Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

@Snk zastanów się jakiej narodowości byli naziści i dodaj do tego pierdzielenie, że to nie Niemcy narobili niezłego bigosu podczas II Wojny Światowej tylko naziści. A powyższy obrazek może przedstawiać ludzi po "nowoczesnej" wersji historii ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Snk @Normalny a tutaj macie przykład cenzury w Niemczech. Wyszedł sobie nowy Wolfenstein i pojawia się w nim Hitler. Więc zmienili "mein Furher" na "mein Kanzler", usunęli swastyki a dodatkowo Adolfowi... zgolili wąsika :D

AR-171039880.jpg&MaxW=980&imageversion=M

 

 

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, verde napisał:

Jeśli to nie fejk, to naprawdę współczuję. Wolałbym całe życie jechać na ręcznym, niż wziąć ślub z grubą i brzydką babą.

Jeszcze bardziej bym współczuł, gdybyś wziął ślub ze zgrabną i piękną panią, po czym i tak byś jechał na ręcznym.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Cytat

 

Wyznajemy
4 godz. · 

Moja dziewczyna wyje w poduszkę od dwóch dni, bo uświadomiłem ją, że nie można jednocześnie być wegetarianką i jeść nuggetsów z Maka, bo one są przygotowywane z mięsa. "Nie wiedziała", więc tak właśnie wyglądał jej "wegetarianizm" od pół roku.

Ja nie wiem, gdzie ją znalazłem, przysięgam.

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.