Skocz do zawartości

Seksturystyka w Polsce


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze się śmieje jak widzę taką całkiem ładną rudą czaplę bladą jak ściana na dzielni co małego Mokoebe wychowuje sama. Jakoś tak zawsze cieplej na sercu :D Póki co p0lski rycerz co uważa, że nieważne kto spłodził się chyba jeszcze nie znalazł. 

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tu już kiedyś, że u mnie na piętrze sąsiedzi po wyprowadzce postanowili wynająć mieszkanie i po jakimś czasie pojawiła się w nim para: ona Polka, on obcokrajowiec ze śniadą cerą. Ona nie wiem co robi, stawiam, że pewnie klepie coś w jakimś korpo. On jest z zawodu kierowcą ubera. Porozumiewają się po angielsku. Tu zapewne nie chodziło tylko o seksturystykę i jednorazową przygodę, to musi być coś więcej niż tylko motylki w brzuszku. Osobiście im kibicuję, aby to wszystko przetrwało wszelakie próby czasu😆

 

PS: ja tam się bardzo ciesze, że nie mam żadnej rodaczki na stałe pod swoim dachem😉

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/24/2023 at 11:56 AM, Tadamichi Kuribayashi said:

A ja mieszkam w scislym centrum wojewodzkiego, mam mnostwo wolnego czasu i wszedzie laze na piechote i ostatni raz taka pare widzialem dwa lata temu. Jeden raz. I w zeszlym roku jedna malolate z murzynem. Ciapaci zawsze sami chodza albo we wlasnych grupach. I zawsze sie rzucaja w oczy bo jest ich coraz wiecej i wiecej.

Nie wiem jak jest w klubach/pubach bo tam nie chodze. Moze te miejsca masz na mysli?

 

Mam takie same obserwacje. Codziennie jestem we Wrocławiu i nie widzę często par mieszanych. Jeśli już widzę to jakiś murzyn/hindus i gruba Polka ale i to rzadkość. 

 

Natomiast ciekawość spróbowania czarnej kiełbasy wśród Polek jest - wystarczy zajrzeć do tutejszych klubów (tutaj klubów jest więcej niż w Krakowie, nie wiem jak Wawa) gdzie jeśli murzyn puszcza swoją murzyńską muzykę to Polki i ich kukoldy wyginają się na parkietach z grecją białego człowieka do czarnej muzyki. 

 

Czyli raczej ciekawość jest ale do LTRa z murzynem/Hindusem to daleka droga. 

 

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Polska to coś znaczyło. Ludzie tworzyli piosenki, pisali wiersze, powieści (nie dla mas), byli aktywni społecznie (tak szczerze nie tylko z uwagi na własny interes). Dzisiaj 70% społeczeństwa to debile. 3 lata temu zgotowali im taki los że naziści by się nie powstydzili takiego traktowania własnych obywateli, a tu proszę Ci debile wybrali ich ponownie. Tu nie ma serio co zbierać. Świat oszalał, a moim zdaniem "kultury europejskiej" w starym znaczeniu tego słowa nie da się już uratować. Ratuj się kto może póki jeszcze na ulicach nie mordują. 

  • Like 3
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można w końcu oficjalnie rozprawić się ze słynnym mitem, że Polki są najpiękniejsze na świecie. To nie chodziło o urodę z tym "naj" 🤔

57 minut temu, RealLife napisał(a):

Czyli raczej ciekawość jest ale do LTRa z murzynem/Hindusem to daleka droga. 

Pytanie dlaczego droga daleka, może stąd, że pan mudzina czy inny opalony wcale nie szukają związku z Polką, co potwierdzałoby ich nastawienie wokół którego narosła legenda Półek zagranicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2023 o 23:19, Kiroviets napisał(a):

Mnie to dziwi że ten kukold podjął się takiego tematu. Chyba że w filmie przyjął narrację , że się pier...ą bo to wina Polaków.

 

W dniu 23.10.2023 o 23:36, Chcni napisał(a):

Mam wrażenie, że gość podejmuje się tych tematów na które jest popyt. Oglądając jego film o redpillu można było pomyśleć, że kanał powinien nazywać się "nie wiem, ale się wypowiem".

W tym filmie też gadał farmazony, że

 

Trzeba sobie zadać pytanie, co jest celem twórcy internetowego * , lub korzystającego z innego medium niż internet. 

Wyrażanie swoich myśli i poglądów? No chyba nie - naiwnym byłoby tak uważać. Każdy twórca wybiera grupę docelową i mówi to, co taka grupa chce usłyszeć. Nie ma innego sposobu na nabicie dużej popularności i zarobienie hajsu będąc chociażby youtuberem. 

Z czasem twórcy zmieniają też narrację, dostosowując ją do grupy odbiorców, która się może z różnych względów zmieniać (struktura płci, wieku, statusu społecznego odbiorców).

I te zmiany widać, oglądam/słucham sobie kanały Ocal Siebie, Alex Barszczewski, Nie wiem ale się dowiem - to są przykłady, gdzie z czasem narracja jest trochę bardziej "pod kobiety". Nikt nie chce tracić połowy odbiorców przez głosy wspierające tylko mężczyzn.

 

Kiedyś mówiło się, nie wierz wszystkiemu co usłyszysz w telewizji. Teraz telewizję oglądają głównie emeryci a młodsi - media internetowe. No to nie wierzcie, nie bierzcie na poważnie wszystkiego, co dowiecie się w mediach internetowych.

 

Taki, offtop.

 

 

* A co jest celem producenta filtrów? Czyste powietrze i bycie eko? NIE - zarobienie pieniędzy.

 

 

 

EDIT: jeszcze tak humorystycznie:

 

 

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, krzy_siek napisał(a):

Co do hindusów, gości z Indii, Pakistanu, to nigdy nie widziałem Polki z takim,

Mało jeszcze widziałeś ;)

 

6 godzin temu, krzy_siek napisał(a):

jeszcze słyszałem komentarze że brzydko pachną, oni mają swoją kuchnię z bardzo ostrymi potrawami i skóra, pot, potem to czuć,

To prawda. Pracowałem kiedyś z hindusami i poza tymi przyprawami, używali jeszcze bardzo specyficznych perfum, ja nazywam to "zapachem ciapaka".

 

6 godzin temu, krzy_siek napisał(a):

Pakistan/Indie to też raczej trzeci świat i jeśli stamtąd facet sprowadza się do pracy w Polsce, to jego status w otoczeniu jest niski

W mojej okolicy jest dużo hindusów prowadzących własną działalność w pewnej branży, nie będę zdradzał więcej, bo czytający mogą skojarzyć to miejsce. Jak już wyżej wspominałem właśnie stąd ich trochę lepiej poznałem, bo pracowałem z nimi. W każdym razie na status i brak pengi nie narzekali.

Na ogół p0lki się nimi brzydziły, ale niejedna doceniła bogate wnętrze. W okolicy krążyła legenda o pewnej pracownicy ciapatego, która brała 5 koła za noc. Czy kwota była prawdziwa nie wiem, ale pewne było to, że ciapaty wylądował w szpitalu gdy jej brat się o tym dowiedział.

 

1 godzinę temu, krzy_siek napisał(a):

Trzeba sobie zadać pytanie, co jest celem twórcy internetowego * , lub korzystającego z innego medium niż internet. 

Wyrażanie swoich myśli i poglądów? No chyba nie - naiwnym byłoby tak uważać

Moim celem było tylko wytknięcie niekompetencji twórcy tego kanału, który nawet nie potrafi porządnie przygotować się do tematu o którym nagrywa. 

Edytowane przez Chcni
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, krzy_siek napisał(a):

, jeszcze słyszałem komentarze że brzydko pachną, oni mają swoją kuchnię z bardzo ostrymi potrawami i skóra, pot, potem to czuć, na studiach kiedyś wsiadłem do windy z takim koleżką i potwierdzam. Jest nawet takie określenie w blackpillu, "currycel".

Parsknąłem śmiechem jak zobaczyłem słowo "currycel" :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2023 o 21:22, Maurycy napisał(a):

Zapraszam do oglądania i komentowania :D

Mieszkając w większym mieście, widzę bardzo dużo rodaczek, które prowadzają się z osobnikami ciemniejszej karnacji (hindusi) oraz Brytyjczykami :) Ten filmik wyjaśnia historię oraz przyczynę tego stanu rzeczy. 

 

A możecie, Panowie, nastawić Waszą percepcję Rzeczywistości.

Na coś zdecydowanie kreatywnego, optymistycznego i podnoszącego potencjał własny?

Bo forum zdominował przekaz doomersko-wieszalniczy.

Wszystko zjeb_ne, najlepiej rzucić się pod pociąg.

Albo sznur w Castoramie ogarnać i potrenować dyndanie na gałęzi.

 

Kto nastawia się wyłącznie na syf.

Ten tego syfu widzi w życiu coraz więcej.

Bo tak ustawia i trenuje sobie filtry percepcyjne.

Finał takiej zabawy łatwo zgadnąć.

Zaczyna się od zgorzknienia a kończy na gałęzi.

 

Proponuję zacząć od ostrej redukcji sosziali i jutuba.

I uzależnienia od smyrania palcem po smartfonie non-stop, 16h na dobę.

Bo to w pierwszej kolejności rujnuje interakcję dopamina-mózg.

I samopoczucie.

Oraz sprytnie zamyka w bańce informacyjnej podsuwanej algorytmami.

Które mają Was przykuwać na coraz dłużej do serwowanej papki.

 

images?q=tbn:ANd9GcRluDnRPT2op3U8ZA421wT

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2023 o 21:22, Maurycy napisał(a):

Zapraszam do oglądania i komentowania :D

 

 

Mieszkając w większym mieście, widzę bardzo dużo rodaczek, które prowadzają się z osobnikami ciemniejszej karnacji (hindusi) oraz Brytyjczykami :) Ten filmik wyjaśnia historię oraz przyczynę tego stanu rzeczy. 

Najgorsze jest to, że p0lki mają ojców, mężów, braci, synów. Ci biedni mężczyźni nie wiedzą jak sobie z tym faktem poradzić w życiu. To piekło na ziemi.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sparafrazuję klasyka, który kiedyś pojawił się na forum.

 

Polak ruchający Azjatki w SEA: Nie no propsik. Ruchać i się nie bać. Śmieszne małe cucki pewnie tam dostają kurwicy :D 

 

Kolorowi ludzie ruchający Polki w Polsce: Hurr durr! Do niczego innego się nie nadają te księżniczki, więc ruchają się z obsrańcami. TFU!

 

 

 

Kurtyna.

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciejos

Co w tym dziwnego? Kobiety to zasób, a swoje zasoby się chroni i docelowo pomnaża. Lepiej podbijać niż być podbijanym. Coś mi się obiło o uszy że lepiej w Turcji nie bajerować lokalnych dziewczyn bo można dostać w czambo od lokalsów - i to jest zdrowe podejście, a nie bujanie czarnego gówniaka. 

 

To że zagraniczniaki przyjeżdżają dymać nasze kobiety świadczy tylko o naszej słabości jako społeczeństwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciejos napisał(a):

Kurtyna.

Różnica jest taka, że białas w Azji to jak bogaty Niemiec w PL za PRL daje szansę na "lepsze życie"oraz podnoszący miejscowy PKB jako turysta.

Słowo klucz szansa bo nie zawsze idzie z sex ze związkiem.

 

A obcokrajowiec obecnie w PL to angielski bieda-robol lub jakiś niezamożny murzyn szukający jak najtaniej poruchać oraz nie wydać za dużej sumy jako turysta. A wpadka z takim to obciążenie dla naszego budżetu bo nie zawsze uda się ściągnąć alimenty od zapładniacza.

40 minut temu, Imiennik napisał(a):

To że zagraniczniaki przyjeżdżają dymać nasze kobiety świadczy tylko o naszej słabości jako społeczeństwa.

Tak.

O ile za PRL byli to średniozamożni Niemcy zostawiajacy jako turyści trochę kasy oraz szanse na ożenek lub wysokie alimenty tak teraz to biedota angielska z której nie za dużo pożytku poza obleganiem barów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.