Skocz do zawartości

Bracia Mam Dylemat, co byscie zrobili po takich slowach Kobiety - Bolcowac Fizycznie? np. Kalibrem 44 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia Mam Dylemat, co byscie zrobili po takich slowach Kobiety, ktora topi sie jak sopel Lodu w oczekiwaniu na pierwsze spotkanie:

 

 

ypeNW3P.jpg

 

 

wiem, ze pragnie Bolca, ale Bolcowanie fizyczne w tym przypadku kloci mi sie z takim stanem odczuc (choc mam zlosc do new kobiet) do stanu tzn. co jest wg mnie najpiekniejsze w Sexualnych doznaniach miedzy dwojga

tzn.

Duchowym - Intelektualnym - z innego wymiaru sexualnosci zza swiatow - mojej wyobrazni  - takim zewnetrznym stosunkiem bez stosunku/penetracji, pod postacia czynow np. traktujac cialo jak swiatynie, w ktorej rozmiescilem sarkofagi niczym jak w Piramidzie tzn. w erogennych strefach ;) skladajac przy tym obrzedy/hold w strone Fascynujacej Rozkoszy... swoja energia, wiedza, bytnoscia, uczuciami, percepcja, cialem, zapachem itp. ...

oraz dary na pryzmat takich czynow jak:

emocjonalne slowa/metafory w magicznej tonacji glosu, dotyk niczym aksamitem, musniecie jak Pawim piorem wszelakich barw, intensywne pieszczoty - wzniosle ku rozkoszy slodkosci - miodu, pocalunki o exspresyjnej dynamice od lavinowych po subtelne az do wspolnego pochloniecia ust wydzielajac intensywnie hormony szczescia w rozkoszy umyslow hmmm, mocne objecia jednak czujac lekki puch na sobie/wzajemnie, wstydliwe rumience w ksztalcie slonecznika, goracy uscisk plonacych dloni-cial od krwi niczym zar, czule szczere szepty trafiajace w oczekiwania kochanki jak nuty do Grajka powodujac mocny rozdzwiek Organow, ach i ten Dotyk serca przy nasluchiwaniu jego Wybicia-Zycia w szczesciu - niczym jak oczekwanie na wybuch spod ziemi Gejzera - taki dziki szal cial jak w Tancu Rajskich Ptakow w koronie zieleni, lecz w totalnej euforii!... a w fazie glebszego oddechu by nie skonala ze szczescia przy tym spozywaniu eliksiru Milosci pohamuje Jej rzadze jak samiec Alfa czy ukryty Tygrys, by mogla skulilc sie niczym mala Dziewczynka w Rajskim ogrodzie, lapiac zmyslowe zapachy - ulubionych kwaiatow, doznajac oraz czujac przy tym wszystkim najwieksze bezpieczenstwo zenskiej Natury pod ochrona Nocy i dnia - Slonca i Ksiezyca. Zasypiajac wtuleni tworzac malowidlo Orchidei.

 

 

wlasnie w ten design :P w tym sens Bracia Samcy! dajcie znac, co sadzicie thx.!

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zinterpretował, że jesteś facetem, któremu czegoś brakuje, aby osiągać sukcesy, dojść do wyższych celów samemu. I dzieki poznaniu jej zyskujesz wreszcie moce, które pozwalają dojść tam, gdzie bez niej byś w życiu nie doszedł...

 

Niezła manipulacja ?

 

Co do Twoich uniesień to grubo... zazdroszcze wyobraźni i spojrzenia na to wszystko z tej strony.

 

No może nie zazdroszcze, ale ok... każdy jest inny i to jest akurat fajne.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bronisław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, o[-_-]o napisał:

w tym sens Bracia Samcy! dajcie znac, co sadzicie thx.!

Sądze, że gdyby nie ona to chujowy motyl z ciebie by był, ale dzięki jej życiowej energii zacząłeś się wznosić. Dla mnie bomba.

 

Spokojnie za 3 lata będzie coś w deseń: "Nie widziałam cię dziś w domu na noc. Burak jesteś. Gnój. I jakieś plamy masz pod oczami. Nie staje ci, ale nie wiem czy to moja wina czy coś z tobą, jakbym cie nie kręciłą... wtedy złoty pył zaczął na ciebie opadać i zacząłeś się pokrywać antymatrixym sypkim kardiganem... i zaczales spierdalac... kawalek drogi cie powkurwialam, a potem byles wolny i byles dalej i dalej..."

 

Ewentualnie "Miś byłeś za dobry" albo "chujowy krasicki z ciebie" różnie to z babkami bywa. 

 

UWAŻAJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bronisław napisał:

Ja to bym zinterpretował, że jesteś facetem, któremu czegoś brakuje, aby osiągać sukcesy, dojść do wyższych celów samemu. I dzieki poznaniu jej zyskujesz wreszcie moce, które pozwalają dojść tam, gdzie bez niej byś w życiu nie doszedł...

Niezła manipulacja ?

 

Co do Twoich uniesień to grubo... zazdroszcze wyobraźni i spojrzenia na to wszystko z tej strony.

 

No może nie zazdroszcze, ale ok... każdy jest inny i to jest akurat fajne.

Pozdrawiam

Troche ma w tym racji i obecnie jestem na malej Pustyni czyli wyczula mnie, ale biore pod uwage zdolnosci intuicyjne i manipulacyjne kobiet wiec czujnosc nie wylacze, a w euforii wloze odpowiednia zbroje :P i dzieki za ostrzezenie w czujnosci! oraz od lat zauwazylem w sobie, ze jak mam uczucie na pryzme Delbosko, ale nie zawsze bo moze byc tez mniejsze-uczucie zgubionej Sarenki to przenosze GORY! (oczywiscie Partnerka czerpie takze nadprzyrodzone moce i staje sie  Prawdziwa Perla - kobieta-krew-kosc-cialo jak z literatury pieknej) od zycia Priv po Prace itp. zreszta najwieksze sukcesy w moim zyciu to przewaznie, gdy  szalaly i narkotyki milosci, a ze mam magiczne moce w/ jak je przebudzic czy doprowadzic do wybuchajacego Vulcanu to dzieja sie doslownie Kosmiczne rzeczy :P cuda i nie tylko na moim kiju! mysle nawet, aby napisac Ksiazke-Poradnik o szczytach w zauroczeniu-milosci.

 

Co do uniesien i wyobrazni to To nie jest tylko opisowa gadka :P, ale Realia tzn., ze tak dzialam w mowie i czynach, ale to jest tez mocno zalezne od Partnerki i dwoch enegii/elektrycznosci, ktora kazdy z nas ma w sobie i bez ktorej sporo funkcji mogloby w organizmie nie dzialac jak nalezy i bylibysmy raczej uposledzonym gatunkiem/wrakiem samego siebie, a im bardziej czlowiek zna siebie i swoja podswiadomosc to tym lepiej, gdyz zauwazylem, ze wlasnie wtedy sprawniej czesto nie zdajac sobie z tego sprawy, ze zarzadza sprawniej elektrycznoscia w sobie - a w partnerstwie wyglada to wtedy tak jak ze zderzeniem dwoch blyskawic, ale zeby znalezc sie w tym Matrixie i do tego dojsc nalezy wywolac aure burzowa, zalezna wg mnie od temperamentu i mozliwosci wytrzymalosci partnerow/fizycznosci/wydolnosci organizmu/poklady zasobow (w tym wypadku znajac swoje zasoby i mozliwosci tyczy sie to tylko Partnerki).

Aure burzowa tzn. od zalazku/wzbierania sie chmur, malego wiatru po drobny deszcz-ulewe-grzmoty-blyskawice - poza tym wg mnie ta potezna Moc uczuc w stanie produkcji chemii/narkotykow Milosci bardzo jest zblizona do tego stanu pogodowego :P (wiele sie nierozni ludzki organizm od zajwisk prosto z Natury choc nie tylko ludzki, a organizm plci zenskiej, co do procesow zachodzacych w jej wnetrzu to juz wogole jest sporym odbiciem zjawisk zachodzacych w przyrodzie po spora ilosc nauk jak biologia-chemia-fizyka-kosmologia-astronomia-astrologia i inne).

Przytocze dosc wazny opis dla wiekszego zobrazowania o czym NEO prawi z ta elektrycznoscia z ktorego wybralem
ten sens "Powstają w ten sposób wewnętrzne siły w organizmie człowieka" :P a kto potrafi uruchomic - wydobyc to z ludzkich uczuc / Milosci/ciala  to wg mnie posiada potezna moc, gdyz przeklada sie to wylacznie na partnerow, gdzie fakt iz jeden z nich moze wydobyc z siebie wieksza energie choc czesciej rownowazy sie ona, ktora po przelozeniu na cele jest w stanie latwiej osiagac roznej masci wieksze sukcesy.
Ten text:

"W organizmie Ludzkim nieustannie zachodzi proces emisji pola elektromagnetycznego, przez wszystkie komórki i tkanki.
Pole tak powstałe jest w pełnej harmonii z polem magnetycznym naszej planety, a także ze wszelkim oddziaływaniem Wszechświata. Dzisiejsze życie, byłoby praktycznie niemożliwe, bez jego wpływu. W naszym organizmie nieustannie zachodzą procesy, w czasie, których wykorzystywane są siły elektromotoryczne, które z kolei są inicjowane występowaniem naturalnego pola magnetycznego. Powstają w ten sposób wewnętrzne siły w organizmie człowieka, dzięki którym możliwa jest praca wszelkich układów. Dzięki nim, możliwa jest przemiana materii, przepływ krwi czy odpowiedni transport jonów w komórkach. Są to procesy o tyle ważne, że decydują o długości naszego życia. Dlatego też istotną sprawą jest, aby nie procesy te nie były zakłócane przez zewnętrzne czynniki."

 

10 godzin temu, Gr4nt napisał:

Nie kumam z tym motylem. To ty byłeś tym motylem? Skoro tak to jak siadłeś jej na ręce?


w chwili obecnej wylacznie Piszac z nia :P jestem w stanie stac sie prawie kazda postacia w pismie z kobieta oczywiscie jesli jest odpowiednia czestotliwosc w nadawaniu.
 

10 godzin temu, AR2DI2 napisał:

Mam taką znajomą zza ściany domu, która też taka zwiewna, i wierszami leci.  Różne warsztaty rozwoju duchowego połyka w tempie formuły1, a kutasa w łóżku ma już trzeciego w tym miesiącu.

Nie daj się zwieść.

To jest typowy syndrom Artystow, tez go mam :P , lecz opanowalem sztuke panowania nad soba/rzadzami sporo pomogla mi literatura/Poezja Norwida/Mickiewicza czy Slowackiego :P gdyz odnalazlem w ich dzielach, ktore czesto byly ich realnym zyciorysie w czym popelniali blad skrecajac doslownie z prawidlowej drogi ku wycentrowaniu i pozniej dawkowaniu egzystencji no, ale to juz temat Rzeka.  Staram sie nie popadam w skrajnosci i co istotne potrafie sila umyslu wybieracz szlak ku jego Centrum, a to jest bardzo istotne ku zachowaniu moralnosci i wartosciowych cech - poza tym owi Art byzkaja sie jak kroliki ku czesto obdarowywaniu sie lub wyssaniu bardziej w jedna strone energii jakby zycia na wlasne. Dobrym tego przykladem jest miejsce jak Opera - praca w tym miejscu.
 

9 godzin temu, Maarcin_05 napisał:

@o[-_-]o Daj adres dealera... widać, że dobry bierzesz towar. 


Jak juz cos wezme to policz to co powyzej razy min x2-3 :D, a tak nic nie biore tak mam Magia, ale musialem od siebie wlozyc w to tez sporo pracy/edukacji/zyciowych historii.
 

8 godzin temu, xawery982 napisał:

Sądze, że gdyby nie ona to chujowy motyl z ciebie by był, ale dzięki jej życiowej energii zacząłeś się wznosić. Dla mnie bomba.
 

Spokojnie za 3 lata będzie coś w deseń: "Nie widziałam cię dziś w domu na noc. Burak jesteś. Gnój. I jakieś plamy masz pod oczami. Nie staje ci, ale nie wiem czy to moja wina czy coś z tobą, jakbym cie nie kręciłą... wtedy złoty pył zaczął na ciebie opadać i zacząłeś się pokrywać antymatrixym sypkim kardiganem... i zaczales spierdalac... kawalek drogi cie powkurwialam, a potem byles wolny i byles dalej i dalej..."

 

Ewentualnie "Miś byłeś za dobry" albo "chujowy krasicki z ciebie" różnie to z babkami bywa. 

 

UWAŻAJ.


Hmmm zbyt tragicznie to widzisz :P widziales kiedys Hujowego Motyla? w sensie jego Piekna? oczywiscie, gdy nie jest juz gassienica hahaha
Jak Motyl nie dostaje odpowiedniego nektaru to jak juz to kona zachowujac swoj urok :P no chyba, ze np. splonie.

Oraz Faktem jest, ze nie jest to juz ta MOC, jaka potrzebuje chocby do przenoszenia tzw. GóR.
Co do mojej postaci to jak na dzis/moj wiek dosc dobrze sobie radze w porownaniu ze spora iloscia Samcow/singli idac przez zycie, gdy brak energii plci zenskiej, i dzieki za UWAZAJ to wyrazenie powinno sie zachowac w szufladzie wykrycia zagrozenia itp. i co dziwi mnie, ze sporo ludzi w PL jesli sie tak powie czesto z dobrego serca-wlasnych doswiadczen i ku przestrodze , ochronie niczym Rodzic to czynia inaczej ;/ jak gowniarze, ktorzy pozjadali all rozumy... a jak byloby malo to jeszcze za plecamy przy kims innym potrafia odwrocic sie od Ciebie, ze jestes czarnowidzem czy pesymista... jak mnie to Wkur... to masakra ;/, a naj, gdy znam osobe sporo lat na stopie przyjacielskiej. Na szczescie To tez juz rozkminilem w czym sek, ze taka przyjmuje sie postawe.


---------------
Poza tym
dalej nie moge znalezc w Waszych wypowiedziach dosc istotnej odpowiedzi na moje pytanie:

Bracia Mam Dylemat, co byscie zrobili po takich slowach Kobiety - Bolcowac Fizycznie?


Mam z tym problem ;/ bo czuje, ze przejdzie ona do takie stanu, gdy bdzie Pieknie, a bedac na duzo% saba - szczerym i jesli ona tez taka bedzie jak w pisowni/virtualu to przejdzie do  Bolca :P, i jak jej wyjasnic ze nie chce na ten czas Bolcowac???  w tym sensie nie chce, aby mnie zwiazala w sexualnosci jak na pryzmat ponizszej piosenki i ulegne moze jakies mjtasy z blachy ubrac :P

 

 

 

Pragne tak jak w tej ponizej wersji w tej samej piesni! gdzie sex - Bolec to pustka - a cala MOC sexualnosc/ to umyslu MOC i wszystko odbywa sie w umyslach juz na sam widok poruszania sie kobiecej brwi-ust-bioder-dloni odczuwam Stan blogosci i pragne wzbic sie w przestworza! i wybrac sie w podroz jak wg slow:

Powiedź mi tylko, że wciąż mnie tu chcesz
Gdy oddalasz się gdzieś tam
Do tych wzgórz kurzem i silnym wiatrem wiejących
W tym suchym, białym oceanie


Zagubiony na pustyni
Jesteś zagubiony na pustyni
Stanąć z Tobą w kręgu ognia


Zapomnę, że dni mijają
Będę chronić Twoje ciało i bronić Twojej duszy
Od miraży w Twym wzroku

 

CZUJECIE TO??? przeciez to jest JAK TYS BOLCOW FIZYCZNYCH ?

 

 

Jeśli Twe nadzieje rozproszą się jak kurz na Twojej drodze
Będę księżycem, który oświetla Ci ścieżkę


Słońce może oślepiać nasze oczy, będę modliła się do niebios nad nami
O śnieg by spadł na Saharę
Jeśli to jedyne miejsce
Gdzie możesz zostawić swoje wątpliwości
Podtrzymam Cię i będę Twoją ucieczką


I jeśli spłoniemy, będę się modlić do niebios nad nami
O śnieg by spadł na Saharę

Tylko życzenie a ja przykryje Twoje ramiona
Osłoną z jedwabiu i złota...

 

 

OJJ COS CZUJE ZE Chyba takie juz KOBIETY NIE ISTNIEJA w ty KRAJU :( - Pozdrawiam!

 

 

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, o[-_-]o napisał:

jestem na malej Pustyni czyli wyczula mnie, ale biore pod uwage zdolnosci intuicyjne i manipulacyjne kobiet wiec czujnosc nie wylacze, a w euforii wloze odpowiednia zbroje

Gówno wyczułeś.

Dam se paznokcie szlifierką kątowa wypolerować, że to email za wschodniej granicy `Polandiii`.

Później będzie, że tak do niej piszesz, ona już cię kocha,........, i tu najlepsze:

Obcykała już w biurze turystycznym- wizę, paszport,wycieczkę ... a Ty jako mężczyzna wesprzyj ją(portfelem) bo ją bidulkę nie stać.

 

W euforii to co najwyżej włożysz małego miedzy futrynę, i kapciem go.

 

Ciekawe czy obecne email`e będziesz dostawał z gmail`a? Zazwyczaj są z owego.

 

i podzieliłam się z Tobą moja życiowa enrgią....uwielbiam tłumaczenie Wuuujka Google. Zwłaszcza cwańszych wschodnich samiczek.

Nqstepuje zspanie maszyki lostującej: SPECJALNA EDYCJA TEKSCIWA:

 

Cześć skarbie
Jak dziś twój nastrój? Jak u ciebie w pracy?
Mam nadzieję, że moje e-maile nie patrząc nawet na twoje złe samopoczucie, poprawiają twój nastrój i powodują 
uśmiech na twojej twarzy!
To tak? Tylko powiedz mi szczerze.
Twoje listy zawsze przynoszą mi ogromną radość.
Mój nastrój od razu się lepiej. Ja z dużym zainteresowaniem zaczynam czytać.
Staram się z każdym listem poświęcić stopniowo cię w moje życie.
Jesteśmy zjednoczeni z tobą jednym pragnieniem,jednej idei, to znaleźć najbardziej odpowiedniego partnera dla życia i rodziny,ale 
nie chcę się ukryć przed tobą,że nie chcę już szukać nikogo,mam ciebie.
Więc od tego momentu, w pewnym stopniu pielęgnować nasz związek.
Wszystko co piszesz jest drogie dla mnie i miło, że Jesteś wyjątkową osobą.
tylko nie odbieraj moich słów jako pochlebstwo,bo nie lubię schlebiać ludziom.
Mówię to, co wydobywa się z moich myśli i mojego serca.
Aż moje serce milczy dla ciebie,ale w środku,w duszy płonie ogień nadziei na lepsze z tobą.
Chciałabym zapytać cię co czujesz do malarstwa?
W każdym razie chcę ci powiedzieć, że dziś był dziwny dzień.
Dzisiaj ja i moja przyjaciółka Mariya chodzili na wszechrosyjską wystawę eksponatów rosyjskich malarzy.
Kocham wszystko co jest związane ze sztuką,oczywiście nie jestem fanatykiem,ale podoba mi się to,pragnienie, aby patrzeć na to pochodzi z wewnątrz. 
I tak jak ta wystawa przyjeżdża na kilka dni,to postanowiłam nie czekać do ostatniego dnia i uwolniła czas, aby iść tam. 
Oczywiście z trudem musiałem zwolnić do tego czasu,bo mój szef nie lubi, gdy biorę dzień wolny w pracy.
Powiedz mi o wakacjach na twojej pracy?

Chciałbym oczywiście siedzieć gdzieś w romantycznym miejscu i z tobą rozmawiać na różne tematy,czuję 
jak masz pięknego rozmówcy,bo w listach możesz zainteresować.
Mnie bardzo ciekawi jeszcze jedno pytanie
Jak u was wygląda sytuacja z kuchnią? Masz bogata kuchnia narodowa?
Myślę, że pod tym względem Rosji mają się czym pochwalić, ponieważ mamy wiele różnych krajowych przepisów.
Ja sama bardzo lubię gotować. We mnie się obudził zainteresowanie przygotowania różnych przepisów już od dzieciństwa i 
kiedy byłam mała,to zawsze starałam się nauczyć gotować i często spędzała czas w kuchni..
Mama od dzieciństwa dawała mi lekcje kulinariya umiejętności.
Wiem "To ogromny pozytywny aspekt w kobiecie, gdy ona może gotować,tak jak "serce mężczyzny 
przez jego brzuch". Czy ty wiesz, co to oznacza?
Mógłbyś mi wymienić przynajmniej 2 dania, które ci się najbardziej podobają?
Postaram się to że wspomnę opowiedzieć o naszej kuchni.
Oczywiście mamy wiele potraw narodowych na przykład Smetana.to niesamowity produkt,który otrzymuje się przez 
przetwórstwa mleka uzyskanego od zwierzęcia.
Smetana można dodać niemal do wszystkich potraw: zupy, dania mięsne, można spożywać z owocami i jagodami. 
Powszechnie stosowany z takim rosyjskim daniem jak naleśniki.
Wśród mojego ulubionego dania jest to danie pod nazwą "golubcyu",to gulasz,które wypełniają liść kapusty.
Jeśli w przyszłości zdarzy się tak, że będziemy razem,to na pewno zrobię to danie jest dla ciebie!
W różnych regionach Rosji jako duży kraj ma swoje narodowe potrawy,mówiłam ci o naszym regionie.
Byłbym zainteresowany dowiedzieć się więcej o kuchni i malarstwa w innym kraju.
Szkoda, że nigdy nie byłam za granicą Rosji, i nie miała nawet myśli. Odwiedziłam bardzo niewiele miast w polsce i sprawa 
nie w tym, że nie lubię podróżować, po prostu ja nawet nie odważył się na to.
powiedz mi w następnym liście, w jakich byłeś krajach,czy często podróżujesz?
będę czekać na twój list,bo mi na tobie zależy i już we mnie jest coś do ciebie. Masz? 
Nie wiem jak to przekazać.
Na tym kończę mój list do ciebie, i będę czekać na odpowiedź .
Anzhela

 

Game over kup se rover albo wyślij Lali kasiurę na aparaturę.

 

:P

Normalnie mucha w kompot nie wpada! Ta da.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurła nawet nie miałem siły tego czytać do końca. Ona jakaś pierdolnięta zdrowo jest? Po jej tekście wnioskuję, że może to być niezły kaszalot tak ze 190 kg żywej wagi. Być może próbuje kogoś złapać na jakieś pseudo metafizyczne poetyckie pierdololo - ktoś kto się zakocha w jej intelekcie. Potem randeczka i zderzenie z parowozem. Wiem wiem ona na plażę już dawno nie jeździ bo ją zawsze Greenpeace spycha do wody.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.