Skocz do zawartości

Skutki obracania talerzami na prawdziwym przykładzie ;)


Sky

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja jak z filmu "Och Karol" - choć przecież najlepsze filmy biorą się z życia.

 

Ziomek "obracał talerzami".

 

Cześć 1, gdy jeszcze nie wie, że talerze się dowiedziały.

 

 

Cześć 2 - spotkanie z kręcącym. Zemsta.

 

 

Można? Można 😉

Postuję w celach rozrywkowych. Niezła historia.

 

Jakby nie obiecywał im wspólnego życia to pewnie nie byłoby sprawy ani filmików 😉 ale gdyby odwrócić sytuacje to pewnie kobietom uszłoby to na sucho??

  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim rozumieniu, "obracał talerzami" to nie to samo co "oszukał wiele kobiet".

 

Obracanie talerzemi to stan, zanim padną jakiekolwiek deklaracje, zwykłe randkowanie, czasem z ruchaniem. Panie tak to rozumieją, dopóki nie jesteście razem, to nie jesteście.

Wchodzisz w zwiazek jesteście parą, to z pozostałe panie na orbitę i lekko ochłodzenie stosunków.

 

To nic innego jak kopia zachowań kobiet, nic ponadto.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny na tym pierwszym filmie jakie zadowolone i radosne. Na tym drugim też nie ma nie wiadomo jakich negatywnych emocji.

 

Wygląda to tak, jakby temu gościowi tez uszło na sucho. Czekałem na reakcję z jego strony typu "to wprowadzajcie się wszystkie naraz", a jednak to nie aż taki macho.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie zgadzam się z braćmi i nic odkrywczego nie odpiszę, panie nie wyglądają na jakieś super wściekłe. Trafił się jak to sklasyfikowałby nasz polskojęzyczny naukowiec z Berlina - bad boy i ma kilka panienek na raz. Flepiarza co najwyżej stać na betabankomactwo w samotną maDką z bomblami. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, ShadyMagnus said:

Czekałem na reakcję z jego strony typu "to wprowadzajcie się wszystkie naraz", a jednak to nie aż taki macho.

Nie oglądam filmów z linków, zabrakłoby mi życia na cokolwiek innego.

Jednak dodając 2+2 z powyższej dyskusji tu chciałem odpisać.

Za mądry był na to, żeby wpuścić do siebie baby.

Nawet wpuszczenie jednej kończy się zawłaszczeniem mieszkania, babskimi zagraniami i przede wszystkim brakiem sexu.

Tylko ktoś kto z babą nie mieszkał myśli, że jeśli będzie ją miał pod ręką to seks będzie miał kiedy zechce.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.06.2023 o 23:18, Sky napisał(a):

ale gdyby odwrócić sytuacje to pewnie kobietom uszłoby to na sucho??

Wtedy byłaby norma i winny byłby mężczyzna, że naiwny i frajer :D

Co do tego typa naobiecywał każdej złote góry, miał branie. Dobre sztuki wyrwał 👍

Weszło mu obracanie talerzy za mocno

:)

Zastanawiające jak kobiety dowiedziały się o tym iż nie są tą jedyną.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BlacKnight napisał(a):

Nie brakuje, jeden obraca kilka i już.

Eee, one też kręcą z kilkoma naraz. U niektórych dzieje się to automatycznie, podświadomie, chociaż nie wiem czy u facetów też to tak nie działa? Ja teoretycznie byłem jak to Rollo Tomasi nazywał - "snajperem".

 

Dzisiaj widzę że to był błąd że skupiałem się na jednej, ale też jak ostatnimi czasy spróbowałem "spinning plates" to wyszła zabawna historia, muszę to kiedyś opisać bo sam się z siebie śmieję (w sensie spieprzyłem to, laski dowiedziały się o sobie, ale nic dziwnego skoro były z jednej ekipy 🤯). 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nowy00 napisał(a):

u kobiet praktycznie nie istnieje coś takiego jak przegryw :)

To zależy od definicji przegrywu - jeżeli celem jest dostęp do sypialni to się zgodzę.

Wydaje mi się że to jednak nie takie proste i definicja dla faceta i kobiety będzie inna.

 

Facet przegryw, to będzie ten który chciałby poruchać a nie ma na to szans, dostępu, dziś modne jest słowo incel.

 

Kobieta nawet nieładna zawsze znajdzie chętnego, ale nie tego którego ona by chciała i tu widzę damski przegryw, gdy ona musi obniżyć oczekiwania o kilka oczek smv w dół.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2023 o 10:21, ShadyMagnus napisał(a):

Dziewczyny na tym pierwszym filmie jakie zadowolone i radosne. Na tym drugim też nie ma nie wiadomo jakich negatywnych emocji.

 

Wygląda to tak, jakby temu gościowi tez uszło na sucho. Czekałem na reakcję z jego strony typu "to wprowadzajcie się wszystkie naraz", a jednak to nie aż taki macho.

 

Nie trafisz. Przeciwko Kalibabce jak zeznawały, to część mówiła, że wybacza i żeby go nie karać, tylko żeby był z nią. Normalnie gorzej jak oczy c.... zarośnięte. Tylko, że trzeba być zimnym s..., żeby takie akcje na luzie robić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bzgqdn napisał(a):

To zależy od definicji przegrywu - jeżeli celem jest dostęp do sypialni to się zgodzę.

Wydaje mi się że to jednak nie takie proste i definicja dla faceta i kobiety będzie inna.

 

Facet przegryw, to będzie ten który chciałby poruchać a nie ma na to szans, dostępu, dziś modne jest słowo incel.

 

Kobieta nawet nieładna zawsze znajdzie chętnego, ale nie tego którego ona by chciała i tu widzę damski przegryw, gdy ona musi obniżyć oczekiwania o kilka oczek smv w dół.

Interesujące. Definicje dla gościa i kobiety mogą być różne. Jednak tzipa ma większą moc przyciągania aniżeli pyton :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2023 o 23:18, Sky napisał(a):

Można? Można 😉

 

i.....?

 "Znacie się? O to super! Wspólny Obiadek? Zapraszam! A po obiadku wybierzcie między sobą która pierwsza na ruszt chce się nabić! Ale bez kłótni! Nadzieję każdą! Żadna nie chce!??! Więc zapraszam uprzejmie -wypierdalać-"

I tak powinien ten scenariusz wyglądać a nie jakieś przedstawienia, pseudo zemsty, fochy, babskie fanaberie!

 

I to się nazywa obracanie n-talerzami jednocześnie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny dowod na prawdziwosc redpila . Chlop lysy , przy kosci , z choojovymi tatu i beznadziejna bajera . Jedyne czym mogl zwrocic uwage patusiary to planowane klotnie .😂  I tak pozniej wybzyka je jedna po drugiej albo 4 na raz . Koorla panowe od takich dam trzeba sperthalac  zanim sie wam dzyndzel do podlogi ukaze . Dobrze ze sa na tym swiecie tacy co nie boja sie je “zagospodarowywac “.

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.