Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ostatnio, znaczy cały rok kalendarzowy, walczymy w koronaświrusem. Wszyscy dzielnie waczą a najdzielniej politycy i ich medialne tuby, czyli telewizja, gazety (czy to papierowe czy elektroniczne) i przedstawiciele przemysłu rozrywkowego zwani celebrytami. Więc postanowiłem ku uciesze gawiedzi przenieść żarty, absurdy i debilizmy tej jajcarskiej epidemii tutaj, żeby tak nie zaśmiecały naszego sztandarowego wątku o żartach. Niech to zostanie w swerze damsko męskeij a z korony cierniowej nam nałożonej pośmiejmy się tutaj.


Zapraszam do kabaretu CORONA.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszcząc mejla, przypomniałem sobie, że od dłuższego czasu przychodziły do mnie mejle, gdzie nadawca był podpisany jako:

 

Bronisława/Władysława/Czesława/Janina/Józefa a treść wiadomości na zasadzie "hej, zakochałem się w tobie", "chcę dziś uprawiać

udany sex", "spotkajmy się" i tym podobne głupotki.

Patrząc na dobór imion można by pomyśleć, że to jakieś GILFy piszą. ;) 

 

Od tych samych nadawców zaczęły teraz przychodzić wiadomości o treści typu: "Hej, tu Władysława w sprawie zadłużenia bankowego", czy w sprawie kredytu.

 

Spam jak spam, ale uśmiechnąłem się, bo pewien absurd sytuacyjny w tym jest. ?

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.