaprasza tych którzy mają dłuższy staż w małżeństwie niż 5 lat)

 

 

 

Dopóki nie jest zastosowany trik o którym napisałeś na końcu te pytania niekoniecznie są o zdradę.

 

Np. w sytuacjach typu ONS, FWB i innych współczesnych skrótach ciężko mówić o zdradzie dopóki nie padnie jasno ustalenie, że jest się razem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Martius777 said:
48 minutes ago, wrotycz said:

Żadne z tych pytań nie pyta o zdradę

Bingo!

Właśnie o to chodziło psychologom i badaczom!

Myślisz, że pytania nie są o zdradzie

 

Jeśli nie była w związku formalnym to to nie jest formalnie zdrada. Nie znasz  związku, nie wierz na jakich był zasadach więc tego zdradą nazwać nie możesz, tym bardziej w sensie formalno-prawnym.

 

22 minutes ago, Martius777 said:

(uwaga, wtedy badacz zaprasza tych którzy mają dłuższy staż w małżeństwie niż 5 lat)

 

Tylko w takim przypadku możesz wnioskować o zdradzie formalnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, antyrefleks napisał:

Moja ex, szara myszka (gdy z nią brałem ślub), wynajęła mieszkaniu w mieście po rozwodzie i rzecz jasna po tym jak ogarnąłem jej robotę marzeń (wówczas z szarej myszki stała się pewną siebie bezwzględną istotą). Swego czasu spotykaliśmy się na małe co nieco.

To akurat zrozumiałe. Szare Myszki bardzo czesto po nieudanym związku zostaja puszczalskie i wyrahowane. Przestają wierzyc i miłość i chca sie mścić i wykorzystywac kolejnych facetów. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2021 o 11:15, Montella26 napisał:

I poszła do typka co ma 25 lat i dwójkę dzieci.

She want a young cock, milf hunter normalnie :D 

W dniu 20.04.2021 o 13:35, jankowalski1727 napisał:

Podajmy może typowe cechy bądź sytuację w małżeństwie, które też zwiększają ryzyko zdrady.

1/ niskie dochody męża

2/ słabe smv męża

3/ brak kontroli w związku małż.

4/ przystojni kolesie w pracy czy w otoczeniu lejdi

5/ skłonność lejdi do kurwienia się 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.