Skocz do zawartości

Jak sprawdzić czy mam symetryczną twarz?


Rekomendowane odpowiedzi

@Chcni coś w tym jest.🤔 Autor wątku chwalił się liczbą wyr...ych panienek w młodym wieku. Gdyby to była prawda - kąty szczęki i ich ocena nie była by mu do niczego potrzebna.

Edytowane przez Kiroviets
Błąd
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nikt nie dał odpowiedzi

4 godziny temu, Kiroviets napisał:

@Chcni coś w tym jest.🤔 Autor wątku chwalił się liczbą wyr...ych panienek w młodym wieku. Gdyby to była prawda - kąty szczęki i ich ocena nie była by mu do niczego potrzebna.

No ale co ma jedno do drugiego? Zainteresowalem sie blakpillem to się pytam. Pan Marek zawsze powtarza o symetrii twarzy to chciałbym wiedzieć. 

12 godzin temu, VasKes napisał:

Na ścianę pogardy się nadajesz 

XD

5 godzin temu, Chcni napisał:

Troll. W ogóle cała aktywność tego użytkownika na forum wali chujem na kilometr.

Nie jestem trollem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, z prawego łoża napisał:

Nie jestem trollem

W którymś poście narzekałeś na poziom forum wyzywając innych od przegrywów blackpillowców z wykopu, później tłumacząc, że zależy Ci na dobrze tego miejsca. Teraz zakładasz taki temat, który pasuje idealnie do określeń jakimi obrażałeś innych użytkowników. Plus to o czym pisał @Kiroviets. Wcale nie zalatujesz trollem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwórz odlew głowy, a następnie pracuj z proporcjami lub zrób to na własnej mordzie centymetrem. Potrzebujesz najdłuższego i najkrótszego punktu w skrócie i podzielenia. Wyjdzie ci wynik, jak daleko jesteś od złotej proporcji. To w uproszczeniu. Pewnie gdzieś w necie ktoś wskazał, co trzeba pomierzyć.

 

Inne założenie to odlew głowy i pomierzenie różnic z bryły pewnie xD Tak głośno myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2023 o 21:32, Chcni napisał:

W którymś poście narzekałeś na poziom forum wyzywając innych od przegrywów blackpillowców z wykopu, później tłumacząc, że zależy Ci na dobrze tego miejsca. Teraz zakładasz taki temat, który pasuje idealnie do określeń jakimi obrażałeś innych użytkowników. Plus to o czym pisał @Kiroviets. Wcale nie zalatujesz trollem.

Celna obserwacja :)

Też tak wyczuwam w takich rzeczach chęć znalezienia gunwoburzy i tego typu spraw :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.