Skocz do zawartości

Mam dosyć tego krajątka z dykty


predator08

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.01.2024 o 21:30, Ego napisał(a):

Co Wy macie z tym wzrostem, ja mam 170 cm

W kapeluszu też mam tyle, a jakieś panny miałem. 

 

Kiedyś się przejmowałem krasnalim wzrostem bo było kilka panien słysząc o moim wzroście przerywało rozmowy. Wzrost wyższy przydałby mi się także do gry w siatkówkę gdyż grałem w klubie amatorskim i szkolnym w pierwszym składzie i brakowało cm. 

Jeszcze za nastolatka mój tato mówił często, że nie urosnę i o moim wzroście. Odpowiadam, że taki wzrost dokładnie od Ciebie mam i inni twoi znajomi też są wyżsi niż Ty i koniec było gadki o moim wzroście. 

 

Zaakceptowałem sytuacje a od podstawówki słyszałem tylko mały aż do studiów przez ten wzrost. 

 

Bardziej jak wzrost jako taki licbaziusz i student patrzyłem na tych gości co widziałem jak panny się do nich kleją. Choć też mi przeszło :D

 

 

 

 

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, nowy00 said:

W kapeluszu też mam tyle, a jakieś panny miałem. 

 

Kiedyś się przejmowałem krasnalim wzrostem bo było kilka panien słysząc o moim wzroście przerywało rozmowy. Wzrost wyższy przydałby mi się także do gry w siatkówkę gdyż grałem w klubie amatorskim i szkolnym w pierwszym składzie i brakowało cm. 

Jeszcze za nastolatka mój tato mówił często, że nie urosnę i o moim wzroście. Odpowiadam, że taki wzrost dokładnie od Ciebie mam i inni twoi znajomi też są wyżsi niż Ty i koniec było gadki o moim wzroście. 

 

Zaakceptowałem sytuacje a od podstawówki słyszałem tylko mały aż do studiów przez ten wzrost. 

 

Bardziej jak wzrost jako taki licbaziusz i student patrzyłem na tych gości co widziałem jak panny się do nich kleją. Choć też mi przeszło :D

 

 

 

 

Mój dziadek też tyle miał, ojciec kilka cm więcej a mi dano równe 180. 

 

I jakoś wszyscy się rozmnożyliśmy, nie ma co myśleć, trzeba działać 😁

 

Dowcip mi się przypomniał. 

 

Wnuczek pyta dziadka, dziadku jak ty to robisz że jesteś stary, skurczony a stoi do ciebie kolejka kobiet? 

Dziadek w zamyśleniu oblizał swoje brwi🤔 i powiedział - Nie mam pojęcia😅🤪

 

Edytowane przez SuperMario
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2024 o 19:46, predator08 napisał(a):

Witajcie forumowicze! Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, na YouTube jestem znany pod nickiem Czarny91PL.

Dzisiaj ponownie naszły mnie depresyjne refleksje odnośnie tego kraju.

Uważam, że jakieś 80% rzeczy w tym kraju sprawia, że człowiek nie może na dobre odpędzić się od depresji. 

Od Julek, co chcą panów po 180 cm wzrostu, najlepiej z własnym mieszkaniem i samochodem, po mnóstwa pospolitych baranów widocznych na polskich ulicach. Po wciąż jałmużne pensje, za które nigdy nie pozwolimy sobie nawet na zakup kawalerki, po niemal naokrągło, chujową, depresyjną i ponurą pogodę. Byłbym zapomniał o tym, że Polacy jako naród w większości lubią być dymani wciąż przez tych samych polityków, dlatego już wyłożyłem totalnie laske na polską politykę i nie interesuje się już kompletnie co dzieje się w tym "burdlu".

Najbardziej sobie uświadamiam, że ile mężczyzni tak naprawdę (nie) znaczą dla tego kraju. Bez nas by to wszystko upadło, mimo to w zamian i tak otrzymujemy roszczeniowe P0lki, co chcą koszykarzy z własnym kwadratem, albo samotne matki, które mają pociechy po bedboju, a teraz nagle są chętniejsze udzielić swojej kuciapki (i też nie wszystkie oczywiście) i w razie czego wyjebaliby nas wszystkich na front...

Mam dość użerania się z masą baranów, tylko dlatego, bo nie lubię zarówno PiSu, jak i PO. Rozpierdala mnie ludzka głupota ludzi w tym kraju, którzy poza mędrkowaniem w pracy i wywyższaniem się niewiele potrafią, spora część ludzi w tym kraju ma mental baranów, którzy nie potrafią się zjednoczyć i wiecie co? Mimo, że 3/4 tego globu jest ponoć biedniejsza od Polski, to wcale nie jestem jakiś super szczęśliwy, że się tutaj urodziłem...

Mimo to nie wiem, czy bym nie wolał już mieszkać w jakiejś Tajlandii, która niby biedniejsza od Polski, ale przynajmniej klimat cieplejszy i o wiele bardziej słoneczny, ludzie i kobiety to juz w ogóle inny mental...

Pogodziłem się, że w pojedynkę już niczego nie zmienię, więc zostaje naprawde w końcu, w końcu w tym roku uciekać za lepiej płatną pracą zagranicę, żeby przez jakiś czas nie egzystować w tej chujni zwanej Polin. Wszelkie męskie środowiska, nawet Ruch Kamracki (który szczególnie męskim ruchem wbrew pozorom nie jest) też nie ma jak na razie jakiejś ogromnej siły przebicia, a czekać do 80tki (czyli pewnie do momentu, którego nawet nie dożyję) aż może ktoś coś w końcu tu zmieni nie mam zamiaru... Dziękuje jak komuś się chciało czytać moje spostrzeżenia i pozdrawiam!

Dodam jeszcze, że do totalnej katastrofy oprócz Tuska u władzy jeszcze brakuje, żebyśmy podzielili los ukraińskich mężczyzn, których chcą wywalić na front z Ruskimi...

Chyba rozumiem co Cię boli, ale na "pocieszenie" dodam, że to nie Polska jest tu winna, lecz system, który wprowadzany jest na całym świecie. Ja już mam swoje doświadczenia związków z kobietami i z racji wieku już ich nie szukam - z różnych powodów. Obecnie znalazłem sobie 23 letnią prostytutkę, z którą od czasu do czasu się spotykam. Raczej rzadko. To załatwia sprawę mojego libido. Z Twoich wywodów wnioskuję, że jesteś jeszcze +- 40 letnim facetem i chciałbyś związku. Tak jak koledzy piszą na forum, czy słyszysz to od Marka Kotońskiego z audycji Radio Samiec - nie jest to proste. Słuchaj innych i wyciągaj właściwe wnioski. Nie pluj na swój kraj. Mamy swoją trudną, ale bogatą historię, z której możesz być tylko dumny. Zagranica jest celowo przereklamowana, abyś zasilał ten chory system niewolnictwa. Zarabiaj jak potrafisz i zbieraj kapitał na Twoją przyszłość. Nie rozdawaj swoich pieniędzy nikomu - w szczególności kobietom, bo na koniec będziesz stary, brzydki i samotny golas. Mnie osobiście najbardziej wkurwia to powszechne biało-rycerstwo, jak taki debil gotowy jest walczyć o uznanie w oczach często nieznajomej kobiety i jego gotowość nawet do utraty życia. Dzisiaj miałem taką sytuację, że młody chłopak ok. 25 lat chciał wymusić na mnie opuszczenie siedzącego miejsca w metrze młodej matce. Sprowokowała takie zachowanie sama matka, która rozpoczęła ze mną rozmowę - czy może koło mnie postawić wózek z dzieckiem. Miejsce na wózek to jest osobny temat, mogła sobie ten wózek postawić, ale miejsce siedzące jest przewidziane dla osoby starszej wiekiem lub inwalidy lub matki w widocznej ciąży.  Ja jako inwalida i osoba starsza nie mogłem być zmuszany do opuszczenia miejsca siedzącego. Akcja miała miejsce w Wiedniu w Austrii. Zarówno matka z wózkiem jak i jej "obrońca" nie byli Austriakami i nie byli uprawnieni do zaprowadzania porządku w metrze, ale ja wyciągnąłem taki wniosek, że na przyszłość usiądę gdzie indziej. Innym razem 2 tygodnie wcześniej wsiadałem do metra i kobieta stojąca za mną wepchała się przede mnie w wejściu do metra. Odruchowo rozłożyłem ręce i chciałem wejść przed "damą", na co "dama" straciła trochę równowagę, bo ważyła 30 kg mniej ode mnie i darła się, że zrobiłem to specjalnie. Przeprosiłem, bo był to odruch z mojej strony i sytuacja była dynamiczna. Facet, który był z kobietą kopnął mnie w łydkę, będąc za moimi plecami. Oboje Austriacy tak na oko po 70 roku życia. Ręce opadają. To bardzo utrudnia nam mężczyznom zmianę panującego obecnie matriarchatu. Bez wzrostu świadomości mężczyzn i ich silnego kręgosłupa moralnego nie ma dla nas ratunku.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, krzy_siek napisał(a):

Tutaj jeszcze dochodzi taka kwestia, że przeprowadzając się np. do Niemiec albo Norwegii, będziesz tam przybyszem, kimś obcym, i będziesz musiał naprawdę sporo do swojego środowiska wnosić użytecznego (więcej niż w rodzimym państwie) żeby być uznawanym, akceptowanym jako swój. Nikt nie będzie Cię w getcie zamykać ani jakiegos apartheidu robić ale możesz poczuć ostracyzm towarzyski. 

Z resztą się zgadzam z grubsza a tu bym inaczej powiedział:  

Niemiec rozumie niemca, Norweg - norwega, więc nie dziwne, że mogą nie rozumieć nas i naszych żartów. I w drugą stronę to samo.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SuperMario napisał(a):

Mój dziadek też tyle miał, ojciec kilka cm więcej a mi dano równe 180. 

 

I jakoś wszyscy się rozmnożyliśmy, nie ma co myśleć, trzeba działać 😁

Taki przypadek powiadasz :D

Sam widziałem jak np. sąsiedzi nikczemnego wzrostu, a syn wyrasta na wysokiego. 

 

Bez bólu już o wzroście dawno nie myślę, taki los ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SuperMario napisał(a):

Solo to trochę inna bajka, można i na pokoju mieszkać jak komuś to nie przeszkadza i ciąć w ten sposób koszty. 

Małżeństwo obecnie z 1 dzieckiem w wieku wczesnoszkolnym.

Zaczynali w Lądku już dawno, ona jako sprzątaczka JDG, on w ogrodnictwie. Niedawno kupili tam własne mieszkanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych wszystkich, którym Polska nie leży.

Co wy tu k-wa jeszcze robicie?

Cały świat otwarty a wy siedzicie i marudzicie gorzej niż stara baba jak tu źle.

Gdy jest źle to albo się naprawia albo sp*dala, chyba że ktoś jest masochistą, ale z kolei taki powinien się cieszyć a nie narzekać.

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2024 o 18:47, bassfreak napisał(a):

Uważasz że wolny teściu w górnej granicy normy naprawi skurwioną pogodę od października do kwietnia gdzie mi już na łeb się jebie od tej depresji pierdolonej, wszędzie januszexy i wyzysk dużą część ludzi ledwo żyję od 1 do 1, flipperzy chujem do góry leżą ceny mieszkań i wynajmu z pizdu ludzie niedługo będą mieszkać pod mostem do tego koszty życia coraz większe, mogę tak długo wymieniać ale nie chce się już wkurwiac.

 

Akurat mnie to nie dotyczy ale jak dodać nasze spierdolone rodaczki do tego że młode chłopy nie mogą sobie stworzyć normalnej relacji z kobietą nie mówiąc o chęci i środkach do założenia rodziny to się kurwa nie dziwie że 80 procent ma depresję. 

 

Jeszcze pierdolone lewackie państwo utrzymujące patusow I nierobów do tego prawa i ustawy które mają zniszczyć facetów.

 

Do chuja pana moi dziadkowie ś.p się w grobie przewracają jak widzą co tu się dzieje! 

 

I przestańcie pierdolić o pracy nad sobą, zakodujcie sobie że NIE WSZYSCY ludzie nadają się do dobrze płatnych zawodów bo albo sa na to za głupi albo nie mają "drygu" do tego. Bardzo bym chciał mieć pracę zdalną poniżej 168h miesięcznie za 10 15 tyd netto ale ja jestem prosty facet i nie mam do tego głowy.

 

Też prawdą jest ze znajomości i układy są w chuj ważne, przykład moich dwóch kolegów ok fajnie jeden i drugi dobrze wykonuje swój zawód ale w życiu by nie pracowali w firmach gdzie są teraz gdyby nie znajomy znajomego dał cynk.

 

Z biedy mentalnej udało mi się wyjść między innymi przez forum ale z biedy pewnego rodzaju fizycznej nigdy chyba nie wyjdę.

 

Jeszcze będę zapierdalał dwa lata przy dobrych wiatrach  a długi które mam bardziej lub mniej z własnej winy.

 

I do tego ci ludzie na każdym kroku w matrixie , tylko pierdolenie o polityce i chorobach kurwa ja oszaleje! Już własnej rodzinie powiedziałem że przy mnie nie ruszać pewnych tematów bo się kurwa uruchomię.

Tak . Testosteron daje Ci siłę i Optymizm do świata. Ja miałem podobne stany mimo iż obiektywnie miałem dobra sytuacje. Pozatym oglądasz się na polityków, kolegów i cały świat. Wystarczyło że urodził byś się w po drugiej stronie buga i teraz być dymał z karabinem w okopach... 

Narzekanie to nawyk i każdy może narzekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem to bym chciał spełniać marzenia i sprawić by OP się jutro obudził w jakiejś Kambodży czy Jemenie. 

2 godziny temu, JoeBlue napisał(a):

Cały świat otwarty a wy siedzicie i marudzicie gorzej niż stara baba jak tu źle.

Gdy jest źle to albo się naprawia albo sp*dala, chyba że ktoś jest masochistą, ale z kolei taki powinien się cieszyć a nie narzekać.

Narzekanie to polski sport narodowy. Latem za ciepło, zimą za zimno. Większość deprech wynika z tego że rzeczy pozytywne są dla nas niezauważalne bo uznajemy że nam się zwyczajnie należą i bierzemy je w standardzie. Dostrzegamy negatywy i narzekamy na kraj w którym większość globu chciałaby się urodzić.

23 godziny temu, Salius Ketman napisał(a):

Nie potrafię znaleźć twojego kanału. Masz może link?

Czarny91PL - YouTube

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej twierdzę po przejechaniu trochę miejscówek w eu, że Polska to jeden z lepszych krajów do życia w eu, jak nie najlepszy. Do życia, nie do zarabiania pieniędzy szczególnie na klasycznym etacie, a to zasadnicza różnica. 

 

Ci co na Polskę jadą, chyba nigdy w życiu nigdzie nie byli. 

 

Ma swoje wady i zalety jak każdy kraj. Dużo by można jeszcze rozważać na co w tej chwili nie mam czasu, ale biorąc pod uwagę ogół, to u nas jest lepiej niż się niektórym wydaje.

 

Różnica w rozwoju Polski i krajów tzw. Europy zachodniej jest mniejsza niż się niektórym wydaje, jedynie relacja zarobków do kosztów życia jest wciąż tam lepsza, ale to też się zmienia i tam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2024 o 21:14, Baca1980 napisał(a):

 

Dodaj jeszcze mieszkańców ;)

 

 

2 godziny temu, Libertyn napisał(a):

Narzekanie to polski sport narodowy. Latem za ciepło, zimą za zimno.

Niestety wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że jestem póki co zadowolony młody chłopak ze mnie cieszę się z tego co mam. Jestem zdrowy młody i wysportowany rodzina żyje cała daj boże babcie dziadki ciocie czerpie z tego bo to jest największa wartość.

Mam mały samochód ale zarobiłem na niego sam swoją pracą którą też sobie sam załatwiłem. Z dwoma bliskimi kumplami jeździmy sobie na wycieczki za granicę albo po Polsce jak jest czas i pieniądze na to.

Wziąłem kredyt na mieszkanie wyremontuje sobię tak jak mi się będzie podobało i będę leżał na materacu na początku wokół gołych ścian bez niczego. 

Polska to piękny kraj bezpieczny jednorodny może i pogoda jest lipna ale jak jest lato albo zimowy vibe śniegowy góry i morze wszędzie jest blisko to żyć nie umierać. 

Polityka jest fatalna ale zawsze mogło być gorzej no i z dziewczynkami też średnio ale raz na 2 miesiące upoluję się jakąś z Tinderka i już nie będę musiał w furze amorów zużywać i się cisnąć na tylniej kanapie.

Mam nadzieję że spełnię swoje marzenie i kupię moto w tym roku tylko czekam na prawko z urzędu.

Realizacji marzeń w tym roku wam życzę i żeby wam się wiodło bądźcie wdzięczni bo jak nie teraz to kiedy Bracia Samcy.

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jorgen Svensson napisał(a):

Ja dalej twierdzę po przejechaniu trochę miejscówek w eu, że Polska to jeden z lepszych krajów do życia w eu, jak nie najlepszy. Do życia, nie do zarabiania pieniędzy szczególnie na klasycznym etacie, a to zasadnicza różnica. 

 

Ci co na Polskę jadą, chyba nigdy w życiu nigdzie nie byli. 

 

Ma swoje wady i zalety jak każdy kraj. Dużo by można jeszcze rozważać na co w tej chwili nie mam czasu, ale biorąc pod uwagę ogół, to u nas jest lepiej niż się niektórym wydaje.

 

Różnica w rozwoju Polski i krajów tzw. Europy zachodniej jest mniejsza niż się niektórym wydaje, jedynie relacja zarobków do kosztów życia jest wciąż tam lepsza, ale to też się zmienia i tam.

Jeżdżę często na południe Francji, bo moja siostra wybrała sobie ją do życia. Przez wiele lat planowałem zwiedzić Paryż, przejechać się super szybkim pociągiem, ale zawsze coś wypadało i udało mi się to dopiero 29.12.2023 roku. Najbardziej rozczarowało mnie metro. Tłok, smród potu, moczu, brudu. Myślałem, że się porzygam. Chciałem jak najszybciej na powierzchnię, ale nie było to wcale łatwe - kilometrowe tunele. Na powierzchni lepiej, ale jazda autobusem i stanie w korkach to nie moja bajka. Poza tym ładnie, ale pełno turystów i powszechna drożyzna. Nie chciałbym tam żyć. Mam porównanie. Mieszkam od lat w Wiedniu i jest to bardzo wygodne miejsce do życia. Mieszkałem też w Polsce, ale z różnych względów nie mogłem jednak tam pozostać. Nie ma lepszego miejsca do życia jak Polska. Często tam bywam i może wkrótce tam znowu zamieszkam. Problemy są wszędzie, ale będąc u siebie miejcie to gdzieś, bo emigracja to bardzo ciężki kawałek chleba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 20:44, Libertyn napisał(a):

Czasem to bym chciał spełniać marzenia i sprawić by OP się jutro obudził w jakiejś Kambodży czy Jemenie. 

Narzekanie to polski sport narodowy. Latem za ciepło, zimą za zimno. Większość deprech wynika z tego że rzeczy pozytywne są dla nas niezauważalne bo uznajemy że nam się zwyczajnie należą i bierzemy je w standardzie. Dostrzegamy negatywy i narzekamy na kraj w którym większość globu chciałaby się urodzić.

Czarny91PL - YouTube

Wszyscy narzekają. Niemcy lubią sobie nawet łatkę przypinać. Latynosi też narzekają co jest stereotypem że nie i wiecznie uśmiechnięci.

 

Każdy narzeka. (Oprócz mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2024 o 19:46, predator08 napisał(a):

Mimo to nie wiem, czy bym nie wolał już mieszkać w jakiejś Tajlandii, która niby biedniejsza od Polski, ale przynajmniej klimat cieplejszy i o wiele bardziej słoneczny, ludzie i kobiety to juz w ogóle inny mental...

 

Hans z Niemiec pokazuje jak powinna wyglądać emerytura :)

 

 

 

Gość ma 75 lat i zadaje się z ładną 45-latką, która wygląda na 30-latkę :P

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 23:00, Jorgen Svensson napisał(a):

Zmarło się chłopu dwa dni temu, niektórzy twierdzą, że to nie przypadek.

Jeden z bardziej niedocenionych muzyków naszych czasów. Smutne to jest.

 

czasem nawet prognostyk....

 

Edytowane przez Atanda
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 sam niedawno widzialem tam te dzieci z dziadkami pedofilami . Za niedlugo za pomoca ideologii lpg beda tak sie prowadzic po europejskich ulicach  , kwestia czasu . Ludzie sie dziwia skad tam tyle freakow a  odpowiedz jests prosta . Odreagowuja flustracje seksualna bo im caly swiat doopczy rodaczki .

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.