Skocz do zawartości

Inteligencja u mężczyzn, czy faktycznie jest seksowna?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dziewczyny.

Pytanie skierowane do was.

 

Czy naprawdę inteligencja u faceta jest dla was seksowna?

 

Jak się na to zapatrujecie? Czy dla części was jest to faktycznie jeden z głównych, jeśli nie główny atrybut który was kręci czy to tylko takie jak się mówi "czcze gadanie".

 

Zachęcam do wyrażania swoich odczuć, przekonań oraz przykładów zasłyszanych od waszych koleżanek i znajomych.

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, SzatanK napisał:

Czy naprawdę inteligencja u faceta jest dla was seksowna?

Sama nie wiem. Może. Trochę. Chociaż to chyba zależy od osoby (czyt. wyglądu delikwenta 😅). Jak mój sąsiad- wiek 60+, piwny brzuch, przygłuchy, upierdliwie chrapiący powie coś mądrego, to żadne dzikie żądze się we mnie nie budzą 😄.

Prędzej inteligencja wywołuje podziw, albo szacunek.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Johanne napisał:

Ja pewnie też bym rozmagnesowała dyskietkę XD

W sumie może i bym nie pomyślał o rozmagnetyzowaniu w pierwszym momencie ale również bym nie pomyślał by coś co wypadło żonie przykleić na lodówkę obok rączki.

 

 

 

 

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ewelina napisał:

Co jest złego w umieszczeniu dyskietki na lodówce 😕

Wydaje mi się, że chodzi o rozmagnesowanie, ale @Egregor Zeta na pewno zna odpowiedź xD

7 minut temu, SzatanK napisał:

bym nie pomyślał by coś co wypadło żonie przykleić na lodówkę obok rączki.

Ja też nie xD Ale gdyby ktoś mi powiedział, żebym tak zrobiła, to pewnie bez zawahania bym przypięła XDD

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby inteligencja była atrakcyjna dla kobiet to profesorowie i wielcy uczeni mieli by najlepsze kobiety a jak wiadomo tak nie jest. 

Ba większość współczesnych mężczyzn nie miała by problemu z kobietami. 

No chyba, że chodzi o rozumianą przez kobiety inteligencję do zarabiania, ogarniania życia, pozycji i statusu by wieść łatwe życie w dobrobycie. 

Zakładasz temat w rezerwacie i oczekujesz potwierdzenia od kobiet😆

One Ci powiedzą to co chcesz usłyszeć by mieć darmową atencje. 

Ostatnio miałeś dobre posty i myślałem, że w końcu przyswoiłeś czerwoną pigułke natomiast dalej widać żeś bluepill.

Oj Szatan jeszcze wiele musisz się nauczyć i dostać lekcji od życia byś zrozumiał co to jest kobieta, czego chce i jak działa. 

  • Like 18
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc być lwem, musisz trenować z lwami i słuchać rad lwów @SzatanK, nie baranów.

 

Ludzie, a zwłaszcza kobiety kierują się pierwotnymi instynktami, więc po pierwsze liczy się wygląd, pozycja, a osobowość jest najmniej ważna. 

 

Co więcej, inteligencja wcale nie ułatwia randkowania! Randki takich osób przypominają trochę rozmowę kwalifikacyjną, więc przygłupi śmieszek wywoła większe emocje. 

 

Za czasów szkolnych, to nie kujony mieli powodzenie - powodzenie mieli pewni siebie i śmiali w relacjach (pewność siebie także skorelowana jest z pochwałami odnośnie wyglądy, a także zabieganiem o względy oraz mniejszą krytyką takiej osoby, tzw efekt aureoli) oraz śmieszkujący chłopcy,przez co wywoływali emocje które rozchylają uda że tak to pejoratywnie określę.

 

Tu jest określona kolejność:

W przypadku, gdy mamy np trzech samców 7, ten najinteligentniejszy rzeczywiście może być wyraźnej zauważany, z korzyści jakie daje kobiecie. Jednocześnie może być to przeszkodzą, w budowaniu relacji - taka osoba zapyta o intercyzę, o testy DNA, zapyta o przeszłość, będzie wymagać od kobiety i nie pozwalać na pasożytnictwo.

 

5 minut temu, deomi napisał:

Tak, ale sama inteligencja to za mało, musi iść w parze z inteligencją społeczną i emocjonalną, ale przede wszystkim z budową kości twarzoczaszki, mową ciała, wzrostem, pieniędzmi (ma być "zaradny") oraz statusem (korposzczur będzie lvl wyżej niż zarabiający nawet 5-10 tysi umorusany hydraulik).

Ludzie inteligentni widzący w jakim chlewie żyją, z reguły nie podzielają optymizmu i zaślepienia pisostwa z generacji pińcet plus.

2 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Gdyby inteligencja była atrakcyjna dla kobiet to profesorowie i wielcy uczeni mieli by najlepsze kobiety a jak wiadomo tak nie jest. 

Ba większość współczesnych mężczyzn nie miała by problemu z kobietami. 

Dokładnie tak. Kobiety potrafią być z nieudacznikami, alkoholikami czy ćpunami z dobrymi kośćmi twarzoczaszki.

Tu fajny materiał o budowach czaszki:

Tu mój temat i zbiór ciekawostek o kościach twarzoczaszki - ćwiczenie mewing, odprężenie i masaż szczęki, chirurgiczna ingerencja by uzyskać efekt szczęki Chada:

Dziś znalazłem taki materiał sprzed dziesięciu lat, chirurgiczna ingerencja w wydłużenie szczęki oraz brody, oraz wizualizacje twarzy przed, po ingerencji w żuchwę, po wydłużeniu brody, To samo co w moim temacie, plus podciągnięcie brody.Na końcu uzyskujemy the Chad skull effect:

 

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Iceman84PL napisał:

Gdyby inteligencja była atrakcyjna dla kobiet

Jest, ale to nie jest jedyny wyznacznik atrakcyjności. A to, że inteligencja może być atrakcyjna, widać np. po tym, że samo pisanie z kimś, kogo się nie zna, nie wie się, jak ta osoba wygląda i jaki jest jej status, a widzi się jedynie to, w jaki sposób się wypowiada i odpowiada może być dużym wyznacznikiem atrakcyjności i być seksowne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W badaniach masz jasno pokazane, że ludzie z wyższym IQ mają mniej partnerów i późniejszą inicjacje. Na temat powodów można spekulować ale istnieje negatywna korelacja czyli im wyższe IQ tym mniej seksu.

 

Fajnie to w komediach pokazują, a jak wiemy komedia to często forma mówienia brutalnej prawdy w taki sposób żeby nie obrazić normików. O czym mówię? O nerdach którzy nie mogą znaleźć kobiety i futbolistach którzy są tępi jak but ale mają stado lasek.

Edytowane przez NoHope
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC Dokładnie brachu👍

W szkole każdy widział z kim się prowadzały najładniejsze dziewczyny i nie były to kujony, normiki tylko ostre chłopaki, przystojniaki. 

Ba nawet dobre uczennice nie mogły oprzeć się ich urokowi a inteligencją wcale nie grzeszyli po prostu dawali emocje, fajne spędzanie czasu, brak nudy. 

Wszyscy to widzieli a dalej większość mężczyzn ma życzeniowy stosunek do rzeczywistości i myślą, że brak urody, statusu, pozycji, pieniędzy, pewności siebie, odwagi, samooceny zastąpi inteligencja, która ma przekonać kobiety😆

Może za kilkaset tysięcy lat to nastąpi natomiast obecnie dalej działają adaptacje utrwalone na przestrzeni milionów lat ewolucji gdzie kobieta nawet w dzisiejszej cywilizacji pożąda silnego samca z zasobami. 

  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Redbad napisał:

Jest. Ale muszą być zaspokojone podstawowe potrzeby kobiet, te pierwotne. Inaczej paradygmat logistyczny jest dominujący. Zaobserwowałem to w swoim życiu.

Nie wiem czy jest. Ludzie inteligentni trochę inaczej mówią - na przykład częściej używają sarkazmu albo ironii, oglądają inne rzeczy, mają inne zainteresowania i tak dalej. Nie chce tu gadać o płatkach śniegu ale tak trochę jest. Dlatego ludzie inteligentni są najczęściej wyrzutkami.

 

https://www.amazon.com/Curse-High-IQ-Aaron-Clarey/dp/1522813756

 

Nie ubliżając kobietom ale jak laski mogą lecieć na inteligencje skoro większość z nich nie złapie poczucia humoru takiej osoby. Ja miałem takie absurdalne sytuacje, że musiałem lasce tłumaczyć film bo nie rozumiała. To dla obu stron nie jest przyjemne doświadczenie.

 

Jak widziałem pary to inteligentny gościu miał inteligentną laskę a wystarczy popatrzeć na krzywą IQ i widzisz jak mało jest inteligentnych kobiet co powoduje, że masz duże problemy by kogoś znaleźć.

Edytowane przez NoHope
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przystojny kolo ala Grey z wiadomo jakiej książki rzuci ciętą ripostą, którą mógł wymyślić tylko ktoś z wysokim iq to wtedy tak - jego inteligencja boostuje ocenę w oczach kobiety z 11/10 na 13/10.

Jeżeli ponadprzeciętnie inteligentny Marek, który oprócz inteligencji wszystko ma przeciętne wejdzie w dyskusje w nauczycielem fizyki i wykaże się sprytem to także tak, masz rację - Mati z ławki obok, który gra w piłę, ma gadane i powodzenie u kobiet jest dobrą partią do wzięcia. O Boże, to o Marku miało być! No Marek jest sympatyczny chłopaczyna, mądry, kiedyś się przyda pewnie, żeby spisać prace domową. 

 

Nie będę zakłamywał, że się nie liczy, ale z moich obserwacji inteligencja u chłopa ma marginalne znaczenie jeśli chodzi o atrakcyjność. Jeśli miałbyś budować się stricte pod kobiety to chyba lepiej byłoby już wybrać ładne paznokcie niż wysoką inteligencję. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Johanne napisał:

Jest, ale to nie jest jedyny wyznacznik atrakcyjności. A to, że inteligencja może być atrakcyjna, widać np. po tym, że samo pisanie z kimś, kogo się nie zna, nie wie się, jak ta osoba wygląda i jaki jest jej status, a widzi się jedynie to, w jaki sposób się wypowiada i odpowiada może być dużym wyznacznikiem atrakcyjności i być seksowne :)

Zamień słowo może na była. Ok 15 lat temu był chat w sieci plus, nie pamiętam nazwy ale można było poznać kogoś. I faktycznie, w erze MMS w niskiej jakości inteligencja grała jakąś rolę. Obecnie jest to marginalne.

 

Mam dla Ciebie zadanie: weź twarz chłopaka nie brzydkiego, 6/10 i załóż jego profil na Tinder. Sprawdź ilość polubień. 

Testuj przez tydzień, zanotuj. Załóż nowy profil, przerób zdjęcie tego faceta na kobietę, sprawdź ilość par w przeciągu tygodnia. 

 

Wnioski umieść na forum. Tu masz zestaw twarzy:

 

4 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Wszyscy to widzieli a dalej większość mężczyzn ma życzeniowy stosunek do rzeczywistości i myślą, że brak urody, statusu, pozycji, pieniędzy, pewności siebie, odwagi, samooceny zastąpi inteligencja, która ma przekonać kobiety

Strasznie nas wszystkich okłamano, dodatkowo przemiany nastąpiły bardzo szybko. Jak wielokrotnie wspomniałem, 15 lat temu nie było problemu z zaproszeniem jakiejś koleżanki na spacer, dziś jest jakiś dramat dla normika i sub5. Nawet bycie facetem z top 20 i milionami na koncie jak Will Smith nie gwarantuje sukcesu z kobietami. 

Dobry przykład: gdyby Will był bardziej inteligentny, to zerwał całkowicie z tą kobietą. W tym wypadku inteligencja jest przeszkodą dla związku, bo Will rozbił by aktualny, a przy doborze następnej potencjalnej partnerki szukałby ładnej, młodej i bogatej, co baardzo zawęża kandydatki, np 1 na 10 000 byłaby ok dla sławnego multimilionera ze znajomościami i pozycją.

Teraz, NoHope napisał:

Nie obrażając kobietom ale jak laski mogą lecieć na inteligencje skoro większość z nich nie złapie poczucia humoru takiej osoby.

Większość rozmów z kobietami to dziamganie i ploteczki. Kiedyś będąc na randce, byłem zbyt poważny. Opowiadałem pannie o Hitlerze i holokauście, a potem się dziwiłem, czemu się kolejny raz nie spotkaliśmy, skoro to ona była chętna i wypytywała o mnie u znajomych, którzy mi to donieśli. Nie polecam podejmować tematu drugiej wojny światowej na spotkaniach z kobietami.

  • Like 5
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy chodziłem jeszcze do szkoły, to był tam w klasie taki Opieka. Dziewczyny zaczęły wołać na niego toster i któryś z kolegów zapytał się dlaczego. W ten on odpowiedział, że od nazwiska i słowa opiekacz. Dziewczyny były zafascynowane tym, że rozgryzł ich przezwisko i był w ich oczach niezwykle inteligentny. 

 

Taka anegdotka. 

 

Gdy w grę wchodzi prawdziwe życie, to tak jak Bracia wcześniej wspominali. Liczy się zaradność i inne pożądane cechy, które niekoniecznie wiążą się z inteligencją. 

 

Inteligencja sama w sobie wiąże się z ostrożnością i pewnym lękiem, którego nie odczuwają dynamiczne półgłówki wzbudzające emocje. A(więc) niekiedy może nawet przeszkadzać w pozytywnych skutkach kontaktów z Paniami. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Pytanie w temacie jest czy inteligencja u mężczyzn jest seksowna. Z doswiadczenie wiem że jest. Nie dla każdej kobiety, ale jest. Tylko to nie takie proste. Inteligent o aparycji piegowatego, 50 kilowego nerda, raczej będzie zajebistym kolegą, przyjacielem. Czy jest w tym seks? Moim zdani nie. Inteligencja tu nie pomoże. Oczywiście może tak być i bywa, że do założę ja rodziny lepszy jest inteligent o aparycji Morawieckiego niż bad boy pijaczek. Ale pytanie było o seksowność. A ta w parze z co najmniej niezłym wyglądem i ciekawą osobowością może być fascynująca dla kobiety.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.