Skocz do zawartości

Telefon pod nagrywanie filmów


Mosze Black

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia, 

 

Mam pytanie - wraz z rozwojem osobistym nadeszło w moim życiu nowe rozdanie i narodził się w mojej głowie pewien pomysł.

Potrzebuje telefonu na kanał - tiktok, YouTube itp. 

Będzie on potrzebny do - głównie filmików, gdzie siedzę i gledze (coś w stylu czarnego profesora tzn. taki format gdzie jestem z bliska przy tablicy i wyjaśniam ludziom dany temat), oraz filmików bardziej dynamicznych - jak ogólnie się ruszam, biegnę, skacze itp. plus drugorzędowo - zdjęcia w dość dobrej jakości. 

 

Budżet - telefon do około 3/3.5k zł

 

Zależy mi tylko i wyłącznie na bardzo dobrej kamerze (do filmów) i w dalszej kolejności na aparacie.

 

Telefon użytkowy mam inny, z mocnym procesorem (przynajmniej na czasy jak był kupowany xd). 

 

Wstępnym moim pomysłem jest odnowiony Samsung Galaxy s21 ultra - jak dla mnie ma bardzo dobre specyfikację od tym względem. 

 

Ale w tym temacie się nie znam... 

 

Co byście polecali od siebie i dlaczego? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.08.2023 o 23:05, Mosze Black napisał(a):

Czołem Bracia, 

 

Mam pytanie - wraz z rozwojem osobistym nadeszło w moim życiu nowe rozdanie i narodził się w mojej głowie pewien pomysł.

Potrzebuje telefonu na kanał - tiktok, YouTube itp. 

Będzie on potrzebny do - głównie filmików, gdzie siedzę i gledze (coś w stylu czarnego profesora tzn. taki format gdzie jestem z bliska przy tablicy i wyjaśniam ludziom dany temat), oraz filmików bardziej dynamicznych - jak ogólnie się ruszam, biegnę, skacze itp. plus drugorzędowo - zdjęcia w dość dobrej jakości. 

 

Budżet - telefon do około 3/3.5k zł

 

Zależy mi tylko i wyłącznie na bardzo dobrej kamerze (do filmów) i w dalszej kolejności na aparacie.

 

Telefon użytkowy mam inny, z mocnym procesorem (przynajmniej na czasy jak był kupowany xd). 

 

Wstępnym moim pomysłem jest odnowiony Samsung Galaxy s21 ultra - jak dla mnie ma bardzo dobre specyfikację od tym względem. 

 

Ale w tym temacie się nie znam... 

 

Co byście polecali od siebie i dlaczego? 

Ja mam s23 ultra i powiem Ci ze nie warto było. Jakość filmów porównywalna do p30 pro. 

Opcją jest taka że można kupić tanio p30pro na allegro i moim zdaniem ten telefon jest tak dobry że na parę lat można zapomnieć o temacie.

Generalnie iphone ma bardzo dobrej jakości filmiki więc rozważ teraz bo wyszedł nowy model i starsze ulegają przecenie. 

 

Moim skromnym zdaniem jedynie zdjęcia z iphone robią wow cała reszta jest tak sobie. 

 

Edytowane przez Gixer
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Patton zaproponował, obecnie numer 1 w zdjęciach i tyć gorzej w filmach w kategorii jakość/cena, jest pixel 7 - i można go kupić za 2600 złotych w najtańszej wersji. 

 

Ważne by się nie pomylić - jest 7a, słabszy, oraz 7 pro, o tysiaka droższy a ma tylko jedną rzecz w aparacie, nie pamiętam już co, dla mnie mało istotną. Czyli sama siódemka bez dodatków.

 

I ponoć za miesiąc wychodzi następca, więc bym zaczekał. Sam chciałem kupić do zdjęć, ale nie mam kasy i może będę miał później, to kupię 8-mkę.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.