Skocz do zawartości

pOlki, Polacy i Arabowie - doświadczenia kobiety


Anonim84

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przeczytałem post mojej znajomej z FB, który tu w całości wrzucam. Pozwoliła mi na cytowanie, a myślę że jest bardzo ciekawy i co ciekawe pisany w tym tonie przez kobietę, coś takiego pewnie nie często się widzi, więc z pierwszej ręki. Nikt nie zarzuci, że pisali to jacyś incele z netu ze swojej wyobraźni:

 

"W czasach studiów moje koleżanki masowo wręcz zakochiwały się w "arabach". Chwaliły się nimi, przyprowadzały do mnie, do mieszkania. A taki zakochany podobno na "zabój" jej partner gdy tylko wyszła na chwilę pogadać z moją mamą czy do toalety, natychmiast mnie wybierał wzorkiem na królową swego życia, a czasami nawet próbował dobierać 😕 Nie znoszę tego! Jeżeli się z kimś wiążesz, to dopóki z nim jesteś , nie oszukuj, bądź wierny. No chyba że to obu stronom pasuje, ale to już co innego. I tu tego nie było. One wierzyły, ufały, obdarzały uczuciem, chciały być jedyne.
Mimo wszystko kiedy tylko się dało słuchałam z uwagą tych ciemnych panów, wtedy to była tajemnicza egzotyka. Chciałam wiedzieć jak myślą, jakie mają poglądy itp.
No i słyszałam nie raz , że kobiety w Polsce mają za dobrze, że mają za mało dyscypliny, że powinny chodzić w ciemnych chustkach i spódnicach, nigdy w spodniach. Jeden to nawet groził w żartach, że jak będziemy dalej takie bezwstydne, to Allah zatruje nam kiedyś wodę w kranach i zginiemy.
Słuchałam, ale do czasu.
Przyjaciółka przyszła raz z przystojnym wysokim, ciemnym, przyszłym panem doktorem. A on się w ogóle ze mną nie przywitał, tylko już na korytarzu zaczął wykład na temat złej Polski. I w pewnym momencie patrząc na mnie maślanym samczym wzrokiem powiedział "macie tak słabych facetów, że każda pójdzie z naszymi do łóżka". Otworzyłam drzwi i powiedziałam Spierdalaj!
Dziwę się niektórym feministkom ( facetom mniej bo nie wiedzą, że ich kobiety to dla wielu tamtych panów zwykłe dziwki do przelecenia) , że one tak się tymi książętami Orientu zachwycają. Przecież właśnie tam, wśród tych "książąt" gdzie te biedne kobity prawie nic nie mogą, feminizm ma sens!"
  • Like 13
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Anonim84 napisał:

I w pewnym momencie patrząc na mnie maślanym samczym wzrokiem powiedział "macie tak słabych facetów, że każda pójdzie z naszymi do łóżka".

Tu akurat miał rację.

 

8 minut temu, Anonim84 napisał:

Dziwę się niektórym feministkom ( facetom mniej bo nie wiedzą, że ich kobiety to dla wielu tamtych panów zwykłe dziwki do przelecenia) , że one tak się tymi książętami Orientu zachwycają.

Sądzę, że większość tych co idzie z nimi do łózka to zwykłe dziewczyny, nie jakieś tam feministki.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Anonim84 napisał:

No i słyszałam nie raz , że kobiety w Polsce mają za dobrze, że mają za mało dyscypliny, że powinny chodzić w ciemnych chustkach i spódnicach, nigdy w spodniach. Jeden to nawet groził w żartach, że jak będziemy dalej takie bezwstydne, to Allah zatruje nam kiedyś wodę w kranach i zginiemy.


Standardowo: hipokryzja.

Poza tym oni są mocni tylko w stadzie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Anonim84 napisał:

Jeden to nawet groził w żartach, że jak będziemy dalej takie bezwstydne, to Allah zatruje nam kiedyś wodę w kranach i zginiemy.

Heheszky heheszkami, ale zgłosiłbym do ABW. :)

 

A poza tym - przecież wy dla nich jesteście mięchem do ruchania.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, cst9191 napisał:

oni są mocni tylko w stadzie.

I tylko do czasu, gdy któryś z nich dostanie w pysk.

Tu można ich lać, bo nie ma obaw, że w ramach rewanżu zjedzie się ich pół dzielnicy.

Wg dzikich branie miejscowych kobiet to sposób kastracji rywali.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Anonim84 napisał:

 kobiety są takie jak im na to mężczyźni pozwalają.

Kolejne pierdolenie. Ja nie pozwalam, a i tak są i co? Jaki byś nie był to jej decyzja, czy jest zjebana, czy nie. Kolejne przekręcenie kota ogonem i wieczny wstyd mężczyzny, że to on winny. Każdy kurwa o sobie decyduje. Więcej myślenia zalecam i niezależności, bo półprawdy tylko robią wodę z mózgu. Jaka moja wina, że spotykam się z panienką, a ona odpierdala patologię? To moja kurwa wina? Ciągle ten mężczyzna winny, ja pierdolę. Czy wy nie macie już tego dość, tej retoryki pojebanej?

Edytowane przez mac
  • Like 15
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

Kolejne pierdolenie. Ja nie pozwalam, a i tak są i co? Jaki byś nie był to jej decyzja, czy jest zjebana, czy nie. Kolejne przekręcenie kota ogonem i wieczny wstyd mężczyzny, że to on winny. Każdy kurwa o sobie decyduje. Więcej myślenia zalecam i niezależności, bo półprawdy tylko robią wodę z mózgu. Jaka moja wina, że spotykam się z panienką, a ona odpierdala patologię? To moja kurwa wina? Ciągle ten mężczyzna winny, ja pierdolę. Czy wy nie macie już tego dość, tej retoryki pojebanej?

Nie pojedynczego, konkretnego mężczyzny tylko całego społeczeństwa. I tych co kręcą mediami, modą, a to są faceci, prezesi tv, koncernów, banków.

 

To całe gówno kto nakręca, tęczowe loga firm, klękanie przed meczami na znak solidarności z murzynami, dlaczego teraz w prawie każdej reklamie jest murzyn? Kto to nakręca? Kto jest prezesem Opla, czy innego Volkswagena, Adidasa, Ikei, KLM itd.? No chyba nie kosmici.

Edytowane przez Anonim84
  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anonim84 napisał:

No i słyszałam nie raz , że kobiety w Polsce mają za dobrze, że mają za mało dyscypliny, że powinny chodzić w ciemnych chustkach i spódnicach, nigdy w spodniach.

 

Kobiety w Polsce zaraz chyba po Francuzkach mają najlepszy kurwidołek w historii tej planety.

Co do dyscypliny przydało by się bo odkąd nie ma ostracyzmu społecznego i na wszystko kobietom się przyzwala to robią co chcą.

Oczywiście one wszem i wobec krzyczą o patriarchalnym obozie koncentracyjnym tylko zapomniały, że gdyby nie mężczyźni to dalej by siedziały w jaskiniach i nosa by nie wychyliły.

 

Godzinę temu, Anonim84 napisał:

A on się w ogóle ze mną nie przywitał, tylko już na korytarzu zaczął wykład na temat złej Polski

 

U ciapatych kobieta jest w hierarchii  na samym końcu, nawet zwierzęta są lepiej traktowane.

Polska witaminka nie rozumie, że to ona jako mniej wartościowa istota w islamie nie ma prawa nawet się odezwać.

 

Godzinę temu, Anonim84 napisał:

patrząc na mnie maślanym samczym wzrokiem powiedział "macie tak słabych facetów, że każda pójdzie z naszymi do łóżka".

 

Tutaj to chyba każdy mężczyzna się z nim zgodzi to jak dzisiaj wyglądają, zachowują się Polscy młodzi "mężczyźni" przechodzi ludzkie pojęcie.

Tak słabych samców w historii tego kraju jeszcze nie było wtedy nie dziw, że egzotyka lepsza bo tam mężczyzna nie daje sobie wejść na głowę.

 

Godzinę temu, Anonim84 napisał:

Dziwę się niektórym feministkom

 

Godzinę temu, Anonim84 napisał:

że one tak się tymi książętami Orientu zachwycają

 

Feministkom przechodzi chęć bycia nimi gdy porządnie zostaną wybolcowane przez prawdziwego Alfa.

Jak nie mają się zachwycać książętami? oni z samej definicji mają władzę, sławę, pieniądze, mogą dać lepsze życie.

Dodatkowo dzisiaj to modne a kobiety to klony społeczne i papugują wszystko to co jest na czasie.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w pełni zdanie @mac.

Odpowiedzialny mogę być za siebie i jestem odkąd ukończyłem 18 rok życia.

 

Nasze witaminki też same za siebie są, nie ma co tu usprawiedliwiać.

 

Co do ,,książąt orientu” a niech i zabierają je w w cholerę tylko potem niech nie będzie płaczu w konsulacie że trzeba spierdalać z powrotem do tej Polski bo tam feminizm nie obowiązuje.

 

Wogle ,,książę orientu” dla naszych drogich Pań jest najzajebistrzy ale do czasu.

 

Do czasu ustawienia do pionu a tutaj Polki rozpieszczane od małego i nagle za tymi Mirkami/Sebami tęsknią.

 

Tak się raczej kończy w większości.

 

*Dodatkowo przypominam że forumowa brać która myśli mniej więcej tak samo to procent w społeczeństwie, 99% to bluepill.

Sam się często na tym łapie jak zapominam. 
 

To faktycznie tutaj mają żniwa cały rok jak wszędzie gdzie się nie rozejrzysz rycerze okrągłego stołu. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anonim84 napisał:

Też jej to napisałem. Korwin też tak pisał, kobiety są takie jak im na to mężczyźni pozwalają.


Nie wiem dlaczego dostałeś tyle lajków. To jest nonsens i ogromna półprawda.

 

Człowieka można kontrolować tylko w pewnej części. Niektóre części osobowości może powstrzymywać właściwie wyłącznie groźba śmierci. Jak ktoś miał do czynienia z borderką czy ciężką narcyzką, to wie, że one nie hamują się właściwie przed niczym jak ofiara jest upolowana.

 

Osoba z natury negatywna jeżeli nie zniszczy swojego życia, to zniszczy Twoje. Dlaczego? Bo ta energia musi znaleźć gdzieś ujście. Płeć nie ma znaczenia. Patologia zaprasza do swojego życia więcej patologii. A w naszym pięknym kraju większość ludzi wychowywało się w mniejszej albo większej patologii i mają ją głęboko w sobie.

 

Arabowie radzą sobie z kobietami w ten sposób, że społecznie mogą robić z nimi właściwie co chcą. I im masowo to pasuje i w taki sposób ujarzmiają naturalną naturę kobiety. A i nawet wtedy Arabki potrafią zdradzać, chociaż za to grozi im kara śmierci.

 

Trzeba być ciężko naiwnym, żeby wierzyć, że jak się mocno trzyma ramę czy jest się jakimś mega alfą-sralfą (i będzie zawsze, co właściwie graniczy z niemożliwością) to kobieta nigdy nie pójdzie w tango na boku, czy coś jej nie odpierdoli. A szczególnie u nas kulturowo, gdzie ma do tego cały aparat możliwości.

 

Sorry, stary, ale myślenie magiczne zawsze związane jest z dziecinnymi, fantastycznymi i utopijnymi wizjami. Rzeczywistość ma mało z tym wspólnego, szczególnie w pokoleniach młodych lasek.

Edytowane przez Messer
  • Like 15
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Anonim84 napisał:

Nie pojedynczego, konkretnego mężczyzny tylko całego społeczeństwa. I tych co kręcą mediami, modą, a to są faceci, prezesi tv, koncernów, banków.

 

To całe gówno kto nakręca, tęczowe loga firm, klękanie przed meczami na znak solidarności z murzynami, dlaczego teraz w prawie każdej reklamie jest murzyn? Kto to nakręca? Kto jest prezesem Opla, czy innego Volkswagena, Adidasa, Ikei, KLM itd.? No chyba nie kosmici.

A kto nakręca 100 twarzy greja i popyt na ogórki, które zamieniają się w sztucznego kutasa obleczone gumofilcem i sprawiają przyjemność paniom kochającym kino? Potrzeba pierdolonego konsumenta w postaci coraz głupszej baby i przeciętnego typka. Na analizowanie grup docelowych i na monitorowanie ścieżek zakupowych wydaje się teraz monstrualne pieniądze. Wiesz, co robi klient, jak klika, jak myśli i wszystko pod niego robisz. Kreacja trendów nigdy nie rozbiega się nadmiernie z oczekiwaniami konsumentów, jak widać po świecie. Ludzie wchłonęli media społecznościowe, np. momentalnie stworzone przez socjopatów. Cukierberg to przecież socjopata z prawdziwego zdarzenia. Kreacja sztucznego życia jest łatwiejsza od rzeczywistych osiągnięć, od pozyskania fajnych doświadczeń. Pompa ego, fake przyjaciele to łatwiejsze od jednego prawdziwego przyjaciela xD Dzisiaj murzyn, jutro ktoś inny. Murzyni dali się nabrać i tak samo my dajemy się nabrać, jako mężczyźni uważając się za winnych wszystkiego. Myślisz, że normalny murzyn nie jest zmęczony kolejnym murzynem w reklamie? Też jest. Ciągle wrogość jednej grupy do drugiej, a na poziomie podstawowym, czyli na poziomie jednostki to facepalm na wszystko. Wypierdalasz TV, informacje, jakieś agregatory medialne i świat się zmienia momentalnie. Jak ktoś mówi, że jedna grupa jest winna tego, co robi inna grupa to jest kurwa jebanym psycholem, a nie autorytetem. Proste. Do tego kłamliwą kurwą. Czy pracownicy fabryki są winni zaniedbaniom wywołanym przez prezesa, pracodawcę? Taka sama retoryka, jak w przypadku winy mężczyzn. Co ci pracownicy zawinili, że chcieli pracować normalnie? No wielka kurwa wina xD Jebać, jeszcze raz powtarzam jebać takie autorytety.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

I w pewnym momencie patrząc na mnie maślanym samczym wzrokiem powiedział "macie tak słabych facetów, że każda pójdzie z naszymi do łóżka".

Jak można takie brednie jeszcze powtarzać. Czym się różnią obecni faceci od pokolenia naszych ojców itd? Żyją w innych okolicznościach. Kiedyś nie było tego całego szamba. Ja tak jak kolega napisał wyżej również nie pozwalam sobie na wiele kobiecych zagrywek i co myślicie,że się to spotyka ze zrozumieniem? Gówno prawda. Nie ty będzie inny i tyle w temacie. I jeszcze zwał winę na facetów.Cała patola obecnych relacji damsko-męskich to wina facetów.Gratuluje.

Edytowane przez ManOfGod
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Anonim84 said:

Też jej to napisałem. Korwin też tak pisał, kobiety są takie jak im na to mężczyźni pozwalają.

Ale jak nie pozwalasz, to zaraz przyleci stadko oburzonych złym potraktowaniem księżniczki cipków. :) I kółko się zamyka. 

1 hour ago, Anonim84 said:

Nie pojedynczego, konkretnego mężczyzny tylko całego społeczeństwa. I tych co kręcą mediami, modą, a to są faceci, prezesi tv, koncernów, banków.

 

Już ci tłumaczę. 

 

Prezesów tv, koncernów, banków wuj interesują zachowania kobiet i twoje z nimi relacje i zmiany społeczne i to że Julka daje Albańczykowi. 

 

Ich interesuje hajs. 

 

Hajs. 

 

More hajs. 

 

Jak trzeba będzie zajebać 3/4 populacji dla hajsu albo stworzyć getta dla białych, to masz jak w banku, że to zrobią. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ManOfGod napisał:

Ja tak jak kolega napisał wyżej również nie pozwalam sobie na wiele kobiecych zagrywek i co myślicie,że się to spotyka ze zrozumieniem? Gówno prawda. Nie ty będzie inny i tyle w temacie.

Dokładnie, jedyne co można zrobić z zepsutymi jednostkami to się od nich odwrócić. 20 lat programowania raczej ciężko będzie zmienić, jak to się mówi z kurwy damy nie zrobisz, w drugą stronę już tak.

8 godzin temu, maroon napisał:

Ale jak nie pozwalasz, to zaraz przyleci stadko oburzonych złym potraktowaniem księżniczki cipków.

I póki to się nie zmieni, to kobiety raczej powodów do refleksji nie będą miały. Jako jednostka możemy jedynie patrzeć na swój tyłek, przekonywanie ludzi oszukanych/zepsutych ma zazwyczaj zerową skuteczność. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Anonim84 napisał:

"macie tak słabych facetów, że każda pójdzie z naszymi do łóżka".

 

Zauważyliście to? 

 

I tu jest cały ambaras. Polacy w swej masie to kukoldy, spermiarze, bawidamki i pantoflarze. Jest to efekt oddania całego procesu wychowawczego czy socjalizacyjnego kobietom. To one nas kształtują na białych rycerzy i pozbawiają nas jaj. To one nam mówią, że dla kobiety trzeba być dobrym, zawsze jej usługiwać, ustępować, spełniać jej zachcianki i nie wolno uderzyć nawet kwiatkiem. Stąd stado gości co zachowują się jak kobiety, wyglądają niemal jak kobiety w tych swoich rurkach. Brak im zęba, agresywności, pewności siebie charakterystycznej dla mężczyzny. Są gotowi dla kobiety na wszystko przez co je do siebie zniechęcają. Zniechęcają je także dawaniem atencji za nic.

 

Jeśli faktycznie taka wypowiedź miala miejsce, to jest to najprawdziwsza prawda i oczywista oczywistość.

  • Like 7
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Messer napisał:
10 godzin temu, Anonim84 napisał:

kobiety są takie jak im na to mężczyźni pozwalają.


Nie wiem dlaczego dostałeś tyle lajków. To jest nonsens i ogromna półprawda.

 

Człowieka można kontrolować tylko w pewnej części.

 

Tu nie chodzi o kontrolę, ale o zasady, które są w rodzinach i wychowują dzieci płci żeńskiej.

Córka zaczęła się szwędać z gościem to ojciec zrobił zakaz, matka temu przeciwna i pozwalała na wszystko. Rezultat córka w ciążę, urodziła, pomieszkała kilka m-cy z ojcem dziecka, teraz ma już drugiego.

Resztę sobie dopisz.

 

Mylne jest przekonanie, że dorośli obcy mężczyźni mają kontrolować dorosłe obce kobiety!

 

 

Dorośli mężczyźni mają obowiązek wprowadzać w swojej rodzinie zasady i wychowywać dzieci na moralne osoby.

Oraz co najwyżej krytykować postępowanie znajomych kobiet i tych z dalszej rodziny.

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

Córka zaczęła się szwędać z gościem to ojciec zrobił zakaz, matka temu przeciwna i pozwalała na wszystko.

Tak mi się przypomniało:

Jasiu sie pyta taty:

- Tato, czym się różni teoria od praktyki?

- Jasiu zaraz wytłumaczę Ci to. Spytaj sie mamy, czy dałaby murzynowi za 2000$.

Jasiu podchodzi do mamy i pyta się:

- Mamo dałabyś murzynowi za 2000$?

- No wiesz synku. Meble by się przydały, a pensja mała. Dałabym ten jeden raz.

Jasiu idzie do taty mówi, że mama by dała.

- Jasiu teraz idź do siostry i spytaj się o to samo.

Jasiu podchodzi do siostry i pyta się.

- Siostra, dałabyś murzynowi za 2000$?

- Pewnie że tak. Miałabym na kosmetyki, imprezy i ciuchy.

Jasiu idze do taty i mówi, że siostra dała by.

- Teraz Jasiu idz do dziadka i spytaj się o to samo.

Jasio idzie i pyta się.

- Dziadku dałbys murzynowi za 2000$?

- Dałbym, bo wiesz emerytura mała, a na starość coś bym sobie kupił.

Jasio poszedł i powiedział, że dziadek by dał.

Tata mówi:

- Widzisz synku w teorii mamy 6000$ w kieszeni. A w praktyce dwie kurwy i pedała w rodzinie 

 

 

Dobrze wiemy jak rola mężczyzny jest umniejszona w rodzinie, co zrobisz kobiecie której jeden telefon pozbawi Cię domu nad głową? Koło się zamyka. 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabowie bazują na klanach, czyli w hooj daleko spokrewniona rodzina również się liczy oraz dziadkowie i pradziadkowie. Jest presja na moralne zachowania, a nie moralne się karze.

 

 

A w "kulturze zachodniej" liczy się tylko matka i czasem ojciec. Resztę załatwiają media i trochę szkoła.

Moralność tylko na pokaz.

 

Do tego zganianie wszystkich win na mężczyzn:

Jak da dupy i będzie ciąża to:

"oj biedna dziewczyna, chłopak ją skrzywdził",

"ten podły cham zrobił jej dziecko"

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.