Skocz do zawartości

Leszek Balcerowicz na premiera Ukrainy?


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, EnemyOfTheState napisał:

Ale powiem, wam że nie mniejszą chujnię z polską gospodarką......................

 

@EnemyOfTheState a ty znowu z ta gospodarką ,ekonomią i słupkami.

Ogarnij się :P

Wątek zamienił sie w coś o wiele bardziej wesołego " Szukamy więcej niż 4 Leszków (Lechów) Apokalipsy polskiej polityki "

5 godzin temu, EnemyOfTheState napisał:

Jan Krzysztof Bielecki

 

To na niebiesko, widzisz tam gdzieś Lecha:lol:

SH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Brzytwa napisał:

Jak na moje to można śmiało dodać Leszka K. za sławetny tekst wystosowany do loży B'nai B'rith, którego sens jest mniej więcej taki, że na polskiej ziemi włos im z głowy nie spadnie.

 

No to mamy pięciu ;) - zapomniałem.

 

BTW.

Przypomniałem sobie właśnie jak mój kolega mówił, że jego dni są policzone jak tylko pozwolił na reaktywację tej loży.

A wtajemniczony jest z niego gość;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaron Bucholtz na Ukrainie....to ładnie ich wyrucha , pospołu z pejsatymi...!

Za rzeź na Wołyniu i ich obecne banderowskie skurwysyństwo, lepszej kary niż Balcerowicz nikt by nie wymyślił...

 

Szkoda mi tylko tych niewinnych, uczciwych Ukraińców, bo są przecież i tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że się nada:D

Proponuje nawet rozszerzyć poszukiwania np. Lesław

Całkiem nieźle: Lech, Leszek, Lesław

Jak uzbieramy siedmiu to podciągniemy ich pod kinematografie, @wroński napiszę scenariusz na motywach:wacko: i mamy

epicki dramat apokaliptyczny, coś na wzór 7 samurajów Akira Kurosawy:lol:

 

Jak uda się przekroczyć siódemkę, to @Pikaczu piszę scenariusz też na motywach i mamy.............

"12 gniewnych ludzi", @Brzytwa będzie sędzią, a @red będzie tym czerwonym:lol:.

 

BTW.

Chyba idę spać, bo mam zwarcie w sieci neuronowej.

A byłbym zapomniał ty @EnemyOfTheState pilnujesz budżetu;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piesek Leszek ^^^

 

 

 

http://parezja.pl/saakaszwili-balcerowicz-najemny-wybielacz-skorumpowanych-rezimow/

 

Micheil Saakaszwili tłumaczy, skąd pomysł z Balcerowiczem w rządzie ukraińskim.

 

Cytat

 

Saakaszwili gościł w jednym z ukraińskich programów. Powiedział, że Balcerowicz, który niedawno został mianowany doradcą prezydenta Petra Poroszenki, jest „politykiem wyciągniętym z naftaliny” oraz „najemnym wybielaczem skorumpowanych rządów”.

Kiedy rząd Eduarda Szewardnadzego całkowicie ugrzązł w korupcji, kiedy sytuacja ta była bardzo podobna do tego, co dzieje się teraz na Ukrainie, wtedy Amerykanie wynajęli za duże pieniądze Leszka Balcerowicza, żeby jechał do Gruzji i udzielał porad Szewardnadzemu. On przyjechał i na wszelkie sposoby usprawiedliwiał, wybielał korupcję – uważa gubernator obwodu odeskiego.

Saakaszwili dodał, że Balcerowicz pojawia się na Ukrainie raz w miesiącu. Po wypłatę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przypadkiem trafiłem na kolejnego spadochroniarza:

http://www.pb.pl/4608379,56955,apostrof-slawomir-nowak-bedzie-rzadzil-ukrainskimi-drogami

 

no to chyba teraz Ukraina będzie miała najdroższe autostrady w Europie. W końcu jakieś nowe zegarki się przydadzą. Ile można chodzić w tym samym. No i jakiś gazoport za sekstyliony postawią nad morzem czarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet Soros jest ledwie sługusem, konkretnie rodziny Rothschildów:

 http://odbudowarp.pl/soros-zdemaskowany/

 

Za sznurki pociągają najbogatsze rodziny świata czyli Rothschildowie, Rockefellerowie, Morganowie, Goldman-Sachs, Kuhn Loeb, Warburgowie, Lehman, Lazardowie itd.

Tyle że oni wolą pozostawać w cieniu. Tacy ludzie jak Soros są potrzebni do ściągania uwagi mediów. Najlepiej się rządzi z tylnego siedzenia. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.