Skocz do zawartości

Bracia samcy i rady dla młodej kobiety na to czym się kierować przy wyborze mężczyzny


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, pumcia1982 napisał(a):

Co z tego, że Pan może zapłodnić jak musi się wspomagać tabletkami na potencję.

Co za niedocenianie męskich możliwości w tym względzie. Nie jestem tak stary zeby mówić z własnego doswiadczenia ale mam przeświadczenie że "potencja" w kazdym, nawet podeszlym wieku zależy od kondycji organizmu, stanu umysłu oraz odpowiedniej partnerki (a w poznym wieku takie przyciagaja pieniadze i/lub ststus i jest pelno takich przypadkow). Oczywiście maleje z wiekiem ale potencjał zawsze jakis jest.

PS takie wybiegi do potencji też obserwuje wśród kobiet. Kalka.

Edytowane przez Brat Przemysław
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pumcia1982 To czym się zajmujesz i Twój stan posiadania na pewno nie pomaga w znalezieniu partnera. Mężczyźni bardzo lubią używać argumentu "ja na to pracuję, więc ja decyduję", "skoro ja zarabiam więcej to Ty przynajmniej dom ogarnij (po pracy)", Ja nie mogę wziąć zwolnienia na chore dziecko, bo moja praca jest ważniejsza (bo więcej zarabiam)" itp. Jeśli masz majątek, własną działalność i spory dochód te te wszystkie argumenty tracą rację bytu. I wtedy jest "sprawdzam" dla tego słynnego "ta praca jest ważniejsza, gdzie są większe pieniądze". A przy dzieciach jeszcze "ja bym chętnie siedział z dzieckiem w domu. Pranie, gotowanie, sprzątanie to zajmuje 30min dziennie i bym to z palcem w nosie ogarnął, a potem sobie seriale oglądał. Bardzo chętnie się zamienię, tylko NIE MOGĘ, bo przecież muszę ciężko pracować na nasze utrzymanie".

Masz dwa wyjścia: 

1. Mężczyżni, którzy są mało ogarnięci życiowo i pasuje im taka druga mama, co wszystko załatwi, ogranie, rachunki zapłaci. To może być spoko opcja jeśli lubisz różnego rodzaju artystów. Taki mężczyzna może imponować swoim wyjątkowym talentem i pasją, do tego umie być romantyczny, wzbudzić emocje. Ale życie za niego ogarniać będziesz Ty i to Ty będziesz jedyną odpowiedzialną dorosłą w takim domu.

Wariant tej opcji to jakiś obcokrajowiec, który się chętnie zaczepi z dobrze ustawioną i ogarniętą Polką ;) No ale tu oczywiście nie ma co liczyć na jakieś wielkie uczucie. Raczej układ, z którego obie strony coś mają.

2. Szukać takiego, który Ci dotrzyma kroku, a najlepiej będzie pół kroku przed Tobą. Ale to wysoka poprzeczka jak pewnie sama wiesz. Takich mężczyzn jest mało, a Ci którzy są nie będą patrzeć na Twój majątek i umiejętności techniczne tylko na figurę i rok urodzenia. Taka smutna prawda.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Przemysław nie oszukuj się, wiek dopada każdego. Mentalnie to możesz mieć ochotę na wszystko. Ogólna sprawnośc fizyczna spada, gdyby było inaczej to po 55 roku dalej wołali by do wojska. Wiadomo wszystko zależy od stylu życia, genów. Może wizualnie lepiej trzymacie się od kobiet ale to tylko na minus. Jak wygląda dobrze, to można od chłopa wymagać jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, peg napisał(a):

Ogólna sprawnośc fizyczna spada, gdyby było inaczej to po 55 roku dalej wołali by do wojska

W Ukrainu biora juz chyba do 65 i co? Mieso jak mieso ale taki starszy madrzejszy a to nie dobre na wojnie. A kobiet w ogole nie biora chyba ze do jakiegos zamiatania lub a la burdello militare. A sprawnosc spada - przecież pisałem. Tylko rownomiernie. A zasoby i madrosc zyciowa rosnie (u niektorych). Więc to nie żadna pauza i słaby powód do shamingu.

Kobiety za to żyją dłużej i są zdrowsze. Nie ma co zazdrościć tego że mezczyzni starzeja się wolniej (nie wszyscy) i że mogą mieć młode partnerki (potencjalnie i nieliczni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że wzywają do 65 roku życia nie świadczy o lepszej sprawności. Pomimo ich życiowej mądrości dalej ich wcielają bez obaw o możliwośc buntu czy innych niekorzystnych zachowań , sam też ujołeś ten przykry fakt " mięsem". 

Rynek farmaceutyczny wspomagający potencję  rośnie. 

Nie ma co brać do siebie, że potencja spada, sprawności fizyczna, możliwości, wpływy spadają. Młode Wilczki zawsze były i będą, to tylko ten okres albo przed albo za człowiekiem 😉.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spada, piszę to chyba 3 raz 🙂 Ale jest to proces stopniowy i nie zero-jedynkowy. Wiec to zadna andropauza. Tak mezczyzni z wiekiem mają czesto problemy z erekcja ale potencjał zawsze jakis jest. W przeciwienstwie do kobiet po menopauzie. Pisałem przecież i to.

Chodzi mi o uchwycenie tej różnicy bo niepodoba mi się zakalamany termin andropauza.

A co do starych zolniezy to bardziej chodzi mi o to że nie będą nigdy tak zaangażowani jak młokosy a to przekłada się na wynik walk. Ja bym się tam migał jak mógł.

PS co do spadających wpływów się nie zgodzę jednak to dziady wywijały od zawsze tym pierdolnikiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maria napisał(a):

@pumcia1982 To czym się zajmujesz i Twój stan posiadania na pewno nie pomaga w znalezieniu partnera. Mężczyźni bardzo lubią używać argumentu "ja na to pracuję, więc ja decyduję", "skoro ja zarabiam więcej to Ty przynajmniej dom ogarnij (po pracy)", Ja nie mogę wziąć zwolnienia na chore dziecko, bo moja praca jest ważniejsza (bo więcej zarabiam)" itp. Jeśli masz majątek, własną działalność i spory dochód te te wszystkie argumenty tracą rację bytu. I wtedy jest "sprawdzam" dla tego słynnego "ta praca jest ważniejsza, gdzie są większe pieniądze". A przy dzieciach jeszcze "ja bym chętnie siedział z dzieckiem w domu. Pranie, gotowanie, sprzątanie to zajmuje 30min dziennie i bym to z palcem w nosie ogarnął, a potem sobie seriale oglądał. Bardzo chętnie się zamienię, tylko NIE MOGĘ, bo przecież muszę ciężko pracować na nasze utrzymanie".

Masz dwa wyjścia: 

1. Mężczyżni, którzy są mało ogarnięci życiowo i pasuje im taka druga mama, co wszystko załatwi, ogranie, rachunki zapłaci. To może być spoko opcja jeśli lubisz różnego rodzaju artystów. Taki mężczyzna może imponować swoim wyjątkowym talentem i pasją, do tego umie być romantyczny, wzbudzić emocje. Ale życie za niego ogarniać będziesz Ty i to Ty będziesz jedyną odpowiedzialną dorosłą w takim domu.

Wariant tej opcji to jakiś obcokrajowiec, który się chętnie zaczepi z dobrze ustawioną i ogarniętą Polką ;) No ale tu oczywiście nie ma co liczyć na jakieś wielkie uczucie. Raczej układ, z którego obie strony coś mają.

2. Szukać takiego, który Ci dotrzyma kroku, a najlepiej będzie pół kroku przed Tobą. Ale to wysoka poprzeczka jak pewnie sama wiesz. Takich mężczyzn jest mało, a Ci którzy są nie będą patrzeć na Twój majątek i umiejętności techniczne tylko na figurę i rok urodzenia. Taka smutna prawda.

 

Nie chce obcokrajowca. Nie bawią mnie tacy ludzie.

 

Chciałabym takiego, który kroczyłby koło mnie i mógł ze mną polować, albo inaczej, gdzie ja bym mogła kroczyć obok niego i razem polować. Heheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. PS .Możemy sobie pisać, o DiCaprio czy Urbanie, to jednostki.

Z wiekiem dynamika człowieka się zmienia, fajnie opisuje to cybernetyka od egzodynamizmu do endodynamizmu. 

Menopauza to też proces, to też się nie dzieje nagle, ale  faktycznie przychodzi moment kiedy prawdopodobieństwo potomstwa spad do zera. Mam kolegę, ktorego mama była po 50 jak go urodziła. Potenciał ma znaczenie wtedy gdy jest pożądany, i co z tego że mogła mieć dziecko jak już brakowało jej entuzjazmu, sił.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maria napisał(a):

lubią używać argumentu "ja na to pracuję, więc ja decyduję

Wątpię żeby przy dzisiejszym zbeciakowaniu którakolwiek kobieta usłyszała to od swojego męża czy partnera.🤔

 

1 godzinę temu, peg napisał(a):

nie oszukuj się

Hahah dobre xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pumcia1982 napisał(a):

Chciałabym takiego, który kroczyłby koło mnie i mógł ze mną polować, albo inaczej, gdzie ja bym mogła kroczyć obok niego i razem polować. Heheh.

No dobra, na strzelnicy tez byłem, zapisze się do koła łowieckiego.

Ale to Ty będziesz patroszyć upolowaną zwierzynę

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pumcia1982 napisał(a):

za to jako pasażer na tirze hehe i było fajnie

👍😎

 

14 minut temu, Brat Jan napisał(a):

O bosze tirówka!

No to nie wiem co z nami będzie...

Nie zafugujesz tym razem.😅😅

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

👍😎

 

Nie zafugujesz tym razem.😅😅

Mój kuzyn jeździ tirem. Zabrał mnie w trasę dla towarzystwa i dla mojej frajdy, hihi. Fajnie się jechało. Niestety nie dał pojeździć za kółkiem. Heheh. Ale szanuję Panów pracujących w ten sposób, bo to ciężki zawód. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

No...

:D:D

Szczególnie te wspólne nocowania w kabinie...

Były 2. Jak wiesz, auta są przystosowane do obsady podwójnej, są 2 wyrka. Dostałam takiej zajawki, że chciałam robić uprawnienia, jednak rozsądek wrócił do głowy, hihi. Wtedy bym w ogóle życia nie miała

Edytowane przez pumcia1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.