Skocz do zawartości

Wynik meczu Polska vs Senegal.


Zerwito

Wynik meczu Polska vs Senegal.   

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynki obstawiacie?



Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda strzępić ryja na tą naszą grę...

Kurwa no jak oni grają, ja bym im płacił ustawową 2100 brutto za tą grę.

No brak słów, niby grają w świetnych klubach a tutaj im się nie chce w ogóle biegać. 

Z taka grą to już wolałbym wziąć podwórkowych 20 paro latków przynajmniej serce by zostawili na boisku a nie to co się dzieje to jest jakaś maniana za te miliardy co oni zarabiają, kurwa brak słów jestem rozczarowany.

Strasznie brzydki ten mecz i smutny.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam piłki ale dzisiaj postanowiłem oglądnąć ten mecz. W końcu nie codziennie Polska gra w Mistrzostwach Świata? Nie mam pojęcia co w tym jest takiego wciągającego? Nuda, monotonia, przewidywalność, brak polotu, agresji, woli walki, wszystkiego. Stracone 45 minut które mogłem lepiej wykorzystać, wynudziłem się też przed tym TV. Ale idę w to dalej, zaryzykuje 45 minut mojego cennego czasu i oglądnę drugą połowę. Może po drugiej połowie zrozumie co porywa te tłumy w tym "widowisku"?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Unhomme napisał:

@Ksanti Ja pierdziele, ciekawe czy odrobia straty ?

Wątpię, Senegalczycy kondycyjnie wymiatają i robili na boisku niemal co chcieli. Moim zdaniem mecz już jest przejebany.

 

1 minutę temu, SennaRot napisał:

Nie oglądam piłki ale dzisiaj postanowiłem oglądnąć ten mecz. W końcu nie codziennie Polska gra w Mistrzostwach Świata? Nie mam pojęcia co w tym jest takiego wciągającego? Nuda, monotonia, przewidywalność, brak polotu, agresji, woli walki, wszystkiego. Stracone 45 minut które mogłem lepiej wykorzystać, wynudziłem się też przed tym TV. Ale idę w to dalej, zaryzykuje 45 minut mojego cennego czasu i oglądnę drugą połowę. Może po drugiej połowie zrozumie co porywa te tłumy w tym "widowisku"?

Ja oglądam fragmenty, szczerze w sumie też mnie to nudzi. Latają z piłką w te i we wte. Chociaż można zauważyć, że Senegalczycy są szybsi i bardziej obrotni. W meczach piłki nożnej chodzi o nacjonalizm. Ludzie się wczuwają i biorą to na serio jako honor całego narodu. Porażka to wielki stres :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuj jebany Cionek, od zawsze byłem z nim kurwa na nie...

 

Taktyka po chuju fest -> najgorszy mecz mundialu zdecydowanie. 

Jak mnie wkurwia ten brak gry, polotu, zaangażowania... 

 

@Ksanti nie pisz głupot. Do końca, do ostatniej minuty trzymajmy kciuki!

Edytowane przez Carl93m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carl93m Dokładnie. W jednej akcji skrzydłem Senegalczyk wyprzedził dwóch naszych. Oni wszystko rozgrywają między obrońcami i bramkarzem. Jak tylko coś do przodu to error, przechwycenie i kontratak.

 

Oglądnąłem parę meczy na tych mistrzostwach i stwierdzam, że mecze nie są porywające. Większość goli została strzelona z rzutu karnego, który był zweryfikowany z VAR-u. Jedynie mecz Portugalia-Hiszpania był fajny - akcja, gole, a nie kopanina.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carl93m

Jest szansa, ale zrobić 2 gole przy tym, że "nasi" (nacjonalizm) kondycyjnie leżą to słabo. Nie jestem znawcą piłki ale widzę jak ten mecz wygląda. Taktyka jest jedna - wymęczyć wroga a potem gdy nie ma już sił przyatakować. Murzyni miażdza kondycyjnie a ich siły się zużywają wolniej niż "naszych". Stąd widzę marne szanse na wygraną. Taka logiczna analiza, ale oczywiście może zdarzyć się cud "nad Moskwą" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizdy i medialne gwiazdeczki nie sportowcy, i nie mówię tego z perspektywy kanapowego janusza, tylko ja kkażdy Polak widzę, że bardziej znani są nasi piłkarze ostatnimi czasy z tego co widzimy na bilbordach i spotkach reklamowych, niż z tego co potrafią pokazać na boisku.

 

Powinni mieć zakaz występowania w reklamach itp. Nie dlatego, że mam ból dupy, tylko dlatego, że jak grasz, to nawet jak nie zawsze wygrywasz masz grać na poziomie jak CI takie pieniądze płacą, jak grasz chujowo, najwyraźniej na plany zdjęciowe do reklam jeździć nie powinieneś tylko trenować, a jeszcze jak ma wyjebane jak zagra, bo kasa się zgadza, to już całkiem chłopy zmotywowane po mistrzowsku.

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.