Skocz do zawartości

Leszek Balcerowicz na premiera Ukrainy?


Rekomendowane odpowiedzi

http://telewizjarepublika.pl/ukrainska-prasa-leszek-balcerowicz-moze-zostac-premierem-ukrainy,30440.html

 

Kolejny odcinek serialu pt. George Soros walczy o "demokrację" i "społeczeństwo otwarte". Leszek Balcerowicz może zostać premierem Ukrainy. Wpierw przeszła mi przez głowę myśl: co Prima Aprilis?..... a nie raz, dzisiaj jest Dzień Kobiet, a nie 1 kwietnia :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek Balcerowicz to człowiek który jest winien śmierci niewinnych ludzi...

Jego reformy doprowadziły do wielu samobójstw wśród Polaków...To morderca...

 

Ale z jednego sie ciesze...Ekonomicznie wykończy banderowców...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ten bandyta wprowadzi "Doktrynę szoku" jak tam już gospodarka jedzie na wstecznym:D

Odpowiadać "liczydełka" - proszę:P

 

"Osiągnęliśmy największy przyrost naturalny wśród krajów naszego regionu. Tylko malkontent lub populista może ignorować takie fakty"

 

OOOOO Ja pierdolę, Bolek w wersji ekonomicznej:lol:

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SledgeHammer napisał:

A jak ten bandyta wprowadzi "Doktrynę szoku" jak tam już gospodarka jedzie na wstecznym:D

Odpowiadać "liczydełka" - proszę:P

Spokojnie Żydzi zawsze byli mocni w wyciskaniu cytryn do ostatniej kropli, bez powodu go tam przeciez na sile nie chce wsadzic, powod jakis musi byc...Czyli ze cos sie opłaci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn

A zaczynam łapać;)

U nas nawet lasy chcieli sprzedać ale im nie wyszło. Jakby wyszło to nastepne byłyby publiczne chodniki i przejscia dla pieszych:D.

 

W Banderogrodzie jest za to dużo "czarnoziemu", bardzo płodna gleba.

Pewnie pejsate chcą ja wywieźć do UsraEla, by plony lepsze zbierać i aby "żyło się lepiej":lol:

SH.

 

BTW.

Balcerowicz musi odejść - i może w końcu odetchniemy:), jakąś nadzieją trzeba żyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brzytwa napisał:

Obawiam się że odetchniemy dopiero kiedy Balcerowicz odejdzie do krainy wiecznych reform.

 

@Brzytwa

 

Coś czuje, że tylko wtedy. Jednak jest coś pocieszającego.

Tam gdzie on pójdzie (wszystko na to wskazuje) będzie reformował system wentylacji i klimatyzacji, bo gorąco będzie okrutnie:lol:.

A i tak mu sie nie uda, hahaha.

Czysta fizyka;)

SH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, EnemyOfTheState napisał:

Kolejny odcinek serialu pt. George Soros walczy o "demokrację" i "społeczeństwo otwarte". Leszek Balcerowicz może zostać premierem Ukrainy. Wpierw przeszła mi przez głowę myśl: co Prima Aprilis?..... a nie raz, dzisiaj jest Dzień Kobiet, a nie 1 kwietnia :D

 

Zrealizował plan Sorosa(potocznie zwany planem Balcerowicza) w Polsce to już ma doświadczenie i można go podrzucić Ukrainie. Z drugie strony świadczy to o tym ze chyba mają tam poważy problem kadrowy i trzeba zrzucać dalej desant "swoich" ludzi aby pilnowali geszeft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nic to sie zda...To co na Ukrainie wartosciowe to jest w rękach Achmetowa i innych oligarchów, którzy w wiekszosci są zależni od Moskwy...

 

Ukraina to totalny bankrut, kompletnie niewyplacalne państwo...

No ale jak widzimy UE walczy wszelkimi możliwymi sposobami. Wg mojego poziomu rozeznania, chodzi o okupacje tego panstwa, w postaci zainstalowania sieci sklepów, banków i tak dalej. Utworzenie z Ukrainy rynku zbytu, trzeba panietac ze to ogromny kraj który ma z 60 mln ludzi...

Jeszcze tańsza sila robocza, która przyda sie na Zachodzie...

I najwazniejszy punkt, odegranie sie na Rosji, zainstalowanie baz NATO w tym rejonie i odebranie sporego terytorium Rosji...

Nic to nie da, Pomaranczowa Rewolucja, Majdan na nic sie zdały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pora przewietrzyć wątek...Nie ma dla mnie równie dobrej wiadomosci...

Mimo że Pan Balcerowicz ma śmierc tysiecy Polaków na rekach, to Banderowcami gardze, Balcer to adekwatna kara dla nich :)

 

http://m.pb.pl/4431047,9383,balcerowicz-wchodzi-do-ukrainskiego-rzadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto także przypomnieć o wycieku z ostatnich dni, zwanym Panama Papers, z którego wynika, że za Balcerkiem stoi nie tylko Soros, ale i Bruno Valsangiacomo:

http://www.mpolska24.pl/post/11895/panama-podtapia-leszka

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bruno_Valsangiacomo

 

Bruno Valsangiacomo to ten sam pan, który zakładał z Mariuszem Walterem grupę ITI, obecnie prezydent Grupy ITI i Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej TVN S.A. oraz członek Komitetu Audytu w TVN S.A. 

 

Jak oni się wszyscy znają i świetnie dogadują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to działa, kiedyś tak się robiło w przypadku firm, kiedy chciało się doprowadzić do bankructwa i/ lub przejęcia danej firmy. Wstawiało się tam celowo nieudolny lub skorumpowany zarząd i/ lub prezesa.

 

Oczywiście wstawieni ludzie mają nazwisko wypolerowane przez prasę, pisma branżowe, okraszeni nagrodami w swojej dziedzinie, często tytuły naukowe.

 

Ta sama taktyka przeniosła się na państwa wraz z upadkiem ZSRR, powstało tyle okazji biznesowych na skalę globalną, trzeba przyznać, że mają rozmach skurwysyny taką ekipe im tam wstawili, Balcerowicz to tylko czubek góry lodowej. Za 15 lat tam będzie większa chujnia niż u nas po 25 latach "demokracji" i "kapitalizmu" :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, red napisał:

Chciałem znaleźć czterech Leszków lub Lechów apokalipsy polskiej polityki ale naliczyłem tylko trzech :P

 

No jak to tak @red, pomroczność przezroczysta, Ja walę od razu 4 z dynki:P:

 

Lech Balcerowicz - pseudo "DemollitionMan"

Lech Walesa:wacko: - pseudo BoluśKapuś

Lechu Miller - swój chłop, pseudo "waliza dolców" + szkolony na strażnika w Klewkach:)

I taki sam degenerat:

 

Lech Falandysz od którego powstało nowe słowo w jezyku prawników "falandyzacja prawa", czyli róbta co chceta.

Jebany degenerat, pseudo "Esperal w dupie".

I co gupio:o, mam czterech.:)

SH.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/reformy-gospodarcze-w-polsce-2/

 

Ale powiem, wam że nie mniejszą chujnię z polską gospodarką, głownie poprzez "reformę podatkową" zrobił niejaki Jan Krzysztof Bielecki (chociaż Balcerowicz był ministrem finansów także w jego rządzie), człowiek z KLD. Ta partia też się zapisała nieźle w polskiej historii.

 

QgwJCKG.jpg

 

Ej, co to za koleś po lewej? Skądś go kurczę kojarzę :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.