Skocz do zawartości

Jeden z najagresywniejszych youtuberów Rafonix, "obsrał zbroję"


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę go oceniać tego Rafonixa bo go nie oglądam. Oprócz tego filmiku co jest przedmiotem postu nie widziałem z nim nic. Zastanawiająca jest jedna kwestia... skoro ma tyle subskrypcji co piszecie, fejm i zarabia to daje to co ludzie chcą, co chcą oglądać, na oglądanie czego oddają swój czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, SennaRot napisał:

skoro ma tyle subskrypcji co piszecie, fejm i zarabia to daje to co ludzie chcą, co chcą oglądać, na oglądanie czego oddają swój czas.

 

Przy czym jest specyficzna grupa odbiorców takiego prymitywnego chłamu,zwykle o rynsztokowej mentalności i z nudnym swoim żywotem.Tacy koneserzy zapewne na co dzień karmią się "trudnymi sprawami" itp,a tu mają niereżyserowany autentyczny przypadek żywego pojeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jebak Leśny napisał:

Przy czym jest specyficzna grupa odbiorców takiego prymitywnego chłamu,zwykle o rynsztokowej mentalności i z nudnym swoim żywotem.

Trochę racja, ale czy to nie jest tak jak z disco polo? pójdziesz się zapytasz znajomych, czy ktoś słucha, czy lubi i każdy powie (albo większość), że nie, że co Ty wgle gadasz ;D po czym za widzisz ich za jakiś czas jak się bawią przy tej muzyce ostro wstawieni podśpiewując refren "oczy zielone" Zenka ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

po czym za widzisz ich za jakiś czas jak się bawią przy tej muzyce ostro wstawieni podśpiewując refren "oczy zielone" Zenka ;)

 

Zgadza się,ale jeśli dochodzi do tego jedynie za sprawą zbawiennego działania alkoholu na układ nerwowy,to jest to zrozumiałe.Przecież nie po to się chla,żeby zachowywać się na poziomie :)  

Edytowane przez Jebak Leśny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że Rafonix pewnie nawet nie znajdzie audycji Marka na Youtube - w sensie nie wyświetli mu się w proponowanych bo Marek ma dosyć małe zasięgi jeśli chodzi o wyświetlenia. A nawet gdyby zobaczył tą audycję to raczej by nie zaatakował Marka, ponieważ Rafonix się zwyczajnie boi po tej akcji z kolesiem z Warsaw Shore. Na jego ostatnim streamie było widać, że był spokojny i grzeczny bo wie jakie mogą go czekać konsekwencje jeśli dalej będzie odwalał takie akcje w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2017 o 18:25, MoszeKortuxy napisał:

Tutaj Rafonix chwali się tym, że nosi drogie ubrania.

 

średnio to wygląda na chwalenie się po prostu odpowiada na pytanie a na końcu sam mówi że to i tak tylko kawałek szmaty, nie wiem skąd tu ta nagonka na chłopaka normalny koleś wy chyba bandyty na oczy nie widzieliście , a i dodam też że parę razy ów Rafonix wziął udział w akcjach charytatywnych ( może tylko dla pokazówki może nie, nie weim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość miał trudne dzieciństwo i tak został uwarunkowany (ośrodek wychowawczy itd.) . Musiał przymilać się do silniejszych i karcić słabszych, takie miał warunki. Inaczej sam byłby karcony przez pozostałych w grupie.

Po tylu latach uwarunkowań ciężko je będzie wykorzenić, ale pamiętajmy że to jest również istota Boska i na pewno coś nas uczy ten przypadek.

Każdy orze jak może, ale faktycznie propaguje on złe zachowania (np. znęcanie się nad słabszymi, upośledzonymi osobami) i bezwzględnie nie należy tego wspierać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolega Rafonixa - Adam był śledzony przez jakiegoś typa kiedy jechał autem. Sytuacja została nagrana i wrzucona do sieci. 

Rafonix na swoim Facebooku pisał, że on też będzie takich cwaniaczków nagrywać i jeszcze powiedział, że wyjdzie z auta (W co nie wierzę)

link ---> 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam kolesia, widac ze to jakis nieogarniety leszcz karmiacy sie fejmem gimbazy. Takie dno troche. Spotkalo sie dwoch madrych i sie wyzywaja w miejscu publicznym, zamiast sie wyzaywac to powinni skonczyc gadac po 5 sekundach ale sie lac . Moze to bylo po prostu ustawione dla fejmu, chociaz raczej nie, bo kolo troche wydygany i widac, ze sie broni zeby dupe uratowac :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,"Media proszę państwa zazwyczaj informują o kibicach wtedy gdy dochodzi do jakiś awantur, prawda? w myśl tego, że wiadomo, agresja się lepiej sprzedaje, jeżeli nie mamy zadymy, nie mamy krwi no to raczej nie piszemy."  Taki mały off-top ale pokazuje że patologia  się lepiej sprzedaje (przykład rafatusa i danielamagicala oraz rafonixa )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2017 o 13:15, PewnySiebie napisał:

Ten gość miał trudne dzieciństwo i tak został uwarunkowany (ośrodek wychowawczy itd.) . Musiał przymilać się do silniejszych i karcić słabszych, takie miał warunki. Inaczej sam byłby karcony przez pozostałych w grupie.

Po tylu latach uwarunkowań ciężko je będzie wykorzenić, ale pamiętajmy że to jest również istota Boska i na pewno coś nas uczy ten przypadek.

Każdy orze jak może, ale faktycznie propaguje on złe zachowania (np. znęcanie się nad słabszymi, upośledzonymi osobami) i bezwzględnie nie należy tego wspierać. 

 

 

On chyba trudnego życia nie widział....

 

Dnia 7.07.2017 o 17:48, Jebak Leśny napisał:

Przy czym jest specyficzna grupa odbiorców takiego prymitywnego chłamu,zwykle o rynsztokowej mentalności i z nudnym swoim żywotem.Tacy koneserzy zapewne na co dzień karmią się "trudnymi sprawami" itp,a tu mają niereżyserowany autentyczny przypadek żywego pojeba.

 

Spowodowane jest to tym, iż tego typu "sztuka" jest łatwa w odbiorze i nie wymaga jakieś wybitnej inteligencji od przeciętnego widza. 

Dnia 7.07.2017 o 18:25, MoszeKortuxy napisał:

 

To świadczy o niskim poziomie jego charyzmy, nic poza wulgarnym stylem bycia nie ma. A to go utrzymuje na tym Youtubowym rynku :D

Wkrótce się znudzi jego widzom, i znów stanie się pucy butem. Tym bardziej, że w ogóle nie inwestuje, nie zabezpiecza się, a po takim YouTubowaniu jaką on pracę dostanie ? 

 

Dnia 7.07.2017 o 19:37, Niepowtarzalny napisał:

Brzydkie są te koszulki i tak.

 

Nie prawda :) mi się podobają.

 

Dnia 8.07.2017 o 21:46, qpa napisał:

średnio to wygląda na chwalenie się po prostu odpowiada na pytanie a na końcu sam mówi że to i tak tylko kawałek szmaty, nie wiem skąd tu ta nagonka na chłopaka normalny koleś wy chyba bandyty na oczy nie widzieliście , a i dodam też że parę razy ów Rafonix wziął udział w akcjach charytatywnych ( może tylko dla pokazówki może nie, nie weim)

 

Fakt, nie jest to bandyta i raczej nie wzbudza we mnie lęku. Aczkolwiek tłumaczenie się z tych ubrań i kasy, że to wszystko to zwykłe szmaty i to że ma w dupie rzeczy materialne to fikcja którą wciska swoim widzom.

Sam żalił się na beznadziejne życie, kiedy pracował w normalnej pracy, że nie miał kasy na nic. Myślisz, że byłby teraz w stanie powrócić do tamtego stanu materialnego ? Ja myślę, że nie .

5 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

Wczoraj kolega Rafonixa - Adam był śledzony przez jakiegoś typa kiedy jechał autem. Sytuacja została nagrana i wrzucona do sieci. 

Rafonix na swoim Facebooku pisał, że on też będzie takich cwaniaczków nagrywać i jeszcze powiedział, że wyjdzie z auta (W co nie wierzę)

link ---> 

 

Szczyt chamstwa, szkoda mi tego Adama, widać że całkiem normalny facet z niego, a ma problemy przez tamtego patusa :D 4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.