Skocz do zawartości

Euro 2020 (2021) - temat zbiorczy


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Nawet Ronaldo nie chce pić tego syfu jakim jest Cola.

 

Ajwaj. Przecież obecnie reklamuje Pepsi. Według mnie to jest przekaz podprogowy do zarządu Pepsi. Płacić więcej hajsu nygusy. Bo was też spuszczę do kibla.

5 godzin temu, RealLife napisał:

Krystyna kasy już nie potrzebuje to może zachowywać się jak chce. 

Bez stałego dochodu. Aby utrzymać obecną stopę życiową. To daję kilka lat i będzie reklamował makaron  w Polsce. Nie jedna gwiazda była nie wiadomo co a później reklamowała zupki chińskie:).

 

Sprytni to mogą być na swoim "podwórku". Bez parasola ochronnego i doradców giną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg tej stronki mamy 15. najlepszą pod względem wartości poszczególnych zawodników drużynę.

https://www.transfermarkt.com/euro-2020/teilnehmer/pokalwettbewerb/EM20

 

Tuż wyżej jest Szkocja, która dzisiaj fajnie zagrała z Anglią. Teoretycznie gorsi od nas są np.: Szwedzi, Ukraińcy, Czesi, Walijczycy. W praktyce sprawy mają się nieco inaczej :)

 

Mistrzostwa pokazały, że nawet teoretycznie słabsze zespoły mogą swoim zaangażowaniem i walką zmniejszyć dystans do zespołów złożonych z lepszych graczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, cst9191 napisał:

Czesi

i

43 minuty temu, cst9191 napisał:

Szwedzi


Ładnie sobie radzą po 4 punkty i faza pucharowa a zatrzymali naprawdę dobre drużyny jedni Chorwatów a drudzy Hiszpanów.

 

*Moje typy na poprzednich stronach trochę się różnią od faktycznych, naszą grupę myśle trafię.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wielcy Hiszpanie ich zmiażdżą i przygniotą butem do ziemi - tak samo jak robi to Enrique z Polkami na Erasmusie w Santiago de Compostela, podczas gdy ich Grzegorze czekają na nie w Pcimiu Dolnym - i żeby w końcu ludzie położyli tłustego chuja na tę reprezentację.

 

Ileż można, ludzie, od ponad 20. lat słyszę to samo pierdolenie.

 

Jakby wszyscy żyli w Memento.

 

Choć patrząc na wyniki wyborów i to z jaką łatwością ludzie łykają kolejne kłamstwa, to nie powinno mnie to w ogóle dziwić, a jednak...

  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ważniak napisał:

Mam nadzieję, że wielcy Hiszpanie ich zmiażdżą i przygniotą butem do ziemi

 

Jako fan piłki iberyjskiej mam to samo - ale to jest najsłabsza reprezentacja Hiszpanii w historii jaką wystawili w jakimkolwiek turnieju. 

 

Ale na gwałt potrzebują kompletu oczek,muszą strzelić dużo bramek bo sytuacja w grupie jest gęsta. 

 

0:7 i będę ukontentowany. Przegrać z najsłabszą 'La Roja" w historii..Oby tylko na szpicy zagrał Moreno a nie kastylijski odpowiednik Wernera (reprezentant Niemiec) - Morata.

10 minut temu, Ważniak napisał:

Ileż można, ludzie, od ponad 20. lat słyszę to samo pierdolenie.

Był taki okres po wpierdolu w 2009 roku. Ludzie olewali mecze repry..

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/majewski-bojkot-to-szalenczy-pomysl/wpymm53

 

 
Cytat

 

Selekcjoner reprezentacji Stefan Majewski oraz piłkarze, apelują do kibiców o niebojkotowanie najbliższych meczów biało-czerwonych w eliminacjach mistrzostw świata.

Na forach internetowych kibice nawołują do bojkotu meczu Polski ze Słowacją, który odbędzie się 14 października w Chorzowie. I póki co spotkanie, ostatni pojedynek eliminacji MŚ, cieszy się nikłym zainteresowaniem fanów futbolu.

 

 

Edytowane przez Perun82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Perun82 napisał:

Przegrać z najsłabszą 'La Roja" w historii..

Nie powiedział bym że z najsłabszą.

 

Do okresu 2007-2013 nawet nie ma sensu ich porównywać ale skąd wiesz czy to nie początek czegoś nowego i równie dobrego.

 

Po blamażu na euro(choć może zdarzy się cud) zwolnią trenera, jak myślicie? 

*Oczywiście trener nie odpowiada za wszytko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, BlacKnight napisał:

Nie powiedział bym że z najsłabszą.

 

Do okresu 2007-2013 nawet nie ma sensu ich porównywać ale skąd wiesz czy to nie początek czegoś nowego i równie dobrego.

 

Do złotego okresu nawet nie śmiem ich porównywać. Ale w porównaniu z tym co mieli w np 1998,2000 i 2002 wygląda to blado. 

27 minut temu, BlacKnight napisał:

Po blamażu na euro(choć może zdarzy się cud) zwolnią trenera, jak myślicie? 

Trener zostanie bo widać, że ma warsztat. Nie zmienia się samych firanek w burdelu. Trzeba pożegnać wielu zawodników i brać młodych, głodnych gry. 

 

Niestety szykuje się kontynuacja rządów w PZPN a to też nie wróży niczego dobrego. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perun82 napisał:

 

 

Niestety szykuje się kontynuacja rządów w PZPN a to też nie wróży niczego dobrego. 

Przez kontynuację rządów.

Masz zapewne na myśli wybór Marka Koźmińskiego na nowego włodarza polskiej piłki kopanej.

 

Moim zdaniem jednak .

W przypadku blamażu na Euro.

Dojdzie do zmiany warty u sterów.

 

Hersztem zostanie Czarek Kulesza .

Który mocno poświęcił się na promocję w terenie .

Wojewódzcy baronowie oraz podrzędni delegaci.

Według mojej wiedzy.

W większości staną po stronie białostoczczanina.

 

Walne zgromadzenie stowarzyszenia .

Odbędzie się w sierpniu .

Z pewnością będzie ciekawe ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RabarbaR napisał:

na nowego włodarza polskiej piłki kopanej.

Dokładnie tak.

 

1 minutę temu, RabarbaR napisał:

Wojewódzcy baronowie oraz podrzędni delegaci.

Według mojej wiedzy.

W większości staną po stronie białostoczczanina.

 

Walne zgromadzenie stowarzyszenia .

Odbędzie się w sierpniu .

Z pewnością będzie ciekawe

 

Ja siedzę w piłce amatorskiej i jestem ciekaw jak wiceszef PZPN i szef Dolnośląskiego ZPN wypadnie w wyborach wojewódzkiego ZPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja wykonywał tak swoje codzienne zawodowe obowiązki jak nasi piłkarze kopacze, to przy każdej ważnej okazji, projekcie, terminie, spotkaniu itp. tak zawalał jak oni i jeszcze się tak tłumaczyl jak Krychowiak czy Bednarek, to już dawno wyleciałbym z roboty w trybie natychmiastowym połączonym z dyscyplinarką. A tu jednak nic z tych rzeczy. Na kolejny trening po klęsce ze Słowacją przychodzi kilka tysięcy ludzi i głośno ich dopingują. Po raz kolejny: nic się stało. Podczas gdy się stało i to bardzo.

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że gdyby rozżalony, wkurwiony wręcz kibic zrobił to co chyba potrafi poza dopingiem najlepiej, czyli najpierw z poziomu trybun drwiłby z kopaczy, wyzywał ich, albo w najgorszym razie wparowałby na boisko, to własnie nie kopacze byliby uznani za winnych, to nie byłaby przyczyna takiego, a nie innego zachowania na trybunach, tylko wszyscy ci, którzy na ten mecz przyszli i dawali wyraz swojemu totalnemu wkurwieniu. To zasiadający na trybunach byliby winni, znowu zaczęłaby się na nich nagonka, a tym co biegają po bosku uszłoby znowu płazem.

 

Tak mi się przypomniala atmosfera z Poznania z przed trzech lat kiedy to miejscowi przecież nie kibice w medialnym przekazie dali popalić.

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RabarbaR napisał:

W przypadku blamażu na Euro.

Dlatego przydałby się mega eurowpierdol od Hiszpanów. 

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

Tak mi się przypomniala atmosfera z Poznania z przed trzech lat kiedy to miejscowi przecież nie kibice w medialnym przekazie dali popadlić.

Wizyta w szatni mile widziana - ale przecież żyjemy w sfeminizowanym świecie gdzie każdy krzyk traktowany jest jak zbrodnia. 

 

A na bojkot na trybunach się nie zapowiada.

4 minuty temu, Krugerrand napisał:

nasi piłkarze kopacze,

Wkłady do koszulek. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.