Skocz do zawartości

"Mój partner ma 36 lat i mieszka z mamą. Gdy powiedział, że chce dziecko, myślałam, że padnę"


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Magos Dominus napisał(a):

wymagania przeciętnej dziewczyny spełnia mniej niż 1% mężczyzn. 

 

Nie każdej ;) 

 

GI2ZEk-W0AAMSFE.jpg

 

https://stefczyk.info/2024/03/17/seks-skandal-w-warszawskiej-policji-jest-oswiadczenie-ksp/

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Haha 14
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, niemlodyjoda napisał(a):

Nie każdej ;) 

 

Czyli prawdziwy mENszczyzna zaczyna się od 2ki z przodu? 20k i 2m, 21 cm?

1 godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

też mieszkam z mamą

Ale masz Teslę jak jeden z forumowych ubermensch'ów 😅. Nie wszystko stracone dla Ciebie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiroviets napisał(a):

Problem łysienia dotyka sporej części męskiej populacji krajów słowiańskich.

 

Spoko, zrozumiałe. Mnie też się trochę zakola robią i nie mam takiej bujnej fryzury, jak w wieku 20 lat, ale jak ktoś wygląda, jak ten facet ze zdjęcia, to niech zgoli ten koper z głowy i będzie wyglądał o połowę lepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jakiś stock image, który dobrany został dodany do tego wysrywu właśnie po to, żeby potem o tym wrzało xD

2024, a Wy się dziwicie, że tworzy się wysrywy dla klikalnośći, bo inaczej reklamodawcy im nie zapłacą i portal nie zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maurycy napisał(a):

Kobieta mieszka w Warszawie, ma 32 lata i pracuje w biurze. "Nie zarabiam kokosów. Nieco ponad 4000 zł. Przy obecnych cenach wynajmu, to ledwie starczy na ciasną kawalerkę. Żyję od pierwszego do pierwszego.

 

Załóżmy, że pani zarabia te 4k netto.

Wynajem kawalerki (policzę po cenach z dupy) = 2k z opłatami
Żarcie miesięcznie - 1k bardzo lekko.
Bilet miesięczny - stówka.
Telefon - 50
Jakieś pierdoły typu multisport czy inne wynalazki - stówa.

To mamy ile rozporządzalnego dochodu? 750 PLN?

No pańcia faktycznie może zaszaleć. I mieć WYMAGAAAANIA.
A no tak. Ona ma STUDJA. I prawo jazdy. Przy tym dochodzie rozporządzalnym to je MA. Niekoniecznie korzysta 😄 


X.D.

Edytowane przez Stary_Niedzwiedz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maciejos napisał(a):

Przecież to jakiś stock image, który dobrany został dodany do tego wysrywu właśnie po to, żeby potem o tym wrzało xD

2024, a Wy się dziwicie, że tworzy się wysrywy dla klikalnośći, bo inaczej reklamodawcy im nie zapłacą i portal nie zarobi.

 

To nie chodzi o klikalność, tylko o to, jaki obraz mężczyzny jest wpajany polskim kobietom. Nawet nie jest istotne, czy ten artykuł jest prawdziwy, czy wyssany z palca. Podobnych artykułów na Internecie jest mnóstwo. Wynika z nich, że z Polakami lepiej nie mieć do czynienia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiroviets napisał(a):
4 godziny temu, castillo20 napisał(a):

 

Problem łysienia dotyka sporej części męskiej populacji krajów słowiańskich.

 

 

" na 1 miejscu najbardziej łysiejących narodów są Czesi - niemal połowa mężczyzn doświadcza utraty włosów, częściowej lub całkowitej (42,79 proc. mężczyzn z łysieniem androgenowym). Kolejne są Hiszpania, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, USA i Włochy. Polska plasuje się na 8 miejscu rankingu,"

 

Polki dostałyby ataku serca, gdyby dowiedziały się, że Hiszpanie i Włosi to większe zakolaki od nas.

 

https://trojka.polskieradio.pl/artykul/2391497,polacy-na-8-miejscu-najbardziej-lysiejacych-spoleczenstw-w-europie

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam chętnie mieszkał bym z mamą, tatą i nawet z dziadkami. Zawsze bliski mojemu sercu był wielopokoleniowy "dworek szlachecki", tym bardziej że w naszej linii wszyscy jesteśmy bardzo zżyci i rodzinni. 

Przecież jeśli pani się coś nie podoba w mojej wizji własnego świata, to może sobie gdzieś w oddali cichutko pochlipać na boczku i ponarzekać na "wszystkich mężczyzn", którzy nie chcą dostarczyć - "jej" wizji świata. Tak samo przecież, jak ona nie chce dostarczyć im. Po co robić z tego problem, że większość osób do siebie zwyczajnie nie pasuje? Żeby sztucznymi problemami obsrywać wierszówkę? Problemem jest nachalne podstawianie kobietom fałszywych potrzeb i "generowanie na nie zapotrzebowania". 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BumTrarara napisał(a):

Magda zarabia 4000 (zakładam, że brutto... a to mniej od minimalnej ;)) i nikt nie pyta czemu ona taka niezaradna? ;)

No zobaczcie.

I czemu stać ją tylko na faceta mieszkającego z rodzicami? :P

Przecież nie dostała go z partyjnego rozdzielnika.

 

1544871581_rn9qyq_600.jpg

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, דניאל napisał(a):

Polki dostałyby ataku serca, gdyby dowiedziały się, że Hiszpanie i Włosi to większe zakolaki od nas.

Jednocześnie przy tym ataku serca przeszłyby do kontraataku polegającego na tym, że Polskie Radio podaje dane tendencyjne i to nieprawda. Zupelnie tak samo było już jakiś czas temu ze mną w Rezerwacie gdy napisałem, że samotne matki sprowadzają na świat dzieci z problemami wszelakimi, że większość gwałcicieli i morderców osadzonych w więzieniach pochodzi z domów bez ojca, że większość bezdomnych dzieci pochodzi z domów bez ojca, że większość młodocianych samobójców też, że dzieci bez ojca w domu mają cxzesciej problemy z nauką w szkole lub sprawiają problemy wychowawcze. Gdy podałem jakieś randomowe źródło z sieci, przeczytałem, że skoro to pochodzi z jakiejś strony organizacji męskiej czy proojcowskiej, to jest napewno tendencyjne i uderza w kobiety. Także ta audycja jest również taka, zapewne jej autorzy i osoby tam się wypowiadające mają problem z obcokrajowcami, a ona zna kogoś kto zna Włocha czy Hiszpana i oni wcale nie są łysi:P

  • Like 6
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, דניאל napisał(a):

Kolejne są Hiszpania, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, USA i Włochy

 

1 godzinę temu, Krugerrand napisał(a):

autorzy i osoby tam się wypowiadające mają problem z obcokrajowcami, a ona zna kogoś kto zna Włocha czy Hiszpana i oni wcale nie są łysi:P

Bo zagraniczne zakola to bon ton zakola - te od śródziemnomorskiego Słońca nie są passe.😅😅😅

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

Bo zagraniczne zakola to bon ton zakola - te od śródziemnomorskiego Słońca nie są passe.😅😅😅

 

Tak samo w Polsce znajdziesz chadów bez zakoli, tak samo w Hiszpanii... i który lepszy? No obaj są podobni bardzo tak naprawdę. 

Po prostu te kurwy cisną do upadłego żeby wylansować czada spoza Polski, żeby nie kojarzyć tego gatunku z polakami. 

A jeśli chodzi o normictwo polskie, no tutaj nie wróże żadnych rewelacji...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

 

Tak samo w Polsce znajdziesz chadów bez zakoli, tak samo w Hiszpanii... i który lepszy? No obaj są podobni bardzo tak naprawdę. 

Po prostu te kurwy cisną do upadłego żeby wylansować czada spoza Polski, żeby nie kojarzyć tego gatunku z polakami. 

A jeśli chodzi o normictwo polskie, no tutaj nie wróże żadnych rewelacji...

 

Zgadza się. A artykuły podobnego pokroju, jaki został przytoczony przeze mnie w tym temacie, jedynie uzasadnia polkom wybór kogoś z zagranicy. Na pewno taki ktoś, będzie o wiele lepszy, niż polak :)

 

Ostatnio widziałem na mieście parę - gościu z Pakistanu albo Indii z polską kobietą, taką szarą myszką 6/10. Ten gościu nie miałby dosłownie żadnych szans u żadnej kobiety w Polsce, będąc Polakiem. Niski, brzydki, z brzuchem. Jedyne co go wyróżnia, to kolor skóry :) Więc zjawisko staje się coraz bardziej popularne, a polki chętnie się za takich biorą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maurycy napisał(a):

z polską kobietą, taką szarą myszką 6/10. Ten gościu nie miałby dosłownie żadnych szans u żadnej kobiety w Polsce, będąc Polakiem. Niski, brzydki, z brzuchem. Jedyne co go wyróżnia, to kolor skóry :) Więc zjawisko staje się coraz bardziej popularne, a polki chętnie się za takich biorą :)

Brał byś się za nią gdybyś ja spotkał w innych okolicznościach?

 

Bo sporą część tych p0lek z mokebe które spotkałem gdzieś tam na ulicy to flepiary, stąd pytanie.

 

A cyferki są w tym przypadku- wbrew pozorom mało obiektywne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Bo sporą część tych p0lek z mokebe które spotkałem gdzieś tam na ulicy to flepiary, stąd pytanie.

 

My tu gadu gadu, a życie szybko weryfikuje takie związki. Post z dzisiaj z grupy na którą czasem wchodzę w celach rozrywkowych, bo czytanie takich historii to jest prawdziwa rozrywka: 

 

 

"Niestety wkrótce dołączę do osób, które nieszczęśliwie zakończyły swój związek z Afrykańczykiem. Mój mąż jest na czasowej karcie pobytu, nie pracuje, siedzi na telefonie cały czas a na wspomnienie pracy coraz bardziej reaguje agresją, zdałam sobie sprawę że chce tylko przeczekać i dostać stałą kartę pobytu, nie chce sie tez wyprowadzic z mojego domu. Szukam kogoś kto pomoże mi napisać pozew rozwodowy i pokieruje co dalej robić, żeby się szybko rozwieść i go stąd deportować, nie mamy dzieci na szczęście. Przepraszam, że z anonima."

 

"Czy poza małżeństwem jest więź i miłość? Było i to bardzo dopóki nie dostał karty, od tego czasu nie ma nic, nigdzie nie wychodzimy razem, ani nawet do sklepu, żadnych wspólnych wyjazdów spacerów, jakby się mnie wstydził, może ja to zle odbieram, nawet gotujemy oddzielnie, każda próba rozmowy odbierana jest przez niego jak atak, cały czas czuję że mu przeszkadzam swoją osobą, tak jest już ponad rok. Muszę nas oboje utrzymywać a nawet prawie go nie widze bo siedzi calymi nocami na tel a w dzien śpi nawet do 18.Nie obchodził moich urodzin, siedział cały dzień w sypialni i poszedł do salonu gdy ja kładłam się spać. Żyjemy razem ale zupełnie oddzielnie. Ja już jestem zmęczona i nie widzę nadziwi, wiem że jak wkrótce będzie czas na nową kartę to on znów stanie się miły bo gdy czegoś chce to potrafi być. Prac kilka mu załatwiłam ale albo nie poszedł albo się spóźnił, dziś jedna pani dzwoniła ale on na budowę nie pójdzie, załatwiłam mu kilka prac ale nigdzie mu nie pasuje, jeszcze reaguje agresywnie że nim próbuje rządzić i mówić mu co ma robić."

 

Życie to nie je bajka :)

 

 

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, דניאל napisał(a):

bo czytanie takich historii to jest prawdziwa rozrywka

Mnie ciekawi czy inne p0lkom zasugerowały, że to jej wina czy może że mokebe potrzebuje więcej czasu na aklimatyzację.🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiroviets napisał(a):

Mnie ciekawi czy inne p0lkom zasugerowały, że to jej wina czy może że mokebe potrzebuje więcej czasu na aklimatyzację.🤣🤣🤣

 

Komentarze innych kobiet są w miarę rozsądne:

 

 

Bardzo mi przykro ,ale chyba czasem tak lepiej....

 

Brawo, gratuluję dobrej decyzji

 

Ale poza lenistwem jest więź, miłość uczucie przyjaźń, wspólny świat , spędzanie czasu , zainteresowania, pasje? Może warto popracować nad małżeństwem

 

O ten leser...w pl duzo pracy jest a on taki leniuszek.
Przykro mi.
 
Ty Europejka to i na pewno bogata. Myślał, że będzie miał tu eldorado, bez pracy i ze spaniem do 18-nastej. Różnie kulturowe i mentalne są często nie do przeskoczenia.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Rnext napisał(a):

A ja tam chętnie mieszkał bym z mamą, tatą i nawet z dziadkami. Zawsze bliski mojemu sercu był wielopokoleniowy "dworek szlachecki

Wielopokoleniową pod jednym dachem to tradycja cygańska i nie wiem jak teraz, ale we Włoszech też ceni się taki model rodziny.

 

A co do samego artykułu to pewnie kiedy chłop 36 lat mieszka z mamą, ma na koncie 6 zer, tatuaże i fajny wózek na podjeździe to bad boy słodziak, że jeszcze mamusi dogląda 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, Redbad said:

Wielopokoleniową pod jednym dachem to tradycja cygańska

Chyba w jednym taborze z końmi i wozami ;) I już nie rodzina tylko cały klan.

 

A PL, no cóż, ten stary styl życia okazuje się wskrzeszać, bo wbrew pozorom był on czymś zwyczajnym wśród szlachty.

https://www.homify.pl/katalogi-inspiracji/7395228/dom-wielopokoleniowy-jako-nowy-trend

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.