Skocz do zawartości

Lody a uczucia


Mmario

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, maroon napisał:

. Większość lasek nie lubi ssać pały o połykaniu nie wspomnę. A że ktoś trafia na same takie co lubią... to bez powodu nie trafia. 

Jeśli facet się podoba to i lody kobiecie smakują. Lubią ssać, tylko nie każdemu. 
Są takie, które mają uraz bo ktoś je kiedyś zmusił lub zmolestował w ten sposób. Takie przyczyny braku chęci można uznać za obiektywne.

Kobiety co do zasady pragną spermy pożądanego faceta, ale z połykiem różnie jest. Zależy to od indywidualnych preferencji. Niektóre przyjmują do ust, ale wypluwają. Inne zrobią loda, ale do końca nie. Na pewno są bardziej skłonne do seksu bez gumy jeśli mężczyzna je autentycznie pociąga, nawet jeśli nie skończy w niej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Libertyn napisał:

Gdzieś tam jest dziewczyna która teraz się zastanawia jak to jest ze facet który na nią całkowicie leci nie jest w stanie pić jej moczu.
To pewnie przez to że ona go nie podnieca.

What? Seks oralny a jakieś bezeceństwa to dwie zupełnie inne sprawy. Zakochana kobieta bez problemu ekhem... Pociągnie sprawy do końca. 

I w drugą stronę ode mnie to samo, ale tylko w imię tzw miłości.

 

5 godzin temu, Libertyn napisał:

A może po prostu nie bo nie.

Bzdura. Pomijając jakieś skrajne przypadki jak traumy (ktoś może skakać do wody i pływać, a inny ma lęk przed zbliżaniem się do wody) to jest tak jak mawiał JKM:

Gdyby się pan znał choć trochę na kobietach to by wiedział, że one zawsze stawiają opór. 

Zawsze się troszeczkę gwałci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mmario napisał:

kobieta będąca w was autentycznie zakochana i zaangażowana,

z którą w innych konfiguracjach sex był namiętny nie chciała robić loda

 

Kolego, jeśli jest "autentycznie" to Pani zrobi Ci loda przez dziurkę przez klucza.

 

Pani także zrobi inne "brzydkie" rzeczy.

A dlaczego? Bo się nie brzydzi, bo jest za-ko-cha-na.

 

Koniec tematu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 99% przypadków jak laska nie chce robić loda to facet nie pociąga jej fizycznie.

Miałem tak, w pierwszym związku gdzie laska mną gardziła. Teraz w fwb jedna to tak poleruje torpede że odlatuje. Pozostały 1% to np moj ziomek chad czesto opisywany przeze mnie. Ma laske o znacznie niższym smv która go szanuje i sama powiedziała że nie lubi robić lodów, nie potrafi itp ale ona też nie ma doświadczenia w tym, on jest jej 1 chłopem ;)

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wszedłem w posiadanie domu w lesie na lubelszczyźnie, który chcę dostosować do siebie i w związku z tym korzystam z usług architekta. Pan architekt na pomiary wysłał do mnie dwie panie architekt po studiach. Przyjechały akurat jak rąbałem drewko (tak btw kto ustala te ceny, 480 za metr drzewa to jest ponury żart). Pokazałem im co i jak, poszły sobie mierzyć ja wróciłem do rąbania.

Jak skończyły, pogadałem z nimi chwilę, jako że byłem bez koszulki bo upał i wyglądam trochę jak brudnopis to temat z wykończeniówki zszedł na tatuaże, pytały co znaczy ten a ten i normalnie bez skrępowania mnie przy tym dotykały. Myślałem wtedy że będzie z tego trójkąt czy coś ale się zawinęły.

Jedna "przypadkiem" zostawiła torebkę, praktycznie pustą. Zadzwoniła wieczorem że po nią przyjedzie. Przyjechała, zrobiłem jej herbatę chwilę pogadaliśmy, był seks i loda też zrobiła i to starannie. Przyjeżdża do tej pory, jest zakochana. Pewnie w głowie układa sobie nasze wspólne życie, naiwna.

 

Tak mniej więcej wyglądają relacje z kobietami jak wygrałeś na loterii genetycznej. Babski mózg jest bardzo prymitywny, kobieta widząca faceta który ją podnieca wymyśli cokolwiek by móc się do niego zbliżyć, zrobi wszystko żeby mu się przypodobać i będzie z tego czerpać ogromną satysfakcję, że to akurat ona mogła to zrobić. Kobiety nie kochają mężczyzn tak jak my je kochamy, ich miłość jest powierzchowna i pragmatyczna. Kochają w pierwszej kolejności geny w drugiej zasoby. Prawdziwe zaangażowanie od kobiety mężczyzna otrzymuje wtedy kiedy ją podnieca i jej imponuje, wtedy nie ma góry której baba nie przeniesie by go przy sobie utrzymać i zadowolić.

Kiedy kobieta nagle mówi że nie zrobi tego czy tamtego, zaczyna się handel dupą, problemy o byle co to czas spojrzeć w lustro i w krąg jej znajomych czy czasem nie pojawił się ktoś kto ją podnieca bardziej.

 

Rada dla autora i innych w podobnej sytuacji : popraw wygląd, bądź bardziej zdecydowany i dominujący, a skończą się problemy w łóżku.

Fun fact : Wiedzieliście że robiono badania i męskie ramiona podniecają kobiety kilkukrotnie bardziej niż nas ich piersi ? Róbcie barki i kaptury.

 

  • Like 9
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak laska nie chce robić loda to szukaj dalej, dobra rada 😆 Chyba, że nie będziesz miał nic przeciwko jak będzie opier**ać innemu gościowi. A tak na serio to nie bądź z kimś kto ciebie i ty jej nie kręcisz

Edytowane przez doler
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Przyjeżdża do tej pory, jest zakochana. Pewnie w głowie układa sobie nasze wspólne życie, naiwna.

 

Ah tyy mizoginie tyy XD XD

 

FUtI9MCWIAEeS_9.jpg

 

7 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Tak mniej więcej wyglądają relacje z kobietami jak wygrałeś na loterii genetycznej.

Ale w sensie że przystojniak jestes?

7 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

. Kobiety nie kochają mężczyzn tak jak my je kochamy, ich miłość jest powierzchowna i pragmatyczna

Szkoda qrwa że mi w dzieciństwie wpajali co innego... :(

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Róbcie barki i kaptury.

Coś w tym może być, za czasów mojej świetności na siłowni miałem branie (głównie pustaki 😂) ale jednocześnie jeszcze miałem w głowie wychowanie matki i sióstr "kobietę trzeba szanować, nosić na rękach..." I cała reszta tych farmazonów 😂, najlepsze że kiedy trafiłem na to forum to hmm niewiele po siłowni zostało w końcu 10 lat nie ćwiczenia 😂 przy boku kobiety która zrobiła ze mnie mężczyznę doprawiając mi rogi, wróciłem tylko do pompek i już samo to dało efekty, ale najwięcej dało mi zrozumienie jak kobiety działają dzięki temu forum i wszystko działa jak złoto, trzeba po prostu mieć jaja i tyle a dla wielu aż tyle, ty prowadzisz i jest tak jak ty chcesz 😃.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Jedna "przypadkiem" zostawiła torebkę, praktycznie pustą. Zadzwoniła wieczorem że po nią przyjedzie. Przyjechała, zrobiłem jej herbatę chwilę pogadaliśmy, był seks i loda też zrobiła i to starannie. Przyjeżdża do tej pory, jest zakochana. Pewnie w głowie układa sobie nasze wspólne życie, naiwna.

 

Wszystko do czasu. Oczywiście przy spinning plates to nie ma znaczenia, ale gdybyś chciał z taką LTR, to prędzej czy później jej się znudzi bycie kochanką. Pójdzie do choćby o 3 oczka w SMV słabszego beciaka, który zaoferuje zasoby. Dobrze wiesz jak to działa. Także z tą jej naiwnością to też bym taki pewny nie był. Choć jej gadzi mówi jedno, może być na tyle inteligentna, że sobie sprawę z ulotności tej relacji. Daje jakiś określony czas, a potem zada pytanie: "na jakiej zasadzie my się właściwie spotykamy?". Przy niezgodnej z jej oczekiwaniami odpowiedzi zawinie się i tyle ją widzieli.

 

Cytat

Tak mniej więcej wyglądają relacje z kobietami jak wygrałeś na loterii genetycznej. Babski mózg jest bardzo prymitywny, kobieta widząca faceta który ją podnieca wymyśli cokolwiek by móc się do niego zbliżyć, zrobi wszystko żeby mu się przypodobać i będzie z tego czerpać ogromną satysfakcję, że to akurat ona mogła to zrobić. Kobiety nie kochają mężczyzn tak jak my je kochamy, ich miłość jest powierzchowna i pragmatyczna. Kochają w pierwszej kolejności geny w drugiej zasoby. Prawdziwe zaangażowanie od kobiety mężczyzna otrzymuje wtedy kiedy ją podnieca i jej imponuje, wtedy nie ma góry której baba nie przeniesie by go przy sobie utrzymać i zadowolić.

 

Zgoda, oprócz pierwszego zdania. Nie musisz być czadem, żeby tego doświadczyć. Wygryw genetyczny będzie oczywiście miał więcej okazji i z ładniejszymi laskami, ale wszystkie kobiety mają wgrany ten sam software - zarówno te szare myszki 5/10 i niżej, te nie rzucające się w oczy, ale zadbane 6/10, ładne - mające mnóstwo opcji 7-8/10 jak i rakiety 9-10/10. TO SAMO. 

 

Taki przykład. Prowadząc swoje portfolio fotograficzne bodaj 5 lat temu poznałem jedną pannę znad morza, była zakochana właściwie od początku - taka 6/10, spokojnie mogła podciągnąć wygląd pod 6.5/10 a nawet 7/10, gdyby ogarnęła lepiej ubiór, styl itp. Młodsza ode mnie 8 lat. To ja prowadziłem tę relację, to ona się starała, komplementowała itp. - wszystko zgodnie ze znanymi nam zasadami gry. Pomimo odległości spotkaliśmy się kilka razy. Seks był absolutnie rewelacyjny, błysk w oku itd. Jakież było moje zdziwienie, gdy odkryłem - przypadkiem - jak innego kolesia ze swojej okolicy też komplementowała za zdjęcia, mimo że warsztatu miał może z 1/3 tego co ja. Właczyłem się w ich wymianę zdań (publiczną, ale ona nie wiedziała, że ja to zauważę), to zaczęła się tłumaczyć, że to "dawny kolega" itp. pierdololo. Ja nawet wierzę w to, co mówiła, że w tamtym okresie nie spotykali się ze sobą - zwłaszcza, że on średnio odwzajemniał jej komplementy - niemniej to było klasyczne nakręcanie sobie orbitera - w razie gdyby ze mną nie wypaliło. Wtedy, nie znając jeszcze Red Pilla ani forum, bardzo dużo zrozumiałem - to, jak działają kobiety, że są do bólu pragmatyczne i nigdy nie stawiają na jedną kartę - zawsze mają coś w zanadrzu. 

 

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Pan architekt na pomiary wysłał do mnie dwie panie architekt po studiach.

 

18 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

temat z wykończeniówki zszedł na tatuaże, pytały co znaczy ten a ten i normalnie bez skrępowania mnie przy tym dotykały.

 

18 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Jedna "przypadkiem" zostawiła torebkę, praktycznie pustą. Zadzwoniła wieczorem że po nią przyjedzie. Przyjechała, zrobiłem jej herbatę chwilę pogadaliśmy, był seks i loda też zrobiła i to starannie. Przyjeżdża do tej pory, jest zakochana. Pewnie w głowie układa sobie nasze wspólne życie,

 

18 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Tak mniej więcej wyglądają relacje z kobietami jak wygrałeś na loterii genetycznej.

 

Nie koniecznie wyłącznie to.

 

Kobiety były "po studiach" czyli wiek zbliżający się do ściany, a nie usiedliły nikogo na studiach.

Robiąc pomiary miały wgląd w papiery i wiedziały, że nie jesteś byle gołodupcem, a one z racji wieku szukają raczej stabilizacji i "bezpieczeństwa materialnego" niż wyłącznie doznań erotycznych.

 

Dwa widząc Cię w pracy fizycznej i macając jak na targu niewolników oceniły "wartość fizyczną i zdrowotną" (nie jesteś byle cherlak)

 

Trzy spodobałeś się zapewne obu paniom czyli ta co zostawiła torebkę uzyskała potwierdzenie od koleżanki Twojej atrakcyjności natychmiast bez tracenia czasu na wspólne objazdy aby pokazać Cię koleżankom i dostać od nich "potwierdzenie społeczne", że dobrze wybrała.

 

18 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

pogadaliśmy, był seks i loda też zrobiła i to starannie. Przyjeżdża do tej pory, jest zakochana.

Czyli w swoim mniemaniu inwestuje w długoterminową relację.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2022 o 06:34, Ramaja Awantura napisał:

Ah tyy mizoginie tyy XD XD

Nie uważam się za mizogina. Zawsze jasno komunikuję swoje zamiary wobec kobiet do tego zawsze jestem miły i szarmancki. Bez napinki i bedbojowania.

 

W dniu 17.09.2022 o 06:34, Ramaja Awantura napisał:

Ale w sensie że przystojniak jestes?

Ponoć wyglądam podobnie jak Hemsworth w nowym Thorze choć ja uważam że lepiej :)

 

W dniu 17.09.2022 o 06:34, Ramaja Awantura napisał:

Szkoda qrwa że mi w dzieciństwie wpajali co innego... :(

Mi też. Miałem nawkładane do głowy dużo złych przekonań np ojciec zawsze powtarzał że nie jestem ani lepszy ani gorszy od innych przez co traktowałem ludzi z często nie należnym szacunkiem co czasem prowadziło do różnych problemów, ale z drugiej strony też pozwoliło mi bardzo się rozwinąć na różnych polach. Kiedyś może opiszę to bardziej bo w sumie ciekawy case i może niektórym pomóc.

W dniu 17.09.2022 o 11:35, SamiecGamma napisał:

Także z tą jej naiwnością to też bym taki pewny nie był. Choć jej gadzi mówi jedno, może być na tyle inteligentna, że sobie sprawę z ulotności tej relacji. Daje jakiś określony czas, a potem zada pytanie: "na jakiej zasadzie my się właściwie spotykamy?". Przy niezgodnej z jej oczekiwaniami odpowiedzi zawinie się i tyle ją widzieli.

Generalnie masz rację bo tak jak opisałeś działa to dla innych facetów lecz w moim przypadku relacja z kobietą trwa do momentu aż ja nie zerwę kontaktu.

 

@Brat Jan Twoja analiza jest jak najbardziej trafna i sam patrzę na całą sytuację podobnie jednakże nie do końca zgodzę się z fragmentem ściany i bezpieczeństwa materialnego bo obu dziewczynom do tzw ściany daleko i z tego co ustaliłem obie mają dzianych rodziców.

 

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

Generalnie masz rację bo tak jak opisałeś działa to dla innych facetów lecz w moim przypadku relacja z kobietą trwa do momentu aż ja nie zerwę kontaktu.

 

No bo zrywasz zapewne przed ich ścianą. Na pewno nie po, bo gdybyś nie zagwarantował bezpieczeństwa finansowego albo chociaż bombelka, to tak jak napisałem wyżej: pójdzie nawet do o 3 SMV słabszego beciaka, który obie te rzeczy zagwarantuje. Ewentualnie będzie próbowała kombinować, żeby mieć ciastko i zjeść ciastko - zapłodnienie przez alfę, opiekę przez betę.

 

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

 

@Brat Jan Twoja analiza jest jak najbardziej trafna i sam patrzę na całą sytuację podobnie jednakże nie do końca zgodzę się z fragmentem ściany i bezpieczeństwa materialnego bo obu dziewczynom do tzw ściany daleko i z tego co ustaliłem obie mają dzianych rodziców.

 

Wiek - zgoda. Rodzice i bogactwo? Bez znaczenia w kontekście pojęcia ściany - rodzic, niezależnie od tego, jaki by nie był bogaty - nie zapłodni jej...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2022 o 07:32, Piccardo napisał:

10 lat nie ćwiczenia 😂 przy boku kobiety która zrobiła ze mnie mężczyznę doprawiając mi rogi, wróciłem tylko do pompek i już samo to dało efekty

Zapomniałem Ci odpisać w poprzednim poście. Nie wiem jaki jest poziom Twojej tężyzny fizycznej obecnie ale jeżeli chcesz wrócić do formy to zacznij szokować układ nerwowy a efekty jeżeli miałeś je dobre bardzo szybko wrócą. Istnieje tzw pamięć mięśniowa ale nad tym wszystkim czuwa układ nerwowy i jeżeli zaczniesz robić ciężkie ćwiczenia to mózg szybciej uruchomi pamięć mięśniową. Wróć na siłownie, zrób roztrenowanie np zwykłym fbw przez miesiąc tak by przygotować organizm, a następnie zastosuj metodę sprzężoną głównie na tych ćwiczeniach : przysiad, ciągi, wyciskanie leżąc, wyciskanie żołnierskie, podciągnięcia z obciążeniem. W necie znajdziesz jak to wszystko rozpisać pod metodę sprzężoną. Jak masz wątpliwości do pisz śmiało postaram się pomóc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

Zapomniałem Ci odpisać w poprzednim poście. Nie wiem jaki jest poziom Twojej tężyzny fizycznej obecnie ale jeżeli chcesz wrócić do formy to zacznij szokować układ nerwowy a efekty jeżeli miałeś je dobre bardzo szybko wrócą. Istnieje tzw pamięć mięśniowa ale nad tym wszystkim czuwa układ nerwowy i jeżeli zaczniesz robić ciężkie ćwiczenia to mózg szybciej uruchomi pamięć mięśniową. Wróć na siłownie, zrób roztrenowanie np zwykłym fbw przez miesiąc tak by przygotować organizm, a następnie zastosuj metodę sprzężoną głównie na tych ćwiczeniach : przysiad, ciągi, wyciskanie leżąc, wyciskanie żołnierskie, podciągnięcia z obciążeniem. W necie znajdziesz jak to wszystko rozpisać pod metodę sprzężoną. Jak masz wątpliwości do pisz śmiało postaram się pomóc.

Spoko loko bawiłem się w kulturystę 3 lata coś tam wiem, obecnie nie ma to zupełnie sensu 😅 mam poważniejsze zmartwienia bo idzie wielki reset i marnowanie czasu na siłownię to ostatnia rzecz jaką teraz potrzebuje 😅, ale dzięki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2022 o 23:44, Sankti Magistri napisał:

Przyjechała, zrobiłem jej herbatę chwilę pogadaliśmy, był seks i loda też zrobiła i to starannie.

 

Panie, ile to razy zapraszały Panie na herbacie..

Jako młokos nie wiedziałem co się święci.

Ale szybko się nauczyłem... :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety potrafią przesunąć granice baaardzo daleko jeśli facet im się podoba. Potem wystarczy, że sobie to zracjonalizują, aby nie mieć wyrzutów sumienia. W czasach kiedy robienie loda nie jest żadnym tabu i nie spotyka się ze stygmatyzacją ze strony otoczenia nie widzę powodów, aby dziewczyna się przed tym broniła. Cytując klasyka - "gdzie się robi loda, tam jest w domu zgoda".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2022 o 11:35, SamiecGamma napisał:

Daje jakiś określony czas, a potem zada pytanie: "na jakiej zasadzie my się właściwie spotykamy?". Przy niezgodnej z jej oczekiwaniami odpowiedzi zawinie się i tyle ją widzieli.

To zależy od tego na jakim etapie w swoim życiu jest kobieta.

Pytanie padnie jak najbardziej ale czy się zawinie to już nie jest takie oczywiste.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/19/2022 at 6:19 AM, Piccardo said:

Spoko loko bawiłem się w kulturystę 3 lata coś tam wiem, obecnie nie ma to zupełnie sensu 😅 mam poważniejsze zmartwienia bo idzie wielki reset i marnowanie czasu na siłownię to ostatnia rzecz jaką teraz potrzebuje 😅, ale dzięki.

A kiedy on przyjdzie? Już 2 lata o nim słyszę i nic ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2022 o 23:44, Sankti Magistri napisał:

Fun fact : Wiedzieliście że robiono badania i męskie ramiona podniecają kobiety kilkukrotnie bardziej niż nas ich piersi ? Róbcie barki i kaptury.

Piękny przykład atawizmu.

Szerokie barki, ramiona = oznaka sprawności i siły fizycznej. Ergo: samiec potrafi obronić przed niebezpieczeństwem, ubić zwierza i dociągnąć w postaci jedzenia do jaskini. Stado, nie będzie głodne.

Duże piersi u kobiety = dużo mleka dla potomstwa. Młode, nie będą głodne.

 

Żyjemy w nowoczesnych domach z inteligentnym kiblem z wifi, ale podświadomie dalej siedzimy w jaskini.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.