Skocz do zawartości

DOTYCZY: Myślenie Fi(u)tem itd. WTF?


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bronisław napisał:

Ja żadnej winy za kogoś nie ponosze i prosze mnie w to nie mieszać.

Wysoki Sądzie, Sądzie kochany

Ja jestem grzecznym synkiem swojej mamy

Jak oni go bili to tylko patrzyłem

Ja stałem z boku, no z tyłu byłem

I to nieprawda, że ja go uderzyłem

Mnie bardzo smutno, że on już nie żyje

Ten nóż nie jest mój, alibi murowane

Gdy to się stało byłem na zabawie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"(...)Przestańmy własną pieścić się boleścią,

Przestańmy ciągłym lamentem się poić:

Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią,

Mężom przystoi w milczeniu się zbroić...

 

Lecz nie przestajmy czcić świętości swoje

I przechowywać ideałów czystość;

Do nas należy dać im moc i zbroję,

By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość."

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest serio zabawne. Ile ja się naczytałam o shit testach, jakie te złe, manipulacje, okropne kobiety. A shit test przecież nie jest kłamstwem. Jest formą sprawdzenia. 

A tu czytam, że jak pan kłamie, to kobieta ma się domyślić, że kłamie, a jak nie to jej wina. I w sumie co jej nie zabije to ją wzmocni albo jeszcze lepiej ona na pewno wie, że on kłamie i po prostu chce być oszukiwana, słyszycie sami siebie? To jest czysta hipokryzja. Kobietę kłamiącą, po to by zdobyć zasoby czy oszukująca by zajść w ciąże, takie zachowanie nazywacie kurestwem, ale jak facet kłamie, by zaliczyć i skrzywdzić finalnie kobietę to już spoko. Logika typu jak Kali ukradnie to dobrze, jak Kalemu to źle. Weźcie się może zastanówcie co poniektórzy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część mężczyzn myśli penisem i myśleć będzie. Taka smutna ludzka natura. Którą zawsze piętnowałem.

 

Jednak aby do stosunku doszło muszą tego chcieć dwie strony. Więc albo współczesne kobiety są tak głupie, że nie potrafią wyczuć zamiarów adoratora albo na tyle naiwne myśląc, że popuszczając szparki jednak będzie coś poważniejszego.

 

Dać Wam przystojnego faceta o konkretnej pozycji to większości się wyłącza myślenie i rozchylacie nogi szybciej niż cyrkiel. Sam będąc przeciętniakiem miałem akcje, że babka dałaby zrobić ze sobą wszystko na pierwszym spotkaniu. Przerażające.

 

Druga sprawa to ciągłe prowokowanie i szczucie cycem, kuse spódniczki, kręcenie dupką, spojrzenia. Serio się dziwicie, że facet widząc to myśli o seksie? Zaimponujcie wiedzą i intelektem.

 

Aż mi się przypomniał Twój temat @Lalka o tym jak źli panowie Cię nagabują.

 

Jest podaż to jest popyt. Ukróćcie samcom dostęp do Was to może relacje zejdą na właściwe tory. A nie stop, ukrócając część straci jedyny argument aby przyciągnąć i zatrzymać jakiegokolwiek faceta.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sonic napisał:

Ukróćcie samcom dostęp do Was to może relacje zejdą na właściwe tory.

To raczej tylko pogorszy sprawę. Musimy sami zrozumieć, że zdobycie waginy nie jest najważniejszą rzeczą w życiu faceta. Musimy zwyczajnie przeciwstawić się naturze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sonic Pff, ja nikogo nie nagabuje. Spójrz, dla Ciebie przerażające jest gdy na pierwszym spotkaniu babka dałaby zrobić ze sobą wszystko. A jakbyś miał tak codziennie? :)

Ciekawe, fajnie by Ci było jakby codziennie każda chciała na Tobie siąść?

Bo mnie to wkurwia. :)

 

 

@Gr4nt Tak, trochę samodyscypliny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Fit Daria napisał:

Kobietę kłamiącą, po to by zdobyć zasoby czy oszukująca by zajść w ciąże, takie zachowanie nazywacie kurestwem

Pierwszy raz słyszę taką tezę. Co najwyżej widziałem zdania typu "kurestwo", przy świadomym zdradzaniu męża przez żonę. Zbyt duzo sobie dopowiadasz. Nie mylmy pojęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Fit Daria napisał:

@Still Czy o shit testy nie macie pretensji? :) I jak facet nie zda to słaby był w Waszych oczach? 

Chwilka niech pomyślę ,gdzie to było a jest!

 

Piszesz z premedytacja o świadomym robieniu shit testow na facetach, tylko po to abyś miała większe korzyści dla swojej osoby . Poza tym wybierasz w panach jak byś kupowała wędlinke w mięsnym. Żaden z panów nie wie o  twoim dylemacie oraz o i stnieniu reszty konkurencji . Okłamywanie ich nazywasz nie zdecydowaniem - delikatnie ujmując.

 

Ale nie ..... To nie jest Hipokryzja to jest mniejsze zło .

 

Z mojej osoby,  zrobić kukłę i na szubienice do spalenia .

 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Fit Daria napisał:

Czy o shit testy nie macie pretensji? :) I jak facet nie zda to słaby był w Waszych oczach? 

Ja osobiście nie mam żadnych pretensji, rozmawiając o tym na forum chce poszerzać na ten temat wiedzę u siebie i u innych. Jeśli przez takie testy kobieta zachowuje się jak chamska kurwa, to tak ją nazywam, co nie znaczy że jej nienawidzę i mam do niej pretensje.

 

Najbardziej mi zależy, żeby to wszystko odkłamać. Tutaj autorka żąda zmiany i jak wy tak w ogóle możecie, każdy kto tak robi to...

My po prostu omawiamy zjawisko, przynajmniej ja.

 

Zresztą lubię się z kobietą ponapierdalać, gierki i testy są fajne. Gorzej jak jakiś białyrycerz jest szmacony, wtedy po opisach na forum pojawiają się mocne słowa, bo szkoda chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Still napisał:

Piszesz z premedytacja o świadomym robieniu shit testow na facetach, tylko po to abyś miała większe korzyści dla swojej osoby . Poza tym wybierasz w panach jak byś kupowała wędlinke w mięsnym. Żaden z panów nie wie o  twoim dylemacie oraz o i stnieniu reszty konkurencji . Okłamywanie ich nazywasz nie zdecydowaniem - delikatnie ujmując

A Ty co robisz? Czy czasem nie oszukujesz bogu ducha winnych kobiet dla swoich korzyści? Uważając, że to jest ok, ale jak kobiety okłamują, jak one mogą? A prawda jest taka, że one nie kłamią, Ty kłamiesz by kopulować i uważasz, że to spoko. Co więcej masz czelność w innych wątku pisać, że na jakimś portalu ( gdzie znów kłamiesz) udajesz, że szukasz mężatek i oburzasz się, że do Ciebie piszą, nie no spoko, to w sumie typowe, że widzisz czyjeś spierdolenie, ale swojego już nie. 

 

32 minuty temu, SławomirP napisał:

Tutaj autorka żąda zmiany i jak wy tak w ogóle możecie, każdy kto tak robi to...

No chyba lepiej, żeby rozmawiać i mówić, że to złe i źle świadczy niż stwierdzić, że wszyscy mężczyźni myślą kutasem i do niczego ich nie potrzebujemy. Jak to się robi w drugą stronę tutaj.

 

33 minuty temu, SławomirP napisał:

Gorzej jak jakiś białyrycerz jest szmacony, wtedy po opisach na forum pojawiają się mocne słowa, bo szkoda chłopaka.

No jasne. Jego szkoda, ale oszukiwanej kobiety, również szmaconej, bo oszukiwanej i traktowanej jak naczynie na spermę to już Ci nie szkoda. Gratuluję logiki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze zrozumiałem intencje założycielki tego tematu, to chciałaby ona, żeby ludzie byli wobec siebie szczerzy i uczciwi. Bardzo piękny i słuszny postulat. To, że nie spełnia go 99% ludzkości to oczywiście drobiazg.

Żeby przejawiać taki bezwzględny moralny rygoryzm trzeba być naiwnym dzieckiem, świętym albo hipokrytą.

Ja nie mam aż tak wygórowanych wymagań. Uważam, że gdyby ludzie zaczęli traktować innych ludzi tak jak ci inni na to zasługują, to już byłby to gigantyczny postęp.

Jak na razie się na to nie zanosi. Zwłaszcza jedna z płci ma z tym spore problemy.

Co mogę powiedzieć o zachowaniu z kategorii ''wyrucham i spadam'', które w swoim temacie barwnie opisał Still?

Są kobiety, które nie zasługują na coś takiego.

Są też kobiety, którym należy się to jak przysłowiowa micha przysłowiowemu psu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Fit Daria napisał:

No jasne. Jego szkoda, ale oszukiwanej kobiety, również szmaconej, bo oszukiwanej i traktowanej jak naczynie na spermę to już Ci nie szkoda. Gratuluję logiki. 

 

No szkoda, tylko poddaje dość mocnej wątpliwości czy kobieta rozkładająca nogi na pierwszym spotkaniu została oszukana, najprawdopodobniej facet jej się podobał i chciała się z nim przespać, myślała że przecież tak nie można, ale wtedy koleś rzucił kilka tekstów, które niby miały ją usprawiedliwić i powiedziała sobie że no dobra. Wiedząc dobrze podświadomie co się dzieje.

 

Jakby ktoś zostawiał regularnie pieniądze bez pilnowania w miejscach publicznych to też bym mu nie pisał "o jacy niedobrzy złodzieje, szkoda cię" tylko powiedziałbym "ogarnij dupę i nie zostawiaj więcej forsy na ulicy". Bo zachowując się tak bezmyślnie sam jesteś sobie winien. 

 

Tutaj temat jest o dawaniu dupy na pierwszym spotkaniu bo faceci obiecują góry ze złota i kim oni nie są. Moja rada- nie dawaj dupy jeśli dobrze faceta nie poznasz i ona w sumie zamyka temat.

 

Chociaż wiele kobiet puszcza się bez skrupułów, więc kieruje do to tego moralnego choć bardzo głupiego bo nie uczącego się jak widać w żaden sposób na błędach promila.

 

Raz,dwa może trzy... Rozumiem się nabrać, ale jak więcej razy kobieta to robi i twierdzi że została ona biedna oszukana, to ja jej nie wierzę, po prostu jest krypo dziwką z wygodną wymówką.

Edytowane przez SławomirP
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP On też powinien spojrzeć na siebie i się zastanowić co ona w nim widzi. Jak uwierzył, że ona go kocha to jest naiwny i jego problem. 

Aha i nikt nie mówi, że te kobiety nabierały się kilka razy. Wiele z nich długo nie zaufa mężczyźnie. Albo jeszcze lepiej zostanie feministkami, bo uzna, że tacy są wszyscy faceci.

Tłumaczysz spierdolenie facetów, nie oszukują by " zamoczyć" i jeszcze obwiniasz o to kobiety?! Jakby były takie łatwe to nie musiałby ich kłamać, chciały się bzykać to by się bzykały, ale one chciały czegoś więcej, a on je perfidnie wykorzystał.

I jak za kłamstwo i wykorzystanie "biało rycerza" winna jest kobieta tak samo za wykorzystanie naiwnej kobiety jest facet. A jak uważasz, że nie i, że to są podwójne standardy jesteś hipokrytą. Tyle w temacie. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku, że w kontekście poszukiwań partnerki do wspólnego życia nie chciałbym być wysoko ustawionym przystojniakiem.

 

Idealny przykład, że pieniądze i uroda szczęścia nie dają. Gdy wokół kręcą się same sępy myślące jak tu upolować frajera.

 

Kiedyś rozmawiałem z kolesiem poznanym na mieście, nienaganny wygląd, auto konkretne, firma prężnie działa. I co? Rzygał tym, że wszystko było fajnie póki sobie szalał z panienkami a gdy odbiło mu na punkcie żony i dzieci to nagle kandydatki brak. W sumie zapracował sobie na to bo niejednej wartościowej kobieciny nie dostrzegł. Takie życie, żyjemy tandetą a czas ucieka między palcami a jednonocne przygody to jednak nie to.

Edytowane przez Sonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Świadomie dajemy im nadzieję, obiecujemy farmazony, a rano zrobimy ci taka zajebista jajecznice jakiej jeszcze nie jadałaś mała. Na czas zaciągnięcia do sypialni, chcemy się chwilowo o nie starać aby poczuć się wygranym przed innymi, ściągając z ciebie stringi i karmić Cie nadzieją, że jutro czeka nas kolejny piękny dzień

Cytat

Mają racje. Wiemy ile obiecywać, aby przelecieć.

To jest ta Twoja szczerość? 

 

3 minuty temu, Still napisał:

Pokaże Ci jutro (screenshoty)spierodolenie "części" kobiet.

Jeśli to przebije to Twoje to, aż nie mogę się doczekać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SławomirP napisał:

 Raz,dwa może trzy... Rozumiem się nabrać

Raz to już jest za dużo. :P

 

Godzinę temu, SławomirP napisał:

facet jej się podobał i chciała się z nim przespać, myślała że przecież tak nie można, ale wtedy koleś rzucił kilka tekstów, które niby miały ją usprawiedliwić i powiedziała sobie że no dobra

Takie teksty na usprawiedliwienie dla kobiety to jest banał wyssany z palca. To jest desperacki krok mężczyzny. Ileż to ja razy nie słyszałam tego od facetów nawet, którymi nie byłam w żadnym stopniu zainteresowana. Śmiać się czy płakać? Hm.

 

Nie zmienia to faktu, że oszukiwanie kobiet w okropny sposób i kręcenie beki z tego tytułu jest dnem.  Nawet jeżeli nie chodzi już o kobiety to warto zastanowić się nad tym przez pryzmat własnego JA. Czemu robię wszystko żeby zaruchac?

Czemu łamie swoje zasady?

Co z moją moralnością, czemu o nią nie dbam?

 

...

Itd, itp. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bruxa napisał:

Mod Horacious pouczał innych, póki Marek go nie wywalił za jakieś przewinienie.

H5 sam odszedł. To zasadnicza różnica na poziomie faktów.

14 godzin temu, deomi napisał:

Męska część, tego forum, jest pełna podobnych kwiatków. Im więcej czytam tym większy poziom irytacji, zażenowania i tym wyższy poziom miernika hipokryzji. 

...powiedziała kryształowo czysta deomi, rozgrywająca sobie aktualnie rozrywkowo facetów na kilka frontów. Dobre sobie. 

 

Swoją drogą, parę pań w tym wątku (i nie tylko tym) zachowuje się jak złodziej, prawiący innym kazania o moralności i uczciwości. 

 

A wszyscy kłamią. Kłamią panowie w celu realizacji własnej strategii reprodukcyjnej i potrzeb, jak i panie chcące przyciągnąć jak najlepszego samca, malując się, powiększając biusty, tleniąc włosy, korygując zęby itd. Kłamią zwierzęta a nawet rośliny. Kłamią tinderowcy, fejsbukowcy, kłamią politycy obiecując złote góry, oszukują sportowcy na sterydach, dzieci już od czasów przedszkolnych (chyba że są autystyczne, to nie bardzo), przedsiębiorcy, mamusia i tatuś, choćby wciskając kit o św. Mikołaju. Kłamstwo jest potrzebne wielu ludziom, by zwiększyć swoje szanse, przetrwać, rozmnożyć się, wzbogacić - wówczas, gdy jest się zbyt słabym, by się bez niego obejść i osiągnąć to czego się chce. Kłamstwo jest poniekąd fundamentem funkcjonowania znanego nam świata, bo większość z nas (wszyscy?) jest zbyt słaba na czystą grę. Wylewając  dziecko z kąpielą, należałoby przyznać, że cały świat to jedna wielka skumulowana hipokryzja, co więcej - tylko dzięki niej się kręci. Chcecie lepszego świata? To zacznijcie od siebie. 

 

"Ruchać, ruchać über alles". Przyroda żąda ofiar, a ofiary wśród walczących, są zawsze po obu stronach barykady. Przyroda to taka krzyżówka Stalina, Hitlera i handlarza żywym towarem, szprycującego dragami swoje ofiary. Nie bierze jeńców. Możesz jedynie uciec z tego obozu zagłady i żyć na własnych warunkach. Ciężej i trudniej, stajesz się jakimś wyrzutkiem. Ale żyje się jakoś "czyściej" i uczciwiej względem samego siebie. Wiele razy pisałem, że przeceniamy sex. Zwłaszcza ten "ilościowy". Sprawdźcie sami, co się stanie gdy odbierzecie mu wyimaginowaną i narzuconą wartość.

Tyle tak z rańca.

  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @Rnext - tylko obecnie z różnych powodów przyjęło się w tzw. dyskursie publicznym mówić i nagłaśniać kłamstwa mężczyzn, które zdarzają się, co jest oczywiste. Forum w tym względzie stanowi równowagę i mówi coś, czego obecnie mówić nie wypada, nie wolno, nie należy, bo przecież kobiety to efemeryczne istoty, które nigdy nie oszukują, nigdy nie kłamią, są moralnie czyste a wszystko co złe to przez okropnych, mizoginistycznych, myślących tylko o seksie samców. A to jest kłamstwo i manipulacja na wielu poziomach, o czym tutaj na forum wielokrotnie się pisało. 

 

Może zbyt dobre intencje przypisuję, ale myślę że @Lalkabyła tak wzburzona i wytrącona z równowagi właśnie tym, że to na naszym forum pojawiło się w jej opinii "namawianie" do właśnie takiego kłamstwa i manipulacji, jaką zarzuca się tu kobietom. Jednak w mojej opinii @Stillpotem lepiej wytłumaczył swoje intencje. On nie pisał jak powinno być, ale jak jest. 

 

A niestety jest tak właśnie, że najskuteczniejsze względem kobiet są mało moralne praktyki, podobnie jak najskuteczniejsze sposoby kobiet na zdobycie i usidlenie mężczyzn są mało moralne. Ale tu już wkraczamy na śliski teren, bo jeśli mowa o moralności, to zaryzykuję stwierdzenie że jakoś tak się zawsze składa, że każdą, absolutnie każdą rzecz na świecie można mieć szybciej i łatwiej postępując nie zgodnie z moralnością, a wbrew niej. I tak, wielu taka droga kusi. Zwłaszcza, że życie to nie bajka i mężczyzna postępujący miło, godnie, spokojnie, sympatycznie i romantycznie zwykle podniecenia w kobietach nie wzbudza - wręcz przeciwnie. Za to osobnik postępujący tak jak chce i biorący od życia to, co chce wywołuje zgoła odmienne odczucia. Zaprzeczysz, droga @Lalka? Bo jest to trend zauważalny i zrozumienie go oraz pogodzenie się z nim to fundament wyjścia z matrixa. 

 

Popieram - kazania takiej @deomi są parsknięcia godne, bo nie może pouczać o moralności w tym zakresie ktoś, kto sam postępuje w sposób z nią niezgodny. 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.