Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Z życia w interwencji

Było wesoło jak na karuzeli.pomoc przedmedyczna pobitemu.moje przemowy do narodu "prosze państwa.witam wszystkich serdecznie.Z OKIEN NA RAZ!dziękuje za uwage"i miałem dzis nawet propozycje seksualne.jakis wielki prawilniak chciał zebysmy mu lache robili.w tym czasie chłopaki ze straży miejskiej spisywali 2 gejów i sie mnie pytaja co sie dzieje.ja na to ze sexu koles chciał.a geje na to" no bo pan przystojny jest"%-)Zycie w interwencji jest fascynujace

impreza pener Gdynia dobiega dzis na szczeście końca.chuj im wszystkim w dupe niech sie utopia pijac herbate,jebane bydło oby ich dopadła naturalna selekcja

ja złoze na was skarge!
-a prosze bardzo.dac panu swoje dane?zarząd zaczyna prace w poniedziałek od 7 rano.bedziemy sie scigac kto szybciej złoży?%-)

policja do mnie.a jakie sa twoje uprawnienia?
-takie jak wasze.gaz pała kajdanki i dajemy zawodnika wam.legitymowac nie legitymujemy bo po co tracic makulature.
a broń macie?
-tutaj nam nie potrzebna%-)
 

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie lubię feminizmu, bo zabiera nam wszystkie korzyści które mamy z posiadania waginy" :lol: To co pierdzieli ta panienka w zasadzie zawiera wszystko co było pisane na forum. I jeszcze te komentarze innych panienek i białych rycerzy pod filmem.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.