Skocz do zawartości

Bo liczy się wnętrze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci,

 

Sytuację z którą postanowiłem się z Wami podzielić normalnie bym olał, ale myślę, że może dać do zrozumienia chłopakom którzy narzekają na samotność i których ciągnie do związków. 

 

Piątek, spotkanie ze znajomymi, kilku chłopa, jeden z kolegów podzielił się informacją, że leci w tym roku do Turcji na przeszczep włosów- myślę ok, spoko. 

 

Po chwili dodaje, że jemu to nie jest w ogóle potrzebne, ale jego żona chce aby to zrobił i do tego jeszcze zęby, również w Turcji od razu za jednym zamachem w tej samej klinice- wszystko już mu ogarnęła- klinika, hotel, bilety lotnicze. 

 

Tutaj przyznam, że już mnie mocno zmieszało- facet nie wie na czym te zabiegi polegają, wie jedynie, że wróci z Turcji z włosami i nowymi zębami... 

 

On jest w wieku 50-ciu lat a ona 45. 

 

Generalnie ciekawy przypadek, kiedyś jak Pamela Anderson była na fali, to panował stereotyp, że każdy facet chciałby, aby jego kobieta miała też takie "atrybuty" jak Pamela 😁

 

A tutaj taki obrót sprawy... 

 

Choć gdyby naprawdę te zabiegi przeszły pomyślnie, to facetowi SMV może urosnąć, a kobiecie się to może odbić czkawką- choć z Turcją to różnie bywa i jest spore ryzyko. 

 

Także tak, Panowie którzy cierpią na samotność- z kobietą nudy nie zaznacie. 

 

Co myślicie, żona skarb, która troszczy się o swojego mężczyznę? 

 

Czy naoglądała się chadów w necie? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie miała dobry argument przy rozwodzie: "wysoki sądzie: chłop zwariował, włączył mu się młody Alvaro, jakiś kryzys wieku średniego, pojechał do Turcji zrobić włosy, zęby. Pewnie jakąś młodą kochankę ma na boku". 

 

Pytanie czy on mówił serio że to żona go namówiła, a może wstydził się przed wami przyznać że to jednak jego pomysł?

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam czy jak placek się uwidoczni na czubku głowy to czy sobie nie strzelić przeszczepu. Nie widzę nic w tym złego oprócz korzyści. Ja akurat kiepsko wyglądam bez włosów, więc dla mnie to jest super opcja.

 

A zęby to podstawa! Mają być proste, zdrowe i w miarę białe. Bez ubytków. Tutaj już nie ma dyskusji.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat-pewnie żonka naoglądała się głupich celebrytów i wymysliła akcja - odświeżanie straego typa.

Ja jestem po 40 i golę się na łyso.

Dużo znajomych ma podobny problem - ale jak dorzucisz zadbany zarost to ja na powodzenie nie narzekam.

Pytanie jak wróci a tutaj przesczep się nie uda a zeby odlecą - to dopiero będzie żonka kwiczeć.

Jej marzenia stają się jego :)

55 minut temu, spacemarine napisał(a):

Chyba wnętrze portfela

Z takim bogatym wnętrzem to i opakowane niskiego ciecia jest atrakcyjne. I zostajesz kochany Misiu.🐻

27 minut temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

A zęby to podstawa! Mają być proste, zdrowe i w miarę białe. Bez ubytków. Tutaj już nie ma dyskusji.

Tylko to tureckie leczenie to polega na spiłowaniu własnych, nieraz i zdrowych i nałożenie sztucznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, spacemarine napisał(a):

Ja to uwielbiam widok ludzi z mercem w leasingu, w domu wpdalają krupnik i często gość nie ma kilku zębów, ale szrot jest!

Albo wynajmuje pokoik z kolegami lub nadal mieszka u rodziców, na zewnątrz bonzo, kasa leci na autko, ciuchy a potem po 30 i zdziwienie, że zero perspektyw. 

Ale dupy i tak się krecą  hehe dopóki ma zaprosić do dziupli a na wersalce miejsce tylko dla 1 osoby.

To samo - cwaniacy Polacy - za granicą charuje, nie zna nawet języka a w PL zgrywa bogacza-koszuki Armani a laska z luis vittuin torebunią.

W Poznaniu pełno takich :D

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fruit napisał(a):

Generalnie ciekawy przypadek, kiedyś jak Pamela Anderson była na fali, to panował stereotyp, że każdy facet chciałby, aby jego kobieta miała też takie "atrybuty" jak Pamela 😁

vs

 

3 godziny temu, fruit napisał(a):

Czy naoglądała się chadów w necie? 

Rządzi i nadaje kierunek ten kto może lub czuje się atrakcyjniejszy od drugiej osoby w związku. Dawniej Janusz naparzał grażynę, bo zupa była za słona albo za bardzo spojrzała się na mietka spod trójki. Dziś Janusz musi zrobić sobie zęby bo przynosi jej ujmę w towarzystwie.

Od równouprawnienia do władzy.

 

Kiedyś defaultowym ustawieniem była władza męża, dziś jest odwrotnie. Czy dobrze? Biorąc pod uwagę mechanizm hipergamii to może okazać się pułapką. Czego efektem jest masowa ilość rozwodów czy niski poziom dzietności.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dirty Dozen napisał(a):

Albo wynajmuje pokoik z kolegami lub nadal mieszka u rodziców, na zewnątrz bonzo, kasa leci na autko, ciuchy a potem po 30 i zdziwienie, że zero perspektyw. 

Ale dupy i tak się krecą  hehe dopóki ma zaprosić do dziupli a na wersalce miejsce tylko dla 1 osoby.

To samo - cwaniacy Polacy - za granicą charuje, nie zna nawet języka a w PL zgrywa bogacza-koszuki Armani a laska z luis vittuin torebunią.

W Poznaniu pełno takich :D

 

Nawet nic nie mów;p beka z takich ludzi. Logo CK wielkości tira musi być widoczne z kilometra. Kiedyś jedna moja powiedzmy, znajoma, przed pierwszym urlopem w w Polsce wydała 2 tygodniówki na ciuchy i zegarek żeby się pokazać w Pl.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Spokojnie said:

Pytanie czy on mówił serio że to żona go namówiła, a może wstydził się przed wami przyznać że to jednak jego pomysł?

Jest taka opcja, ale wątpie.

 

Dlatego, bo najpierw oznajmił, że leci na przesczep, a dopiero po jakimś czasie dodał, że to wymysł jego drugiej połówki.

 

7 hours ago, Libertyn said:

No elo. To jest z jednej strony toksyczne, z drugiej strony jednak jest w tej Turcji a nie dostał kopa w dupe. 

 

Czyli istnieje opcja- " zanim mu dam kopa w dupe, zobacze czy coś się z nim jeszcze da zrobić" 😁

 

6 hours ago, Jan III Wspaniały said:

Sam się zastanawiam czy jak placek się uwidoczni na czubku głowy to czy sobie nie strzelić przeszczepu. Nie widzę nic w tym złego oprócz korzyści. Ja akurat kiepsko wyglądam bez włosów, więc dla mnie to jest super opcja.

 

A zęby to podstawa! Mają być proste, zdrowe i w miarę białe. Bez ubytków. Tutaj już nie ma dyskusji.

 

 

Jasne że tak, ale to musi być świadoma decyzja. W tym

wypadku facet nie wie, na czym dokładnie te zabiegi polegają. 

 

W przypadku nieudanego przeszczepu, można zostać oszpeconym, że ani włosy nie chcą rosnąć, ani na łyso nie można się golić, bo blizny.

 

6 hours ago, PrzemAss said:

 

Ale że ona mu to sponsoruje czy ogarnęła tylko co i gdzie a on sam za to będzie płacić? :D 

 

On płaci

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak tak pogoni ;) robienie przeszczepu w turcji i zębów w tym wieku to jest jakiś żart. Trzeba spełniać wiele kryteriów żeby zabieg wyszedł dobrze, a i przeważnie wychodzi to tylko dobrze u artystów w tym fachu za kwotę, za którą mógłbyś kupić nową furke z salonu... a w turcji... heh przyjedzie opierzony, oszpecony kurczak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi włosami to faktycznie jakieś jaja. Nadal medycyna nie potrafi sobie poradzić z łysieniem, pomimo że radzi sobie z wieloma śmiertelnymi chorobami.

 

Przeszczep włosów nie rozwiązuje problemu łysienia. Pacjent dalej łysieje tylko w innym miejscu. Ponoć lekarz musi wczepić cebulki włosowe w te właśnie miejsca aby było na zaś. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2023 o 08:14, fruit napisał(a):

On jest w wieku 50-ciu lat

A jak z wyglądem fizycznym? Brzuszek czy fit?

Bo może bardziej przydatna byłaby siłownia niż przeszczep włosów.

O zębach nie wspomnę o to jednak podstawa i jako takie można i w PL zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.