Skocz do zawartości

Mili faceci są nieatrakcyjni dla niedojrzałych dziewczyn lubiących podboje


Rekomendowane odpowiedzi

Niedojrzałe dziewczyny lecą na dupków, ponieważ nie rozumieją wartości, chcą wyzwania, nie doceniają zaangażowania, stabilizacji i bezpieczeństwa w relacji.

Niedojrzałe dziewczyny są głupiutkie, płytkie, emocjonalne, łatwo popadają w zauroczenia do tego, czego mieć nie mogą.

Najłatwiej zakręci im w głowie ktoś popularny, dobrze wyglądający i niechętny do wchodzenia w bliskie związki.

Zachowanie „dupka”? Może im nie pasować, ale wierzą, że je zmienią (nie wiedzą jeszcze, że powinny zmienić same siebie).

Jeśli pochodzą z mniej zaburzonej rodziny szanse na takie zachowania będą ogromnie mniejsze. O jakich rodzinach mowa?

W których występują m.in ciepło, dobroć, zaufanie, akceptacja, troska, wierność, zrozumienie, lojalność, zaangażowanie, empatia,

dostępność emocjonalna obojga rodziców, stabilność, asertywność, miłość i szczere rozmowy.

Rozmowy nie tylko o przysłowiowej pogodzie, ale i o nas samych, o problemach, o tym co trudne, o tym co ważne.

I to są też rodziny w których styl komunikacji nie opiera się na forsowaniu poglądów przy pomocy przemocy fizycznej lub psychicznej,

w tym cichych dni, wycofywania się, lekceważenia, lub tzw. fochów. To nie są zachowania dostępne w każdej rodzinie.

Brak akceptacji w domu prowadzi do szukania związków, które skończą się odrzuceniem lub zabieganiem o względy kogoś niedostępnego.

Wiele osób myśli, ”moja rodzina jest normalna, pewnie wszyscy tak mają” – nawet gdy jest źle.

Ale to nie musi być prawda. I dlatego widzimy potem zagubione dzieci z problemami emocjonalnymi, wchodzące w toksyczne, mało jakościowe związki, które nierzadko są odzwierciedleniem tego co działo się w domu. Inne z kolei mają myślenie przekazywane m.in przez PUAsów

„pump and dump” (uwiedź, wykorzystaj i porzuć) jako odzwierciedlenie niedojrzałego egoizmu.

 

Niedojrzałe dziewczyny lecą na dupków, niedojrzali chłopcy na wredne suki (swiadomosc-zwiazkow.pl)

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 20
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Dla kobiet sympatyczni i mili faceci są po prostu aseksualni. Co innego laska powie, a inaczej postąpi. Wiedz, że jeśli słyszysz od panny jaka Ci się podoba:

- Jesteś taki miły i sympatyczny

możesz skończyć myślenie o dojściu do jakiegoś bara bara - najwzyczajniej w świecie panna Ciebie zleje i w rzeczywistości pomyśli o Tobie jak o jakiejś miękkiej faji.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiet poukładany i ambitny facet to w większości przypadków typ, z którym nie chcą się wiązać. Dlaczego tak jest? Ano m.in. dlatego, że one wiedzą, że jeśli typ dużo wymaga od siebie, to i będzie wymagał od nich. A laski wolą się nie spinać, tylko spotykać z bad boyem, który raz na jakiś czas przyjdzie, pytań nie będzie zadawał, przeora porządnie, a tak poza tym to każde z nich ma swoje życie. Takie czasy!

  • Like 10
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SamiecGamma napisał:

Dla kobiet poukładany i ambitny facet to w większości przypadków typ, z którym nie chcą się wiązać. Dlaczego tak jest? Ano m.in. dlatego, że one wiedzą, że jeśli typ dużo wymaga od siebie, to i będzie wymagał od nich. A laski wolą się nie spinać, tylko spotykać z bad boyem, który raz na jakiś czas przyjdzie, pytań nie będzie zadawał, przeora porządnie, a tak poza tym to każde z nich ma swoje życie. Takie czasy!

Jak to szpaku nawinął - "jara je ból, one nie chcą dżentelmena" :D Poukładany ambitny facet jest dla nich po prostu nudny, lepiej Chad który przeora i zostawi, a potem płacz bo #samotna_matka i jacy to faceci są źli.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 3nd3x0 napisał:

Jak to szpaku nawinął - "jara je ból, one nie chcą dżentelmena" :D Poukładany ambitny facet jest dla nich po prostu nudny, lepiej Chad który przeora i zostawi, a potem płacz bo #samotna_matka i jacy to faceci są źli.

 

Tak, tu wychodzi też ich stereotypowe myślenie. Gdzie jest bowiem powiedziane, że poukładany życiowo facet = nudny ciepły miś w łóżku? Co niby przeszkadza bycie poukładanym w życiu z umiejętnością porządnego przeorania, dania ostrego klapsa czy pociągnięcia za włosy podczas ostrej dominacji na pieska? Nic! To są dwie różne sfery...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Prawda. Dla kobiet sympatyczni i mili faceci są po prostu aseksualni. Co innego laska powie, a inaczej postąpi. Wiedz, że jeśli słyszysz od panny jaka Ci się podoba:

- Jesteś taki miły i sympatyczny

możesz skończyć myślenie o dojściu do jakiegoś bara bara - najwzyczajniej w świecie panna Ciebie zleje i w rzeczywistości pomyśli o Tobie jak o jakiejś miękkiej faji.

O ile "niemiłym" i "niesympatycznym" jest przystojniak. Wtedy laska bierze to za pewność siebie.

Brzydal dostaję łatkę incela, pokrzywdzonego. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Hej, dzięki za podsunięcie tego tematu. No właśnie. Dzisiaj miły, łagodny, wyrozumiały, starający się zrozumieć itd. często jest utożsamiony ze słabym albo (jeśli laska chce bardziej zracjonalizować) z kierującym się podstępem (nieszczerym w swoich intencjach). Przypuszczam, że nie jest to nic nowego, ale nasza małpia kultura obecna w szczególności uwielbia mylić siłę z bezwzględnością.

 

To jest miecz obosieczny - laski, które chcą tego i idące za tym są najbardziej narażone na wykorzystanie. Wykorzystane wpadają w gorycz i wściekłość. Na kim to wyładowują? Na miłych i łagodnych :). Koło się kręci.

 

Dodam, że: wyrozumiałość, łagodność i empatyczność nie muszą wiązać się ze słabością, a bezwzględność: z siłą. To jest magnetyzm prymitywny, na który ja jednak też się często łapię. Te, które są dla mnie niedostępne wzbudzają często największe pożądanie. Kobiety mają w sobie też ten dziwny mechanizm: "on się zmieni z miłości dla mnie".

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Niedojrzałe dziewczyny lecą na dupków

Właściwie większość kobiet leci na dupków. Liczy się wygląd i zachowanie jaskiniowca. Szczególnie w Polsce jest to bardzo widoczne, bo spora część społeczeństwa kojarzy kulturę i dobre wychowanie z frajerstwem. 

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Kleofas said:

Szczególnie w Polsce jest to bardzo widoczne, bo spora część społeczeństwa kojarzy kulturę i dobre wychowanie z frajerstwem. 

 

Powiedziałbym, że zdecydowanie większa część. 

 

Znajoma pochodząca z pewnej podwarsiawskiej miejscowości, już dość daleko od aglomeracji, gdzie pociągi nie dojeżdżają, opowiadała że wśród lokalnych nastolatek (ma młodszą siostrę) największym powodzeniem cieszą się lokalni kolesie po wyrokach. Za złodziejstwo, rozboje, pobicia, etc. I przypuszczam, że to się ekstrapoluje na cały kraj. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem jakimś wyjątkiem chyba, nigdy nie byłem chamem ani nie obrażałem kobiety, starałem się raczej być charyzmatyczny oraz byłem pewny siebie, przy tym spokojny i decyzyjny. Nigdy nie miałem problemu znaleść kobiety. Nigdy też żadna ode mnie nie odeszła co też (mam tego świadomość) nie oznacza ze nie poszła w tango 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem miły i sympatyczny, a i tak każde spotkanie z kobietą kończy się seksem.

 

Nie trzeba być chamem żeby zaroochać.

 

Trzeba mieć kasę, bo diva swoje kosztuje, ale mniej niż przeciętna julka albo karynka ( ale karynka kosztuje mniej niż julka, w ogóle można taką walutę stworzyć 1-julka równa się 3 karynki finansowo) no i zawsze da, a julke zabierzesz do restauracji, do kina czy chuj wie gdzie tam i ona powie ci na koniec " ale ty jesteś sympatyczny... zdzwonimy się jutro", a jutro komórka milczy.

 

Roksa [*]

 

A tak całkiem na poważnie to dla mnie mega wygodne życie. Nie siedzę na żadnych portalach randkowych, nie mam pejsbuka, nie oglądam mądrości jakichś julek na yt. Pójdę, zapłacę, nie muszę słuchać pieprzenia i znosić humorów paniusi.

 

Niejeden pierdoli, że jest za młody by za to płacić, ale mnie życie nauczyło, że takie teksty rzucają najwięksi frajerzy, którzy finalnie płacą najwięcej. Wszyscy płacimy ( czasem, nerwami, pieniędzmi, prezencikami, potem nieruchomościami itd.) ja uważam że wybrałem najlepszy układ. W domu mam święty spokój, a jak chce seksu to daje zarobić jakiejś p0lce albo ukraince i potem wracam do swojego życia.

 

Podobno samce tygrysów spierdalają przed samicami po seksie z nimi, bo nie chcą znosić humorów tygrysiego babona.

 

To jest recepta na sukces.

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 11
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Infernal Dopamine said:

Podobno samce tygrysów spierdalają przed samicami po seksie z nimi, bo nie chcą znosić humorów tygrysiego babona.

Jak dobrze pamiętam z lekcji biologii, kopulacja u tygrysów trwa parę minut a potem nara i każdy żyje szczęśliwie samemu.

Z kolei u lwów wygląda to tak, że kopulacja trwa parę godzin a potem samiec musi zapieprzać na swoje stadko.

 

Nie powiedziałbym, żeby jedna opcja była lepsza od drugiej - wszystko zależy od konkretnego zwierzęcia. 

Ważniejsze by wiedzieć, czy chcę się być lwem czy tygrysem :P  .

 

71KdFQONlSS._AC_SX425_.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

 

Powiedziałbym, że zdecydowanie większa część. 

 

Znajoma pochodząca z pewnej podwarsiawskiej miejscowości, już dość daleko od aglomeracji, gdzie pociągi nie dojeżdżają, opowiadała że wśród lokalnych nastolatek (ma młodszą siostrę) największym powodzeniem cieszą się lokalni kolesie po wyrokach. Za złodziejstwo, rozboje, pobicia, etc. I przypuszczam, że to się ekstrapoluje na cały kraj. 

 

To może zamiast operacji szczęki, jakiś wyrok trzeba skleic

39 minut temu, Infernal Dopamine napisał:

Ja tam jestem miły i sympatyczny, a i tak każde spotkanie z kobietą kończy się seksem.

 

Nie trzeba być chamem żeby zaroochać.

 

Trzeba mieć kasę, bo diva swoje kosztuje, ale mniej niż przeciętna julka albo karynka ( ale karynka kosztuje mniej niż julka, w ogóle można taką walutę stworzyć 1-julka równa się 3 karynki finansowo) no i zawsze da, a julke zabierzesz do restauracji, do kina czy chuj wie gdzie tam i ona powie ci na koniec " ale ty jesteś sympatyczny... zdzwonimy się jutro", a jutro komórka milczy.

 

Roksa [*]

 

A tak całkiem na poważnie to dla mnie mega wygodne życie. Nie siedzę na żadnych portalach randkowych, nie mam pejsbuka, nie oglądam mądrości jakichś julek na yt. Pójdę, zapłacę, nie muszę słuchać pieprzenia i znosić humorów paniusi.

 

Niejeden pierdoli, że jest za młody by za to płacić, ale mnie życie nauczyło, że takie teksty rzucają najwięksi frajerzy, którzy finalnie płacą najwięcej. Wszyscy płacimy ( czasem, nerwami, pieniędzmi, prezencikami, potem nieruchomościami itd.) ja uważam że wybrałem najlepszy układ. W domu mam święty spokój, a jak chce seksu to daje zarobić jakiejś p0lce albo ukraince i potem wracam do swojego życia.

 

Podobno samce tygrysów spierdalają przed samicami po seksie z nimi, bo nie chcą znosić humorów tygrysiego babona.

 

To jest recepta na sukces.

W jaki wieku jesteś bracie? 

 

Miałeś poza divami sex z wysokiej jakości dupeczkami? Bo ja miałem z takimi, które wykazywały zaangażowanie. Czerpałem garściami. Jakoś do div mi daleko. Wolę alternatywę MGTOW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maroon napisał:

Rozmarzyłem się. 😎 Wyobraźcie sobie taką porządną orkę z piekną kobietą. 😎

 

Haha!

W ogóle to z tą orką to niekoniecznie chodzi o to, żeby tak się rżnąć, żeby łóżko połamać. Tu bardziej chodzi o nakręcenie na siebie - GBD. Ale to się b. rzadko trafia... 

 

2 godziny temu, maroon napisał:

Powiedziałbym, że zdecydowanie większa część. 

 

Znajoma pochodząca z pewnej podwarsiawskiej miejscowości, już dość daleko od aglomeracji, gdzie pociągi nie dojeżdżają, opowiadała że wśród lokalnych nastolatek (ma młodszą siostrę) największym powodzeniem cieszą się lokalni kolesie po wyrokach. Za złodziejstwo, rozboje, pobicia, etc. I przypuszczam, że to się ekstrapoluje na cały kraj. 

 

Większość ciągnie seksualnie do przemocowców. Breivik otrzymał setki listów od kobiet z każdego niemal zakątka świata 🤷‍♂️ Naiwnym byłoby sądzić, że to wszystko były patuski...

 

Z tymi poukładanymi facetami to jest jeszcze tak: kobiety lubią facetów zaradnych, którzy zarobią kasę, ale boją się zRedPillowanych. Wiedzą bowiem, że tacy goście mają całkowite wyjebane na ich manipulacje i dramy. Nie dadzą sobą w żaden sposób sterować. I to na nie działa zniechęcająco.

 

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RealLife napisał:

Jakbym takiego potwora dorwał to oral bym cały dzień a babę to tylko 15 minut. 

 

To nawet może być relaksujące. W środku klima i można sobie muzykę zapuścić. Do tego jeszcze piękna pogoda i blond „cow girl” czekająca z obiadkiem w drewnianej chatce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jestem gdzieś na spacerze to widzę matrix w pełni, laska mega ładniutka z takim typem max 4/10 tyle że ciut wyższy od niej a z zachowania taki normik.

I ona przy nim taka uśmiechnięta i zadowolona, nie rozumiem tego typu sytuacji.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.