Skocz do zawartości

Dlaczego na portalach randkowych nie podaje się wagi ciała?


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Z nudów wróciłem na jeden z portali randkowych. I zastanowiło mnie, dlaczego zarówno na nim jak i na tych, których używałem w przeszłości nie ma możliwości podania wagi ciała. Skoro podajemy wzrost, co jak wiadomo dla kobiet jest bardzo ważne, to dlaczego nie podaje się wagi ciała? W rezultacie kobiety mają możliwość odfiltrowania karłów (jak same nazywają facetów niskich), faceci zaś nie mają możliwości odfiltrowania wielorybów, których w naszym społeczeństwie jest coraz więcej.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kleofas napisał:

Skoro podajemy wzrost, co jak wiadomo dla kobiet jest bardzo ważne, to dlaczego nie podaje się wagi ciała? 

 

Ja zawsze podchodziłem do tej kwestii na intuicję - jak za dobrze mi szło to zwykle pod tym względem coś było nie tak.

Ehh, kobiety zaburzają nawet prawa fizyki - im cięższe tym łatwiej je poderwać.

  • Like 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych portalach i tak wszyscy kłamią, nie poznasz tam nikogo wartościowego, jeżeli trafiają tam takie osoby to jest to rzadkość może 1 na 1000.

Mityczne fajne kobiety (o ile w ogóle takie istnieją) nie muszą korzystać z takich portali, natychmiast są załapane przez różnych psycholi, Chadów i ważniaków.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Kleofas said:

W rezultacie kobiety mają możliwość odfiltrowania karłów (jak same nazywają facetów niskich), faceci zaś nie mają możliwości odfiltrowania wielorybów, których w naszym społeczeństwie jest coraz więcej.

Bo karłem jesteś na całe życie, a kobieta w formie wieloryba to tylko forma przejściowa syrenki ;).

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście o takim szczególe będąc swego czasu na portalach randkowych nie pomyślałem. Pewnie i tak by tam wszyscy kłamali podając inną wagę aniżeli mają, w szczególności mijały by się z prawdą wieloryby :)

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ace of Spades napisał:

Na tych portalach i tak wszyscy kłamią, nie poznasz tam nikogo wartościowego, jeżeli trafiają tam takie osoby to jest to rzadkość może 1 na 1000.

Mityczne fajne kobiety (o ile w ogóle takie istnieją) nie muszą korzystać z takich portali, natychmiast są załapane przez różnych psycholi, Chadów i ważniaków.

Tak, zgadzam się w 100% Uważam że prawie każda kobieta jest tam "trafiona" (dziecko, otyłość, poniżej średniej, głupia, emocjonalnie zaburzona) Są oczywiście normalne i ładne, tylko że z nimi cie nie zmaczuje a nawet jeśli to się z taką nie spotkasz. Myślę że jest tam też sporo trafionych facetów ale zdecydowanie mniej niż kobiet

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej otyłych bab, zacząłem mniej poważnie przez to podchodzić do tych portali, bo takich tam jest mnóstwo. Moim zdaniem to wynika z tego, że mogą. Że dostają atencję więc mają w dupie te zapasowe kg ;). Netflixy i obżarstwo przed tv przy jednoczesnych marzeniach: "co tam, że mam kilka kg więcej i tak w końcu znajdę swojego księcia". 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na roksie dziewczyny podawały wagę, wzrost i wiek i jakoś rzadko się zdarzało, żeby któraś napisała prawdę. Szczególnie jeśli chodzi o wiek.

W formularzu sobie zaznaczałeś jakie masz potrzeby, jeden klik i już były wyniki wyszukiwania. Prosto, szybko i przyjemnie.

 

W portalu randkowym pieniądze płyną z reklam i płatnych opcji, które wykupują klienci. Tu nie chodzi o to, żebyś sobie od razu w szukajce znalazł, to czego szukasz.

Masz przejrzeć setki profili przy okazji oglądając setki dodatkowych reklam. A może skusisz się na opcję płatną?

Chodzi o kasę! Portal ma na siebie zarabiać.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Arthur Morgan napisał:

Bardzo często jest też tak że jak laska ma same zdjęcia twarzy to jest wysoce prawdopodobne że jest otyła 😁

to nie jest wysoce prawdopodobne. To jest pewne :D Znam dobrze wykształcone laski i bystre, które na portalach społeczno mają wyłącznie takie zdjęcia. Przypadek? Należałoby się zastanowić czy to czasem nie świadczy o pewnych skłonnościach do oszustwa pańci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleofas napisał:

Z nudów wróciłem na jeden z portali randkowych. I zastanowiło mnie, dlaczego zarówno na nim jak i na tych, których używałem w przeszłości nie ma możliwości podania wagi ciała. Skoro podajemy wzrost, co jak wiadomo dla kobiet jest bardzo ważne, to dlaczego nie podaje się wagi ciała? W rezultacie kobiety mają możliwość odfiltrowania karłów (jak same nazywają facetów niskich), faceci zaś nie mają możliwości odfiltrowania wielorybów, których w naszym społeczeństwie jest coraz więcej.

 

Bo gdyby była wymagana waga w formularzu podczas rejestracji to większość kobiet:

a) skłamałaby lub wpisała głupoty

b) poczułaby się zle i zrezygnowałaby z rejestracji.

 

Jak byś się zapatrywał na to, że kazaliby Ci w formularzu rejestracyjnym podać długość penisa we wzwodzie?

 

Zakładam, że informacja o długości penisa może być dla Ciebie tym, czym dla kobiety informacja o wadze.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kleofas napisał:

A co ma penis do wiatraka. Tu chodzi o wagę i wzrost a nie fi pochwy czy długość penisa.

 

To przykład. Porównanie. Próba odniesienia się co dla mężczyzny i dla kobiety może być kompleksem.

Większość facetów ma na punkcie swojego penisa jakieś kompleksy (prawdziwe czy urojone, to bez znaczenia)

I większość kobiet ma na punkcie swojego wyglądu (w tym także wagi) ogromne kompleksy.

 

Wg mnie dlatego nie znajdziesz w formularzach na portalach randkowych tego rodzaju informacji jak waga, rozmiar biustu, ilość partnerów seksualnych itp kryteriów, które z punktu widzenia mężczyzny mogą być bardzo użyteczne ale... z punktu widzenia kobiet już nie.

 

Idąc dalej. Chciałbyś na portalu randkowym wypełniać pole "majątek/zarobki/stan posiadania"?

Już widzę jak na żeńskim forum trwa właśnie dyskusja jaki to byłby fajny patent, gdyby dało się facetów filtrować po stanie zasobności portfela. 

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arthur Morgan napisał:

Bardzo często jest też tak że jak laska ma same zdjęcia twarzy to jest wysoce prawdopodobne że jest otyła 😁

Zgadzam się ale ze ja już za stary kot na takie podchody jestem (32 lata) 😀😎 to druga brodę potrafię wyłapać i widzę czy pucata czy nie 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miszka napisał:

Wg mnie dlatego nie znajdziesz w formularzach na portalach randkowych tego rodzaju informacji jak waga, rozmiar biustu, ilość partnerów seksualnych itp kryteriów, które z punktu widzenia mężczyzny mogą być bardzo użyteczne ale... z punktu widzenia kobiet już nie.

Czyli niestety potwierdzasz, że cały ten "byznes" portali randkowych jest niestety nie dla nas panów tylko dla kobiet. My mamy tam siedzieć, opłacać grzecznie abonamenty za to siedzenie i zastanawiać się czemu one nie odpisują, dlaczego już nie odpisują, dlaczego nie chce się umówić, co jest ze mną nie tak, co robię źle, dlaczego itp. itd. A one mają niekiedy zupełnie za darmo i bez opłat sobie tam siedzieć i filtrować co to lepsze dla nich samych partie i bawić się tym procesem do woli.

 

Ach to równouprawnienie w dzisiejszych czasach. Wszystko ma być dla kobiet i pod kobiety, bo one takie biedne.

 

Tak swoją drogą na portalach nastawionych typowo na seks typu Roksa tego typu informacje były i panie podawały je bez, raczej, żadnego skrępowania, a ponadto można sobie było to porównać z zamieszczonymi zdjęciami. 

Godzinę temu, Miszka napisał:

Chciałbyś na portalu randkowym wypełniać pole "majątek/zarobki/stan posiadania"?

 

Na pewnym znanym portalu na literkę S kiedyś dawno temu takie rzeczy się wypełniało. Bynajmniej nie pisało się bezpośrednio, ale wystarczyło zaznaczyć odpowiednią branżę i pani już sobie skanowala w głowie potencjalną zasobność portfela oraz potencjalną możliwość oskubania takiego delikwenta. Tak więc rozmowy na żeńskich forach na te tematy wydają się zbędne, gdyż panie mają naturalną skłonność oceny zasobności potencjalnego pana. Jeśli nawet nie będzie do końca jasne po profilu na portalu, to wystarczą jedna, może góra dwie randki, aby sobie to zdanie wyrobić.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.