Skocz do zawartości

Kitajec podsumowuje nagonkę na białych


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze podsumował temat i to faktycznie dopiero początek. Demografia zrobi robotę, a zemsta kulturowa czarnych nadchodzi wielkimi krokami, może niewolnictwo białych totalne tym razem. Ten szczyt technologiczny, w którym żyjemy to może być faktycznie tylko coś chwilowego, jeżeli ideologia rasizmu pójdzie w kierunku białych i zaczną się realne dyskusje o obozach zagłady, przesiedleniach i tak dalej. Wielu ludzi chciałoby to pewnie zobaczyć. W USA przecież czarni kradną ze sklepów białych, całe biznesy wykradają z towaru, a policja nawet nie przyjeżdża, bo nikt się sprawą nie zajmie.

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 16:18, mac napisał:

W USA przecież czarni kradną ze sklepów białych, całe biznesy wykradają z towaru, a policja nawet nie przyjeżdża, bo nikt się sprawą nie zajmie.

Zamieniając sytuacje przy ataku białych nagle jakoś szersze grono ma się dowiedzieć.

george-floyd-lista-przestepstw-dawne-okr

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/21/2023 at 4:18 PM, mac said:

może niewolnictwo białych totalne tym razem

W trakcie którejś tam zadymy w USA, "lewicowi aktywiści" stwierdzili że zrobią sobie (w mieście) farmę, i sami będą hodować owoce i warzywa. Efekt - brak owoców i warzyw, prośby o paczki żywnościowe i dotacje - słane na wszystkie strony świata. Nawet maryśka im nie urosła... Znając powyższe dane, oblicz zawartość melatoniny w "aktywistach".

Okazało się, że aby zwalczyć zamieszki - jak za dawnych czasów, wystarczy żywność. Lub brak tejże, takiej "za darmo".

On 2/21/2023 at 4:18 PM, mac said:

zaczną się realne dyskusje

To już dawno jest poza etapem dyskusji.

1677074421_qhjqx6_600.jpg

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/21/2023 at 12:44 PM, Strusprawa1 said:

"Kitajec" - Chińczyk? 
Co to wtrącanie rosyjskiego do polskiego? 

Jako osoba, która przeczytała setki książek, powinieneś wiedzieć, że to przecież z ukraińskiego, a nie rosyjskiego. No już, możesz się nie tylko uspokoić, ale nawet powinieneś przyklasnąć i zaaprobować. 

On 2/21/2023 at 12:44 PM, Strusprawa1 said:

Ciekawe czy mu śmieszno gdy odcięli im rynek mikroprocesorów. xD

I co ma to wspólnego z rasizmem wobec białych? Chciałbyś coś takiego poczuć na własnej skórze? 

 

Próbujesz się jakoś odgryźć @slusa bo ma inne poglądy od twoich? Nie znalazłeś nic bardziej sensownego żeby się przyjebać? Coś słabo jak na osobę, która przeczytała setki książek. 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 12:44, Strusprawa1 napisał:

"Kitajec" - Chińczyk? 
Co to wtrącanie rosyjskiego do polskiego? 
A to inni narzekają jak się pisze "w Ukrainie". Uuuu.

Bo "w Ukrainie" to nie jest zapożyczenie, tylko emfatyczny i dziecinny przejaw sympatii politycznych.

Jeszcze rok temu wszyscy mówili poprawnie i po polsku - "na Ukrainie". Aż nagle dorobiono do tego debilną ideologię, doprawiono postkolonialna gębę - i voila!*.

 

Szkoda, że nawet tutaj musiałeś przyjść i się wysrać.

 

* pardon my french - chyba że wtrącenia francuskie nie są passé :P 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Zamieniając sytuacje przy ataku białych nagle jakoś szersze grono ma się dowiedzieć.

george-floyd-lista-przestepstw-dawne-okr

Dla mnie obie skrajne strony to debile, gość nie był żadnym bohaterem tylko kryminalistą. Ale policjant nie powinien mu siadać kolanem na szyi, a od karania to są sądy a nie policja. Policja ma cię złapać i doprowadzić do tego, by sąd Cię ukarał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Zamieniając sytuacje przy ataku białych nagle jakoś szersze grono ma się dowiedzieć.

 

Jak biały coś odwala to jest sensacja bo na ogół biały nie odwala. Ale jak już odwala to się okazuje ze czarni przy tym to pikuś.

Bo czarni strzelają do siebie w wojnach gangów o handel  dragami. U białego zaś odkrywaja w lodówce zaginione w ostatnich latach prostytutki

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Jak biały coś odwala to jest sensacja bo na ogół biały nie odwala. Ale jak już odwala to się okazuje ze czarni przy tym to pikuś.

Bo czarni strzelają do siebie w wojnach gangów o handel  dragami. U białego zaś odkrywaja w lodówce zaginione w ostatnich latach prostytutki

Jak idziemy w tę stronę to powiem więcej, jak często się zdarza, że czarny wchodzi do szkoły i urządza strzelaninę, bo koledzy się z niego śmiali i dziewczyny go nie chciały?

1 godzinę temu, Kespert napisał:

 

1677074421_qhjqx6_600.jpg

Czarni głównie strzelają do czarnych wojny gangów i tym podobne, bądź pod wpływem emocji, znacznie rzadziej zdarza się by planowali morderstwo. Biali zaś odwrotnie, mają plan i jest to działanie z premedytacją, rzadziej się zdarza by biały pod wpływem emocji wyciągnął broń i oddał strzał. Nie bronię ani jednych czy drugich bo ich miejsce jest w więzieniu, ale chciałem pokazać, że są między nami różnice choćby w tym jaki motyw mają rasy choćby przy zabijaniu innych ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Obliteraror napisał:

Nieładne określenie ;)

Co prawda słabsze niż angielskie: rag head na Araba, hebe na Żyda czy taco na Mexa, ale i tak nieładne ;)

 

Hahaha ja na arabów mówiłem czasem szmatogłowi ale nie wiedziałem, że jest identyczne angielskie określenie. Hebe to żyd? A kto to wymyślił?! Rossmann? 

Edytowane przez Generał Szrama
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Generał Szrama napisał:

Hebe to żyd? A kto to wymyślił?! Rossmann? 

Genezy, szczerze mówiąc, niestety nie znam.

Tłumaczenie polskie jest dosyć wulgarne: Żydek albo parch. Gudłaj też w sumie pasuje ;) To jedno z mocno rasistowskich określeń w języku angielskim. Tak jest odbierane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te twarze warto też wziąć pod uwagę strukturę etniczną w USA. Czarnoskórzy stanowią dużo mniejszy procent w ogóle społeczeństwa niż wśród przestępców. Słusznie też mówią lewicowi aktywiści, że często wynika to z nierównych szans. W USA żyje jeszcze sporo osób, które za swojego życia doświadczyły po prostu segregacji, a nie tylko cichej dyskryminacji (co oczywiście nie usprawiedliwia przestępstw).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Obliteraror napisał:

Nieładne określenie ;)

Co prawda słabsze niż angielskie: rag head na Araba, hebe na Żyda czy taco na Mexa, ale i tak nieładne ;)

 

 

Przypomniało mi się, jak dzieciak z rodziny przyleciał na chwilę z UK do PL i w czasie rozmowy opisał czarnoskórą kobietę z którą kolegowała się jego matką neologizmem "czarnuszka".

Jakoś skojarzyło mi się to po prostu z ziołem czarnuszki i nawet wydało się to sympatyczne, albo przynajmniej neutralne.

Dopiero po dłuższym czasie skojarzyłem, że w ten sposób stworzył rodzaj żeński od słowa "czarnuch" i już mniej mi się to określenie podobało. 😊

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 16:18, mac napisał:

może niewolnictwo białych totalne tym razem.

Do tego trzeba dobrej organizacji nie wiem, czy motłoch bez organizacji byłby w stanie coś takiego zorganizować, prędzej coś na kształt hutu i tutsi, tylko akcja często prowadzi to konkretnej reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kespert said:

1677074421_qhjqx6_600.jpg

 

Ciekawe czy dane się zgadzają?

 

Nie chce mi się liczyć ale wygląda, że zgadza się ze statystyką.

 

da7966f3cba21d89a01d62e41b0782582e6728b2

 

Aż za bardzo.

 

PS. Doliczyłem się 47/244 białych, tak było łatwiej i 157/244 murzynów (64%).

 

To oszustwo! Nie możliwe!

...

A jednak.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 21.02.2023 o 16:18, mac napisał:

Demografia zrobi robotę, a zemsta kulturowa czarnych nadchodzi wielkimi krokami,

Można tak gdybać, ale społeczeństwo białych będąc pod ścianą może się zbuntować, zorganizować, nie raz tak było i kończyło się to rzezią. Zorganizować się na styl totalitarny, każda kobieta obowiązkowo 4 dzieci  z jednym mężem aż po grób jak nie to lepa. Takie moje fantasmagorie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Generał Szrama napisał:

Dla mnie obie skrajne strony to debile, gość nie był żadnym bohaterem tylko kryminalistą. Ale policjant nie powinien mu siadać kolanem na szyi, a od karania to są sądy a nie policja. Policja ma cię złapać i doprowadzić do tego, by sąd Cię ukarał. 

1. raport z sekcji był dostępny. Flojdowski wykitował na niewydolność, ale w sumie nie wiadomo, od czego dokładnie, gdyż był w takim stanie, że wiele lat życia mu nie zostało, a poza tym...

2  ...przed zatrzymaniem nafurał się całego towaru, co miał przy sobie, żeby nie pójść znowu do paki za posiadanie...a że się nafurał, to...

3. ...był w chuj agresywny, i standardowe w sumie chwyty nie wystarczyły, więc policjanci musieli troszkę pocisnąć, żeby się uspokoił. I jakoś mu nie wierzyli, że będzie grzeczny.

 

Próbowałeś kiedyś uspokoić / ogarnąć / przytrzymać nafuranego kolegę ?

No ciężko bywa, nawet z przemocą. A tu był całkiem rosły murzyn z historią kryminalną.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sargon Czytałem ten raport z sekcji zwłok Floyda. O ile dobrze pamiętam [jestem na 99% pewny] wśród substancji obecnych w organizmie był fentanyl, narkotyk, który wśród skutków ubocznych

ma: 

Cytat

 

Działania niepożądane

Depresja ośrodka oddechowego, czasami nudności, wymioty, bradykardia, hipotonia, wyjątkowo skurcz oskrzeli.

Po dużych dawkach obserwuje się niewielką sztywność mięśni klatki piersiowej, co może utrudniać sztuczną wentylację.

[..]

Fentanyl jest niezwykle niebezpiecznym narkotykiem ze względu na ograniczoną możliwość dawkowania. W większych dawkach powoduje senność nie do pokonania oraz wymioty.

Przedawkowanie go powoduje depresję ośrodka oddechowego, co prowadzi do śmierci w mechanizmie uduszenia.

 

 

Oczywiście "eksperci" twierdzą, że zmarł w wyniku interwencji, nie przedawkowania. 

A jak było - nie wiem, choć się domyślam. Ale to tylko gdybanie.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

Bo "w Ukrainie" to nie jest zapożyczenie, tylko emfatyczny i dziecinny przejaw sympatii politycznych.

Jeszcze rok temu wszyscy mówili poprawnie i po polsku - "na Ukrainie". Aż nagle dorobiono do tego debilną ideologię, doprawiono postkolonialna gębę - i voila!*.

 

Szkoda, że nawet tutaj musiałeś przyjść i się wysrać.

Jest takim samym zapożyczeniem jak podczas zaborów język polski przejął (tj. został scuckowany) przez język rosyjski nawet w kwestii gramatycznej z tego co pamiętam. 

 

Musiałem. Jak zawsze mam się bronić ze swoich poglądów, to od razu bym musiał przepraszać za to, że się urodziłem. Nie mam czego się wstydzić, a szczególnie z jakich argumentów wychodzę, w co wierzę i co uważam za słuszne. 

 

3 godziny temu, manygguh napisał:

Jako osoba, która przeczytała setki książek, powinieneś wiedzieć, że to przecież z ukraińskiego, a nie rosyjskiego. No już, możesz się nie tylko uspokoić, ale nawet powinieneś przyklasnąć i zaaprobować. 

I co ma to wspólnego z rasizmem wobec białych? Chciałbyś coś takiego poczuć na własnej skórze? 

 

Próbujesz się jakoś odgryźć @slusa bo ma inne poglądy od twoich? Nie znalazłeś nic bardziej sensownego żeby się przyjebać? Coś słabo jak na osobę, która przeczytała setki książek. 

Jest z polskiego. Masz rację. Wysrałem się o nic. Rzeczywiście. 

 

 

No tak, rzeczywiście. Muszę uzupełnić swoją bazę wiedzy by na jej bazie móc dokonywać lepszych reakcji i tworzyć bardziej rozbudowane ściany tekstu by potem nikt tego nie czytał. To się nazywa mądrość życiowa. :D
Pewnie z tego nadmiaru wiedzy głowa mi spadła na klawiaturę i taki gówno-komentarz napisałem bez namysłu nie wiedząc, że słowo kitajec istnieje. Przepraszam, kupię sobie podporę.
 

Godzinę temu, wrotycz napisał:

Ale już "kacap" jest ok.

No tak. Dlatego "w Ukrainie", "Kyiv" po angielsku i kacap (co w sumie dużo więcej ma z polskim związanego i od bardzo dawna się to używało). Mogę także używać "moskalskie zwierzęta", przy którym dostaję większych spazmów w głowie, ale to już byłaby za mocna "uuu rusofobia". 

 

Jak odchodzimy od konserwatyzmu językowego (co zważywszy na historię języka nigdy on nie był czymś stałym, więc jest to naturalne), to jedziemy na całego.

 

 

A co do tematu, to poprzez promowanie spi*rdolenia na tiktoku na zachodzie Chiny robią taką samą dywersję kulturową jak robili Sowieci podczas zimnej wojny (później im hajsu za Jelcyna zabrakło na to, a potem, czyli teraz śmieja się, że Armia USA jest spedalona, mimo że jej się boją). Czyli - jeśli ma się jakikolwiek wpływ, to oby jak najgorszy. I robić jak najgorszą renomę białym ludziom stanowiących podporę niemal od zawsze państwowości USA, a że jest to demokracja, to będzie się to przekładać na wybory polityczne i zaakceptowanie takiego stanu rzeczy. Zresztą Azjaci także sobie to rekompensują:

 

 

 

A tu najlepsza odpowiedź na tego spierdoxa-Indianina z filmiku:

 

 

 

 

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.