Skocz do zawartości

Co cię dziś wkurzyło? Kącik wyładowania negatywnej energii :)


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MarkoBe napisał(a):

Nie ma czegoś takiego jak umowa na stałe. Jest umowa na czas nieokreślony.

Każdy wie o co chodzi, nie czepiajmy się szczegółów, to nie elektroda ;)

 

2 godziny temu, MarkoBe napisał(a):

Wywalić można każdego, w dowolnym czasie.

To wcale nie jest takie proste jak się wydaje.

W trakcie ciąży i urlopu macierzyńskiego,  nie można wręczyć wypowiedzenia, kobieta może nawet zajść już w okresie wypowiedzenia i pracodawca powinien je wycofać. 

Nie dotyczy dyscyplinarki, upadłości zakładu itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, meghan napisał(a):

Nie wpłynęła wypłata. Wszystkim pracownikom

Czy w tym jak sama to nazwałaś " babińcu" pracowały również ukurvinki?

Jesli tak i napisałaś,że 

21 godzin temu, meghan napisał(a):

. Wszystkim pracownikom

to keep your head up 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytułem wstępu - Was, czytających/e może to bardziej rozśmieszyć, mnie to coraz bardziej irytuje, powoli zaczyna wqHviać.

 

Ostatnio w jakimś poście napisałem o sobie, że jestem blackpillowcem na jakieś 40%. Wielu z Was twierdzi, że analizowanie czyjegoś sukcesu przez pryzmat kątu / rozmiaru szczęki to bzdura, urojenie.🤔 Ja się na szczękach nie znam.  Zdiagnozowałem już jakiś czas temu u siebie "odchył " w zupełnie inną stronę( teraz coraz bardziej mnie to irytuje)- nie mam pamięci do twarzy, szczególnie męskich.

 

Od jakichś dwóch miesięcy w nowej pracy z 1/ 2 tygodniowymi odstępami czasu przyjeżdżam do filii swojej firmy. Najczęściej spotykam tam kilku Rodaków - sytuacja powtarza się chyba z trzema, każdego z nich mogłem już spotkać kilka razy.

 

Do jednego z nich już chyba trzeci raz dzisiaj zagadałem po angielsku a ostatni raz widziałem go chyba w zeszłym tygodniu.🙈😲

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się mojej grupie projektowej dowieźć ostatniego z przedmiotów. Za późno się wzięliśmy. Brakło paru dni.

Praca dyplomowa złożona w systemie od przedwczoraj, a muszę jutro na 99% składać wniosek o powtarzanie semestru dyplomowego.

Pracuję w zawodzie jako programista od 2 lat. Praktyki powinienem mieć ogarnięte na tip-top. Ale nie, bo prowadzący praktyki spierdzielił urlop na całe wakacje. Wrócił dopiero teraz. I stwierdził, że brakuje ubezpieczenia NWW i to jest problemem. Którego teraz nie mam jak odkręcić. Więc tak, z tych powodów muszę powtarzać ostatni semestr.

Nie chce mi się nawet więcej rozpisywać. Wypiłem dwa piwa, idę się kłaść zaraz spać. Miałem być wolny, a będę jeszcze semestr uje**** w tym gównie zwanym "uczelnią".

Mam dość.

Edytowane przez Hubertius
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam ostatnio taką akcję, że wymieniałam okulary. Okazało się, że osoba, która mnie obsługiwała źle mi pokazała stopień pocienienia. 

Wiec spodziewałam się, że będę miała cienkie szkła. Odebrałam grube dętki. Więc powiedziałam, że zadowolona nie jestem. Oni zaproponowali mi rabat na kolejne okulary. Miałabym niby zapłacić 700 zł... 

Więc opisałam całą sytuację w Internecie. Kolejnego dnia zadzwonił do mnie jakiś facet, żebym usunęła opinię, to dadzą mi nowe okulary. 

Ok. Zrobiłam tak. Otrzymałam nowe szkła za darmo. 

Nie przechodziłam w nich tygodnia i odpadła mi śrubka od noska. 

Mąż pojechał naprawić. 

I dziś po dwóch dniach znowu odpadła śrubka... 

Dziś jadę do tego salonu, jestem mega wkurzona, że muszę tracić czas na takie głupie rzeczy. Za same oprawki zapłaciłam 1000 zł. I takie kwiatki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2023 o 19:09, Kiroviets napisał(a):

.  Zdiagnozowałem już jakiś czas temu u siebie "odchył " w zupełnie inną stronę( teraz coraz bardziej mnie to irytuje)- nie mam pamięci do twarzy, szczególnie męskich.

Prozopagnozja – Wikipedia, wolna encyklopedia

 

 

 

W dniu 13.09.2023 o 19:09, Kiroviets napisał(a):

Od jakichś dwóch miesięcy w nowej pracy z 1/ 2 tygodniowymi odstępami czasu przyjeżdżam do filii swojej firmy. Najczęściej spotykam tam kilku Rodaków - sytuacja powtarza się chyba z trzema, każdego z nich mogłem już spotkać kilka razy.

Aha. Poznajesz kogoś, ten nie tworzy emocji. Jedziesz, zapominasz. Przyjeżdżasz znów i nie kojarzysz typa.

W dniu 13.09.2023 o 19:09, Kiroviets napisał(a):

Do jednego z nich już chyba trzeci raz dzisiaj zagadałem po angielsku a ostatni raz widziałem go chyba w zeszłym tygodniu.🙈😲

 

Bywa. Niech Cię solidnie wkurwi to zapamiętasz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Libertyn napisał(a):

Poznajesz kogoś, ten nie tworzy emocji. Jedziesz, zapominasz. Przyjeżdżasz znów i nie kojarzysz typa

Dokładnie. Chociaż jedną babkę stamtąd od razu zapamiętałem a pierwsze spotkanie tam to zwyczajny dialog - " gdzie zostawić X, przynieść Y i takie tam".🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami to do mnie dociera, że mnie strasznie denerwują ludzie. Jak ja mam się na nich nie denerwować, nie krzyczeć. 

Ich brak myślenia, i to w moim najbliższym otoczeniu. 

Dzisiaj moje dziecko by przewróciło na siebie gorące żelazko, które złapałam w ostatniej chwili. 😕

Czy tylko ja jestem w stanie przewidywać, co się może stać, jeśli... 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mi dzisiaj mój ojciec powiedział, że osoby takie jak ja nie powinny rodzić dzieci. 

A moja mama powiedziała: bez powodu tego nie powiedział. 

Daję z siebie wszystko, a słyszę takie rzeczy. Dlaczego? Dlatego, że wychowuję dzieci zgodnie z aktualną wiedzą. Nie podaję kaszki w butelce. Nie używam smoczka, nie używałam chodzików. Nie podawałam kopru włoskiego. 

Cały dzień płaczę, nawet nie wiem czemu te słowa wywołały we mnie takie emocje... 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.