Skocz do zawartości

Wasze typy - jaki typ urody preferujecie.


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Postrzeganie atrakcyjności  to jest tak zmienna sprawa i indywidualna choć wiadomo że Charlize Teron nikt nie powie że jest brzydka , ale u mnie krótkie włosy u kobiety kasują atrakcyjność o minimum 2pkt. Jedyny wyjątek jaki znalazłem to Ashley Greene z sagi zmierzch  10/10 ale i tak lepiej jej w długich. Ogólnie to prawie każdy rodzaj urody mi się podoba jednen bardziej drugi mniej jednak pięknych kobiet ze Skandynawii nic nie pobije, a to prawie to murzynki które wcale mi się nie podobają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak jak dla mnie pani jest mocno zbyt obfita. Ot, kwestia gustu. 

 

Ale uwazałbym mimo wszystko. Niedawno wyciekły prawdziwe, nie retuszowane zdjęcia instagramowej modelki, niejakiej  Ex Treme. Różnica powala.

 

influencer-edit-photos.png

 

5ed4b2e948f24-unedited-photos-reveal-soc

 

unedited-photos-reveal-social-media-56-2

 

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem szczylem - kobiety typu @bassfreak były niepopularne.

 

Do dziś pamiętam słowa Cejrowskiego w swoim programie, który tłumaczył skąd w Ameryce Południowej pociąg do takich kobiet. Brzmiał on mniej więcej: "Kobiety o szerokiej talii z dużym tyłkiem miały zapewnić mężczyzne, że kobieta urodzi wiele potomstwa". 

 

Czyżby jakiś mechanizm podświadomości włączył się u mezczyzn przez te wszystkie lata? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zgredek napisał:

Czyżby jakiś mechanizm podświadomości włączył się u mezczyzn przez te wszystkie lata? ?

Ja we wszystkim ma swoje "zdanie" i nigdy nie podążam za modą jakąkolwiek, takie dziewczyny mi się od zawsze podobały a fitneski czy modelki kijem bym ich nie ruszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bassfreak napisał:

Ideał kobiety

Co brat to inny gust krągłości są fajne ale w tym przypadku ta krągłość jest przez wielkie K ja raczej gustuje w takich szczupłych z fajnymi kształtami, a te biodra to kosmicznej wielkości ja mam z 3 razy mniejszy tyłek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład kocham drobne brunetki w typie Natalie Portman albo Teresy Tuszyńskiej (pozdro dla czających). Moja borderka to był taki właśnie prawie-sobowtór Portman - ideał, którego bezskutecznie szukałem w wielu innych kobietach. Nawet mając 37 lat zachowała dziecięcą buzię, a ścięta na pazia zwalała mnie urodą z nóg. Za bardzo, jak pokazał czas.

 

Z kolei swoją exżonę mógłbym polecić bratu @bassfreak, ale że dobrze mu życzę więc nie polecam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, SSydney napisał:

Dobra jest :) 

Też lubię rosjanki oraz Ukrainki. Dobre mają takie delikatne rysy twarzy. Na platformie exchange language często pisałem z rosjankami i ukrainkami. Były chętne do rozmów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2020 o 11:17, nowy00 napisał:

Jak sie nazywa owa pani?

Pozycja na pieska cud, miód i orzeszki ;)Hiszpan też byłby prawilny byłby prawilny

O maj fakin...
To się nazywa lwica hahahha
Dla mnie osobiście już nieco za duża.
Choć w życiu bym nie pogardził gdybym miał okazję poznać taką dziewczynę.
Nogi ma świetne.

Mój typ to tradycyjnie szerokie bioderka, zgrabne nogi
Zdecydowanie laska @SSydney ujęłaby mnie bardzo.
Lubię po prostu duże pupy nie ma co się oszukiwać hahah.
Im bardziej wysportowana tym lepiej.
Np. Pani z mojej profilówki.
Kolor włosów nie ma znaczenia, byle rude nie były :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.