Skocz do zawartości

Mam dosyć tego krajątka z dykty


predator08

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko to zostawię:

Zgodnie z najbardziej miarodajnymi danymi GUS o rozkładzie wynagrodzeń (pochodzą z października 2022 roku) około 87 proc. Polaków kwalifikuje się do grupy najbogatszych 10 proc. ludzkości, a 15 proc. z nas zaliczyć można do najbogatszego 1 proc.

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, predator08 napisał(a):

Witajcie forumowicze! Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, na YouTube jestem znany pod nickiem Czarny91PL.

Dzisiaj ponownie naszły mnie depresyjne refleksje odnośnie tego kraju.

Uważam, że jakieś 80% rzeczy w tym kraju sprawia, że człowiek nie może na dobre odpędzić się od depresji. 

Od Julek, co chcą panów po 180 cm wzrostu, najlepiej z własnym mieszkaniem i samochodem, po mnóstwa pospolitych baranów widocznych na polskich ulicach. Po wciąż jałmużne pensje, za które nigdy nie pozwolimy sobie nawet na zakup kawalerki, po niemal naokrągło, chujową, depresyjną i ponurą pogodę. Byłbym zapomniał o tym, że Polacy jako naród w większości lubią być dymani wciąż przez tych samych polityków, dlatego już wyłożyłem totalnie laske na polską politykę i nie interesuje się już kompletnie co dzieje się w tym "burdlu".

Najbardziej sobie uświadamiam, że ile mężczyzni tak naprawdę (nie) znaczą dla tego kraju. Bez nas by to wszystko upadło, mimo to w zamian i tak otrzymujemy roszczeniowe P0lki, co chcą koszykarzy z własnym kwadratem, albo samotne matki, które mają pociechy po bedboju, a teraz nagle są chętniejsze udzielić swojej kuciapki (i też nie wszystkie oczywiście) i w razie czego wyjebaliby nas wszystkich na front...

Mam dość użerania się z masą baranów, tylko dlatego, bo nie lubię zarówno PiSu, jak i PO. Rozpierdala mnie ludzka głupota ludzi w tym kraju, którzy poza mędrkowaniem w pracy i wywyższaniem się niewiele potrafią, spora część ludzi w tym kraju ma mental baranów, którzy nie potrafią się zjednoczyć i wiecie co? Mimo, że 3/4 tego globu jest ponoć biedniejsza od Polski, to wcale nie jestem jakiś super szczęśliwy, że się tutaj urodziłem...

Mimo to nie wiem, czy bym nie wolał już mieszkać w jakiejś Tajlandii, która niby biedniejsza od Polski, ale przynajmniej klimat cieplejszy i o wiele bardziej słoneczny, ludzie i kobiety to juz w ogóle inny mental...

Pogodziłem się, że w pojedynkę już niczego nie zmienię, więc zostaje naprawde w końcu, w końcu w tym roku uciekać za lepiej płatną pracą zagranicę, żeby przez jakiś czas nie egzystować w tej chujni zwanej Polin. Wszelkie męskie środowiska, nawet Ruch Kamracki (który szczególnie męskim ruchem wbrew pozorom nie jest) też nie ma jak na razie jakiejś ogromnej siły przebicia, a czekać do 80tki (czyli pewnie do momentu, którego nawet nie dożyję) aż może ktoś coś w końcu tu zmieni nie mam zamiaru... Dziękuje jak komuś się chciało czytać moje spostrzeżenia i pozdrawiam!

Dodam jeszcze, że do totalnej katastrofy oprócz Tuska u władzy jeszcze brakuje, żebyśmy podzielili los ukraińskich mężczyzn, których chcą wywalić na front z Ruskimi...

Perspektywa uzbierania jednego posiłku raz na kilka dni czy ucieczka przed czołgami powiedzmy że zajumała by czas nad zastanawianiem się nad swoją egzystencją. Kiedyś wyjechałem w ciemno do Ameryki płd i przetrwałem bez kasy wy to ja nie wiem jest tyle możliwości a zawsze wpieprzacie sobie depresję na kark.

 

Każdy swój krzyż niesie i ile udzwigniesz tyle uniesiesz 

 

Kop w dupala jest po to aby coś zmienić w życiu, no ludzie. Oczywiście że jest chujowo ale nawet jak zmienisz miejsce zamieszkania to i tak dalej będziesz marudził że jest chujowo a za taki stan odpowiada nikt inny jak tylko Ty. Jakbym patrzył w lustro i płakał że życie mnie kopie to też bym skamlał.

 

Mam bagno w życiu to mnie to motywuje. Nie kumam tego serio bo mnie jak coś dopada to się cieszę, cieszę i znajduję chwilę na refleksje. Co w grze jak jest rozkmina jak przejść dalej to to robisz co? Bez stresu. No tak bo tam nie ma ryzyka i odpowiedzialności.

 

Słabi skulą się pod stołem jak będzie kat szedł albo wpadną w panikę. Ktoś kto kontroluje siebie i swoje emocje wymyśli co ma zrobić i zawsze przetrwa.

 

Jest wam za dobrze. Czy kiedyś próbowaliście głodu? Ale takiego naprawdę głodu bo ja tak. By poczuć instynkty pierwotne które budziły we mnie bestie do działania.

Znam ludzi co też to robili lecz oni czekali na jedzenie i o nim myśleli ale nie jak je zdobyć jak się podnieść jak wygrać życie.

To samo z wami. Założę się że dyscyplina bądź wysłanie w dzicz dałoby efekt taki że albo byś padł albo zyskał nieugięty charakter.

 

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Pokażcie mi jakikolwiek kraj, w którym obywatele są uchodźcy - pasożyty są lepiej traktowani/ uprzywilejowani względem własnych obywateli

Belgia.

......wysiedlali po koleji budynki z emerytami.

Robili KAPITALNY REMONT na koszt gminy/miasta.

....I tak w ciągu roku 100 000 mieszkań bo uchodzcy(ciapaci).

 

Skończ te swoje pierdololo o polinie.

Sam spierdoliłeś do UK i teraz zgrywasz hojraka.

System i tam cię dopadnie.

 

9 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

Było mokro

Nasmarowane, to się jedzie.

16 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

Ameryki płd i przetrwałem bez kasy

Cejrowski: gdzie bym chciał pojechać i kto mi za to zapłaci.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tornado napisał(a):

Belgia.

......wysiedlali po koleji budynki z emerytami.

Robili KAPITALNY REMONT na koszt gminy/miasta.

....I tak w ciągu roku 100 000 mieszkań bo uchodzcy(ciapaci)

Aaaa to nie wiedziałem, ale 100k to i tak nijak ma się do losu Polaków.

 

14 minut temu, Tornado napisał(a):

Skończ te swoje pierdololo o polinie

Że co niby.🤔

14 minut temu, Tornado napisał(a):

Sam spierdoliłeś do UK i teraz zgrywasz hojraka

Zesrałem nie spierdoliłem. Nie byłem w UK nigdy. A z tym hojrakiem to nie udało Ci się zabłysnąć.

 

14 minut temu, Tornado napisał(a):

System i tam cię dopadnie

 

Po raz kolejny - nie zesraj się.🤦

W Polin nie mam nawet jednego niezapłaconego mandatu, więc kolejna z d...y analiza xD.

 

Żebym ja ciebie nie dopadł grypsujący na wolności.😉

Tyle ode mnie

https://youtu.be/nUUrXSVohG8?si=YE8IRrzgnUnqZ5QW

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tornado napisał(a):

Sam eeeebnoleś elaborata bo już nidarydy z tym nichilzmem. 

Na klopie szybko machnąłem jakbym walną doktorat to byście to czytali po 100 razy i byście dalej nic nie rozumieli  (ja też nie) 😀:D

 

 

Tak BTW mam tu paru fanów widzę pałających niechęcią ale jednak fanów xd

 

 

@Tornado twoja odpowiedź niżej zasługuje miana demotywatora czy tam ramki i na ścianę ^^

Edytowane przez Optimus Prime
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Po raz kolejny - nie zesraj się.🤦

W Polin nie mam nawet jednego niezapłaconego mandatu, więc kolejna z d...y analiza xD.

Eeeeech.

Piooszczekałes sobie.

Lepiej?

System=mandaty?

...Masz strasznie szeroki horyzont pomiarowy.

11 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Po raz kolejny - nie zesraj się

LUBIĘ.

SRAM

I BĘDĘ SRAŁ.

12 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Że co niby.

Jajco.

💩

 

10 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

Tak BTW mam tu paru fanów widzę pałających niechęcią ale jednak fanów xd

NIEDOPOWIADAJ SOBIE 😁

 

....źle odebrałeś moje inencje, niech i tak będzie.

KOŃCZ WAŚĆ, WSTYDU OSZCZęDź.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tornado napisał(a):

System=mandaty?

...Masz strasznie szeroki horyzont pomiarowy

Dopasowany do interlokutora.😉

 

3 minuty temu, Tornado napisał(a):

Eeeeech.

Piooszczekałes sobie.

Lepiej?

Przecież to ty z jakims farmazonem mi tu wyskoczyłeś, więc ocb?

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tornado napisał(a):

Eeeeech.

Piooszczekałes sobie.

Lepiej?

System=mandaty?

...Masz strasznie szeroki horyzont pomiarowy.

LUBIĘ.

SRAM

I BĘDĘ SRAŁ.

Jajco.

💩

 

NIEDOPOWIADAJ SOBIE 😁

 

....źle odebrałeś moje inencje, niech i tak będzie.

KOŃCZ WAŚĆ, WSTYDU OSZCZęDź.

 

Wiesz że to waść działa inaczej i to w tym zdaniu napisałeś żeby tobie wstydu oszczędzić bo sobie robisz właśnie (sprawdź znaczenie tego cytatu) no i o ciebie nie chodziło. Nie miałeś nochala w pierogu dziś i źle niuchasz kto co i po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

źle niuchasz kto co

Zmieniam kierunek pierdololo.

Idąc tropem @zuckerfrei ironia, ostracyzm........taborety.......wyrzucam gruz z ładowni przed skokiem w HIPERprzestzeń.

 

 

.....zacząłem być zmęczony tymi nieogarami co w kółko im się należy A Julki be, me, rere cum cum.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Libertyn napisał(a):

@I1ariusz w Portugalii tak zajebiscie że ludzie jeżdżą do pracy do Angoli (dawna kolonia) 

To prawda koleżance załatwiałem pracę zdalna bo miała bardzo ciężko . W Polsce na dyrektorskich stanowiskach . Pełna biegłość zawodowa angielski  certyfikaty itp .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo ci wchodzi pedagogika wstydu ;) uprawiana przez środowiska zwące się liberalno-lewicowymi.

 

Jak się nad tym uczciwie zastanowisz i porównasz z innymi krajami to... wszędzie jest tak samo.

- amerykańskie Julki chcą 666 (6 feet, 6 inches i 6 figures) 🤡

- niemcy już w latach 90tych musieli importować sobie ukrainki przez jakieś biura,

- przeciętny młody chińczyk to sobie dziewczynę może najwyżej narysować,

- itd.

 

3 godziny temu, predator08 napisał(a):

Mimo, że 3/4 tego globu jest ponoć biedniejsza od Polski, to wcale nie jestem jakiś super szczęśliwy, że się tutaj urodziłem...

Mimo to nie wiem, czy bym nie wolał już mieszkać w jakiejś Tajlandii, która niby biedniejsza od Polski, ale przynajmniej klimat cieplejszy i o wiele bardziej słoneczny, ludzie i kobiety to juz w ogóle inny mental...

I myślisz, że miałbyś lepiej będąc przeciętym Tajem? ;)

Zapierdol od 7 do 20 w fabryce butów u adidasa za 3 USD za godzinę a dziewczyna która ci się podoba spotykałaby się z otyłymi oblechami z USA (na sexwypadach) za $$$. I zarabiałaby za numerek więcej niż ty w tydzień.

:P

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.