Skocz do zawartości

Durex wycofuje ze sprzedaży kilka serii swoich prezerwatyw. Kontrola jakości wykazała, że nie spełniają one norm dotyczących trwałości.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Ważny komunikat panowie !!! 

 

Decyzja dotyczy nielateksowych prezerwatyw Durex Real Feel wyprodukowanych w tym roku. Jak pisze producent na swojej stronie internetowej „nie przeszły one testów weryfikujących okres ich trwałości”.

Wycofane ze sprzedaży zostały trzy serie produktów:

  • Durex Real Feel, prezerwatywy 3 szt. Nr serii:1000415328. Data ważności: 12-2020,
  • Durex Real Feel, prezerwatywy, 3 szt. Nr serii:1000422259. Data ważności: 01-2021,
  • Durex Real Feel, prezerwatywy 10 szt. Nr serii:1000438054. Data ważności: 01-2021.

Informacja o numerze serii oraz okresie trwałości znajdują się na spodzie opakowania oraz na folii, w którą są zapakowane pojedyncze prezerwatywy.

 

 

Swoją drogą, co za hipokryzja: Producent zapewnia, że osoby, które używały prezerwatyw z wyżej wymienionych serii, są bezpieczne, ale prosi o zwrot pozostałych sztuk, bo jak pisze na swojej stronie internetowej „właściwości [prezerwatyw] mogą się zmienić”.  

i

„nie przeszły one testów weryfikujących okres ich trwałości” :huh:

 

 

 

Zródło:https://www.ofeminin.pl/milosc/seks/durex-wycofuje-czesc-prezerwatyw-ze-sprzedazy-nie-przeszly-testow-trwalosci/q4hwrz3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Still napisał:

Swoją drogą, co za hipokryzja: Producent zapewnia, że osoby, które używały prezerwatyw z wyżej wymienionych serii, są bezpieczne, ale prosi o zwrot pozostałych sztuk

Eee myślę (z nadzieją) że i tak mają duże współczynniki bezpieczeństwa ale i tak, nomen omen, dmuchają na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Imbryk napisał:

Eee myślę (z nadzieją) że i tak mają duże współczynniki bezpieczeństwa ale i tak, nomen omen, dmuchają na zimne.

Powiem ci kiedyś używałem tz "cienkich" prezerwatyw. Pierwszy sex z moja ex zakończył się tym, że prezerwatywa pękła a w zasadzie została w środku w damie a na małym same wieczko :wacko: 

Od tamtej pory tylko używam extra safe ! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ElChico napisał:

W razie wpadki z tego powodu wytoczyłbym im proces o odszkodowanie obejmujące równowartość alimentów i zadośćuczynienie za straty moralne. Pewnie sprawa medialna by była hehe

Coś mi świta w pamięci taka sprawa, ale nie pamiętam jak się zakończyła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.