Skocz do zawartości

Biedny brzydal z zadupia


Tarnawa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie wiesz dlaczego twoje życie wygląda jak wygląda to patrz na tytuł posta.

 

A nie. To przez brak dbania o siebie i pewności siebie.

 

A jak nie wierzysz to masz małego. Ktoś cię skrzywdził. A w ogóle prawdziwy mężczyzna to się nad takimi rzeczami nie zastanawia tylko myśli jak dać się robić w balona wszystkim na około i się jeszcze z tego cieszyć że taki pomocny.

 

Pamiętaj. Umiech bombelka. Nie twojego. I jego przeruchanej przez całe osiedle matrony. Tylko nie przez ciebie. Twoim największym szczęściem.

 

I jak powiedziała pewna Miss Panamy z Piździszewa Dolnego po politologi na trójkę zaliczonej. Chciałabym mieć chłopaka takiego jak ty. Tylko nie takiego. I nie ciebie.

  • Like 2
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się odje****, że taki wylew żółci? 

Pytam się poważnie, bo sam jestem jestem w podobnej sytuacji co ty (brak zainteresowania ze strony lasek, a nawet jak jest to znika po początkowych randkach). 

No ale to jednak nie powód, by płakać. 

Teraz, Tarnawa napisał(a):

I jak powiedziała pewna Miss Panamy z Piździszewa Dolnego po politologi na trójkę zaliczonej. Chciałabym mieć chłopaka takiego jak ty. Tylko nie takiego. I nie ciebie.

Pomyśl sobie, że teraz byłbyś w związku z taką roszczeniową kobietą. Chciałbyś tego? 

To tym bardziej dla Ciebie lepiej, że taka kobieta z miejsca Ci od razu pokazuje co sobą "reprezentuje". :) 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się wygadać, coś złego się dzieje, z czym ciężko jest Ci się uporać?

Z jednej strony podobnie wygląda życie milionów mężczyzn, z drugiej masz dwie ręce i dwie nogi, ciepło i pełny brzuch.

 

Ogólnie z psychiką ludzi jest gorzej w ostatnich trzech latach.

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciągu roku pisałem z trzema dziewczynami poznanymi przez internet, nie widzieliśmy się wzajemnie.  Dziewczyny zainteresowane, rozmowy dotyczyły różnych tematów, kleiło się, było zabawnie, pisały same pierwsze każdego dnia czy to z rana czy w południe zaczepiając i zaczynając rozmowę. I za każdym razem ta sama sytuacja, dochodzi do wymiany zdjęć, i natężenie pisania maleje o 80%  już następnego dnia.  Wtedy całkowicie odpuszczam bo jasno widać że dziewczyna oczekiwała kogoś innego, nie uważam się za bardzo brzydkiego, ale przystojny też nie jestem.  Od ostatniego razu który miał miejsce miesiąc wcześniej stwierdziłem że całkowicie odpuszczam bo to nie ma sensu, jeżeli każda reaguje podobnie oznacza to że nie jestem atrakcyjny i szkoda palić energii na coś co ostatecznie i tak się nie powiedzie. Z braku laku pewnie zainteresowałbym sobą jakąś 35 latkę z dwójką dzieci z tatuażami na rękach po to żeby dorzucać się jej do rachunków czy leków dla dzieci bo stary dał noge na budowę do Norwegii (albo i nie, bo niektóre kobiety wolą być same niż mieć przeciętniaka obok siebie).   Na prawdziwe pożądanie ze strony kobiet nie mam co liczyć.  Tak że do autora postu, jeżeli pisze oczywiście o sobie, kości zostały rzucone, musisz grać tyloma oczkami ile ci wypadło. Ja jestem świadomy że zostanę samotnikiem do końca życia i staram się z tym oswajać, choć jest bardzo ciężko.        Nigdy nie pogodziłbym się z byciem jakimś tam przydupasem dla dziewczyny która marzy o kimś innym, albo mnie pożąda i widać to w jej oczach i zachowaniu albo nie.  Tak się powinna patrzyć na ciebie kobieta Ten przystojny mężczyzna to mąż Kasi Tusk... Kim jest Staszek Cudny? | Viva.pl

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznawanie kobiet w internecie, jeśli ona nie wie, jak wyglądasz albo masz podkręcone zdjęcia nie ma sensu, bo prawie na pewno skończy się tak:

37 minut temu, Lamar napisał(a):

I za każdym razem ta sama sytuacja, dochodzi do wymiany zdjęć, i natężenie pisania maleje o 80%  już następnego dnia.

 

Strata czasu, sprawa musi być jasno od początku postawiona.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pocztowy napisał(a):

Poznawanie kobiet w internecie, jeśli ona nie wie, jak wyglądasz albo masz podkręcone zdjęcia nie ma sensu, bo prawie na pewno skończy się tak:

 

Strata czasu, sprawa musi być jasno od początku postawiona.

Można to rozegrać jak w pokerze. Wygrywa ten, kto ma lepsze zdjęcia. 

Eskalujemy napięcie, ciągniemy kolejne karty, a na końcu ktoś wygrywa albo przegrywa. 

Jak to śpiewał klasyk: "Życie, życie jest nobelom". 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Pocztowy napisał(a):

Poznawanie kobiet w internecie, jeśli ona nie wie, jak wyglądasz albo masz podkręcone zdjęcia nie ma sensu, bo prawie na pewno skończy się tak:

 

Strata czasu, sprawa musi być jasno od początku postawiona.


Ale tu nie chodzi o żadną stratę czasu tylko o zaobserwowanie reakcji kobiety która pisze z tobą przez tydzień przez 6 godzin dziennie, w nocy, w dzień i sama zaczyna rozmowę a po otrzymaniu zdjęcia ilość wiadomości redukuje się o 80% i tak dzieje się w 3 przypadkach pod rząd, oznacza to że nie jesteś człowiekiem atrakcyjnym fizycznie nawet w niewielkim stopniu.  To zwykły prosty test który pokazuje że nie masz co szukać na rynku matrymonialnym bo to nie rozmowa, zainteresowania czy inteligencja są istotne, ale to jak wyglądasz, wygląd ma miejsce pierwszorzędne, następnie jest gadka i pewność siebie, a dalej jakieś zainteresowania, dobór słów, inteligencja i reszta bzdetów.    To prosty test żeby zobaczyć jak przekłada się twoja osobowość zainteresowania do tego jak wyglądasz i co ma znaczenie pierwszorzędne i drugorzędne.   Jeżeli piszesz z kobietami przez tydzień i się ekstra dogadujecie, jesteście nakręceni na siebie, na spotkanie, na randkę a wysyłasz fote i jest totalny game over i tak kilka razy pod rząd to uświadamiasz sobie że jesteś przegrany. I możesz sobie być super fajny i interesujący czy czarujący i nic to nie da, wygląd definiuje wszystko.   Chociażbyś chodził w swetrach z kaszmiru z rolexem na ręce i był przebojowy i ciekawy, nic to nie da.    Tomasz Chic: MISTRZ PODRYWU W AKCJI - YouTube                Od 20 sekundy do 1 minuty gość wszystko jasno tłumaczy w kilka sekund, mimo że to pozer. 

 

Edytowane przez Lamar
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Lamar napisał(a):

To zwykły prosty test który pokazuje że nie masz co szukać na rynku matrymonialnym bo to nie rozmowa, zainteresowania czy inteligencja są istotne, ale to jak wyglądasz, wygląd ma miejsce pierwszorzędne, następnie jest gadka i pewność siebie, a dalej jakieś zainteresowania, dobór słów, inteligencja i reszta bzdetów.    To prosty test żeby zobaczyć jak przekłada się twoja osobowość zainteresowania do tego jak wyglądasz i co ma znaczenie pierwszorzędne i drugorzędne.   Jeżeli piszesz z

No coś Ty - gbyby temat był w rezerwacie, to zaraz dowiedzialbyś się, że kobiety wolą pewnych siebie nirmikòw od piz...atych chadòw.🤣🤣

Inną kwestią jest to, że to " co wejdzie" u chada lub chad lite - u normika może się skończyć przypałem.

 

2 godziny temu, Lamar napisał(a):

Ja jestem świadomy że zostanę samotnikiem do końca życia i staram się z tym oswajać, choć jest bardzo ciężko.        Nigdy nie pogodziłbym się z byciem jakimś tam przydupasem dla dziewczyny która marzy o kimś innym, albo mnie pożąda i widać to w jej oczach i zachowaniu albo nie

 

Mam tak samo. 

2 godziny temu, Magos Dominus napisał(a):

tytule i dziale spodziewałem się próśb o poradę albo historii sukcesu. 

 

Chyba te rady są c...ja warte z siłką, doborem ciuchów i nofapem.🤔

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lamar napisał(a):

Ja w przeciągu roku pisałem z trzema dziewczynami poznanymi przez internet, nie widzieliśmy się wzajemnie.  Dziewczyny zainteresowane, rozmowy dotyczyły różnych tematów, kleiło się, było zabawnie, pisały same pierwsze każdego dnia czy to z rana czy w południe zaczepiając i zaczynając rozmowę. I za każdym razem ta sama sytuacja, dochodzi do wymiany zdjęć, i natężenie pisania maleje o 80%  już następnego dnia.  Wtedy całkowicie odpuszczam bo jasno widać że dziewczyna oczekiwała kogoś innego, nie uważam się za bardzo brzydkiego, ale przystojny też nie jestem. 

 

 

 

Jeśli nie jesteś chadem, to musisz zrobić zdjęcia do marketingu.

Na przykład:

 

 

 

Burger-Comparison-Image-768x378-1.png

 

 

 

Znasz kogoś kto zwrócił burgera bo nie wygląda tak ładnie jak w reklamie?

Ja nie znam.

 

 

Prostytutki też o tym wiedzą.

 

 

 

 

2 godziny temu, Lamar napisał(a):

Od ostatniego razu który miał miejsce miesiąc wcześniej stwierdziłem że całkowicie odpuszczam bo to nie ma sensu, jeżeli każda reaguje podobnie oznacza to że nie jestem atrakcyjny i szkoda palić energii na coś co ostatecznie i tak się nie powiedzie.

 

Ten gość, uważa się za nieatrakcyjnego i raczej wie jak robić dobre zdjęcia:

 

https://www.uwodzenie.org/2023update/

 

Można go krytykować i się z niego śmiać, ale on błędów z kobietami nie robi.

W przeciwieństwie do innych PUA.

 

 

 

 

Jak mówię kolegom prawiczkom aby zrobili dobre zdjęcia, to się pytają jak zrobić.

Ja nie wiem. NIe umiem zrobić dobrego zdjęcia hamburgera również.

Ale są osoby, co wiedzą jak zrobić dobre zdjęcie.

 

Koledzy-prawiczki nie zgadzają się z tą teorią.

Albo mówią, że to dużo kosztuje, a wg mnie sesja raz na rok to taniej niż pieluchy dla dziecka przez cały rok.

 

Koledzy-prawiczki nie lubią patrzeć na siebie na zdjęciach.

Oni inaczej siebie widzą niż inni ich widzą.

 

 

 

Pocieszenie:

 

jak masz dobry wygląd, to pewnie na randce chrzanisz wszystko i dużo przegrywać. Nie dasz rady się nauczyć dobrze grać z dziewcyzną.

 

Jak masz kiepski wygląd a dobrą gadkę, to możesz go marketingowo podrasować, a na randce z dziewczyną twoja gadka będzie dobra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez kenobi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kenobi

Myślę że sie mylisz :) jest bardzo dużo historii o tym jak umawiają się pary z tindera a w trakcie randki lub tuż przed nią po chwilowej obserwacji z dalszej odległości dają nogę. Przecież robienie jakichś podrasowanych zdjęć nie ma sensu, chyba by mi kichy powykręcało z żenady :D jesteś jaki jesteś, fakt schludny ubiór jest istotny, ale żeby kombinować z różnym natężeniem świateł, kątem padania tego światła, filtrami, przecież to jakieś jaja.  Prostytutka też potrafi wyrzucić przed drzwiami brzydala, i faceci też czasami wychodzą gdy drzwi otwiera im pani 50+ zamiast 30 z którą się umawiali.   Porównanie z hamburgem może być dobre, gdy jakaś litościwa dziewczyna umawia się z chłopakiem ale na żywo wygląda on inaczej niż na zdjęciach, ale że jej się nudzi, to idzie z nim do restauracji pomimo że już od początku wie że to koniec, to samo jest z tym hamburgem, zjem go ale więcej już go nie zamówię.  I na takiej rozmowie możesz sobie mówić to co chcesz, inaczej odbiera się słowa atrakcyjnego mężczyzny a inaczej brzydkiego, jak laska jest na ciebie nagrzana albo jej się podobasz i ma kur... w oczach to możesz jej opowiadać o bitwie pod stalingradem a nawet nie mrugnie.  Jak jesteś brzydki to możesz mówić że właśnie kończysz medycynę i masz bogatych starych, i gówno ci to da,  ona może się tobą zainteresować ze względu potencjalnych korzyści finansowych natomiast nigdy nie będzie odczuwała do  ciebie faktycznego pociągu seksualnego i pożądania jakim powinna kobieta darzyć mężczyznę, to pożądanie jest kluczowe w każdej kwestii trwania związku, kobieta się wtedy stara, dba o ciebie, myśli o tobie, opiekuje się tobą, tęskni za tobą i widać że poszła by za tobą w ogień. Jak tego nie ma, i jesteś typem który ma dostarczać dobra materialne to oczywiście dziewczyna będzie o ciebie dbać na swój sposób tylko po to żebyś nie uciekł, bzykanie raz w tygodniu żebyś sobie ulżył itd.. to całkiem dwie inne sytuacje, najgorzej jak skończysz tak.. (1) Polski Messi! (oryginał) Papier toaletowy challenge - Toilet Paper Challenge FAIL - wife rage - YouTube czyli bez wyglądu i bez pieniędzy przygarnięty przez jakąś 35 latkę która nie chce być sama a podzielenie opłat na dwoje zawsze jest spoko, swoje zaangażowanie, miłość, oddanie i pożądanie okaże właśnie w ten sposób.  Kobieta ma mieć pożądanie w oczach patrząc na ciebie inaczej to tylko kwestia czasu aż podpisze swojego nowego bolca w telefonie "Ewa"

 

Edytowane przez Lamar
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lamar napisał(a):

Ale tu nie chodzi o żadną stratę czasu tylko o zaobserwowanie reakcji kobiety która pisze z tobą przez tydzień przez 6 godzin dziennie, w nocy, w dzień i sama zaczyna rozmowę a po otrzymaniu zdjęcia ilość wiadomości redukuje się o 80% i tak dzieje się w 3 przypadkach pod rząd, oznacza to że nie jesteś człowiekiem atrakcyjnym fizycznie nawet w niewielkim stopniu.  To zwykły prosty test który pokazuje że nie masz co szukać na rynku matrymonialnym bo to nie rozmowa, zainteresowania czy inteligencja są istotne, ale to jak wyglądasz, wygląd ma miejsce pierwszorzędne, następnie jest gadka i pewność siebie, a dalej jakieś zainteresowania, dobór słów, inteligencja i reszta bzdetów.    To prosty test żeby zobaczyć jak przekłada się twoja osobowość zainteresowania do tego jak wyglądasz i co ma znaczenie pierwszorzędne i drugorzędne.   Jeżeli piszesz z kobietami przez tydzień i się ekstra dogadujecie, jesteście nakręceni na siebie, na spotkanie, na randkę a wysyłasz fote i jest totalny game over i tak kilka razy pod rząd to uświadamiasz sobie że jesteś przegrany. I możesz sobie być super fajny i interesujący czy czarujący i nic to nie da, wygląd definiuje wszystko.   Chociażbyś chodził w swetrach z kaszmiru z rolexem na ręce i był przebojowy i ciekawy, nic to nie da.


A ile razy w zyciu dawales szanse znacznie brzydszej od Ciebie lasce? Czy kiedykolwiek kreciles z taka ktora Ci sie nie podobala ale nadrabiala charakterem?

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):


A ile razy w zyciu dawales szanse znacznie brzydszej od Ciebie lasce? Czy kiedykolwiek kreciles z taka ktora Ci sie nie podobala ale nadrabiala charakterem?


Nie miałem takich sytuacji, moja historia życiowa jest bardzo dziwna i nie warta opowieści.       Natomiast nigdy nie chciałbym się spotykać z kobietą która mi się wizualnie nie podoba i rozumiem drugą stronę i nie mam nikomu nic za złe, broń boże.   Nie uważaj moich wpisów za krytycyzm wobec kobiet, to nie tak miało zabrzmieć.  Chodziło mi po prostu o to że bez wyglądu niewiele zdziałasz i tyle, i ani nie są temu winne kobiety, ani ty.  Trzeba mierzyć siły na zamiary i potrafić ocenić szczerze sytuacje, zamiast pchać się w gówno lub żyć marzeniami. 

Edytowane przez Lamar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lamar napisał(a):

... ale żeby kombinować z różnym natężeniem świateł, kątem padania tego światła, filtrami, przecież to jakieś jaja.

 

Nie jestem specem od fotografii. Wydaje mi się, że filtry to tylko część sztuki. Jak masz trądzik, to lepiej abyś na zdjęciu nie miał.

Ale czy tak lub siak wyglądasz korzystnie? NIe wiem... nie znam się.

Zdjecia mają być po prostu dobre, jeśli umawiacie się przez ekran, przez internet.

 

 

 

16 minut temu, Lamar napisał(a):

... inaczej odbiera się słowa atrakcyjnego mężczyzny a inaczej brzydkiego,

 

Tak wiem.

Brzydki jak wyłożył się na sofie to jest leniem.

Atrakcyjny jak wyłożył się na sofie, to jest seksi.

 

 

 

 

16 minut temu, Lamar napisał(a):

jak laska jest na ciebie nagrzana albo jej się podobasz i ma kur... w oczach to możesz jej opowiadać o bitwie pod stalingradem a nawet nie mrugnie.

 

Jak ktoś ma fatalny wygląd to odpowiedni podryw mu nie pomoże. Czyli Quasimodo mimo super gadki seksbomby nie wyrwie.

Atrakcyjny może psuć a i tak ma seks.

 

Chodzi o tych wszystkich po środku — wtedy sprawa rozstrzyga się w realu.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lamar napisał(a):

Nie miałem takich sytuacji, moja historia życiowa jest bardzo dziwna i nie warta opowieści.       Natomiast nigdy nie chciałbym się spotykać z kobietą która mi się wizualnie nie podoba i rozumiem drugą stronę i nie mam nikomu nic za złe, broń boże.   Nie uważaj moich wpisów za krytycyzm wobec kobiet, to nie tak miało zabrzmieć.  Chodziło mi po prostu o to że bez wyglądu niewiele zdziałasz i tyle, i ani nie są temu winne kobiety, ani ty. 


No to zdrowe podejscie i najlepszym rozwiazaniem jest w Twoim wypadku maxlooking. Poprawiaj w wygladzie co tylko sie da. Fryz, zeby, styl, cere, zarost, miesnie. Potrwa to troche ale warto. Poprawa wygladu ktora zrobisz to poprawa samooceny a to przelozy sie na zwiekszona pewnosc siebie a to jest bardzo pozytywnie odbierana przez kobiety rzecz. Pamietaj ze albo sie podobamy wielu kobietom albo nie podobamy zadnej. Niejeden sie ogarnal i z zerowego zainteresowania mial wiele lasek do wyboru. Trzeba dzialac.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sredpilowcy piszą że za mało się staram. To jadę do duże miasta. Znajduję pracę i mieszkanie. Bo na starych nie ma co liczyć. Nic się nie dzieje. Sredpilowcy mówią że za mało się starasz. To kupuje moto i jeżdżę jak głupi. Warszawa Gdańsk. 334 km w jedną stronę. W tiszercie i szortach. Przy 33 stopniach. I dalej nic. A sredpilowcy dalej. Za mało się starasz. W tym czasie kuzyn. Doświadczenie życiowe. Pobyt w pierdlu za narkotyki. Za karę dostał od starego mieszkanie i betę. Kolejną bo skasował już trzy. Od lasek się odgonić nie może. Inny trzy samochody na drzewach rozwalił. Za karę dostał pól bliźniaka i firmę turystyczną po starych. Teraz rodzi mu się trzecie dziecko. Rozumiem że jak ja się starałem i nic takiego nie osiągnęłem to ci starali się 100 razy więcej. No bo przecież to niemożliwe żeby wszystko za frajer dostali bo się urodzili przystojniakami w bogatych rodzinach. Że widok spermiacej do Przema Monisi jest tylko moją halucynacją i kwadratowa szczęka, zarost, Audi nie ma tu nic do rzeczy. Że m.rzyn nawijajacy teksty w stylu "karasie jedzą gówno" i śmiejąca się od ucha do ucha z tego poleczka Juleczka to tylko fantazja. No bo w życiu liczy się tylko ciężka praca. Jak będę to robił to osiągnę wszystko co chcę. Sky is the limit 😆😆😆

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):


No to zdrowe podejscie i najlepszym rozwiazaniem jest w Twoim wypadku maxlooking. Poprawiaj w wygladzie co tylko sie da. Fryz, zeby, styl, cere, zarost, miesnie. Potrwa to troche ale warto. Poprawa wygladu ktora zrobisz to poprawa samooceny a to przelozy sie na zwiekszona pewnosc siebie a to jest bardzo pozytywnie odbierana przez kobiety rzecz. Pamietaj ze albo sie podobamy wielu kobietom albo nie podobamy zadnej. Niejeden sie ogarnal i z zerowego zainteresowania mial wiele lasek do wyboru. Trzeba dzialac.

Mam w głowie pewną blokadę, pomimo tego że zacząłem od pewnego czasu zdawać sobie sprawę z tego jak to wszystko wygląda nie za bardzo jestem wstanie sam siebie przekonać że gra jest warta świeczki. 

Ja jestem człowiekiem, a nie obrazem.  Mam uczucia, charakter, potrafię rozmawiać.    Nie jestem mężczyzną atrakcyjnym jakkolwiek by to nazwać i w jakie ramy atrakcyjności by to wpakować, dlatego nie jestem istotny dla płci przeciwnej, jestem niewidzialny, albo co gorsza skłonny do bycia wyśmianym przez kobiety.  Dlaczego więc ja, mam się starać, budować swój wygląd, włosy, sylwetkę cerę czy pozycje społeczną tylko po to żeby te same kobiety które opluły mnie 5 lat wcześniej teraz nagle do mnie lgnęły.  Jakoś mnie to wewnętrznie zniechęca, obrzydza, nie wiem dokładnie jak opisać to co czuje, może to jest kwestia żalu do świata że urodziłem się z takimi genami a nie innymi?   Oczywiście zmiany w swoim życiu wprowadzę, ale dla siebie samego, nie dla kobiet, nie do potencjalnego podrywu.  Natomiast pewna skaza w głowie pozostanie, raczej marne szanse żebym kiedyś przekonał się do kobiet wiedząc obecnie jak to wszystko funkcjonuje i  jak jest wypunktowane od najwazniejszego elementu do najmniej istotnego dla kobiet przy wyborze partnera. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tarnawa Obydwaj nie rozpoczeliscie gry na tym samym poziomie. Ty zeby nadgonic musisz zrobic wiecej niz on bo on dostal od zycia handicapa. Powtorze jeszcze raz co napisalem wczesniej. Albo sie podobamy wielu kobietom albo zadnej. Jak przekroczysz te linie atrakcyjnosci to tez bedziesz mial wiele kobiet do wyboru.
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.