Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

SQ0NW4DWmAsZqLE3YX1iRW3flQjb2je6.jpg

 

 

pmuPT61Y6JhFzG7mTD63NXMZjSjNlKOR.png

DcereGcBSKhlSBFXit7UDKxXdkT0xCzH.png

 

Równe prawa według feministek:

To jest OK                                                                                        A to nie jest OK

IpLVE6BuqNHEXWnLsoQ2sFuRigYDxedF.jpgSTIdGtu630qDcktAeaZ6N6bbKAWPbK9w.jpg

 

 

No i świątecznie, z życzeniami od króliczka wielkanocnego:

sut7dCABWf3EQ3cr7YiIVdDhgiJxJv09.jpg

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Obliteraror napisał(a):

Ech... na tej jednej scenie można młodzież historii najnowszej uczyć ;)

 

 

Nie tylko historii ale i zycia . Bez plecow jestes smieciem nic nie zrobisz bo cie inna szajka zablokuje 🙃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw

[...]

Remigiusz Dziemianowicz nie żałował ostrych słów pod adresem swojej latorośli jeszcze na etapie formowania ekipy Tuska. Dziemianowicz stwierdził w mediach społecznościowych, że jeżeli jego córka zostanie ministrem edukacji, to współczuje dzieciom, ponieważ “wpadną w pełen nowomowy nazi-bolszewicki socrealizm”. "Ale niech ludzie nie skarżą się potem że jest syf, ostrzegam przed taką minister" - napisał na swoim facebookowym profilu.

Remigiusz Dziemianowicz to polski Żyd, działacz opozycji antykomunistycznej z czasów PRL, aresztowany wielokrotnie przez Służbę Bezpieczeństwa. W latach 1986-87 występował w Teatrze Współczesnym im. Wiercińskiego we Wrocławiu. Współpracował także z Wrocławskim Teatrem Pantomimy.

Dziemianowicz nie przebiera w słowach, jeśli chodzi o publiczne krytykowanie córki, źle wychowanej, jak podkreśla, przez żonę.

"Tak wychowała ją moja żona (...) córeczka jest typową nazi-bolszewiczką, ale nie ja ją tak wychowywałem, a więc jedynie może mi być przykro - napisał w jednym z komentarzy ojciec obecnej "ministry" rodziny, pracy i polityki społecznej .

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.