Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, cst9191 napisał:

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, kim jest luxury girl.

 

 

Chętnie pogadam z nią za 10 lat :)  Ja jak mi zdrowie będzie dopisywać to będę siedział na domku przy grillu i piwku. Będę miał to samo auto co teraz nie martwiąc się o to, że muszę nowe kupić - bo ktoś mi tak wmawia. W jej przypadku za 10 lat jak braknie hajsu na dotryskiwanie botoksu - to będzie ciężko... Lepiej, żeby miała parę groszy na psychologa...  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to prawda czy fotomontaż - zabawne jest to, że są Panie, które by to kupiły:

f3e06cad128585db8e515cc4aedca9ef.jpg

Kwestia "husarskiej fantazji" za kierownicą, czyli kolejny patyczek dołożony do urny za obowiązkowymi limiterami prędkości i testerami alkoholu:

https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8042162,porsche-panek-carsharing-kolizja-wypadek-kierowca-cena-warszawa-policja.html

9598e712515c6a4199670f456820f627.jpg?s=1

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8CWm22d.png

 

 

 

Tłumacząc z języka Pani, która dała D., a teraz ma wyrzuty sumienia: chad uwiódł wspomnianą Panią i szybko doszło do bara-bara. Chad znika, a Pani jest wkurzona, że zrobił z niej dziwkę na jedną noc.

 

I.... Co istotne - nie trzeba mieć +180cm wzrostu, by być chadem :)

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Kespert said:

Kwestia "husarskiej fantazji" za kierownicą, czyli kolejny patyczek dołożony do urny za obowiązkowymi limiterami prędkości i testerami alkoholu:

https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8042162,porsche-panek-carsharing-kolizja-wypadek-kierowca-cena-warszawa-policja.html

 

Tłumaczę i objaśniam:

 

Wynajmująca osoba nie była sprawcą wypadku
Kierowca naszego samochodu lekko przekroczył dozwoloną ilość alkoholu w organizmie, 
z którą można usiąść za kierownicą.

 

Czyli to nie jego wina a przypisali mu, albo i nie, bo był, formalnie, pod wpływem. Nie był sprawcą.

Nie ma żadnej ułańskiej fantacji w tym zdarzeniu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/14/2020 at 3:02 PM, cst9191 said:

Tłumacząc z języka Pani, która dała D., a teraz ma wyrzuty sumienia: chad uwiódł wspomnianą Panią i szybko doszło do bara-bara. Chad znika, a Pani jest wkurzona, że zrobił z niej dziwkę na jedną noc.

 

I.... Co istotne - nie trzeba mieć +180cm wzrostu, by być chadem :)

 

Moim skromnym zdaniem pani mówi prawdę - ten gość jest psychopatą, i nie dlatego, że ona tak powiedziała ale wszystkie objawy przedstawione przez nią na to wskazują. Dokładnie jak opisane w książce "Mądrość psychopatów" Duttona. Dobrze pamiętam, bo niedawno przeczytałem. I choc poczatem to taka mało subtelna apoteoza psychopatii to potem się robi dużo lepiej i warto przez ten, moim zdaniem nieszczęśliwy, tak z resztą jak tytuł, poczatek przebrnąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.