Skocz do zawartości

Uległa koleżanka


Koen

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka bracia :)
Dzięki zwiększeniu pewności siebie przez treningi, zakup lepszych ciuchów, czytaniu forum i paru nieudanych podejściach w końcu coś mi się przestawiło i czuje się bardziej odważny co o wiele lepiej działa na Panny.
Ostatnio spotkałem się z tinderówką lat 23 co miała ustawione, że szuka stałego związku i ją ostro przebolcowałem na 1 spotkaniu za co mi jeszcze dziękowała, że nikt jej nie dał tyle przyjemności co ja.
Dwa dni później zrobiliśmy powtórkę. Panna jest otwarta na eksperymenty i robi co ja sobie zażyczę lubi być dominowana natomiast wyskoczyła z tematem, że mogę się spotykać z innymi kobietami, ale jak do czegoś więcej dojdzie to mam jej powiedzieć i się usunie. Oczekuje ode mnie takiej relacji Fuck Friends z zaangażowaniem, że nie tylko seksy itd. Mnie natomiast ostatnio rozpiera energia i zacząłem pisać z szarą myszką lat 21 taką fajną petitką co mi się spodobała i mam na nią ochotę. No i teraz mam mętlik w głowie, bo z jednej strony mam wrażenie, że szybko takiej Panny chętnej i otwartej na eksperymenty nie znajdę chociaż też nie mam tyle doświadczenia, więc może to mylne stwierdzenie :D (to 3 kobieta z ktora uprawiam seks mam 26 wiosen). Z drugiej strony rozpiera mnie ostatnio energia i bym się pobawił z innymi. Jeszcze dodam, że mam angażującą pracę i też chciałem się skupić na rozwoju po godzinach przez co zaczynam się skłaniać ku opcji a), bo te aplikacje i dziewczyny to też pochłaniacz czasu i rozpraszacz. Może o sponsoringu czas pomyśleć ^^

Opcje, które mi przyszły do głowy:
a) Faktycznie spotykać się tylko z Panną lat 23 i korzystać ile się da
b) Spotykać się z Panna lat 23 i ściemniać a w międzyczasie się spotykać też z jakąś inną raz w tygodniu  
c) Pogadać z Panna lat 23, żeby się częściej spotykać to moze mi ta energia spadnie :D 
 

Edytowane przez Koen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jak piszesz, twoja pewność siebie czy tez odwaga podskoczyła, to czemu rozkminiasz babaskie pierdolomento?! he?

 

Rób co uważasz za stosowne i olewaj ciepłym moczem to co samice mówią!

Po co sobie głowę zawracać tym co gada samica/e.!

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koen napisał(a):

bo te aplikacje i dziewczyny to też pochłaniacz czasu i rozpraszacz

....D......E.

Taborety.

Potem długo nic.

Potem Ty.

F jak dający się wkręcić (.)ajer.

 

Takie akcje mają drugie dno.

ZAWSZE.

NA 107% jesteś zwierzyną.

.....A już dałeś się wkręcić.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Piter_1982 napisał(a):

Spotykać się z innymi, zgodnie z jej życzeniem powiedz jej gdy do czegoś dojdzie. Zobaczysz co się stanie. Nie zakładaj, że ona od razu zakończy tę relacje. 

 

ps. nie zdziwiłbym się gdybyś nie był jedyny, który daje jej tak dużo przyjemności

 

Jak to co niektórzy towarzysze z forum piszą: ruchac i obserwować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koen napisał(a):

Opcje, które mi przyszły do głowy:
a) Faktycznie spotykać się tylko z Panną lat 23 i korzystać ile się da
b) Spotykać się z Panna lat 23 i ściemniać a w międzyczasie się spotykać też z jakąś inną raz w tygodniu  
c) Pogadać z Panna lat 23, żeby się częściej spotykać to moze mi ta energia spadnie :D 
 

 

Niepotrzebne rozkminianie i dzielenie włosa na czworo. 

Poszesz sobie z szarą myszką i fajnie. Pisanie nie zobowiązuje do niczego i póki się nie zaczniecie spotykać i nie wejdzie na wyższy level temat to nie musisz się z niczego tłumaczyć ani opowiadać. 


Zresztą prawdopodobne że nie jesteś jedyny z którym pisze i ta znajomość może podzielić los setek innych takich samych- fajnie się pisze a potem ghosting. 

 

Co do tej pierwszej- jeśli przygoda jest dla obu stron ok, wszystko legalne i nikomu sie krzywda nie dzieje to fajnie. Ale pilnuj się i nie ufaj pannie za grosz, bo jest niespójna jak cholera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tinderówkę lat 23 przebolcowałeś na 1 randce-to jest duże prawdopodobieństwo że nie tylko ty bolcujesz.  Dziewczyna ma już pewnie solidny przebieg. Weź to pod uwagę.

 

Generalnie to ruchaj i obserwuj, nie składaj żadnych deklaracji że tylko ona-jak będziesz tajemniczy to zapunktujesz jeszcze. Ona cię próbuje urobić  że będzie twoja jedyna a sama będzie szaleć na tinderze z innymi. Jak coś poczujesz do brzoskwinki że twoja jedyna to ci sztylet wbije w serce.

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tamerlan napisał(a):

Jak tinderówkę lat 23 przebolcowałeś na 1 randce-to jest duże prawdopodobieństwo że nie tylko ty bolcujesz.  Dziewczyna ma już pewnie solidny przebieg. Weź to pod uwagę.

Dokładnie. Bardzo dobrze ujęte. 

Dziewczyna wie jak zagrać na Twoim ego i owijać wokół palca. 

Ona w coś gra i już po Twojej relacji widać niespójności jak cholera. 

 

Gwarantuję Ci, że nie jest to dziewczyna która weszła niedawno na tindera i szuka stałego związku, a Ty jej dałeś takie rozkosze, że jej nawet nie zależy na wyłączności.  

To możesz od razu między bajki włożyć.

 

Najlepszym możliwym scenariuszem jest, że trafiłeś na wesołą, łatwą panienkę co lubi się zabawić i sprawić przy tym facetowi frajdę podbijając ego. Ale nie jest to materiał na partnerkę, bo tak samo łatwo jak wskoczyła Ci na kutasa, tak samo wskoczy następnemu. 

Fajnie, że są takie babki ale nie wolno się do nich przywiązywać. Sam sobie krzywdę o to zrobisz. 

 

Inna opcja (w dzisiejszych czasach niestety nieporównywalnie częstsza) to cyniczna gra. Daje Ci poczucie zajebistości („jeszcze nigdy mnie tak nikt blabla”). To uzależniające, ona to wie i prędzej czy później na tym zagra. 

Edytowane przez Albert Neri
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Albert Neri @Tamerlan też miałem takie odczucia, że Panna coś ukrywa i sprawia wrażenie takiej imprezowiczki co się wyszalała a teraz nagle szuka rycerza po karuzeli. Dobra agentka z niej jest, bo teraz się przyznała, że ona juz w zyciu się wyszalała i teraz czas skupienia na sobie i znalezienia osoby o podobnym wymaganiu xDDD Także będę korzystał i uważał a potem podziękuje :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to że dała ci na pierwszej randce dużo o niej mówi. Takie związki są namiętne ale przeważnie burzliwe XD

 

A jak sama mówi że się wyszalała/miała dużo chłopaków to należy to BARDZO dosłownie brać

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koen napisał(a):

@Albert Neri @Tamerlan też miałem takie odczucia, że Panna coś ukrywa i sprawia wrażenie takiej imprezowiczki co się wyszalała a teraz nagle szuka rycerza po karuzeli.

 

Weź Ty się dobrze zastanów czego ona może chcieć od Ciebie. Bo jak jesteś dobra partia (znaczy finansowo nienajgorszy) to sie zaraz może okazać że test jej pozytywny wyszedł i szuka męża i ojca

 

1 minutę temu, Koen napisał(a):

teraz czas skupienia na sobie i znalezienia osoby o podobnym wymaganiu xDDD Także będę korzystał i uważał a potem podziękuje :)

 

Podejrzane w chooy u panny w tym wieku. 

No zastanów się: czy nawet jakby Ci się baby hurtowo pchały do wyra, a impreza za imprezą szła to być w wieku 23 lat powiedział o sobie ze już Ci starczy i czas teraz się ustatkować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą 23 latką, to powiedz jej że chciałbyś trójkąt. Żeby jakąś koleżankę ogarnęła. Zadbaj o wspomnienia na stare lata. 

 

Z tą drugą jak najbardziej się umawiaj. Ale nie ma o jej bytnosci sensu informować tej wyzwolonej 23 latki. Po co ma się bidulka martwić. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Albert Neri said:

 

Weź Ty się dobrze zastanów czego ona może chcieć od Ciebie. Bo jak jesteś dobra partia (znaczy finansowo nienajgorszy) to sie zaraz może okazać że test jej pozytywny wyszedł i szuka męża i ojca

 

 

Podejrzane w chooy u panny w tym wieku. 

No zastanów się: czy nawet jakby Ci się baby hurtowo pchały do wyra, a impreza za imprezą szła to być w wieku 23 lat powiedział o sobie ze już Ci starczy i czas teraz się ustatkować? 

Ona związku i deklaracji nie oczekuje, ale szuka kogoś kto będzie dążył do stworzenia relacji ^^ Ona wie, że ja z bogatej rodziny nie pochodzę. Po za tym to ona ma kupione mieszkanie i na kredycie spłaca a ja wynajmuje pokój :P
No, ale domyśliła się, że w IT pracuje, bo książke miałem na biurku akurat położoną. Stwierdziła, że zostańmy przy tym, że jak ktoś znajdzie inną osobę to daje znać i się rozchodzimy. 

@Timidus dobrze to ująłeś, że wizja co 5 minut się zmienia. U mojej byłej było podobnie najpierw nigdzie się nie śpieszy a miesiąc później wyskakuje z gadką o dzieciach i tak co spotkanie później pierdoliła aż do rozstania ^^

Także jak bracia powiedzieli pozostaje ruchać i obserwować uważnie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koen pamiętaj, że przy zbliżeniach wytwarza się magiczna oksytocyna (natura nie jest głupia swoją drogą), a to nie są przelewki :) wiele rzeczy nie jest zawsze zależne od nas i nie zawsze mamy wpływ, zwłaszcza, żeś młody i jurny chłop. W skrócie - uważaj, bo się "zakochasz", jak ona powie pass - to może Ci tego brakować i wówczas możesz odwalać cyrki bulepillowe, po prostu miej świadomość jaka chemia dzieje się w twoim organizmie. P.S rzuciłem okiem, jesteś od marca na forum - krótki staż, nie czytałem wszystkich twoich postów i nie wiem na jakim etapie przyswajania wiedzy jesteś, ale w ciemno napiszę - bądź czujny :) 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Spokojnie said:

@Koen pamiętaj, że przy zbliżeniach wytwarza się magiczna oksytocyna (natura nie jest głupia swoją drogą), a to nie są przelewki :) wiele rzeczy nie jest zawsze zależne od nas i nie zawsze mamy wpływ, zwłaszcza, żeś młody i jurny chłop. W skrócie - uważaj, bo się "zakochasz", jak ona powie pass - to może Ci tego brakować i wówczas możesz odwalać cyrki bulepillowe, po prostu miej świadomość jaka chemia dzieje się w twoim organizmie. P.S rzuciłem okiem, jesteś od marca na forum - krótki staż, nie czytałem wszystkich twoich postów i nie wiem na jakim etapie przyswajania wiedzy jesteś, ale w ciemno napiszę - bądź czujny :) 

Podrzuciłbyś jakieś ciekawe źródła odnośnie tego jak masz? Zaciekawił mnie temat.

1 hour ago, Atanda said:

Z tą 23 latką, to powiedz jej że chciałbyś trójkąt. Żeby jakąś koleżankę ogarnęła. Zadbaj o wspomnienia na stare lata. 

 

Z tą drugą jak najbardziej się umawiaj. Ale nie ma o jej bytnosci sensu informować tej wyzwolonej 23 latki. Po co ma się bidulka martwić. 

Hm no brzmi kusząco tylko jak laskę na to namówić, żeby mi kosza od razu nie dała :D Do głowy mi przychodzi jedynie jakbyśmy oboje trochę wypili i wtedy w formie żartu coś powiedzieć. 
Zresztą raz coś gadała, że u niej pod prysznicem się zmieszczą ze 3 osoby a ja się zaśmiałem, że no to my we dwójkę i trzeba trzecią ogarnąć to się wzdrygnęła. Także chyba nici z tego ^^

Edytowane przez Koen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.