Skocz do zawartości

Seksturystyka w Polsce


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

A my bidne Polaki możemy sobie simpować do tych naszych myszek. Gościa co jest poukładany taka oleje, a z byle jakim cudzoziemcem pójdzie na noc.

 

Musimy jeszcze opłacać policję, coby pilnowała, aby Ci turyści mogli bezpiecznie przebywać na swoich podróżach. Musimy zapłacić za istnienie lotniska dla turystów, bo większość portów istnieje, gdyż jest dofinansowana z budżetu. Na ulicy musimy się pilnować, żeby przypadkiem za długo nie patrzeć na obcego, bo to byłaby dyskryminacja i paragrafy.

 

Wybaczcie żółć, ale realnie patrząc, jesteśmy frajerami. Płacimy na ten kraj, budujemy go, utrzymujemy/chronimy myszki, po to, żeby jacyś cwaniacy zabierali co mamy najcenniejsze?

 

U mnie we wsi takich podrywaczy nie widziałem, ale kiedyś, jak będę w większym mieście, to zwrócę uwagę i się przywitam jak spotkam. A co tam, nie będę szczędził „tradycyjnej polskiej gościnności”.

  • Like 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chuju to mam już szczerze, niech te p00lskie pizdy się jebią z tymi murzynami bo do niczego innego się nie nadają a potem zostają z kinder niespodzianką z ciemnej czekolady  XDD

Starego w domu brak albo pantofel stara pewnie pierdolnięta jak córunia i oby dwie się kurwią z egzotykami PRZYGODA ŻYCIA CZARNA KOLBA JEJ CEL EGZYSTENCJI !

 

Kukoldy, lewaki i oskarki wszyscy won na front BRONIC NASZYCH WITAMINEK !!!

 

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 9
  • Dzięki 2
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon Mol, afrykański poeta z HIV, bożyszcze lewactwa już lata temu znał prawdę o naszych paniach. Dawały mu, bo to był wstyd nie dać murzynowi, który leczył się z HIV wsadzając kutasa w cipkę białej kobiety (tak tam realnie wierzą). Nic się nie zmieniło od czasów Simona Mola.

Edytowane przez mac
  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki sukces polskiego licealisty

Na tym nie koniec wspaniałych doniesień ze świata nauki. Michał Lipiec, uczeń V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie, właśnie dokonał rzeczy niemal niemożliwej, zdobywając aż trzy medale na trzech różnych międzynarodowych olimpiadach przedmiotowych w zaledwie trzy tygodnie. 

Do tego osiągnięcia sportowe bardziej komercyjne, i te niszowe jak w klasie 500 łodzi motorowych gdzie też wygrał Polak. Do tego osiągnięcia w sztuce, nauce, medycynie. 

 

Tymczasem p0lki: nr w ruchaniu z Mokobe, brawo dziewczyny 🤣

Wczoraj jedna pani odprowadzała mnie wzrokiem a inna powiedziała cześć w zachodnim języku na... Ulicy. Ja wiem że u sąsiada trawa zieleńsza ale te polskie kobiety to niezbyt materiał na żonę, tak czy siak macie jedną więcej do podziału, ja podziękuję za takie. Może za dwa, trzy pokolenia się coś zmieni bo z współczesnymi niewiele chcę mieć do czynienia, po prostu róbcie swoje, inwestujcie w siebie dla siebie, trzymajcie język na podniebieniu i niech każdy określi realnie swoje zasoby i na tej podstawie niech obierze własną drogę. 

 

Poza tym chcą być darmowym mięsem to niech sobie będą, martwcie się o siebie bo one one o was się nie martwią, pfff o polskiego podczłowieka? Aborcja ważniejsza od liczby wypadków śmiertelnych w pracy czy ilości samobójstw, tylko one cipa i social media, powodzenia dla tych którzy jeszcze coś działają.

  • Like 14
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pocztowy napisał(a):

@Śnieżnobiały inwestować zasoby w kobiety z innych państw. Ukrainki tłumnie zasiliły burdele z konkurencyjnymi stawkami. Prawdziwa Tajlandia czeka, w Niemczech masa imigrantek.

Większość takich kobiet spotyka się zachowaniami przestępczymi, z sutenerstwem, stręczycielstwem itd. Każdemu należy się szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał(a):

Simon Mol, afrykański poeta z HIV, bożyszcze lewactwa już lata temu znał prawdę o naszych paniach. Dawały mu, bo to był wstyd nie dać murzynowi, który leczył się z HIV wsadzając kutasa w cipkę białej kobiety (tak tam realnie wierzą). Nic się nie zmieniło od czasów Simona Mola.

 

Tymczasem Kelthuz za nagranie tego kawałka, został kiedyś skazany w sądzie na katorżnicze grabienie liści:

https://streamable.com/5dko1

 

Szczęśliwie po odwołaniu było ok, ale później się do niego przyjebali o coś innego heh.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziwi że ten kukold podjął się takiego tematu. Chyba że w filmie przyjął narrację , że się pier...ą bo to wina Polaków.

 

@Śnieżnobiały tak, ta świadomość bywa dobijająca. Dlatego tak bardzo kibicuję tym co w szarej strefie. I dziwię się jednocześnie, że niektórzy w innym temacie przyznali, że są dumni z płacenia podatków. Taka dygresja.

 

44 minuty temu, DOHC napisał(a):

różnych międzynarodowych olimpiadach przedmiotowych w zaledwie trzy tygodnie. 

Do tego osiągnięcia sportowe bardziej komercyjne, i te niszowe jak w klasie 500 łodzi motorowych gdzie też wygrał Polak. Do tego osiągnięcia w sztuce, nauce, medycynie. 

 

Tymczasem p0lki: nr w ruchaniu z Mokobe, brawo dziewczyny 🤣

Był mem o tym, nie chce mi się szukać. Czy mjest przygoda - kobieta vs mężczyzna.🤣

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kenobi napisał(a):

Który to kanał? Youtube?

Skromniej, kanał na Plusujemy. Na moim koncie szukajcie a znajdziecie różne ciekawostki wszelakiego rodzaju.

 

12 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Był mem o tym, nie chce mi się szukać. Czy mjest przygoda - kobieta vs mężczyzna.🤣

Znam ten mem, śmieszy i smutny zarazem 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Mnie to dziwi że ten kukold podjął się takiego tematu.

Mam wrażenie, że gość podejmuje się tych tematów na które jest popyt. Oglądając jego film o redpillu można było pomyśleć, że kanał powinien nazywać się "nie wiem, ale się wypowiem".

W tym filmie też gadał farmazony, że jednym z głównych powodów seksturystyki w Polsce jest rzekomo duża ilość pań dających dupy za hajs z innych krajów, głownie ze wschodu. Gdzie kilka zdań wcześniej twierdził, że jesteśmy jednak mimo wszystko krajem jednolitym etnicznie. Więc żeby nie szkalować polskich witaminek ten białorycerzyk robił fikołki i wysnuł teorię z dupy, że to nie p0leczki kurwią się i są darmowym zbiornikiem dla mokebe, a kobiety ze wschodu robią nam opinię Tajlandii Europy. Śmieszny typ. 

Edytowane przez Chcni
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kenobi napisał(a):

 

Jak mówicie o tym filmie zapodanym na początku, to gość zbiera popularność. Różne bzdurki i ciekawostki, banały, coś w stylu że Polska jest pomiędzy wschodem i zachdem, a u nas jest tanio dla Anglików. 

 

Chyba pamiętam jak ludzie wyśmiali go przy konflikcie przy Ukrainie. Bo najpierw robił filmy, że inwazja Rosjan jest niemożliwa, a potem na fali emocji leciał, że zaraz głowice nuklerarne mogą spaść.

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Chcni napisał(a):

W tym filmie też gadał farmazony

 

57 minut temu, Chcni napisał(a):

Więc żeby nie szkalować polskich witaminek ten białorycerzyk robił fikołki i wysnuł teorię z dupy

 

Faktycznie. Sam wstęp to już niezła beka.🤣🤣

I co chwilę określenia typu " absurdalne" czy " szokujące". Chyba tych simpow, co go oglądają.😅

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hubertius napisał(a):

Chyba pamiętam jak ludzie wyśmiali go przy konflikcie przy Ukrainie. Bo najpierw robił filmy, że inwazja Rosjan jest niemożliwa, a potem na fali emocji leciał, że zaraz głowice nuklerarne mogą spaść.

 

6 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

Faktycznie. Sam wstęp to już niezła beka.🤣🤣

I co chwilę określenia typu " absurdalne" czy " szokujące". Chyba tych simpow, co go oglądają.😅

 Nie ulegać panice i filtrować takie treści po prostu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę się tym nie przejmować i odwrócić sprawę jak będzie to i dla nas korzystne.

Czyli ruchac tą czekoladkę gdzie ona powstała. Od środka i tak są różowe jak wszystkie inne.

Mokebe będą pamiętać że ty też byłeś u nich na miejscu i ruchałes jego dziewczynę, sąsiadkę, siostrę, byłą itd. 

W tedy będzie wymiana i będzie fair.

Nie przejmować sie, tylko kupić bilet, jechać i ruchać.

Ja już w piątek lecę i będę ruchał siostry od mokebe w mombasy.

A wy?

Edytowane przez dzikabomba
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Maurycy napisał(a):

Mieszkając w większym mieście, widzę bardzo dużo rodaczek, które prowadzają się z osobnikami ciemniejszej karnacji (hindusi)


A ja mieszkam w scislym centrum wojewodzkiego, mam mnostwo wolnego czasu i wszedzie laze na piechote i ostatni raz taka pare widzialem dwa lata temu. Jeden raz. I w zeszlym roku jedna malolate z murzynem. Ciapaci zawsze sami chodza albo we wlasnych grupach. I zawsze sie rzucaja w oczy bo jest ich coraz wiecej i wiecej.

Nie wiem jak jest w klubach/pubach bo tam nie chodze. Moze te miejsca masz na mysli?
 

13 godzin temu, Śnieżnobiały napisał(a):

Gościa co jest poukładany taka oleje


Ostatnio mi znajomy mowil ze jego kumpel z roboty uwaza ze sie poukladal zyciowo tj. ze ma w koncu umowe o prace (za minimalna ale ma bo wczesniej same smieciowki byly) i ze nie pije juz w tygodniu nic alkoholu tylko w weekendy. Takze "poukladanie sie" rozne ma oblicza 🤣

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre to, bo świadczy o zupełnym braku sprawczości polskiego społeczeństwa. Kraje Europy śr-wsch upatrzono sobie jako burdele i źródło taniego białka. Europy wschodniej ma nie być.

W warunkach rzeczywistego patriarchatu coś takiego nie miałoby prawa się wydarzyć, bo mężczyźni pracujący na utrzymanie kobiet wykluczyliby takie łatwodajki z mozliwości korzystania z wypracowanych zasobów. 

Najazd obcych mężczyzn i szmacenie miejscowych kobiet to sytuacja, jaka w przeszłości miała miejsce tylko w czasach podboju, dominacji, skolonizowania, czyli w momencie, gdy miejscowi mężczyźni albo zostali zabici, albo pozbawieni możliwości obrony terytorium. Mężczyzna jest z natury terytorialny, więc nie ma co udawać, że wszystko jest okej, bo jakiś negr przyjechał sobie podupczyć. Inna sprawa, że jako mężczyźni zostaliśmy skutecznie spacyfikowani. Kastruje się nas w szkole i w pracy, nic więc dziwnego, że mamy w głowie pierdolnik i boimy się głośno powiedzieć, co o tym wszystkim sądzimy. 

Od siebie mogę zalecić tylko, aby zadbać o siebie i swój najbliższy krąg. Idzie sztorm, budujcie arki.

Edytowane przez zychu
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zychu napisał(a):

Przykre to, bo świadczy o zupełnym braku sprawczości polskiego społeczeństwa. Kraje Europy śr-wsch upatrzono sobie jako burdele i źródło taniego białka. Europy wschodniej ma nie być.

Dlaczego? Bo forex i małe zarobki. Pójdzie Norweg do cichodajki, zostawi 1k Pln i nawet nie odczuje. Dlatego sexwork trzeba zalegalizować tak by każda laska zastanowiła się 10 razy zanim się zdecyduje

8 godzin temu, zychu napisał(a):

W warunkach rzeczywistego patriarchatu coś takiego nie miałoby prawa się wydarzyć, bo mężczyźni pracujący na utrzymanie kobiet wykluczyliby takie łatwodajki z mozliwości korzystania z wypracowanych zasobów. 

Nie ma bata. Zawsze by był procent kobiet poza systemem.  I zawsze był procen mężczyzn który z tego korzystał

8 godzin temu, zychu napisał(a):

Najazd obcych mężczyzn i szmacenie miejscowych kobiet to sytuacja, jaka w przeszłości miała miejsce tylko w czasach podboju, dominacji, skolonizowania, czyli w momencie, gdy miejscowi mężczyźni albo zostali zabici, albo pozbawieni możliwości obrony terytorium.

A teraz jest  typowa dla wolności przemieszczania. Bo najazd obcych mężczyzn to też najazd korposi z Wawy na jakieś turystyczne miasteczko gdzie korpoś się bawi a zabawka chce się wyrwać do wawy

8 godzin temu, zychu napisał(a):

Mężczyzna jest z natury terytorialny, więc nie ma co udawać, że wszystko jest okej, bo jakiś negr przyjechał sobie podupczyć

No bo nie jest. Lub jest. Zależy czy patrzymy kolektywnie czy indywidualne. Jak kolektywnie to oberwać powinno się całej masie osób za różne rzeczy szkodliwe dla społeczeństwa. 

8 godzin temu, zychu napisał(a):

. Inna sprawa, że jako mężczyźni zostaliśmy skutecznie spacyfikowani. Kastruje się nas w szkole i w pracy, nic więc dziwnego, że mamy w głowie pierdolnik i boimy się głośno powiedzieć, co o tym wszystkim sądzimy. 

To jest globalne. 

8 godzin temu, zychu napisał(a):

Od siebie mogę zalecić tylko, aby zadbać o siebie i swój najbliższy krąg. Idzie sztorm, budujcie arki.

I to radzę każdemu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):
W dniu 23.10.2023 o 21:22, Maurycy napisał(a):

Mieszkając w większym mieście, widzę bardzo dużo rodaczek, które prowadzają się z osobnikami ciemniejszej karnacji (hindusi)


A ja mieszkam w scislym centrum wojewodzkiego, mam mnostwo wolnego czasu i wszedzie laze na piechote i ostatni raz taka pare widzialem dwa lata temu. Jeden raz. I w zeszlym roku jedna malolate z murzynem. Ciapaci zawsze sami chodza albo we wlasnych grupach. I zawsze sie rzucaja w oczy bo jest ich coraz wiecej i wiecej.

Nie wiem jak jest w klubach/pubach bo tam nie chodze. Moze te miejsca masz na mysli?

Ja, jak wyżej. 

W miastach studenckich bywałem, mieszkałem, i do teraz, widok Polki z obcym aż tak bardzo powszechny nie jest - ale tutaj mówię oczywiście o dłuższych związkach, bo znajomość obcokrajowca na jedną noc z Polką już taka łatwa to wychwycenia nie jest, i to należy mieć na uwadze przy ocenie "czy Polki często lecą za obcymi".

 

Co do hindusów, gości z Indii, Pakistanu, to nigdy nie widziałem Polki z takim, i one, z moich obserwacji i rozmów z nimi, nie są nimi zainteresowane, ogólnie ta rasa uważana jest za mało atrakcyjną jeśli chodzi o Panów, bo bardzo często: mają mało ostre rysy twarzy, duże okrągłe oczy, nadwagę, większość raczej średni lub niski wzrost, bardzo często łysiejący (co wygląda gorzej przy bardzo ciemnych włosach i ulanej twarzy), jeszcze słyszałem komentarze że brzydko pachną, oni mają swoją kuchnię z bardzo ostrymi potrawami i skóra, pot, potem to czuć, na studiach kiedyś wsiadłem do windy z takim koleżką i potwierdzam. Jest nawet takie określenie w blackpillu, "currycel". Pakistan/Indie to też raczej trzeci świat i jeśli stamtąd facet sprowadza się do pracy w Polsce, to jego status w otoczeniu jest niski. Także, jeśli chodzi o obcych z Polkami, to widywałem czarnych, Niemców/Holendrów/Norwegów, a nigdy Hindusów, raz Azjatę.

 

Temat należy podjąć bez emocji, bo inaczej to się wszystkie Polki wrzuci do jednego worka, że puszczalskie, i każdą narodowość, że tutaj będzie opływać w seksie niezależnie od wyglądu :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie warstwy. Geny to po pierwsze. Kobiety dbają aby była różnorodność genów.

Dlatego jak Europejczyk pojedzie do Japonii to ma powodzenie.

Jak murzyn przyjdzidzie do Polski, to też ma powodzenie.

 

Druga warstwa to pociąg kobiet do mężćzyzn postrzeganych jako lepszych od siebie.

Dlatego dawniej jak przyjechał Niemiec lub Amerykanin to na niego leciały, bo z tych nacji ludzie byli lepsi, z lepszego świata.

Ukrainiec, Rusek, Cygan, Mongoł — z gorszych nacji, z gorszego świata, a to nie jest dla kobiety pociągające.

Polak dla Ukrainki jest z lepszego świata, dlatego Ukrainka chce Polaka.

Ale Polka nie chce Ukraińca, bo Ukrainiec nie jest z lepszego świata niż Polka.

 

 

Wniosek:

 

— odmienne geny

— lepszy status

 

karmią hipergamię kobiet.

 

 

Na bazie tych historycznych stereotypów, jak Norweg czy Anglik przyjeżdżają do Polski, to mają powodzenie, nawet jak u siebie w kraju gościu po prostu jeździ wózkiem widłowym, a jego jedynym hobby jest mecz i piwsko. Oni po prostu mają na wejściu lepsze punkty.

 

Ale to się zmienia. Bo jak Polka zbawi się z pijanym Angolem, albo tysiąc Polek tak zrobi, to one zobaczą, że to nie wnosi do ich życia wartości.

 

Najwcześniej to widać u prostytutek. O ile kiedyś liczyły na zagranicznych gości, a odmawiały Ukraińcom i murzynom, to teraz wiele z nich w ogóle nie chce obcokrajowców. Bo jeden jest z gorszego kraju, a drugi z lepszego kraju traktuje ją źle, jak człowieka gorszego sortu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.