Skocz do zawartości

Witajcie !


Remaks

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim  !

 

Mam na imię Maks i mam 24 lata. Nie mogę powiedzieć, że na forum trafiłem przypadkowo chociaż nikt mi go wcześniej nie polecał.

Od małego chłopaka dane mi było posiadać umiejętność biegłej obserwacji otoczenia oraz ludzi, z którymi przyszło mi żyć. 

Trudno nazwać mnie mężczyzną doświadczonym życiowo a już tym bardziej uczuciowo, wciąż się rozwijam, edukuje i pracuje.

W moim wieku zazwyczaj wchodzi się w taki etap życia, w którym następuje pewien przełom. Nachodzą też człowieka (tym razem jeszcze mocniej niż będąc młodziakiem) pytania:

"Co tak na prawdę daje szczęście w życiu ?", a w moim przypadku także drugie pytanie: "Co jest nie tak z tymi babami ?". Poszukiwania w internecie przypadkiem nakierowały mnie na twórczość Pana Marka , chwilkę później trafiłem na audycję Radia Samiec a stamtąd już bardzo niedaleka droga do tego forum :)
W ramach swoich poszukiwań na nurtujące mnie pytania trafiałem w różne odmęty internetu ale dopiero treści pochodzące z tego źródła poważnie mną wzruszyły i troszeczkę zburzyły wzgląd na niektóre sprawy, za co dziękuje.
Cieszę się, że mogę dołączyć do tego grona i prawdopodobnie jeszcze więcej się nauczyć.

Pozdrawiam serdecznie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.