Skocz do zawartości

Biedny brzydal z zadupia


Tarnawa

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Albo sie podobamy wielu kobietom albo zadnej

Ogólniki. I co dalej? Odpuszczenie czy zapierdol do końca życia bo jakoś to będzie? 

 

W ogóle to chodzi mi o zakłamanie sredpila. O tym że liczy się uroda i bogactwa to wiedzieli już starożytni. Teraz mamy. Sky is the limit. Możesz wszystko. Tylko to jest okłamywanie facetów. Kiedyś jasne było że żonę musisz sobie kupić. Że reklamacje za jej źle zachowanie możesz złożyć do jej ojca lub księdza. A teraz. Bądź schludny i się myj. Ja nie wiem czy mówią to glupole czy z ironia. Robią wodę z mózgu facetom. Mamią ich bajeczkami gdy rzeczywistość jest inna 

Edytowane przez Tarnawa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lamar napisał(a):

Dlaczego więc ja, mam się starać, budować swój wygląd, włosy, sylwetkę cerę czy pozycje społeczną tylko po to żeby te same kobiety które opluły mnie 5 lat wcześniej teraz nagle do mnie lgnęły.  Jakoś mnie to wewnętrznie zniechęca, obrzydza, nie wiem dokładnie jak opisać to co czuje, może to jest kwestia żalu do świata że urodziłem się z takimi genami a nie innymi?   Oczywiście zmiany w swoim życiu wprowadzę, ale dla siebie samego, nie dla kobiet, nie do potencjalnego podrywu.  Natomiast pewna skaza w głowie pozostanie, raczej marne szanse żebym kiedyś przekonał się do kobiet wiedząc obecnie jak to wszystko funkcjonuje i  jak jest wypunktowane od najwazniejszego elementu do najmniej istotnego dla kobiet przy wyborze partnera. 

Ma dokładnie tak samo. Dlatego dla mnie to zagadywanie, wychodzenie że strefy komfortu itd, itp to po prostu frajerstwo i szukanie na siłę problemów.*

 

 

 

* Tutaj mam na myśli, że możesz trafić na agentkę, która perfekcyjnie będzie udawać wspomniane przez Ciebie wcześniej pożądanie. Niejeden doświadczony połknął ten haczyk.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Ma dokładnie tak samo. Dlatego dla mnie to zagadywanie, wychodzenie że strefy komfortu itd, itp to po prostu frajerstwo i szukanie na siłę problemów.*

 

 

 

* Tutaj mam na myśli, że możesz trafić na agentkę, która perfekcyjnie będzie udawać wspomniane przez Ciebie wcześniej pożądanie. Niejeden doświadczony połknął ten haczyk.


Wiesz, mnie to osobiście odrzuca. Te całe listy rzeczy które warto poprawić, zrobić żeby zwiększyć szanse u płci przeciwnej, zbieraj na dobry samochód albo motocykl, kup sobie zajebiste ciuchy, chodź wyprostowany, nie spuszczaj wzroku.  No dajcie spokój.   To są jakieś żarty? chodzić wyprostowanym to ja mogę po to żeby nie nabawić się skrzywień w odcinku szyjnym i piersiowym kręgosłupa a nie po to żeby jakaś kobieta pomyślała że jestem jakimś samcem alfa bo mam szerokie bary i wyprostowaną sylwetkę.  Wiadomym jest że przygarbione osoby, lękliwe, niepewne siebie nigdy nie będą atrakcyjne dla nikogo, chyba że dla złodziei albo osób szukających mameji żeby mu spuścić rekreacyjny łomot w popisie przed kolegami patusami z ośrodka szkolno wychowawczego, ale żeby odstawiać jakieś cyrki tylko po to żeby dostać uśmiech lub zainteresowanie kobiety? o czym to świadczy? ile widzieliście tematów w internecie które założyły kobiety wymieniając się informacjami co zrobić żeby zainteresować sobą faceta? ja widziałem, ale nie odnośnie wymiany informacji jak zdobyć faceta tylko jak przebić igłą gumkę czy jak ugrać najwięcej na rozprawie sądowej.           

Chyba czytałem tu w jakimś temacie że brzydcy faceci/mało atrakcyjni muszą odstawiać cyrki jak klauny w cyrku żeby zainteresować sobą kobietę lub mieć szanse na seks i to jest idealne podsumowanie tego wszystkiego.  Dla mnie te całe podrasowywanie swojego wyglądu, PUA i cała reszta wliczając w to siłownie, ubiór, zegarki i kaszmirowe sweterki to jest efekt desperacji i próba oszukania losu.  Takie rzeczy warto robić dla swojego komfortu psychicznego i dla samego siebie, nie dla kobiet.         

 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Lamar napisał(a):

Mam w głowie pewną blokadę, pomimo tego że zacząłem od pewnego czasu zdawać sobie sprawę z tego jak to wszystko wygląda nie za bardzo jestem wstanie sam siebie przekonać że gra jest warta świeczki. 

Ja jestem człowiekiem, a nie obrazem.  Mam uczucia, charakter, potrafię rozmawiać.    Nie jestem mężczyzną atrakcyjnym jakkolwiek by to nazwać i w jakie ramy atrakcyjności by to wpakować, dlatego nie jestem istotny dla płci przeciwnej, jestem niewidzialny, albo co gorsza skłonny do bycia wyśmianym przez kobiety.  Dlaczego więc ja, mam się starać, budować swój wygląd, włosy, sylwetkę cerę czy pozycje społeczną tylko po to żeby te same kobiety które opluły mnie 5 lat wcześniej teraz nagle do mnie lgnęły.  Jakoś mnie to wewnętrznie zniechęca, obrzydza, nie wiem dokładnie jak opisać to co czuje, może to jest kwestia żalu do świata że urodziłem się z takimi genami a nie innymi?   Oczywiście zmiany w swoim życiu wprowadzę, ale dla siebie samego, nie dla kobiet, nie do potencjalnego podrywu.  Natomiast pewna skaza w głowie pozostanie, raczej marne szanse żebym kiedyś przekonał się do kobiet wiedząc obecnie jak to wszystko funkcjonuje i  jak jest wypunktowane od najwazniejszego elementu do najmniej istotnego dla kobiet przy wyborze partnera. 


No to sprobuj sie przelamac i dac szanse brzydszej od Ciebie dziewczynie. Ale co wazne takiej ktora chce z Toba byc! NIe zrob tylko takiego bledu ze bedziesz podbijal do brzydszej od siebie dziewczyny sadzac ze skoro jestes od niej ladniejszy to ona bedzie z automatu Ciebie chciec tylko takiej ktorej sie bedziesz podobal. Masz Ty byc gora w zwiazku i Ty masz rozdawac karty. Potraktuj to jako trening relacji, seksu, ogolnie zwiazku. Jak z praca. Na poczatek nie musi byc wymarzona tylko sie bierze to co jest za minimalna i z czasem szuka lepszej. Jak Cie bedzie wkurzac to rzucasz ja i tyle.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pocztowy napisał(a):

@Lamar a pieniądze jakieś zarabiasz? Przecież to frajerstwo i desperacja. Mogłeś być synem milionera i nic byś nie musiał robić.


Pieniądze są MI potrzebne do życia, więc muszę się starać żeby je zdobyć. Muszę jeść, choroby też przychodzą, czasami zęba trzeba naprawić, kupić nowe skarpety bo stare już wytarte, zapewnić SOBIE jakiś komfort życia.        Złe porównanie wybrałeś.  Mógłbym być synem milionera i nadal pisać to co pisze, bo to nie gotówka jest tutaj głównym czynnikiem, a to kim jesteś w systemie i czego się od ciebie wymaga będąc facetem. 

Edytowane przez Lamar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lamar napisał(a):

Tyle czyli ile? normalna dyskusja :)   nikt nie napisał że kobiety są złe. 

Wszystko w tym kierunku. Że życie mnie ukarało itd. Założę się że jak wpisze frazy odpowiednie to będzie tego 90% w wyszukiwarce. 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Optimus Prime napisał(a):

Wszystko w tym kierunku. Że życie mnie ukarało itd. Założę się ze jak wpisze frazy odpowiednie to będzie tego 90% w wyszukiwarce. 


Że życie mnie ukarało... i jaki to ma związek ze złością w stosunku do kobiet ? przecież kilka wpisów wyżej napisałem że rozumiem jak to wygląda od strony biologii i nie jestem zły na kobiety.  Zresztą, każdy pisze o czym chce, ja nie wchodzę w temat dotyczący wojny Ukrainy z Rosja i nie piszę komentarza po co ciągle o tej Ukrainie, bo mnie to nie interesuje.  Po to jest to forum żeby rozmawiać, o kobietach, seksie za pieniądze, strzelaniu z łuku do tarczy, rybach i o tym jaką koszulę wybrać do pracy. Do wyboru do koloru, dopóki nikt nie łamie regulaminu, nie powinno być problemu. 

Edytowane przez Lamar
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Optimus Prime napisał(a):

I nie ma żadnego. Lecz powtarzanie tego cały czas .....nic nie zmieni ale kto jak woli.

 

Pozdro byku.

Wiesz, jakbyś się dobrze przyjrzał to tutaj powtarzany jest ten temat cały czas, w praktycznie każdym temacie założonym w dziale świeżakownia przewija się ten sam temat i te same odpowiedzi na te same reakcje kobiet i ich zachowania tylko ubrane w inne słowa.       Pozdro :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka audycja, nie pamiętam dokładnie nazwy, ale pewnie szybko idzie znaleźć: "Rady dla brzydkich i biednych mężczyzn, jak im pomagam".

Nawet jak ogarniesz ten temat i będziesz miał podstawowy zestaw dysko-podrywowy to myślisz że twoje życie zmieni się na lepsze bo zamoczysz pare razy?

Oj zdziwisz się i zapragniesz świętego spokoju...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

powtarzanie tego cały czas .....nic nie zmieni ale kto jak woli.

 

Ostatnie chwile lata ( z tego co wiem, w Pl też jeszcze gorąco) , w którym OP nic nie zdziałał, skąpo ubrane samiczki i stąd takie rozkminy.🤔😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lamar napisał(a):


Ale tu nie chodzi o żadną stratę czasu tylko o zaobserwowanie reakcji kobiety która pisze z tobą przez tydzień przez 6 godzin dziennie, w nocy, w dzień i sama zaczyna rozmowę a po otrzymaniu zdjęcia ilość wiadomości redukuje się o 80% i tak dzieje się w 3 przypadkach pod rząd, oznacza to że nie jesteś człowiekiem atrakcyjnym fizycznie nawet w niewielkim stopniu.  To zwykły prosty test który pokazuje że nie masz co szukać na rynku matrymonialnym bo to nie rozmowa, zainteresowania czy inteligencja są istotne, ale to jak wyglądasz, wygląd ma miejsce pierwszorzędne, następnie jest gadka i pewność siebie, a dalej jakieś zainteresowania, dobór słów, inteligencja i reszta bzdetów.    To prosty test żeby zobaczyć jak przekłada się twoja osobowość zainteresowania do tego jak wyglądasz i co ma znaczenie pierwszorzędne i drugorzędne.   Jeżeli piszesz z kobietami przez tydzień i się ekstra dogadujecie, jesteście nakręceni na siebie, na spotkanie, na randkę a wysyłasz fote i jest totalny game over i tak kilka razy pod rząd to uświadamiasz sobie że jesteś przegrany. I możesz sobie być super fajny i interesujący czy czarujący i nic to nie da, wygląd definiuje wszystko.   Chociażbyś chodził w swetrach z kaszmiru z rolexem na ręce i był przebojowy i ciekawy, nic to nie da.    Tomasz Chic: MISTRZ PODRYWU W AKCJI - YouTube                Od 20 sekundy do 1 minuty gość wszystko jasno tłumaczy w kilka sekund, mimo że to pozer. 

 

Pomyśl sobie jak piszesz z laska. Ona widzi Twoje różne zdjęcia. I nagle dowiaduje się, że jeździsz widlakiem. Wali Ci tekst ,że trzeba się rozwijać a nie zwijać i ghosting xd

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lamar

No dokładnie jest tak jak piszesz, obecnie jest czarna dziura dla facetów przeciętnych i poniżej.

Dzisiaj przęciętność (lub poniżej)to nowa brzydota.

Dzisiaj przęciętni są zrównani do osób skrajnie brzydkich w oczach kobiet, nie chcą nas po prostu widzieć, jesteśmy cieniami, prochem niczym w ich oczach.

 

Jesteś jedną z masy ofiar skumulowanych efektów:

- rewolucji seksualnej

- tragicznej demografii

- działań feministycznych i socjalnych polityków

- działania mediów społecznościwych i tinderów na kobiety.

 

Doskonale że zdałeś sobie sprawę że to "its over" a redpill to się nadaje dla takich jak my na śmietnik.

Jeśli dana osoba nie przyciąga kobiet przed tuningiem to nie ma szans by po tuningu przyciągać "laski", prędzej 1-4/10 i mający przy tym nadzieję że nie jest chora psychicznie.

I miej jeszcze nadzieję że ona w ogóle z tobą zostanie! Bo przecież filarem tego forum jest powiedzenie że: "kobiety nigdy nie posiądziesz, tylko jest twoja kolej" czyli dla przegrywa z tuningiem ta kolejka szybko się skończy.

Niestety pewni odklejeńcy będą gadać "by się starać" ale oni nie chcą zrozumieć że życie nie jest sprawiedliwe, że "z gówna bata nie ulepisz", a kobiety wolą jeść "tort" razem niż "gówno" samej.

Coraz więcej kobiet woli zajętych mężczyzn, siebie (bo są biseksualne/homo) lub nawet zwierzątka czy zabawki (i to nie jest wcale rzadkie).

 

Niektórzy owszem, lubią szarpać codziennie o każdą pierdołę i lubią tryb pracy zleceniowy, ale są tacy ludzie jak my co jednak wolą stabilność.

 

Co ci mogę doradzić?

-śledzić moje posty na tym forum

-odpuścić to marzenie o kobietach LUB niestety zbieranie hajsu na divy/sex turystykę

-zająć swój umysł w inne rejony niż kobiety np. w gierki, filmy, komiksy lub jakieś legalne biznesy

-obczaić blackpill (poznać swoje wady by ewentualnie znaleźć i poprawić wygląd jeśli to możliwe) a potem przejść na whitepill / MGTOW by znaleźć wygodny dla ciebie sposób jak można żyć bez kobiet

 

Niestety innej drogi dla nas jak my nie ma!

nie z tą mentalnością społeczeństwa - a zwłaszcza kobiet.

5 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):


No to sprobuj sie przelamac i dac szanse brzydszej od Ciebie dziewczynie. Ale co wazne takiej ktora chce z Toba byc! NIe zrob tylko takiego bledu ze bedziesz podbijal do brzydszej od siebie dziewczyny sadzac ze skoro jestes od niej ladniejszy to ona bedzie z automatu Ciebie chciec tylko takiej ktorej sie bedziesz podobal. Masz Ty byc gora w zwiazku i Ty masz rozdawac karty. Potraktuj to jako trening relacji, seksu, ogolnie zwiazku. Jak z praca. Na poczatek nie musi byc wymarzona tylko sie bierze to co jest za minimalna i z czasem szuka lepszej. Jak Cie bedzie wkurzac to rzucasz ja i tyle.

To właśnie jest odklejenie :D

 

Zgodnie z logiką hipergamii kobiet:

Dzisiaj przęciętność (lub poniżej) to nowa brzydota.

A że mamy uber femisnistyczne czasy to niestety, jak gość jest 5/10 lub poniżej to NIE MA ŻADNYCH OPCJI, nawet od tych brzydszych kobiet!

Każda kobieta rząda conajmniej lekko ponadprzęciętnego faceta, co oznacza że taki 5/10 MUSI się starać nawet o 2/10 by w ogóle mieć szansę na związek!

Nie ma już obecnie pośród młodych par czegoś takiego jak symetria wyglądu (jak dawniej, czyli równy wygląd) - teraz każda kobieta jest kilka półek gorsza od jej partnera.

One nie są zainteresowane równymi czy gorszymi od nich.

Owszem są wyjątki, ale są na tyle rzadkie, że lepiej grać w lotto niż na to liczyć.

 

YgYTE64mxlVjcCAne-qwNB0ZLJvrm4--6DKJ75F7

 

A wolę nie pokazywać jak wygląda kobieta 2/10... otyłość, choroby psychiczne itd. itp.

 

Żadna kobieta nie chce przegrywa 5/10 i poniżej gdy na tinderze może mieć ONS z oskarkiem... takie są fakty, zawsze znajdzie się jakiś desperat z niską samooceną / znudzonego / pijanego który realnie jest 6/10.

Każda młoda kobieta dziś jest conajmniej oskariat widow.

A to wcale nie jest dziwne i tylko działanie naturalnej hipergamii, w całej EU brakuje młodych kobiet do 30' (a przecież znaczna większość mężczyzn (nawet do 50') GŁÓWNIE takimi się interesuje)!

Prawo rynku i podaży.

No kurde sorry, nie jest możliwe, by każdy chłop (nawet jakby każdy stosował redpill) miał 1 kobietę na stałe! 

Zawsze dla kogoś brakuje..... no chyba że ktoś chce kobiety 50+ :P

"Wanna babcię, k*rwa?!"

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek Ciekawe to co piszesz. Musze moim kumplom co sa 5/10 powiedziec ze oni nie maja tak naprawde zadnych opcji a ich dziewczyny co tez sa 5/10 czy to obecne czy to niedawne to sa tylko omamy z niedoruchania i one nie istnieja bo w internecie jest wykres ktory jasno pokazuje ze nie maja opcji i musza byc sami.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

@Zły_Człowiek Ciekawe to co piszesz. Musze moim kumplom co sa 5/10 powiedziec ze oni nie maja tak naprawde zadnych opcji a ich dziewczyny co tez sa 5/10 czy to obecne czy to niedawne to sa tylko omamy z niedoruchania i one nie istnieja bo w internecie jest wykres ktory jasno pokazuje ze nie maja opcji i musza byc sami.

Pisałem jasno że zdarzają się wyjątki, ale obecnie są na tyle rzadkie że lepiej grać w lotto niż na to liczyć.

Są super farciarzami lub... bankomatami a ty o tym nie wiesz.

Poza tym, żadna obecnie zdrowa na umyśle kobieta nie weźmie gościa 5/10 kiedy ma do wyboru lepsze opcje.

Jeśli ona nie ma lepszych opcji to desperacja by uciec od samotności (co wcale nie oznacza że ten przegryw będzie miał super życie z taką osobą).

Pozory mylą, niestety często mylą na gorsze.

 

Naprawdę nie cierpię dawania ludziom fałszywej nadziei.

A jak masz ochotę jeszcze dyskutować na ten temat - to masz (ostrzegałem że będę gęsto i często dawał linka):

 

3 godziny temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Była taka audycja, nie pamiętam dokładnie nazwy, ale pewnie szybko idzie znaleźć: "Rady dla brzydkich i biednych mężczyzn, jak im pomagam".

Nawet jak ogarniesz ten temat i będziesz miał podstawowy zestaw dysko-podrywowy to myślisz że twoje życie zmieni się na lepsze bo zamoczysz pare razy?

Oj zdziwisz się i zapragniesz świętego spokoju...

 

Słuchałem tej audycji i jak dla mnie brzmiał jak jeden wielki COPE, sposoby na samooszukiwanie się.

Ot takie dawanie fałszywej nadziei, czego osobiście nie trawię.

Myślę że autor zdaje sobie sprawę jak wygląda rzeczywistość, ale nie mógł powiedzieć "its over", bo min. jest twórcą tego redpillowego forum - za co go szanuję.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek kobiety z mężczyzną według mojej obserwacji, choć oczywiście mogę się mylić bo jak mówiłem nie mam doświadczenia.  Polega na pewnym przeciąganiu liny, z natury mężczyzna powinien posiadać coś za co kobieta go wynagrodzi lub odda mu samą siebie, musi widzieć w tym korzyść, przecież wszyscy wiedzą o tym i starzy i młodzi i brzydcy i przepiękni że wszystko kręci się wokół seksu i pieniędzy.    Przy dzisiejszych czasach tindera, mediów społecznościowych kobiety mogą wybierać co chcą, dlaczego więc mają raczyć się mocno przeciętnym typem gdy na horyzoncie są lepsze okazy.      Nasze mamy, babcie wiązały się z różnymi mężczyznami, bo nie miały wyjścia.  Teraz dziewczyna włącza tinder czy inną apkę ustawia odległość na +300 km i wyszukuje jej 1000 potencjalnych gości gdzie przewija palcem w prawo lub w lewo, ma wybór.. a jak do tego wyboru dołożysz białorycerstwo i powszechne spermiarstwo ... o losie, ile ja widziałem komentarzy na FB do zdjęć postów samotnych kobiet nawet takich po 60, co tam się dzieje.. co oni wypisują, porzygalibyście się, a co dopiero do kobiet w przedziale wiekowym 16-40.     

Jeżeli jesteś przystojny, masz zasoby, i interesują się tobą inne kobiety, to twoja partnerka będzie dbać o to by żadna inna samica cię jej nie odebrała, proste i logiczne. Jeżeli jesteś przeciętny to obecna dziewczyna nie będzie o ciebie zabiegać.  Czytałem kiedyś historię gościa którego partnerka zawsze przed wyjściem z kolegami zaciągała do łóżka żeby ją dwa razy przeleciał przed wyjściem do klubu, po to żeby mu głupoty nie przychodziły do głowy w trakcie imprezy, gość był przystojny i kobiety się nim interesowały i ona o tym wiedziała. 

Kobiety mogą dzisiaj wszystko! dlaczego więc mają raczyć się przeciętniakiem. Wskaźnik cały czas idzie do góry, wskaźnik który pokazuje co musisz mieć żeby zainteresować sobą kobiety.      Kilkukrotnie byłem świadkiem sytuacji które zapadły mi w pamięć ale nie wiedziałem dokładnie z czym to jest związane i dopiero to forum mi to trochę rozjaśniło, utwierdziło mnie to w przekonaniu że wygląd jest najważniejszy a jak połączysz wygląd i gadkę to możesz pracując nawet jako układacz kostki brukowej na budowie bzykać modelki. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.