Skocz do zawartości

BlackPil'ersi go nienawidzą! Ten człowiek odkrył jak to działa!


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

@Taboo mam dość z tobą dyskusji, nie czytasz dokładnie moich postów i zmuszasz mnie do powtarzania i wyjaśniania wszystkiego jak małemu dziecku.

12 godzin temu, Taboo napisał:

No nie mam, toć pisałem 😄 Sam nie będę się oceniał czy jestem przystojny czy nie, ale przecież według black pilla przy 1,7m to i tak nie ma znaczenia :D 

No i argument typowego ponadprzeciętnego normika - "nie wiem czy jestem przystojny, ale laski na mnie lecą" - no skoro lecą to masz gębę chada i frame.

Wzrost jest kluczowy, 170 cm jest to najniższa norma jaką może zaakceptować kobieta, ale tylko wtedy gdy reszta jest znacznie ponad przeciętnej.

Czemu nie chcecie się przyznać że ruchacie 90% dzięki genom? Bo zaboli samoocena?

Jakbyś miał tylko 170 cm i gorszy frame i gębę to byś ruchał ale w .png a nie na żywo.

Cytat

Ona nie wie ile zarabiam, a ja się nie obnoszę z tym że dobrze zarabiam. Nie wiem też jak mogłaby mnie robić na hajs?

Ona nie wie? Człowieku - jeśli ona nie jest tępa, to na pewno potrafi oszacować ile zarabiasz.

To że ona nie robi to w sposób jasny i jawny to nie znaczy że tego nie robi - może jej fundujesz od czasu do czasu wakacje, biżuterię, sprzęty? Nie wiem, to ty z nią żyjesz a nie ja.

Jakieś korzyści musi od ciebie brać, nie ma związków za darmo - albo za geny albo za hajs/desperację.

Cytat

Wszystko na pół zawsze idzie. Ja sam jeżdżę passatem w kombi 2005 :D Uwielbiam to auto. A jak zaczęliśmy być razem to i tak nie miałem jeszcze tego auta :D 

Ale dziewczyna zakłada że prędzej czy później chłop musi auto zdobyć, Ty je kochasz, super, ale sądzisz że by nie wolała jeździć nowszym autem? 2005 to już starocie które się psują (btw nie gnije ci? Przecież WV spierd*lił blachę, gdzie nie spojrzę to gniją) myślę że nie była by zadowolona pokazywać się w siqucento lub innym maluchu.

Cytat

ZAWSZE może znaleźć się lepszy od Ciebie - i co z tego? Idziesz dalej. Jak mówiłem o pracy nad sobą nie mówiłem o mięśniach stary. Ty nadal nie czaisz i chowasz się za black pilem jak za prawdą objawioną. Bycie męskim to nie tylko wzrost i mięśnie.

U facetów może nie, ale u kobiet jak najbardziej - faceci poniżej 6/10 to nie są "mężczyźni" w ocenie kobiet i koniec kropka.

I tu znowu wychodzi twoje olewanie co ja piszę - wszyscy faceci poniżej 6/10 są cieniami, które w żaden sposób na nie pozytwnie nie oddziałują.

Cytat

Jest tylko parę centymetrów niższa, na obcasie wyższa :D Ale co to ma do desperacji?

Ma. Bo dzisiejsze dziewczyny mają szajbę na punkcie wzrostu. Jak laska ma 168 cm, to zwykle faceta 170 cm nie wystarcza.

Skoro laska nie wybiera wysokiego to znaczy że nie ma obecnie takiego do wyboru, i bierze opcję gorszą, ale potem i tak zaczynie jej to przeszkadzać.

Cytat

Fart to po angielsku pierdnięcie :D Nie wiem, ponoć jestem dopiero jej drugim partnerem. Ale ja za to ręki nie oddam ;)

Fart to po polsku szczęście, piszę tu po polsku XD

No i słusznie że ręki nie oddasz, dzisiaj to 16' mają pierwszych partnerów, a laska 26' twierdzi że jesteś jej drugim XD

Tak samo prawdopodobne jak passat z 2005' co ma przebieg poniżej 50 000 km xD

Cytat

Ale ja wiem że tak kobiety mają, kiedyś też tak miały. Ja się takimi kobietami nie interesuję. Ja już nie wiem z Twoich wpisów co ty chcesz człowieku, zaliczyć wszystkie 7+/10? Nie uda Ci się. I nie mówię że masz zaniżać sobie poprzeczkę, ale wychodzi z Ciebie księżniczka która chce tylko chady. Wiem jakie mamy czasy i co one robią z kobiet, widzę też co robią z facetów, to jest straszne. Ale też od Ciebie zależy jak kierujesz życiem i kto się wokół Ciebie obraca. 

No i znowu nie czytasz moich postów. Ja absolutnie nie mam podstawy rozczeniowej, a przynajmniej nie takiej bezczelnej jak dzisiejsze dziewczyny.

Nie mam żadnego wpływu jak na nas postrzegają dziewczyny i z tym trzeba się pogodzić.

Dziewczyny mają kosmiczny wybór (czy jest iluzoryczny czy nie to inna sprawa), a stosowanie redpilla pogarsza sytuację bo coraz mocniej faceci się starają a kobiety coraz mocniej mają to w nosie.

 

Co ja chcę? Byś przestał pieprzyć że blackpill to gunwo bo nie masz racji.

Ja chcę by faceci przestali pajacować za kobietami które ich nie chcą szanować i wreszcie żeby się ogarnęły - ale na to nie ma szans bo spermiarze żadnej nie odpuszczą.

Nie rozumiem idei starania się tylko po to by dziewczyna powiedziała "pfffff, mam lepszego na twoje miejsce".

Staranie ma sens dla siebie, ale ile ludzi ma wolę by to robić prawdziwie dla siebie? Czy to samooszukiwanie się?

Cytat

Miałem takie doświadczenia, oczywiście, ale to ze względu na pasję, jaką jest muzyka. Poszedłem w to na maksa i widocznie stałem się osobą intersującą. Inna sprawa że przez mój zjebany mindset wpadałem w wiele związków które się kończyły lub były toksyczne - także z mojej strony.

Ale miałeś okazje by pokazać chociażby zejbany mindset - my nawet takiej szansy nie dostajemy.

Cytat

A jednym punktem wspólnym jesteś Ty - wyciągnij odpowiednie wnioski. Masz całe forum o tym. Albo skorzystasz albo będziesz czarną pigułą.

Nie tylko ja, lecz masa facetów których wyruchała demografia, niezależnie czy będą robić co redpill każe to i tak zabraknie kobiet, nawet takich na ONS i div, bo i one zaczynają wybrzydzać.

Cytat

Ja o red pillu nie pisałem jakby co. A co do kobiety - dziś jest, jutro może jej nie być. Masz swoje życie i przez nie idziesz najlepiej jak potrafisz. 

I dlatego skoro efekt nie jest gwarantowany to po co się katować? Męczysz się by być chwile z laską którego pewnego dnia ci powie: "mam lepszego na twoje miejsce?"

Dawniej by tak nie było, bo nie było tinderów - dziś laska zakłada konto i w 30 min ma opcje zapasowe.

 

Tu nie chodzi że wyznaję black pilla - to kobiety go wyznają i stosują wręcz do paranoi - takie bio roboty z ifami - nie spełniasz średniej to ciebie ignorują albo nawet agresywnie zareagują. Takie czasy. Nastał czas black pilla, a red pill powinien już zniknąć, bo lekceważy wpływ cielesności, a przecenia wpływ psychologiczny i samodoskonalania.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Czemu nie chcecie się przyznać że ruchacie 90% dzięki genom? Bo zaboli samoocena?

 

 

A czemu Wy nie chcecie zaakceptować, że blackpil działa dobrze tylko w skrajnościach, a i to nie zawsze? 

To co robisz, to wmawianie innym że wiesz lepiej jak funkcjonują. 

Gość Ci pisze że jest niski, Ty wiesz na pewno że musi mieć dobrą twarz, koniecznie z kanciastą szczęką. Bo inaczej nie jest możliwe wzbudzić zainteresowanie kobiety.

XD 

To jest przykład mega racjonalizacji. 

 

Można być niskim, z wyglądem w okolicach średniej, a mimo to nie narzekać na brak zainteresowania kobiet. 

Tyle, że to nigdy nie dotrze do Was, którzy chcecie wszystko opierać na wyglądzie i nie widzicie całej reszty. 

 

Wygląd ma wpływ na pierwsze wrażenie. Potem następują kolejne, w których ważne jest to jak się zachowujemy, ale przede wszystkim to, jak kobieta się przy nas czuje. 

 

I to działa w obie strony, choć faceci są w stanie pozwolić na wiele więcej, byle mieć dostęp do zgrabnego tyłka. Czasem to jest mega żenujące, widzieć kogoś kto ma o sobie wysokie mniemanie, a siedzi grzecznie pod pantoflem.

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie dalej myślcie, że posiadając 30' i starsze laski wyrwaliście je dzięki wspaniałemu charakterowi, a nic dzięki dobrej twarzy i frame'u lub hajsowi i majątkowi, 

Chcecie żyć w kłamstwie i w copie to sobie żyjcie. Ale nie gadajcie że wyszliście z matrixa, bo nadal w nim siedzicie. Głęboko.

Lepiej się trzymajcie tych waszych kobiet bo jak je stracicie, to rynek naładowany tinderami was brutalnie zweryfikuje (jeśli to prawda że macie "słaby" wygląd, wzrost i frame a nie tak gadacie głupoty żeby tylko "dosrać" blackpillowi) Będziecie się cieszyć zerową odpowiedzą lub najwyżej odpowiedzią samotnych mamusiek, kobiet brzydkich (1-3/10) lub wdów po alfach.

 

Mam prośbę - dajcie spokój z promowaniem redpilla facetom <30 lat, bo wy żyjecie w całkowitym innym świecie, niż my obecnie.

I proszę nie gadać że żyję w skrajności, bo to nieprawda, to wy jesteście skrajni - bo wg. was redpill odpowiada za większość sukcesu interakcji z kobietami, a nie wygląd. Redpill to też część blackpillu bo też wspomina o konieczności ulepszenia swojego wyglądu, tylko pomija fakt, że nie każdemu te ulepszenia coś dadzą, a większość młodych facetów w Polsce to ma wygląd po prostu za słaby by coś z nim zrobić. Działania redpillu mogą jeszcze bardziej zniszczyć człowieka poprzez karmienie go złudną nadzieją "że jak zrobię to, to i to" to będę mieć branie, a kobiety zaczną mnie zauważać.

A tymczasem po staraniach - szok rzeczywistości (bo laski z rok na rok zwiększają wymagania) - potrafi doprowadzić do jeszcze mocniejszej depresji, bo okazuje się że samo samodoskonalenie to za mało by księżniczki były łaskaw się zainteresować.

 

Rzeczywistość jest brutalna, a wy mieliście farta wyrywać laski kiedy jeszcze media z netem nie nasrały do łbów kobietom.

 

Oczywiście najlepiej spełniać dwie pigułki na raz red i black - wykorzystać całą ich wiedzę - ale tylko z tego mogą korzystać max 20% facetów z naszej populacji, bo jak wspomniałem wcześniej, sztuczki redpilla jak i PUA są bezużyteczne gdy się ma wygląd i wzrost po tuningu 5+/10, a kobieta nie będzie miała ochoty poznawać osoby poniżej jej wygórowanych wymogów - bo nie będzie jej zależeć i te ramy można wsadzić w 4 litery.

Problem redpilla polega na tym, że po prostu konkurencja jest za duża, a kobiet jest za mało.

Redpill by działał sensownie gdy byłoby więcej młodych pań niż panów - bo to one musiałby się starać o faceta a nie odwrotnie.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka.
Wygląd to podstawa u obu płci.
Jak ma się zjebany wygląd to ani kasa, ani nie samorozwój temu nie zaradzi. 
Z drugiej strony, 

Mało kto ma realnie zjebany wygląd.

Większość ludzi jest zaniedbana i leniwa. Nadwaga? Przygarbiona sylwetka? Da się z tym walczyć. To nie jest deformacja twarzoczaszki.
I nie ma uniwersalnego gustu odnośnie urody.
Pamiętam na studiach była dziewczyna. Miała trądzik na policzkach. Wielu by od niej odrzuciło. Ale jej rysy twarzy, spojrzenie i uśmiech sprawiały że była bardzo atrakcyjna w moich oczach. 
Jakby miała fajny charakter to bym z chęcią wyszedł poza stopę koleżeńską, bo sito wyglądu zaliczyła. Sita charakteru już nie.



Problem z redpillem jest taki ze masa osób traktuje jego przesłania zero jedynkowo. Pójdę na siłkę? To znajdę kochającą dziewczynę.
A tak nie ma. 

Bo można ją znaleźć i bez siłki, trzeba mieć farta i się dopasować jak te puzzle.
A można pójść na tą siłkę i się zupełnie nie dopasować.
Można też siedzieć w domu i nic nie robić poza narzekaniem
Wszystko się sprowadza to bardzo starego "O to cały jest ambaras żeby dwoje chciało naraz"



 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_CzłowiekDalej podtrzymuje że to co piszesz to prawda ALE do kurwy nędzy nie wbijaj nikomu swoich poglądów na siłę.

 

To co tu piszesz nie ma nic wspólnego z własnymi poglądami a coś w rodzaju komunizmu narzuconego siłą.

 

Jeżeli któryś z braci jest niski czy tam inne przymioty i ma laske młodszą, starszą jego sprawa. Życz mu powodzenia.

 

Nie filozofuj kto z kim i dlaczego, szklanej kuli nie masz. Nie wkurwiaj to nie wykop blackpill raw.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się czyta poglądy dwóch skrajnych obozów. Może nie zawsze chodzi o to żeby przekonać kogoś do swoich poglądów a pokazać, że ktoś inny inaczej widzi świat i nie musi być to ten sam sposób co nasz.

Co do własnych doświadczeń, mogę napisać, że doświadczyłem w życiu trochę red i blackpilla - pewnie jak każdy z nas.

Życie ma to do siebie, że prawda leży pośrodku - wielce odkrywcze wiem.

 

@Zły_Człowiek zwracasz uwagę innym na ortografię a sam robisz błędy - jak piszemy nie z przymiotnikami? podobnie z myślnikami - kole w oczy ;-X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/19/2022 at 2:20 PM, Zły_Człowiek said:

No to sobie dalej myślcie, że posiadając 30' i starsze laski wyrwaliście je dzięki wspaniałemu charakterowi, a nic dzięki dobrej twarzy i frame'u lub hajsowi i majątkowi,

 

Nie wyrywam lasek i ich nie posiadam, ale nie zgadzam się ze zdaniem które przedstawiasz, a konkretnie z umniejszaniem roli charakteru w tworzeniu/utrzymywaniu relacji z kobietami. Charakter oczywiście ma znaczenie, być może mniejsze niż wygląd, ale wcale nie małe. Tylko wbrew temu co piszesz w zdaniu, które zacytowałem: lasek nie wyrywa się dzięki wspaniałemu charakterowi, lecz dzięki charakterowi podobającemu się laskom - jedno z drugim wcale nie musi współgrać, a nie można nawet wykluczyć, że jedno z drugim jest sprzeczne.

 

W popkulturze obecny jest sprzeczny z dającą się obserwować rzeczywistością mit, że kobiecość super podoba się mężczyznom, a męskość super podoba się kobietom. Jeśli chodzi o charakter, to zdecydowanie tak nie jest. Zaryzykuję wręcz stwierdzenie, że charakter silnie męski nie będzie się kobietom podobał, bo na prawdę ciężko się będzie znaleźć wspólne tematy i zainteresowania. Odnoszę wrażenie, że wielu mężczyzn boi się przyznać, że ich charakter się kobietom nie podoba, bo wskutek propagandy zaczęli traktować podobanie się kobietom jako wyznacznik tego, co jest dobre, co jest męskie.

 

Przyjęcie poglądu, że charakter ma również wpływ na zdobywanie zainteresowania kobiet, nie zmienia jednak nic w kwestii tego, czy warto podejmować próby ich zainteresowania. Granie innego charakteru niż się ma, zapewne jest łatwiej wykonalne niż udawanie innego wzrostu czy budowy kostnej, jednak nie jest warte swojej ceny - wyrzeczenia się własnej osobowości dla przypodobania się komuś innemu. Ci, którzy mają charakter podobający się kobietom, niech się z nimi zadają, oczywiście jeżeli także im samym te interakcje pasują. Pozostali... bardzo wątpliwe, aby w towarzystwie kobiety odnaleźli radość ze swojego życia.

Edytowane przez Ambroży
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2022 o 12:06, Zły_Człowiek napisał:

Czemu nie chcecie się przyznać że ruchacie 90% dzięki genom?

Pozostałe 10% rucha dzięki swojej masie, przyciągając do siebie szczupłe laski, tak samo jak dzieje się to w kosmosie.

 

 

1508599944_vny95d_600.jpg

 

Ta fota jest specjalnie robiona z tyłu, gdyż laska jest b. brzydka z twarzy.;)

 

 

 

 

https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/06/kiedy-masz-to-cos_2016-06-02_14-24-51.jpg

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek, na "geny", ruchasz (idąc tą terminologią) moim zdaniem głównie ONS-y. Ale i też nie zawsze i nie tylko. Choćbyś miał urodę Adonisa i ciało greckiego boga, jak będziesz nieśmiałą dupą wołową, wygląd wiele wtedy nie pomoże. Chyba że sam dasz się poderwać, ale kobieta z inicjatywą to nie jest przecież reguła.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kacperski napisał:

t mi

 

4 minuty temu, Obliteraror napisał:

@Zły_Człowiek, na "geny", ruchasz (idąc tą terminologią) moim zdaniem głównie ONS-y. Ale i też nie zawsze i nie tylko. Choćbyś miał urodę Adonisa i ciało greckiego boga, jak będziesz nieśmiałą dupą wołową, wygląd wiele wtedy nie pomoże. Chyba że sam dasz się poderwać, ale kobieta z inicjatywą to nie jest przecież reguła.

+1

Miałem kiedys taka kolezanke z inicjatywa a i tak ciezko szło.Trzeba cwiczyc,cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc socjal skill niezaleznie od wygladu

Edytowane przez Kong12
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Obliteraror napisał:

na "geny", ruchasz (idąc tą terminologią) moim zdaniem głównie ONS-y. Ale i też nie zawsze i nie tylko. Choćbyś miał urodę Adonisa i ciało greckiego boga, jak będziesz nieśmiałą dupą wołową, wygląd wiele wtedy nie pomoże.

Tylko ile "z genami" jest nieśmiałych?

Przecież to już będzie działać w czasach nastoletnich... efekt halo, pozytywne reakcje innych ludzi, chętne dziewczyny i pozytywne wzmocnienie pewności siebie.

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wam poradzę: geny to 90% sukcesu i koniec.

Jak pisałem wcześniej - można mieć "super charakter" ale bez spełnionych wartości ds. genów na nic się nie przyda, bo mało która dziewczyna takim osobnikiem zainteresuje.

Z drugiej strony wygląd potrafi skutecznie wynagrodzić brak tego "magicznego charakteru" - dupa wołowa z ciałem anonisa będzie mięc kilaset więcej interakcji, bo dziewczyny prędzej do takich facetów podejdą, zagadają, i w ogóle będą grać miło, dzięki czemu prędzej czy później dupa wołowa wyjdzie z spierd*lenia, z nieśmiałości - ogarnie social skill bo tak czy siak wszyscy będą mili no i będzie miał więcej doświadczenia, bo ludzie będą bardziej wyrozumiali - na to nie może liczyć przegryw z super charakterem, bo mało która dziewczyna pozwoli w ogóle mu się odezwać....

 

No świat nie jest sprawiedliwy, i po prostu trzeba się z tym pogodzić.

 

Najlepiej mieć wszystko: i wygląd, i hajs, i ten charakter. I takie osoby są i one najwięcej będą mieć relacji, ONS, okazji do podrywu...

 

Powtarzam po raz ostatni - 90% sukcesu to wygląd, reszta to hajs i charakter.

 

Zrozumcie, tu nie ma czegoś takiego jak symetria, że jak jakiemuś facetowi 7/10 podoba się kobieta z trądzikiem powiedzmy 5/10, to taki sam mechanizm zadziała odwrotnie - czyli dziewczynie 7/10 nie spodoba się facet z trądzikiem 5/10. Tu działa hipergamia, a dzisiejsze czasy tą hipergamię odpaliły na poziom maksymalny - w takiej sytuacji gość zostałby olany, a w najgorszym przypadku wyśmiany.

 

Facet potrafi wybaczyć niedoskonałości kobietom, odwrotnie szanse na to są bardzo znikome (bardzo rzadko to się zdarza, zwłaszcza w parach poniżej 30').

Kobiety są skrajnymi blackpillowcami (nieświadomie) i tępią i będą tępić osoby odstające od ich (podbijanych co roku) norm tj. wzrost itd.

Wystarczy popatrzeć co piszą kobiety na FB itd. 

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek

Jak opisałeś wyżej, porozkładałeś dla mnie sprawę jak bilardzista kule na stole do bilarda :D Kobiety ogólnie rzecz ujmując są pragmatyczne a dodatkowo na życie patrzą praktycznie pod kątem swoich korzyści, a facetów niezbyt odpowiadających im z wyglądu lub jakiegoś innego powodu traktują jak trędowatych według mnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

 

 

Powtarzam po raz ostatni - 90% sukcesu to wygląd, reszta to hajs i charakter.

 

 

Ja bym zmienił ułożenie wygląd charakter i na końcu moneta, Bo jak Wygląd i charakter ale bez monety to fajny ale nie ogar. 

Więc co radzi Zły_Człowiek ? żeby to zmienić ? ja uważam że powinno być mniej mężczyzn czyli wojna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.