Skocz do zawartości

Dla pokrzepienia serc dla tych co nie mieli brania na baletach :D


Rekomendowane odpowiedzi

image.jpeg.466fa935e02d4953d274d478c2ba9dac.jpegBridget Fonda | Dr. Fred Vidal LogBridget Fonda, 58, stuns in youthful pics before quitting Hollywood to  focus on parenthood | Celebrity News | Showbiz & TV | Express.co.uk

 

 

Jak tam Badboy`e? kwadratowe szczęki z 190 cm wzrostu? wyrwaliście na baletach jakieś świeże mięsko - najlepszą dupę na imprezie - na rypanie w samochodzie? Jest się czym pochwalić kolegom? Lamusy takich dup jak wy nie wyrywają, co? No to przypatrzcie się dobrze na te zdjęcia bo to jest ta sama kobieta i co może was czekać za jakiś czas, ale nie w perspektywie miesiąca czy roku, ale 20 lat. To prawdopodobnie was czeka, ale kto by tam myślał co może być za 20 lat.

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta to złooooo :D Nie dosyć, że reptilianka bo zmienia wygląd i na dodatek mówi takie rzeczy typu:

 

Chciałam zabawić się w gierki. On nie chciał. Postanowiłam obciążyć jego, żeby nie ponosić osobistej odpowiedzialności za moje działania

 

Facet zaprosił mnie na randkę i mu odmówiłam, ale chciałam, żeby się bardziej postarał. Dlaczego nie spróbował ponownie?

 

Kiedyś rzuciła mnie dziewczyna, miesiąc później zaczęła mi wysyłać agresywne SMS-y dlaczego o nią nie walczyłem, że tylko mnie testowała.

 

Moja żona tak robi. Ona: Chcesz kurczaka czy łososia? Ja: łososia. Ona: Muszę zrobić kurczaka, bo się zepsuje. Ja: Dlaczego w ogóle...

 

Graj w głupie gry, nie wygraj nic wartościowego. Miałem taką dziewczynę. Byliśmy ze sobą miesiąc, powiedziała, że możemy być tylko przyjaciółmi. Odpowiedziałem, że w porządku. Wkurzyła się dlaczego o nią nie walczyłem.

 

"Nie oznacza nie, poza momentami kiedy facet powinien czytać w myślach i wiedzieć, że tak nie jest, ale później może oznaczać nie, chyba że dziewczyna zmieni swoje zdanie".

 

Kąsek dla źródłofili

https://m.joemonster.org/art/42262

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym każdą fajną poznaną laskę miał sobie wyobrażać 20 lat później, to bym w końcu wylądował w Choroszczy.

 

Czemu ma to służyć, bo nie do końca rozumiem? Żadne tam pokrzepianie serc, tylko dorabianie dziwnej ideologii IMO. To co jest teraz biorę teraz, a nie rozkminiam, jak kobita będzie wyglądać za X lat. Szczególnie w przypadku jednorazowych akcji, o których tu - mam wrażenie - mowa. 

Jeżeli chodzi o związki, to już inny temat, warto zobaczyć matkę wybranki, a to już powie wiele, choć ostatecznie może być nieco inaczej. 

  • Like 9
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Brat Jan napisał:

Ja jestem...😜

Jak kwikłem xD Masz ogórka na pocieszenie 🥒

 

Najlepsze porównanie dla mnie to plakat Top Gun. Tom Cruise i aktorka, z którą wtedy grał. On teraz wygląda zajebiście męsko, a ona stara baba xD Na tym świecie jednak sprawiedliwość występuje, w pewnym sensie. Doceniam też śmieszkowe stopniowanie tych zdjęć w temacie. Mniejsze, większe i największe "urwisko" xD hehe

 

PRC_77985581.jpg?quality=90&strip=all

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

Jak kwikłem xD Masz ogórka na pocieszenie 🥒

 

Weź se go wsadź tam, gdzie słońce nie zagląda. :D

 

8 minut temu, SamiecGamma napisał:

Dla dziecka.

Dzieci.

 

8 minut temu, SamiecGamma napisał:

Ale przyznaj - gdyby nie ono, już dawno byś spierdolił

Na początku owszem spierdalałem do rodziców bo nie miałem gdzie, ale mnie tam znajdywała. :D

 

Obecnie w moim chorym umyśle kiełkuje inny plan spierdolenia.:D

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wruźka Zębuszka napisał:

image.jpeg.466fa935e02d4953d274d478c2ba9dac.jpegBridget Fonda | Dr. Fred Vidal LogBridget Fonda, 58, stuns in youthful pics before quitting Hollywood to  focus on parenthood | Celebrity News | Showbiz & TV | Express.co.uk

 

 

Jak tam Badboy`e? kwadratowe szczęki z 190 cm wzrostu? wyrwaliście na baletach jakieś świeże mięsko - najlepszą dupę na imprezie - na rypanie w samochodzie? Jest się czym pochwalić kolegom? Lamusy takich dup jak wy nie wyrywają, co? No to przypatrzcie się dobrze na te zdjęcia bo to jest ta sama kobieta i co może was czekać za jakiś czas, ale nie w perspektywie miesiąca czy roku, ale 20 lat. To prawdopodobnie was czeka, ale kto by tam myślał co może być za 20 lat.

 

 

 

brałbym, tę na dole. Jakoś kościotrupy mi nie podchodzą. Na dole fajna kobieta, po ścianie, taka jakie lubie

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pokrzepienie serc, tylko typowa narracja mężczyzn, którzy są wkurwieni na panie i pocieszają się tym, że kobiety szybciej tracą SMV i jako lachon ich nie chciała, to przynajmniej zbrzydła i teraz też jej nikt już nie chce włącznie z wkurwionym typem.

 

Ja na pokrzepienie serc powiem tylko tyle, że ta pani a mam na myśli panią autora tematu, w wieku z fotki numer 3 będzie miała więcej par na tinderze od nie jednego z nas a o ofertach seksu nie wspominając - takie czasy 🙂 Pokrzepiło to was? To, że kobieta uderzyła w ścianę i książe milioner czy miliarder jej nie będzie chciał, nie oznacza że wszystko inne przestało istnieć, bo nie przestało. Zamiast milionera zgranie sobie panna betę, który będzie na nią robił i będzie żyła znacznie lepiej od nie jednego z nas, bo w naszej kulturze to na kobiety się robi i dzieci a kto na nich robi? No cóż - faceci.

BTW: Wielu jest tak wygłodniałych a mam na myśli tu niewidzialną część społeczeństwa dla pań, że brali by panią numer 3 i jeszcze się cieszyli, że cokolwiek dotkną i włożą gdzieś swoje prącie co ma otwory, brzydko mówiąc.

 

Porównujecie Toma Crusa, znów do tej jego laski może i jest fajne i daje satysfakcję ale starość dopada wszystkich - przykro mi powiedzieć ale Tom aktualnie wygląda tak:

Not-filler-Tom-Cruise-called-plastic-sur

 

A teraz realia:

Im bardziej będziecie się stawać świadomi oraz męscy, to realnie będziecie tym kobietom tylko współczuć, a co niektórzy sobie na nich "ćwiczyć" przyjemność, że tak to zgrabnie ujmę.

 

A jak chcecie realnie sobie pokrzepić serca zamiast wrzucać na kobiety, po prostu stańcie się mężczyzną, którego pragną albo lepiej - stańcie się kimś takim, że same będą inicjować kontakt. 

To wam pokrzepi serca a nie śmianie się z lasek. One się śmieją z was tak naprawdę, że musicie do tak niskiego poziomu schodzić i porównywać laskę, która mogła mieć 95% facetów z wami włącznie z jej aktualną wersją/babcią dawno po swoim szczycie atrakcyjności fizycznej.

 

Pozdro.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 9
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wruźka Zębuszka

Mnie to czasem bawi na forum gdy chłopaki piszą o podbojach i o swoim wysokim SMV a w co drugim temacie narzekają na kobiety😁

Jeszcze większy ubaw mam z formulowych "milionerów", którzy nawet ani grosza nie dali dotacji czy nie zakupili książek Reda i Marka by wspomóc. 

 

Osobiście Bad Boyem nie jestem, mam 180 cm wzrostu, SMV 5-6/10 i na dyskotekach udało mi się poderwać może ze trzy kobiety 7 SMV. 

Po czasie dalej wyglądają całkiem nieźle jak na swój wiek tylko, że one były naturalne z wyglądu również bez makijażu. 

Cała reszta to były totalne przecietniary lub mniej urodziwe. 

 

W Polsce panuje przekonanie i jest to mit, że witaminki tutaj są najladniejsze na świecie🤣

Prawda jest taka, że to co chodzi po ulicach to zazwyczaj 3-6/10 SMV

Czyli poza wszelką akceptowalnościa. 

 

Jesteś nowy na forum, więc musisz wiedzieć, że są też inne niż wszystkie i możesz znaleźć je w rezerwacie🤭

  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.