Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem nowy sprzęt i teraz planuję wrócić do Cyberpunku 2077 i w końcu go skończyć. Po tych wszystkich zmianach gra robi wrażenie. Jest naprawdę nieziemsko pikna, na full detalach z 4K. Poza tym mam na stanie "Control" - śliczna, zakręcona i klimatyczna gra od Remedy. Potem koniecznie Resident Evil 4 Remake, Diablo 4 i Baldur's Gate 3. Nosi mnie też kupienie "Tears of the Kingdom" na Switcha... Za dużo tego 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STALKER GAMMA. Niesamowita immersja. Każda interakcja ma znaczenie. Jak się przebrnie przez mozolny początek to człowiek zaczyna się uczyć mechaniki. Gra niesamowita. Dosłownie wszystko tam żyje. Wchodzisz do lokacji którą znasz i jak nie będziesz ostrożny to i tak giniesz zabity przez mutanta który zabijał Cię na początku. Radiacja, mutanty zwalczające się frakcje, polowanie na artefakty, ciekawe historyczne miejscówki. 

 

Tu jest instrukcja instalacji. Instalacja też trochę nieciekawa, ale warto przebrnąć. Polecam instalować na SSD. Gra wgniata w fotel. Dosłownie.

 

https://www.gry-online.pl/newsroom/darmowy-stalker-gamma-to-wspaniala-rzecz-dla-milosnikow-gry/z2230f7

Gra całkowicie udostępniona za darmo + paczka modów GAMMA (koniecznie!). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2023 o 12:13, Arthur Morgan napisał:

Tam masz dwóch bossòw którzy cię sprowadza do pionu 😁 Jakbyś potrzebował pomocy, porady to pisz 😃

Ostatni boss fabularby z dlc  orphan de kos byl trudny ale dalo sie wyczaic jego schematy . Prawdziwym wyzwaniem jest bonusowy choojek , ognisty laurence . Jako weteran wszystkich niemal soulsow stwierdzam ze dlc do bloodborna to najlepszy dodatek na stan obecny .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.