Skocz do zawartości

Kobieta która ma wszystko, a mężczyzny który kocha - brak


deleteduser167

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o kobiecie która zdawałoby się, że ma wszystko a w życiu miłosnym mniej niż 0? 
 

Dziewczyna 28 lat, bardzo ładna, figura modelki, włosy do pasa, podoba się facetom. Ma własne mieszkanie bez kredytu, samochód, stałą prace, utrzymuje się sama. 
 

Byla 10 lat w związku, owocem jego jest syn, kilkuletni, opieka naprzemienna z ojcem dziecka. Matką na moje oko jest średnią. Cesarka na życzenie, nie karmiła piersią, dziecko w wieku roczku poszło do żłobka, więź raczej minimalna. Kiedy może to rękami i nogami wypycha dzieciaka do jego taty lub swojej matki.  
 

Przez te 10 lat zdradzała partnera wielokrotnie, wielokrotnie żałowała. Aż myślała, ze ma już tego jedynego, wiec puściła wolno partnera i zaczęła intensywnie budować relacje z nowym. Okazało się, że on ma podwójne życie. Ma żonę i dziecko. Do tego zdradza je obie na dyskotekach na których jest bramkarzem. 
Ona zakochana po uszy, wszystko robiła dla niego, wybaczała każdą zdradę, on widać było, że ma ją za nic, natomiast ona nie daje sobie tego powiedzieć. 
 

Rozstali się w maju definitywnie, on po prostu urwał kontakt z dnia na dzien. Ona załamana, nie mogła normalnie żyć. Zaczęła imprezować na całego. Ja jej próbowałam przemówić do rozsądku ale to na nic. Mówiłam jej, że musi zmienić kryteria poszukiwania faceta. Dla niej musi być minimum 185cm wzrostu, białe równiutkie zęby, niezły samochód, najlepiej brunet i bez zarostu. Spotyka takich, owszem. Oni są nią zainteresowani, ale po kilku spotkaniach urywają kontakt. 
 

Mowilam jej „idź kobieto do psychiatry bo twoje zachowanie nie jest normalne”. Niestety jak grochem o ścianę. 
 

Powtarza mi „łatwo ci mówić, ty masz rodzine i męża który cię kocha” , nie widzi tego, że poświęciłam się jako matka i żona oraz, że nie stawiałam przed moim mężem jakiś dziwnych oczekiwań ile ma urosnąć albo jakie ma mieć zęby 😆 podkreślę tylko, że jest przystojny (według mnie) ale niski, mi to w ogóle nie przszkadza. 
 

Co poszło nie tak? Ja się naprawdę zastanawiam… 

 

Z perspektywy mojego męża : ona się nie szanuje i nikt jej szanował nie będzie, plus traci jako matka a mój mąż jest na to wyczulony i mówi, ze po tym poznasz jaka jest kobieta. 
 

A jaka jest Wasza perspektywa? Z chęcią poznam Wasze opinie. 
 

@Miszka jej ojciec umarł jak miała 7 lat, matka jest w nowym związku małżeńskim od roku po śmierci męża. Ona tego ojczyma nie lubi a on jej. Matka : zimna kobieta i nigdy nie okazywała uczuć. Nigdy nie przytuliła, nie powiedziała, że kocha. Znam ją od dziecka (już ponad 20 lat) i potwierdzam to, tak było całe życie u niej w domu. Totalnie zimny wychow. Moja mama często ją przytulała i słuchała o jej problemach. Czekam na ekspertyzę. 🙏🏻😉

  • Like 1
  • Haha 9
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lis95 napisał(a):

Mowilam jej „idź kobieto do psychiatry bo twoje zachowanie nie jest normalne”. Niestety jak grochem o ścianę. 

 

Szkoda Twojej energii na pomoc. Twoja koleżanka jest tak mocno zapatrzona w siebie, że nie zrozumie niczego.

 

Nie zmusisz alkoholika do leczenia, dopóki on nie zrozumie i nie zaakceptuje, że ma problem.

 

Dopóki ona będzie upatrywała rozwiązania jej problemu w poznaniu właściwego mężczyzny. Tego jedynego to nic jej z tego nie będzie.

 

Jedynaczka (tak podejrzewam). Podświadomie nienawidzi i nie ufa mężczyznom. Ojciec zmarł i ją "porzucił". Ojczym był ten zły. Kto wie jak nasączyła ją swoim podejściem do życia jej matka?

 

Nikomu nie ufa. Nikogo nie słucha. Nie ma realnych oczekiwań. Ma tylko marzenia małej księżniczki. Duże dziecko.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Lis95 napisał(a):

Przez te 10 lat zdradzała partnera wielokrotnie, wielokrotnie żałowała

 

45 minut temu, Lis95 napisał(a):

Aż myślała, ze ma już tego jedynego, wiec puściła wolno partnera i zaczęła intensywnie budować relacje z nowym

 

46 minut temu, Lis95 napisał(a):

Okazało się, że on ma podwójne życie. Ma żonę i dziecko. Do tego zdradza je obie na dyskotekach na których jest bramkarzem

 

I najlepsze:

 

47 minut temu, Lis95 napisał(a):

Co poszło nie tak? Ja się naprawdę zastanawiam

😂😂

 

Wszystko poszło nie tak, albo inaczej - żyła jak chciała, jej wolne wybory, jednego puszcza, drugiego łapie i po prostu zbiera żniwo. A że chce bruneta 1,8 m wzrostu i zębami z Istanbułu, z dobra furą, chce go na własność, ja np. chciałbym się cofnąć w czasie jakieś 10 lat...

 

Czasem to forum przez infantylność tematów robi się takie pudelkowo-wizażowe, Onet.kobieta..

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dość klasyczna historia dawnej topowej laski, która w stronę przeciętnego faceta nie splunie. Wybiera więc najlepszych, ale najlepsi mogą przebierać. W przypadku kobiet niemal każda znajdzie zainteresowanego, natomiast w przypadku mężczyzn te przysłowiowe 10% może mieć każdą. Ona dostaje mniej więcej to samo, co sama robi. Po prostu mężczyźni, których wybiera będą mieli takich jak ona na pęczki. Jeśli przy tym ma z sobą bagaż, oni chętnie pójdą z nią do łóżka, ale potem pójdą w cholerę. Nie dlatego, że patrzą wyłącznie na "seks", ale też widzą, że z nią się stałego związku stworzyć nie da.

 

Czy ona siebie nie szanuje? Raczej myśli, że może więcej i odbija się od ściany - chce mieć wszystko: i motylki, i pięknego, i majętnego. A takiego, który będzie chciał tylko ją, nie jest łatwo znaleźć. Zwłaszcza, że ma już dzieciaka. I wymieniasz tutaj, że ma mieszkanie, sama się utrzymuje. Dla facetów, których ona szuka takie rzeczy nie mają większego znaczenia. Wg mnie ona przegrała. Jest uwięziona we własnych wymaganiach, fantazjach.

 

To nie jest kwestia pójścia teraz do psychiatry, ale raczej całkowitej zmiany sposobu myślenia. Wątpię, aby chciała jednak go zmienić, bo trudno jest zmienić myślenie: zasługuję na wszystko, na myślenie: jednak nie jestem taka szczególna.

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama zdradzala i to nie jeden raz tylko przez dlugi czas wiec wcale mi jej nie zal ze ja typ zdradzal. I w ogole brac bramkarza do stalego zwiazku? Typa ktory dzieki posturze i wygladowi oraz miejscu gdzie pracuje moglby co tydzien dymac inna laske i to w pracy i to taka co sama po pijaku pcha sie mu na kija? Wspanialy wybor nie ma co 😂

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lis95 napisał(a):

 

Powtarza mi „łatwo ci mówić, ty masz rodzine i męża który cię kocha” , nie widzi tego, że poświęciłam się jako matka i żona oraz, że nie stawiałam przed moim mężem jakiś dziwnych oczekiwań ile ma urosnąć albo jakie ma mieć zęby 😆 podkreślę tylko, że jest przystojny (według mnie) ale niski, mi to w ogóle nie przszkadza

No właśnie tego nie widzi, że trzeba się poświęcić, czasem zejść z wymagań lub po prostu nie mieć całej litanii z dupy wymagań, bo uwierzyła, że z jej aparycja to gwarant najlepszego sortu facetów na własnosc, bo tak sobie ksieżniczka zamarzyła. Z takim podjeściem:

 

Godzinę temu, Lis95 napisał(a):

Niestety jak grochem o ścianę. 

niestety ta legendarna ściana...

Edytowane przez Redbad
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciało puszczone raz, puszcza się cały czas.

 

Nie mogła utrzymać związku z ojcem dziecka, bo cipka ją swędziała. Teraz oczekuje księcia z bajki, rozkładając nogi i wypinając dupę każdemu kto się napatoczy. Byle by miał bajere i kasiore.

 

Niech pierdolnie kilka razy łbem o futrynę, może przeżutki wskoczą na odpowiedni bieg.

 

 W innym wypadku będzie ruchana i porzucana w nieskończoność, aż się zestarzeje. Wtedy będzie miała kota i wibrator. Albo Mietka spod Żabki.

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lis95 napisał(a):

Dziewczyna 28 lat, bardzo ładna

 

Godzinę temu, Lis95 napisał(a):

jest bramkarzem. 

 

Godzinę temu, Lis95 napisał(a):

po kilku spotkaniach urywają kontakt. 

 

Ekspertyza gotowa 🤣🤣🤣

 

Dodam od siebie jeszcze jedną refleksję:

 

Mam 30 lat. Gdyby mi ktoś jeszcze 5-7 lat temu powiedział, że samotna atrakcyjna kobieta po 25roku życia to dziwadło to bym go wyśmiał. Dzisiaj powiadam wam, że samotna atrakcyjna kobieta po 25roku życia to takie dziwadło, że omijam to szerokim łukiem, bardziej niż coś trendowatego.

 

Ja się już nawet nie pytam czy taka spadła kiedykolwiek z chuja jakiegoś erasmusa/moncika/bad boya itp. tylko kiedy ostatnio a nie czy w ogóle kiedyś bo na to odpowiedź jest oczywista.

 

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lis95 napisał(a):

Ja jej próbowałam przemówić do rozsądku ale to na nic. Mówiłam jej, że musi zmienić kryteria poszukiwania faceta.

Jeśli ona zmieni kryteria to dla takiego nowego partnera będzie "suchość w łóżku". A partner będzie zachodził w głowę co robi nie tak.

Ją obecny stan jara i podnieca chociaż jest teoretycznie niekorzystny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, I1ariusz napisał(a):

@Król Jarosław I kobieta - w szczególności atrakcyjna - i sama oznacza: musiała się naprawdę o to postarać.

 

Dokładnie o tym mówię.

 

Podbijając do takiej masz 110% pewności, że przed tobą podbiła tam cała masa lepszych jakościowo pod każdym względem od ciebie czy mnie samców i zostali odrzuceni. Z jakiego powodu? Cytując klasyk : nie wiem ale się domyślam.

 

  Tak więc jebać wszystkie dziwadła niech czerzną w samotności szczególnie biorąc pod uwagę ich irytującą cechę do układania wszystkim wolnym facetom na około, życia i mówienia im co powinni a ja takie kiepy zawsze gaszę mega szybko bo nie jestem typowym polakiem żeby tego słuchać.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lis95 napisał(a):

Dla niej musi być minimum 185cm wzrostu, białe równiutkie zęby, niezły samochód, najlepiej brunet i bez zarostu.

 

@Lis95 Ejj, mogłabyś ją uświadomić, że broda to przedłużenie korzeni zębów?🤔🤔😅

 

Jak już to zrobisz to podeślij namiar na priv.😂😂

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

Podbijając do takiej masz 110% pewności, że przed tobą podbiła tam cała masa lepszych jakościowo pod każdym względem od ciebie czy mnie samców i zostali odrzuceni. Z jakiego powodu? Cytując klasyk : nie wiem ale się domyślam.

Albo sami spier.... po przekonaniu się z kim mają do czynienia ( zjebany charakter i podejście do życia)

 

Co z resztą sama @Lis95 potwierdziła.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja seksualna z lat '60 ubiegłego wieku też zebrała żniwo, również ludzie przekonali się, że poluzowanie rygorów obyczajowości seksualnej, relatywizowanie moralności, owszem brzmi kusząco, ale ma również wady. Obecnie myślę że śmiało możemy powiedzieć że mamy kolejną rewolucję seksualną związana z "wirtualizacją" relacji damsko-męskich. Rynek matrymonialny bardzo się zagęscił, skomercjalizował, stał się bardziej sztuczny, płytki - szybkie randki, szybkie seksy, jeszcze szybsze związki. To wszystko w formie podrasowanej rzeczywistości internetowych miejsc szukania partnerów. Scrollowanie kolejnych profilów, aby wyszukac odpowiedniego osobnika jest w sumie fajne, pozwala oszczedzić czas, daje duże możliwości, ale jest też szybkie jak podcieranie dupy, zatem i z podobnymi skutkami może się wiązać - dyskomfort, smród, jak najszybsze załatwienie sprawy. 

 

Jest taki genialny film, niedoceniony zresztą, Niebiańska plaża (The Beach) z 2000r z Leonardo DiCaprio. Obraz tego jak pięknie rysowany raj ma też swoje ciemne strony. Tak jak życie po prostu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lis95 napisał(a):

Matką na moje oko jest średnią. Cesarka na życzenie, nie karmiła piersią, dziecko w wieku roczku poszło do żłobka, więź raczej minimalna.

Na podstawie tego stwierdzasz, że matką jest średnią?

1 godzinę temu, Lis95 napisał(a):

Kiedy może to rękami i nogami wypycha dzieciaka do jego taty lub swojej matki.  

Czyli jak często? 1 weekend w miesiącu, dwa?

1 godzinę temu, Lis95 napisał(a):

Przez te 10 lat zdradzała partnera wielokrotnie, wielokrotnie żałowała.

Żałowała, bo musiała, ale nie zdrady pewnie, tylko tego, że kochanek nie dał jej miłości i połowy majątku. :D Potem wracała do męża, szukała innego, inny też jej nic nie dał i tak w kółko. :D

 

1 godzinę temu, Lis95 napisał(a):

Do tego zdradza je obie na dyskotekach na których jest bramkarzem. 

xD

1 godzinę temu, Lis95 napisał(a):

Zaczęła imprezować na całego

Czyli jak często? 

Uważam, że jeżeli wiesz, że pod wpływem zajmuje się dzieckiem, powinnaś zawiadomić odpowiednie służby.

 

Wczoraj miałam rozmowę ze znajomą, mówi, że ona nie pije dużo alkoholu, może 2 piwa dziennie, w weekend 3, ja mówię, że ja też nie piję dużo alkoholu, może 3x w roku szklankę piwa. :D

 

1 godzinę temu, Lis95 napisał(a):

„idź kobieto do psychiatry bo twoje zachowanie nie jest normalne”.

Jest to typowe dla kobiet, nie pójdzie do terapeuty, bo będzie musiała przyznać, że jest spierdolona, a nie idealna.

 

1 godzinę temu, Lis95 napisał(a):

Co poszło nie tak? Ja się naprawdę zastanawiam… 

Wszystko.  :D

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lis95 gdzie jest twój mąż, że pozwala na takie koleżanki?

 

Chociaż co ja wygaduje zgodnie z polską tradycją (którą z resztą nie od dziś gardzę z całego serca) to kobieta wybiera kolegów mężczyźnie natomiast on nie ma nic do gadania jakie ona ma koleżanki.

 

Nie było pytania.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

@Lis95 gdzie jest twój mąż, że pozwala na takie koleżanki?

 

Dobre pytanie.

 

@Lis95 z kim przystajesz taką się stajesz.

 

Mając takie koleżanki, szykuj sobie dildo na starość. Dobierz rasę kota, pod swój znak zodiaku i numerologię.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lalka napisał(a):

Na podstawie tego stwierdzasz, że matką jest średnią?

Tak, jeśli matka ledwo miała cięcie i leci jarac pety pod szpitalem, z tego tytułu nawet nie próbuje nakarmić dziecka choćby kilka dni siarą, to co mam powiedzieć, ze jest dobra matka? 

Godzinę temu, Lalka napisał(a):

Czyli jak często? 1 weekend w miesiącu, dwa?

 

Babcia bierze młodego co weekend. W tygodniu ze 2 dni jest z nią popołudniami, reszta u taty. 

Godzinę temu, Lalka napisał(a):

Żałowała, bo musiała, ale nie zdrady pewnie, tylko tego, że kochanek nie dał jej miłości i połowy majątku. :D Potem wracała do męża, szukała innego, inny też jej nic nie dał i tak w kółko. :D

 

xD

Czyli jak często? 

Uważam, że jeżeli wiesz, że pod wpływem zajmuje się dzieckiem, powinnaś zawiadomić odpowiednie służby.

 

Co tydzień. 

Godzinę temu, Lalka napisał(a):

 

Wczoraj miałam rozmowę ze znajomą, mówi, że ona nie pije dużo alkoholu, może 2 piwa dziennie, w weekend 3, ja mówię, że ja też nie piję dużo alkoholu, może 3x w roku szklankę piwa. :D

 

Jest to typowe dla kobiet, nie pójdzie do terapeuty, bo będzie musiała przyznać, że jest spierdolona, a nie idealna.

 

Wszystko.  :D

 

 

 

 🤷🏻‍♀️

53 minuty temu, Król Jarosław I napisał(a):

@Lis95 gdzie jest twój mąż, że pozwala na takie koleżanki?

 

Chociaż co ja wygaduje zgodnie z polską tradycją (którą z resztą nie od dziś gardzę z całego serca) to kobieta wybiera kolegów mężczyźnie natomiast on nie ma nic do gadania jakie ona ma koleżanki.

 

Nie było pytania.

A Ty byś umiał zostawić swojego przyjaciela, z którym się przyjaźnisz 20 lat bo się pogubił w życiu? Mi jest jej szkoda, często ma ciężkie stany psychiczne. Chciałbym jej pomoc. 

Godzinę temu, Krugerrand napisał(a):

Nie doradzałaś jej dildo jak mężowi? Być może by się uspokoiła gdyby spodobało się jak mężowi?🤪  

Ona chce być „kochana” nie „wyru*ana” 🤷🏻‍♀️

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.