Skocz do zawartości

Alarm!! Ukraińcy chca prawa do glosowania w Polsce!!!


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Strusprawa1 napisał(a):

No ale ja właśnie napisałem wprost, że nie chcę łatać demografii Ukraińcami, bo to nie jest absolutnie rozwiązaniem problemu. Rozwiązaniem jest przywrócenie rodziny, ról społecznych, kultury by ludzie sami z siebie chcieli w ogóle się wiązać i mieć dzieci. Właśnie wyraźnie napisałem, że to rządzący popełnili ten błąd myślowy. PODKREŚLAM - JA TAK NIE UWAŻAM, ŻE TRZEBA ICH SPROWADZAĆ, BO TO PRZYSŁOWIOWA KWADRATURA KOŁA.
 

 



Ja tak tutaj tylko podkreslę bo to chyba jakaś zmiana trendu - i Szarak i Struś okazuje się nie chcą łatać demografii Ukraińcami.
 


???

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały "problem" z przyznaniem czynnego prawa wyborczego dla ukrow polega na tym, że oni się nie asymilują, nie są częścią społeczności, a jedynie chcą mieć wpływ na wybieranie kolejnych typów, którzy im zagwarantują kolejne przywileje, kolejne rozdawnictwa itd.

Tu chodzi jedynie o to. O dojenie PL. 

A stanowiąc grupę z prawem wyborczym to będą do "kupienia". Czy naprawde ktoś sądzi, że ukrów obchodzą lokalne problemy, jakieś pomysły kandydatów ( złe czy dobre)? Czy wizja kandytata x czy y. Doooooopa. Wizja kandytata : każdy ukra mieszkanie za darmo. O to chodzi w tej bajce. 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał(a):

Teraz mnie naprawdę zaciekawiłeś ;)

 

Napisz coś więcej, jeżeli możesz.

Obrazki powiedzą więcej. 
Piramida wieku Nigerii:
Nigeria_single_age_population_pyramid_20Piramida wieku Unii Europejskiej:
EU_27_(from_2020)_population_pyramid_in_

 

I co najważniejsze - proces jest nieodwracalny bez dużej wojny lub kompletnego przewrotu w Europie. Jeśli kultura europejska jest humanitarna (czyli do nielegalnych się nie strzela), jest oparta na równości rasowej (co w teorii jest spoko na logikę, bo po co kogoś prześladować na co nie miał wpływu), a także jeśli jest indywidualistyczna (co jest dobre do czasu), to proces zwyczajnie będzie trwać. 

W Afryce nie skończyła się w ogóle era maltuzjańska (w Europie do końca XIX wieku), kiedy to rodzono dzieci ile natura pozwoliła oraz ile zapasy żywności pozwoliły. Wszelkie nadwyżki ludności były zabijane przez głód i choroby. Tu jest tak samo. Dopóki jest żywność, to populacja będzie rosła.

 

Nie jestem w 100% pewny czy tak to będzie wyglądać. Jak straszą wojną w 3 lata, to jeśli ma to zmienić w umysłach pozycje mężczyzn i kobiet (nawet w Polsce pod okupacją Rosjan) i uda się odnowić dzietność (tak, u Rosjan nie ma 2.1), to w ostateczności może lepiej to wyszło. Lepsza Polska biedna ze średnim wiekiem 30-35 niż bogata ze średnim wiekiem 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Strusprawa1 napisał(a):

Jak straszą wojną w 3 lata, to jeśli ma to zmienić w umysłach pozycje mężczyzn i kobiet (nawet w Polsce pod okupacją Rosjan) i uda się odnowić dzietność (tak, u Rosjan nie ma 2.1), to w ostateczności może lepiej to wyszło. Lepsza Polska biedna ze średnim wiekiem 30-35 niż bogata ze średnim wiekiem 50.

I teraz znów nie wiem, czy na poważnie tak sądzisz, czy dla, hmm, jajec i krotochwili ;)

 

Bo jeżeli to na poważnie, czyli wojna ma odwrócić ten heglowski walec historii (iks de) i młodzi ludzie zupełnie poważnie tak twierdzą i o tym (sic!) marzą, to faktycznie pozostaje siąść mi jak najszybciej w sympatycznym klimatycznie kraju (bez ostrej zimy i jesieni), sączyć drinka z palemką i patrzeć, jak świat płonie ;). Już na stałe, nie na dwa domy.

 

Bo że paru starych cynicznych politycznych skurwieli o tym marzy licząc na dobre deale i jeszcze lepsze frukty, to się nie dziwię. Ale młodym, mającym całe dorosłe życie przed sobą jednak się trochę dziwię.

 

@niemlodyjoda parę (naście) już razy ładnie tutaj Braciom wyłożył, komu rodaczki w takich realiach grzałyby łóżka ;) Nie miałbym niestety co do tego większych złudzeń. Wielkich powrotów i jeszcze większej damskiej chęci do "powojennego" produkowania młodych Polaków raczej też nie zakladałbym.

 

Naprawdę, oszczędzisz sobie rozczarowań.

 

Mówi się czasem, że człowiek w pełni dorasta, gdy pochowa swoich rodziców. Wtedy też uświadamia sobie w stu procentach własną śmiertelność. 

 

Myślę sobie jednak, że z naiwności życiowej wychodzi się jeszcze szybciej, bez potrzeby osobistego doświadczania wielu prymarnych sytuacji.

 

Próbujesz moim zdaniem zatrzymać huragan. Realnego efektu z tego będzie tyle, co z króla Kserksesa batożącego morze ;)

 

Osobiście życzę Ci najlepiej, podobnie Twojej partnerce. By się Wam udało w każdej życiowej sferze. 

 

Świata jednak nie uratujesz. Ja też nie uratuję, nawet gdybym bardzo chciał.

 

Tyle że ja nigdy nie miałem misji jego zbawiania.  

 

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska skończy jako ukraińska suka: 

https://www.wrp.pl/zzr-korona-nasz-dzialacz-hubert-ojdana-otrzymuje-ciagle-grozby-od-ukraincow/

ukraińskie służby się nie patyczkują a po wojnie zajmą się pilnowaniem interesów oligarchów. Nasze pacynki ze strachu w pory narobią. Jesteśmy skończeni. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Obliteraror napisał(a):

młodych Polaków raczej też nie zakladałbym.

Tru story Bro! Za duże zmiany zaszły. 

Jestem w UK, tu na tinderze Panie za wschodu brylują. Nie myślą o swoim kraju. Zakładając nawałnice przez cały kontynent, kobiety już się nie zmienią. Tzn wojna nic nie zmieni w moim skromnym zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Alarm!! Ukraińcy chca prawa do glosowania w Polsce!!!

Ktoś wcześniej pisał o asymilacji. Ja tylko przypomnę, że ISIS rekrutowało 2 albo 3 pokolenie imigrantów. Młodych mężczyzn urodzonych i wychowanych na Zachodzie. 

Czy państwo Polskie w ogóle ma pomysł na asymilację tych ludzi? Media polskojęzyczne promują wszystko tylko nie polskość. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2024 o 19:56, Strusprawa1 napisał(a):

Lepsza Polska biedna ze średnim wiekiem 30-35 niż bogata ze średnim wiekiem 50.

 

 Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka.

 

:).

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2024 o 12:27, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Polska skończy jako ukraińska suka: 

https://www.wrp.pl/zzr-korona-nasz-dzialacz-hubert-ojdana-otrzymuje-ciagle-grozby-od-ukraincow/

ukraińskie służby się nie patyczkują a po wojnie zajmą się pilnowaniem interesów oligarchów. Nasze pacynki ze strachu w pory narobią. Jesteśmy skończeni. 

 

"Hubert Ojdana, bohater, który w ostatnich dniach obnażył całą prawdę o procederze nielegalnego importu z Ukrainy znalazł się w tarapatach. Otrzymuje ciągłe groźby od Ukraińców i został wpisany na „Czarną listę SBU”. Ogromny apel do służb o pilne zajęcie się sprawą. Jeżeli ktoś może pomóc w tej kwestii to prosimy o kontakt. Nie możemy pozwolić żeby w NASZYM kraju, nasi rodacy byli ścigani za pokazywanie prawdy!

AKTUALIZACJA - Hubert Ojdana przekazał nam, że został objęty ochroną państwową"

 

 

Robi się grubo...

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baca1980 napisał(a):

 

 Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka.

 

:).

 W necie pelno youtuberow ktorzy mówią z sensem aby za chwile zayebac z partyzanta tekst o bozi lub swietym kosciele . 🤮 sie chce .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

Robi się grubo.

 

Lub wajcha się przekręca i kończy się chwilowy rozejm i SBU znowu zostanie uznana jako służba "wroga". Polskim interesom. Tak jak to było przed 2014 r.

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/14/2024 at 8:40 PM, BumTrarara said:

Tuskowi będzie pasować, bo to jak Demokraci z migrantami w USA: dajesz socjal + prawo wyborcze lokalnie i przegrana z drugą stroną już nie straszna.

 

To prawda. Imigranci, jednogłośnie, głosują na lewicę. Niezależnie skąd pochodzą.

 

Imigranci gdyby posiadali prawa wyborcze, głosowaliby na „Lewicę” lub „KO”

 

Migranci urządzili własne wybory w Warszawie. Najsłabiej wypadł PiS. Kto wygrał?

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.