Skocz do zawartości

Pomóżmy chłopakowi wyjść na prostą po prześladowaniu przez stalkerke


Rekomendowane odpowiedzi

Historia tak nieprawdopodobna jak z filmu:

 https://tulegnica.pl/artykul/stalkerka-z-legnicy-zamienila/1536194

 

"Legniczanka przez kilka lat prześladowała młodego mężczyznę, pisząc w internecie, że jest zoofilem, pedofilem, gwałcicielem oraz narkomanem napadającym na kobiety i dzieci. W październiku 2023 roku sąd w Toruniu skazał ją za to na prace społeczne. Po wyroku stalking na chwilę ustał. W lutym ruszyła jednak nowa fala. Najprawdopodobniej uaktywnili się naśladowcy legniczanki."

 

Tutaj zrzutka dla chłopa:

https://zrzutka.pl/na-wyjscie-z-problemow

 

Jeśli to kiedyś przeczytasz trzymaj się i się nie poddawaj

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jackn napisał(a):

w Toruniu skazał ją za to na prace społeczne.

W odwrotnej sytuacji pewnie było by tak samo.🤷

 

 

W sumie każdy facet funkcjonujący w Polsce jest w pewnym sensie skazany na pracę społecznie użyteczną.🤔

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co go spotkało do tej pory.

Doradźcie mu, że jak już zbierze kasę niech zniknie z internetów, z nikim znajomym nie kontaktuje i nich zacznie życie w nowym miejscu.

Po tym co się odjebało w Zamościu zawsze znajdą się psychopaci którzy mogą zechcieć go "wyjaśnić" fizycznie w obronie stalkerki.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie teraz wkurzony chciałem to wrzucić na forum, ale zobaczyłem że jest, na plusujemy jakby co to jest: https://plusujemy.pl/news/65f422fd57e28e6565e7c6a7

 

Wkleję tez swój komentarz:

 

 

 

Abstrachując od wyroku, który jest plunięciem w twarz zwykłej, ludzkiej sprawiedliwości, napisano że w Internecie pozostały jego zdjęcia z fałszywymi napisami, memy, a to jest cały czas bomba z opóźnionym zapłonem. Zobaczy to ktoś zaburzony psychicznie, później zobaczy tego nieszczęśliwego człowieka na ulicy, który był ofiarą przestępstwa, i może dojść do tragedii, kalectwa bądź śmierci.

 

I jeszcze ma walczyć za ten kraj w razie czego?

 

Powinien natychmiast zrobić proces cywilny o odszkodowanie, zmienić drastycznie wygląd i przemyśleć sprawę zostania w Polsce. 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne, współczuje chłopakowi.

 

Zobaczcie do czego jest zdolna kobieta gdzie prawo za nią stoi, przywileje, instytucje, gdzie za przestępstwa nie jest karana.

Społeczeństwo na to przyzwala dodatkowo państwo traktuje po macoszemu dając jakieś śmieszne prace społeczne.

 

Piekło kobiet, wolne żarty. W Polsce jest piekło mężczyzn i pora coś z tym zrobić by kobiety odpowiadały za swoje czyny i słowa.

By stawały przed odpowiedzialnością i konsekwencjami za niszczenie komuś życia, zdrowia, opinii, wizerunku.

 

Co ten chłopak musiał przejść trudno sobie nawet wyobrazić, masa stresu, lęków, nerwów, prześladowań odcisnęło piętno, z którym

będzie się musiał zmagać do końca swoich dni.

 

 

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Iceman84PL podpiął/eła i promował(a) ten temat
21 minut temu, Marek Kotoński napisał(a):

Powinien natychmiast zrobić proces cywilny o odszkodowanie, zmienić drastycznie wygląd i przemyśleć sprawę zostania w Polsce. 

 

Odnośnie patologii hejtu i temu podobnych oraz jak do tego podchodzi lekkomyślnie nasza kasta (gdzie mozna durnymi obrazkami kogoś po prostu zabić) to jest jedyna 'sensowna' opcja, bo na dłuższą metę nie da sie w takim syfie funkcjonować. Zmiana kraju to chyba jedyna forma ucieczki poza sznurem.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako tradycjonalista i zwolennik kary śmierci w skrajnych przypadkach, myślę że dobra by była publiczna kara chłosty, umieszczenie w miejscu gdzie może odpracować swoje winy (kopalnie srebra itd) a w wyjątkowych okolicznościach kara śmierci w procesie pokazowym - ponieważ uważam iż takie zaawansowane stadium wyklucza człowieczeństwo, nie ma nadziei na normalne funkcjonowanie takiej jednostki więc przykładem konstytucji z 39r można rozwiązać to powyższy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DOHC napisał(a):

Jako tradycjonalista i zwolennik kary śmierci w skrajnych przypadkach, myślę że dobra by była publiczna kara chłosty, umieszczenie w miejscu gdzie może odpracować swoje winy (kopalnie srebra itd) a w wyjątkowych okolicznościach kara śmierci w procesie pokazowym - ponieważ uważam iż takie zaawansowane stadium wyklucza człowieczeństwo, nie ma nadziei na normalne funkcjonowanie takiej jednostki więc przykładem konstytucji z 39r można rozwiązać to powyższy sposób.

 

Wiesz wystarczyłaby jakaś kwota porządna kary w zarodku, powiedzmy 20-50k, komornik etc... pozbawienie dobytku, brak po prostu prądu w domu myślę że by zatrzymało 80% wariatów hejterów. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najstraszniejsze jest to, że jego zdjęcie z kłamstwami i oskarżeniami o ohydne czyny jest w necie, a czy ktoś widział zdjęcie tej skazanej?

 

Żeby było jasne - ja tego nie popieram, ale jeśli ktoś by jej powiedział że nie dostanie pracy, albo powiedziała jej jakaś uczciwa, porządna dziewczyna na ulicy kilka (naście) mocnych słów, to może by przestała robić takie rzeczy.

 

Proces ten trwał jakiś czas, żal i rozpacz tego gościa były opisywane, ona wiedziała że zadaje ból i robiła to dalej. Czyli cieszyła się z tego bólu, można powiedzieć poetycko - rozkoszowała się nim. 

 

Kwestia czasu zanim jakiś kolejny jej chłopak zobaczy że coś jest mocno nie tak, odejdzie od niej i znowu zacznie się na nim mścić.

 

W takim kraju się naprawdę trzeba pilnować na każdym kroku.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno mnie ruszyła ta historia i oczywiście poszło jakieś skromne wsparcie, tyle mogę uczynić. Dobrze wiem, że żyjemy w piekle mężczyzn i kukoldstanie zarazem, a widzimy, że opresyjny system dociska i jednocześnie tą śrubę dokręca. Może się coś jeszcze bardziej ruszy i wahadło zacznie odbijać.

 

Pamiętajcie, że to mógł być każdy z nas.

 

Osobiście muszę przyznać, że padłem kiedyś ofiarą czegoś podobnego - ale skala nieporównywalnie mniejsza (obeszło się bez szkód) bardziej chodziło, że pani swoim znajomym (których nie znam) powiedziała, że jestem taki i owaki, przez co w rezultacie byłem później spalony u jednej damy z jej znajomych. Skala nieduża i się to nie rozniosło nigdzie dalej, ale teraz jeszcze bardziej widzę, jakie są konsekwencje działań pierdolniętych ludzi, wcześniejszy przykład to oczywiście nasz dobrodziej właściciel forum.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolników chcą zniszczyć, rusza strajk pracowników biedronki (słusznie, jest wielu chętnych na miejsce korporacji, łaski nie robią że "dają pracę" za grosze), ludzie prawi są niszczeni w każdy możliwy sposób a każdemu brakuje pieniędzy.

 

Ten chłopak potrzebuje pieniędzy (przede wszystkim prawne działania), na zrzutce jak pisałem o zbiórce na Kamila to jest cała masa dzieci z kwotami powyżej miliona złotych - ciężko się na to wszystko patrzy. Zostawieni sami sobie rodzice, bo te kwoty są po prostu takie, że i szejk by tu nie dał rady.

 

I jeszcze nas pchają do wojenki w obronie kraju, który w 43 nam pokazał swoją przyjaźń. Ani przepraszam ani nic, tylko teraz walczyć w ich obronie, jakby i nam było dobrze, a pożyczony hajs który spłacą nasze prawnuki, damy im socjal i nareperujemy zęby.

 

W krajach zachodu niby bogato, ale ubogacanie trwa, statystyki gwałtów są porażające.

 

I nikomu nie udało się naprawić tego świata, mimo że byli ludzie z mega mózgami i możliwościami. To jest chyba szatański ring bez zasad :)

  • Like 10
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marek Kotoński napisał(a):

Rolników chcą zniszczyć

Nie ma w tym przypadku tylko celowe działanie. Przecież wprost mówią, że jedzenie ma być z kilku lokalizacji na świecie tak żeby łatwiej było im truć ludzi syfem. Przypadkiem planują zakaz własnej uprawy bo „ocieplenie klimatu”, o hodowli zwierząt już nie wspominając bo wiadomo, że ludzie mają żreć robale których pancerze rozwalą im jelita ;)

17 minut temu, Marek Kotoński napisał(a):

rusza strajk pracowników biedronki

Popieram, od kilku lat widzę typowe dokręcanie śruby. Dlatego przestałem tam kupować, pracowników jest za mało, palety stoją między alejkami bo nie ma kto ich rozładować. Ludzie z kasy rozkładają towar, kasują, układają produkty, ostry zapierdziel jednym słowem dodatkowo okraszony groźbą „mańka” jak się źle policzy wydawany hajs.

Jedyny plus biedry to, że podatek jak narazie rozliczają u nas, co daje im też swego rodzaju ochronę bo ciężko fikać do takiego podatnika.

23 minuty temu, Marek Kotoński napisał(a):

ludzie prawi są niszczeni w każdy możliwy sposób

Dokładnie, jak widzę teraz mordy lokalnych 1’ek na moich listach wyborczych to widzę: skazanego za korupcję, dziecko milionera który oficjalnie ma 800 zł dochodu miesięcznie, dziecko z rodziny „politycznej” gdzie tatuś każdemu z nich załatwił koryto itd. I co? A gówno, ludzie ich wybiorą bo są na jedynce.

29 minut temu, Marek Kotoński napisał(a):

na zrzutce

Można link? 

 

29 minut temu, Marek Kotoński napisał(a):

pchają do wojenki

Z każdym dniem ta wojenka jest coraz bliżej, ja już z nastawienia czy? przestawiłem się na kiedy?.

 

Trzeba się szykować na wojnę, a kto mądrzejszy niech się szykuję na ucieczkę jak miliony ukraińców czy ruskich.

 

„Nie ma chwały w śmierci” 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, smerf said:

Te sądy w Polsce to jakiś żart jest

 

Dokładnie tak.

Gdyby miała zasądzone naprawienie szkód, czy adekwatną rekompensatę za szkody, to by więcej takiego numeru nie zrobiła.

Problemem jest całkowita bezkarność grup uprzywilejowanych w tym matriarchacie.

 

5 hours ago, Marek Kotoński said:

Powinien natychmiast zrobić proces cywilny o odszkodowanie, zmienić drastycznie wygląd i przemyśleć sprawę zostania w Polsce. 

 

Powinien, i miejmy nadzieję to zrobi.

Inna sprawa czy coś w ogóle w dzisiejszym klimacie uzyska.


 

26 minutes ago, Marek Kotoński said:

Patrzę teraz i ktoś pisze że to fejk zbiórka. Może to ktoś sprawdzić, kto zna się na wykopie

 

Nie ma nic do znania się.

Napisali mu (5  godzin temu) o wątpliwości i czekają na to, że udowodni, że tak rzeczywiście było.

W tym momencie trzeba poczekać na dowody od poszkodowanego.

 

To jest właśnie problem ze zbiórkami - ludzie zakładają i nikt,  kto chce się dorzucić, tego nie sprawdza. A powinien. Tak, to na tobie dobroczyńco spoczywa obowiązek sprawdzenia petenta. Jeśli tego nie zrobisz, ryzykujesz karmienie pasożyta.

 

Może to oduczy ludzi wrzucania do puszek, czy innych zbiórek, jak leci.

 

Tu jest jego profil na łykopie.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wrotycz napisał(a):

Nie ma nic do znania się.

Napisali mu (5  godzin temu) o wątpliwości i czekają na to, że udowodni, że tak rzeczywiście było.

W tym momencie trzeba poczekać na dowody od poszkodowanego.

 

To jest właśnie problem ze zbiórkami - ludzie zakładają i nikt,  kto chce się dorzucić, tego nie sprawdza. A powinien. Tak, to na tobie dobroczyńco spoczywa obowiązek sprawdzenia petenta. Jeśli tego nie zrobisz, ryzykujesz karmienie pasożyta.

 

Może to oduczy ludzi wrzucania do puszek, czy innych zbiórek, jak leci.

 

Tu jest jego profil na łykopie.

 

No to jeśli ta ex która go stalkowała (Ola) nie żyje, to trochę to zmienia postać rzeczy. Nieładnie mówiąc, likwiduje pierwotną przyczynę jego nieszczęść. Ja to odebrałem jednak tak, jakby ona nadal żyła, bo sprawa ta już była wcześniej znana.

 

2 godziny temu, Redbad napisał(a):

Przepraszam że w tym wątku, ale mała dygresja: tutaj świeże podziękowanie

 

https://twitter.com/ekonomat_pl/status/1767144875558920437

 

To jest tak bezczelne, że nie dam rady tego skomentować :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuckerfrei napisał(a):

@Husquarna ja co rozstanie to chodzą plotki że słabo rucham i mam małego. 

 

Wiadomo, słaba płeć, odgrywanie ofiary, chuj zmanipulował, oszukiwał, gaslightował, bił, ruchał króciutko bez ambicji... A w kolejeczce tabuny białych rycerzy chcących naprawiać i uszczęśliwiać, i jeszcze przypierdolić jak będzie trzeba takiemu co to kobit nie szanuje!

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie,

po pierwsze znalezisko o gościu dodane zostało przez niego samego czyli:

https://wykop.pl/ludzie/Burakzaglady9

To ten gość jak popatrzycie na historie postów to od lat opisuje swoją historię i perypetie.

Gość ma nawet swój kanał na yt:

https://www.youtube.com/@profesorbushcraftu

 

Co wiecej czy wogóle czytaliście treść zrzutki? Na dole są dokumenty prawne, pysze bykiem kartoteka karna nie figuruje, co fałszował by podpis urzędnika? Panowie z całym szacunkiem, ale trochę więcej włóżcie w to zachodu. Gość sam pisał że buja sie z naśladowczyniami i ciągle hejt mu się powtarza.

 

Poza tym macie artykuł w lokalnej  gazecie:

https://tulegnica.pl/artykul/stalkerka-z-legnicy-zamienila/1536194

 

inna sprawa że jak wyszukacie w necie imie i nazwisko to znajdziecie takie kwiatki:

https://ddtorun.pl/pl/683_listy-do-redakcji/39167_to-ona-stoi-za-hejtem-na-marcinie-z-torunia-pisalam-chcesz-zobaczyc-siusiaka.html

a tu przykład hejtu w sekcji komentarzy ktoś wrzucił jego zdjęcie z opisem:

https://ototorun.pl/artykul/torunianin-szuka-zony/1360859

 

Co sam by sobie wrzucał hejt na siebie z własnym zdjęciem?

Panowie a nie pomyśleliście że zwykła zawiść że uzbierał 20k sprawia że teraz piszą że ta historia to bujda? Mimo że w necie jest pełno artykułów na ten temat w gazetach jak jest stalkowany w całej Polsce

 

 

Kolejny przykład hejtu z zdjęciem z 2022 że niby ma broń itd

https://ototorun.pl/artykul/policjanci-zakonczyli/1360995

 

 

 

Tutaj sam zgłasza się do gazety:

http://lubliniecki.pl/nie-jestem-pedofilem-mezczyzna-sam-zglosil-sie-do-naszej-redakcji/

 

Natomiast widzę że dał info na profilu:
"Chciałbym sprostować jedną rzecz. Powiedzialem ze moja była nie zyje bo ludzie nie chcieli dac mi spokoju i chcieli danych, a ja nie chciałem zadnych samosadow i dodatkowych problemow bo anony z neta by zaczely komus grozic. Wszystko inne się zgadza. Jeśli czujecie się oszukani to anuluję zrzutkę i dostaniecie pieniądze. Mam depresje i jeste w fatalnym stanie, ciężko znoszę te tłumaczenia się, wolałem skłamac dla spokoju. Przepraszam."

 

 

A tutaj kafeteria:

https://f.kafeteria.pl/temat-7286130-lubliniec-uwazajcie-znam-marcin-filarowicz-to-dzieckofil/

 

Ja tam nie żałuję że wpłaciłem, jeśli nie powiedział wszystkiego to źle zrobił, jasne ale reszta co napisał zgadza się z tym co mozna znaleźć w necie, szkoda chłopa

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.