Skocz do zawartości

Moi najbliżsi koledzy nie złożyli mi życzeń urodzinowych...


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Tylko przykre to jest. Jeszcze niedawno siedziałem z kimś w jednej ławce, podawaliśmy sobie ściągi, opijaliśmy zdany egzamin a za klika lat mijam gościa na ulicy i sorry nie znamy się...

@Towarzysz_Winnicki

Jakbym o moim przypadku czytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niepowtarzalny napisał:

Wczoraj miałem urodziny, specjalnie wyłączyłem na fejsie powiadomienie dla znajomych o moich urodzinach. Życzenia złożyła mi tylko moja mama, jej facet, siostra i bliski kumpel. Mam jeszcze 3 "bardzo dobrych" kolegów, z którymi dużo czasu spędziłem, znamy się grubo ponad 10 lat, nie napisali nic... Jestem tym faktem podłamany

Za "moich czasów" (czytaj przed fejsem ) świętowało się jedynie 18 urodziny, a corocznie tylko dzień imienin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że się cieszę, jak nikt mi życzeń nie składa, bo wtedy nie muszę o datach pamiętać i się rewanżować. 

 

Zalatuje temat mocno babskim stylem myślenia. Pierdol to człowieku :D Najmniejszy z najmniejszych problemów. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja traktuje FB jako messengera ewentualnie co tam piszą na grupach i tyle. Przyjaciół ma się bardzo niewielu, mówię i tych bliskich. Sądzę że u większości osób tak jest ma 500 znajomych, ale przyjaciół tak 5-7, bliskich znajomych 10 góra 15.

 

Były nawet badania naukowe że człowiekowi ciężko jest utrzymywać bliskie lub przyjacielskie kontakty z bardzo dużą liczbą ludzi.

 

Ja do tego wagi nie przywiązuje, liczy się to co ja robię sam dla siebie. Ludzie przychodzą i odchodzą, nic nie jest dane raz na zawsze.

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, slavex napisał:

Były nawet badania naukowe że człowiekowi ciężko jest utrzymywać bliskie lub przyjacielskie kontakty z bardzo dużą liczbą ludzi.

@slavex

Czasem nawet bardzo ciężko jest utrzymać kontakt choćby z kilkoma osobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przyjaznie były trwalsze, teraz niestety portale, telefony wszystko zmieniło. Nawet się nie przejmuje gdy ktoś mi nie przesyła życzeń, wisi mi to bo pokazuje że aż tak ważny dla niego nie jestem. Niedawno było 10lecie zdania matury. Moja cudowna klasa to zorganizowała ale nie zaprosiła a ze zdjęć widziałem tylko tą elitę co ze sobą trzymała. Trudno, widać tak samo w ich oczach nie byłem wart zaproszenia na taką uroczystość. Żyje się dalej, głowa do góry :)

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Niepowtarzalny napisał:

Cześć Bracia. Wczoraj miałem urodziny, specjalnie wyłączyłem na fejsie powiadomienie dla znajomych o moich urodzinach. Życzenia złożyła mi tylko moja mama, jej facet, siostra i bliski kumpel. Mam jeszcze 3 "bardzo dobrych" kolegów, z którymi dużo czasu spędziłem, znamy się grubo ponad 10 lat, nie napisali nic... Jestem tym faktem podłamany, nie wiem czy to przez to, że wyjeżdżam za granicę i bardzo dobrze tam zarabiam. Może zazdroszczą? Miałem żyć z nimi w biedzie i narzekać? Może to nie po Bożemu tyle zarabiać? Jeden mówił, że chyba podpisałem pakt z diabłem, że zacząłem tyle zarabiać, nie ukrywam, przykro mi się wtedy zrobiło :( Może to nie byli prawdziwi koledzy?

Ja mam w pracy takiego Januszka... krew mu z dupy poleciała jak inny pracownik pochwalił się że z rodziną na wyjazd za granice na wakacje 12 tyś wydał XD. Ogólnie na gościa już patrzeć nie mogę, najgorsze że jestem w pewien sposób od niego zależy ale kurwa takiego toksycznego człowieka dawno nie widziałem. Po prostu siedź i podziwiaj go innych opcji nie ma XD. Pewnie mają ból dupy ale nie powiedzą ci tego bo tak jest w dorosłości, NIC NIE WPROST.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów nikomu ile zarabiasz.

 

Mów, że jest ciężki zapierdol i że wiadomo jak jest  ciężko się żyje, ale dajesz rade blablablabla.

 

Podasz kwotę już będą mieli ból dupy, setki pytań i to słynne :,, Co kurwa ?? Przecież nikt tyle nie zarabia."

 

Jak pracujesz w Holandii to prawdopodobnie masz więcej niż średnia krajowa w PL więc wkurw Januszy gwarantowany.

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalny

Ty, no stary, nie wydurniaj się. Oczekujesz od swoich wafli, ze będą o urodzinach pamiętać? Że data w kalendarzu? Kurtka, normalny facet o swoich nie zawsze pamięta, a co dopiero o cudzych, a dla Ciebie to dowód na tezę, ze się od Ciebie odwrócili.

 

 

Nie rób kurwa z pizdy jeziora!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem kiedyś włączone powiadomienie o urodzinach na fejsie, zdjęcia itd to dostałem kilkadziesiąt wiadomości na priv, kilkanaście smsów i kilka telefonów z życzeniami.

 

Jak wyłączyłem to dostałem tylko jedne życzenia od koleżanki a moja matka powiedziała mi, że się mnie wypiera w dniu urodzin bo czegoś tam nie chciałem zrobić :D

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalny

 

Ja to, ze o Swoich pamiętam to jest cud. Nie zwracam na to uwagi, czy ktoś mi składa czy nie. Jak mam ochotę to jak widzę, że ktoś ma to mu złoże. 

Wolę z Nimi pogadać jak spotkam na ulicy. Po chuj się tym przejmować i jeszcze wypominać. Jak mają ból o kasę to ich sprawa, dobrze mieć przy Sobie ludzi którzy coś robią i coś osiągają, można się wiele od Nich nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.