Jump to content

Inteligencja finansowa - Adam Bytof


Recommended Posts

Witajcie Bracia. Czy ktoś stosował nagranie Pana Adama Bytofa - Inteligencja finansowa?

 

Co możecie powiedzieć o tym nagraniu? Działa?? Może jest jakieś lepsze na poprawę finansów?

 

Proszę o wypowiedzi.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Zależy co masz na myśli. Jeżeli oczekujesz spektakularnych rezultatów już po pierwszy odsłuchu, to zawiodę Cię. Jest to praca z podświadomością i to trwa. Natomiast efekty są( przynajmniej u mnie były) i oprócz zmiany w podejściu do samych pieniędzy, mogą zacząć Ci się przydarzać  dziwne "zbiegi okoliczności". Tak bym to opisał.

 

Lepszego nagrania nie ma. Chociaż po cichu liczę, że @Marek Kotoński  nagra swoje, które będzie równie dobre i konkurencyjne dla Pana A.Bytofa. 

 

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

@giorgio

 

Możesz powiedzieć ile czekałeś na jakiekolwiek zauważalne zmiany?

 

Jak często stosowałeś nagranie?

 

@Marek Kotoński

 

Trochę z innej strony.

 

Ostatnio przeglądam filmy Pana Sławomira Majdy. On mówi żeby używać modlitwy w celu zdjęciu blokad również finansowych z duszy/podświadomości.

 

Możesz się wypowiedzieć coś na ten temat.

Edited by józekk
Link to post
Share on other sites

Ja słucham nagrania imiennego Pana Bytofa od początku czwerwca i ze zmian to udało mi się zmienić stanowisko w firmie +ok 1700 zł więcej. Parę fajnych okazji też się przytrafiło do czasu jak po jakimś niepowodzeniu zacząłem biadolić i narzekać że za ch... się niczego nie dorobię i kierunkować swoje życie żeby się spełniło że jest finansowo do dupy. To nie jest jednak kit że w życiu dostajesz więcej tego czym jesteś. Oprócz nagrań Pana Bytofa polecam też trenować poczucie wdzięczności i skupianie się na tym co mamy a nie na tym czego nam brakuje.

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

@józekk

Poczucie wdzięczności to nie jest forma treningu, nie w takim sensie jak uważasz.

To po prostu bycie w stanie dziękczynienia. To odczuwanie dziękczynienia za wszystko, za doświadczenie na przykład sprawnych rąk itd. Jest to pewien stan, jeśli potrafisz po angielsku obczaj to.

 

Przeczytaj napisy, tam jest dziękczynienie wyjaśnione całkiem dobrze. 

Edited by SzatanKrieger
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam taki rytuał że przed snem i po przebudzeniu dziękuje za wszystko co popadnie , za ciepłą kołdrę, za dom nad głową, za wodę w kranie. Przyzwyczailiśmy się to tego że to jest zawsze a wcale tak być nie musi. Chociaż niełatwo być wdzięcznym jak jesteśmy na coś wkurzeni bądź zmęczeni jak ja ostatnio moją pracą. Ale mimo wszystko warto to robić.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...

Ja korzystałem z nagrania i na pewno za takie pieniądze warto kupić :)

Szkoda że Marek nie zrobił inteligencji finansowej bo np jego nagranie "Modlitwa do Boga" uważam za rewelacyjne podobnie jak nagrania P.Stań (ma darmowe nagranie o IF)

Link to post
Share on other sites
 • 1 year later...
 • Similar Content

  • By Pieter
   Chciałem podzielić się z wami moja wiedzą na temat afirmacji oraz medytacji i przy okazji się czegoś nauczyć od starszych braci.
   Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy lepiej słuchać afirmacji czy może medytować przed snem.
    
   Postanowiłem to sprawdzić.
   Co dało mi około 120dni afirmacji szczęścia,pieniędzy i zdrowia?
   +Dużo łatwiej było mi znaleźć dobrą inwestycje,bardziej skupiałem się pomnażaniu pieniędzy i przynosiło mi to sporo frajdy.
   -Konkrety w ciągu roku odłożyłem 28k.(jestem po zawodówce kierunek hydraulik mam 19 lat)
   -Żyje w większym spokoju i zgodzie z pieniędzmi.
   -Po długim czasie choroby myślałem że mam IBS,koleżanka mamy poleciła lekarza ktory prawie mnie wyleczył,okazało się że miałem polipa w jelicie który spowodował stan zapalny.(polip usunięty) Stan zapalny zwalczam lekami mam nadzieję że po ich odstawieniu będę czuł się tak dobrze jak teraz.
   -Radują mnie małe rzeczy,nie jestem szczęśliwy non stop,ale jest o wiele lepiej niż kiedyś.
    
   Jest wiele wyjaśnień działania afirmacji jedno z nich najbardziej do mnie przemawia.
   Chodzi o "aktywację siatkową" np:wracasz zmeczony w tramwaju słyszysz dźwięki tła,a pomiędzy nimi znajome słowa i tylko na nie wracasz swoją uwagę załóżmy że w trakcie rozmowy ktoś wypowiada twoje nazwisko,zastanawiasz się wtedy>Jak mogłem usłyszeć swoje nazwisko w takim hałasie?
   Więc nasz umysł nie oddziałowywuje na każdy z bodźców,tylko na ten który jest ważny dla nas i naszej podświadomości.
   Osoba która wmawia sobie że jest głupia znajdzie 1001 powodów które to potwierdzą.
    
   Medytacja.
   Można by powiedzieć że afirmacje są super i nic innego nie jest w stanie ich przebić,zgoda każda osoba sukcesu afirmuje w głowie pozytywne myśli.
   W jednej z książek przeczytałem że 80% najbardziej wpływowych i wybitnych ludzi na świecie medytuje CODZIENNIE.
   Jeszcze za czasów choroby byłem lekko mówiąc załamany,po przeczytaniu książki "Przebudzenie" Anthony De Mello zdecydowałem się na codzienną medytacje.
   Na początku trochę się męczyłem zasypiałem w połowie cyklu.
   Lecz po jakimś czasie udało mi się całkowicie odciąć od chorego ciała i umysłu,czułem po prostu szczęście miłość do siebie samego cała poduszka była mokra od łez.
   Spojrzałem na Boga pod całkowicie innym kątem,czułem że to jest to czego w życiu szukam.
   W trakcie dnia potrafiłem na chwilę wprowadzić się w stan "obserwatora"całkowicie się odstresować i spojrzeć z innej nie oceniającej perspektywy.
   Przed medytacja można zadać parę pytań do "JA" i rano lub w trakcie snu oczekiwać odpowiedzi.
   Niestety lub stety przed spaniem zamiast medytować zacząłem słuchać afirmacji.
   Teraz gdy zamierzam do niej wrócić bardzo ciężko osiągnąć mi taki stan jak kiedyś.
    
   Może medytacja wieczorem,afirmacja rano?
   Chyba to jedyne słuszne wyjście z tej sytuacji do tego odcięcie się od portali społecznościowych na 30min przed snem,rano zamiast FB, IG itp afirmacja. 
   Najważniejsza jest cierpliwość wcześniej czy później musi się udać wprowadzić w stan pełnego odcięcia.
    
   Polecam wszystkim dla realizacji ziemskich celów afirmacje,lecz dla duchowych medytację i pochłonięcie się "JA".
   Jeśli macie jakieś rady uwagi to piszcie jestem otwarty na wiedzę.
  • By Artem
   Jestem w trakcie czytania Potęgi Podświadomości Murphy'ego i tam autor wielokrotnie namawia mnie do afirmacji. Chciałem więc Was zapytać czy to naprawdę działa, takie wmawianie sobie czegoś? Czy jest to skuteczne gdy sami sobie jakieś słowa mówimy? 
   Pierwszy raz z "afirmacjami" się spotkałem już w domu i były to raczej negatywne afirmacje tylko, że one pochodziły z zewnątrz. Od rodziców, potem w szkole. "Jesteś beznadziejny, jesteś łajzą, jesteś płaczkiem" itp. itd. I wiem, że one były skuteczne.
   Jeśli one działają to jak jest je najlepiej robić? Jakie są Wasze sposoby? Jak je tworzyć? Nie uważacie, że to takie manipulowanie sobą (tylko pytam ) ? Macie jakieś pozytywne doświadczenia z używania afirmacji? Jak sobie radzić z lękami? Wmawiać sobie: że ja to się nie boję?
   Rozumiem, że jak sobie będę mówił np 3 razy dziennie, że jestem atrakcyjny dla kobiet, to taki będę? Albo coś w stylu: "Atrakcyjne kobiety same do mnie zagadują i chcą się ze mną bzykać"?   Życie byłoby wtedy bardzo proste ;D Rynek PUA miałby wyraźną konkurencję
   Podczas lektury Potęgi podświadomości przypomniał mi się sposób zapisywania swoich celów, o którym wspomniał Jim Carrey:
   Samemu zrobiłem coś takiego, że zapisałem sobie, że do tego i tego dnia, zrobię to i to. No i tak nawiązując do książki Murphy'ego to jest działanie na podświadomość, która sama zaczyna pracować na ten cel. Zaczynamy poznawać jakieś osoby, które są z owym celem związane, albo przyciągamy jakieś informacje i wiedzę potrzebną do osiągnięcia tegoż celu. Bardzo mnie też ciekawi czy i Wam udało się coś takiego osiągnąć? Podpisać taką umowę z samym sobą i ją wypełnić.
    
   Trzecia kwestia to chciałbym Was o sposoby medytowania podpytać. Przeglądałem już forum w tej sprawie, może jeszcze ktoś miałby coś fajnego do powiedzenia?  Np. jak oddychać, czy coś sobie wyobrażać, czy przy muzyce relaksacyjnej czy bez, czy kwiat lotosu czy na leżąco? O plusach medytowania nie musicie pisać bo się ich już sporo naczytałem
  • By Tyran
   Witam braci samców,
   Mam takie pytanie otóż od jakiegoś czasu trenuję afirmację, lustro. I od czego czasu faktycznie jestem bardziej spokojny uśmiechnięty ale zauważyłem coś dziwnego jak idę spać i skupiam się na swoim oddechu to czuję np. jak by mi serce szybciej pracowało. Może po prostu wcześniej nie byłem tego w stanie wyczuć, może ktoś tak miał jakieś opinie ?
   Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.