Skocz do zawartości

"To coś" do potęgi minus pierwszej


Rekomendowane odpowiedzi

Był kiedyś temat o "tym czymś". To coś co ma kobieta lub mężczyzna co powoduje zainteresowanie u płci przeciwnej. Nie wiadomo co to jest ale wiadomo, że można mieć "to coś.

 

A czy można nie mieć tego czegoś? Raczej tak. A czy można mieć odwrotność tego czegoś czyli "to coś" co powoduje, że płeć przeciwna omija nas szerokim łukiem? Facet dobrze ubrany, mądry, nie za brzydki a kobiety go nie widzą. Może ma "to coś"^-1.

 

Co wy na to?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Gr4nt napisał:

Facet dobrze ubrany, mądry, nie za brzydki a kobiety go nie widzą. Może ma "to coś"^-1.

 

Oczywiście. Jest to facet, który robi wszystko, aby przypodobać się kobiecie i biega za nią jak tresowany piesek. Możesz wyglądać jak milion dolców, ale mając miękkie serce i dupę, zawsze będziesz ofiarą. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Anty coś" to anyt zestaw tego czym jest "te coś"

My mężczyźni już dawno zrozumieliśmy czym jest "te coś" i gdy zrozumiesz czym jest "te coś" to będziesz miał kobiet od licha i trochę ale przed realizacją zanim "przejawisz te coś" trochę minie w każdym bądź razie później będziesz musiał uważać bo większość kobiet będzie się do Ciebie lepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looks, money and status - to tak w skrócie.
To "coś" to jest wygląd(dobre geny) oraz status(dominujące zachowanie w towarzystwie, dominująca mowa ciała etc.).
Kobieta wyczuwa siłę, która w pradawnych czasach świadczyła o prosperującej przyszłości z samcem.
Niestety dziś z tą siłą bywa różnie ;) 
 

9 minut temu, Fit Daria napisał:

Zdarzało się, że facet działał odpychająco na mnie, a trudno mi określić dlaczego.

Moja ciocia w pracy miała podobnie.
Był to człowiek, który powodował u niej obrzydzenie, sama nei wiedziała dlaczego.
Opowiadała, że był taki miły, uczynny, cichy, spokojny.
Że taka trochę pipa z niego :) 

Widzisz kobiety mają wbudowany mechanizm "selekcyjny" i gdyby kobietom puściły hamulce, to wysuwam taką hipotezę, że mogłyby więzić słabych mężczyzn gdzieś obozie pracy za to, że są po prostu słabi :) 
Kto wie, może tych brzydkich z wadami genetycznymi by nawet gazowały?
Tak pół żartem pół serio ;) 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 Goście zarywający do każdej kobiety, opowiadający obrzydliwe dowcipy, przeklinający co drugie słowo też działają odpychająco i tu doskonale wiem dlaczego. A trudno nazwać takiego nieśmiałym czy słabym. Tylko po prostu obrzydliwym. 

 

Z tamtymi sądzę, że było podobnie. Że to kwestia chemii. I w " tym czymś" i w tego braku. Tylko raz pozytywnej ( przyciągającej), a raz negatywnej ( odpychającej) 

9 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Widzisz kobiety mają wbudowany mechanizm "selekcyjny" i gdyby kobietom puściły hamulce, to wysuwam taką hipotezę, że mogłyby więzić słabych mężczyzn gdzieś obozie pracy za to, że są po prostu słabi :) 

Ja nie chce myśleć co, by mężczyźni robili z kobietami, gdyby im prawo na to pozwoliło... W sumie to się często nad tym zastanawiam, ale nie są to przyjemne rozważania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fit Daria napisał:

Ja nie chce myśleć co, by mężczyźni robili z kobietami, gdyby im prawo na to pozwoliło... W sumie to się często nad tym zastanawiam, ale nie są to przyjemne rozważania. 

Ja myślę, że same miłe rzeczy.

: )

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777

Dla mnie właśnie najgorsze jest to, że ja z natury jestem jakby dżentelmenem i kolesiem, który był miły.

Nie dla tego by się przypodobać ale właśnie dla mnie to oznaczało zdobycia cywilizacyjne oznaczające nie jako wyższą kulturę.

Zabawne, że kobiety zawsze to odczytywały jako słabość - prymitywy :D 

Później idą do bad bojsów a koniec końców kończą z miłym gościem jak ja.

Skurwysyństwo lvl max :) we wykonaniu kobiet ale cóż taki świat, takie zasady.

 

Ale te czasy już minęły.

Nima baby!

Teraz to kurde gryźć ziemię tak jak tego pragniecie:D Chciałyście wyruchać Freda to Fred teraz wyrucha was :D 

 

@Ragnar1777

Bardzo ciekawa koncepcja z tym paleniem w piecach "słabych"

Tylko kobiety nie widzą przyszłościowo, że ten słaby może stanąć na szczycie hierarchii i na pstryknięcie palcem kazać robić nie miłe rzeczy swoim podwładnym alfom. 

 

Pozdrawiam.

 

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

Goście zarywający do każdej kobiety, opowiadający obrzydliwe dowcipy, przeklinający co drugie słowo też działają odpychająco i tu doskonale wiem dlaczego. A trudno nazwać takiego nieśmiałym czy słabym. Tylko po prostu obrzydliwym. 

I dlatego 95% kobiet leci na takich facetów.

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

Ja nie chce myśleć co, by mężczyźni robili z kobietami, gdyby im prawo na to pozwoliło... W sumie to się często nad tym zastanawiam, ale nie są to przyjemne rozważania. 

My najwyżej siłą byśmy brali do kopulacji natomiast kobiety mają naturę bardziej okrutniejszą, mniej wybaczającą słabości - więc możliwe iż faktycznie by była utylizacja.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Fit Daria napisał:

Ja nie chce myśleć co, by mężczyźni robili z kobietami, gdyby im prawo na to pozwoliło... W sumie to się często nad tym zastanawiam, ale nie są to przyjemne rozważania. 

To często masz seksualne fantazje co by robili w czasie bezprawia, tak? :D

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa

Hehehe dobry koment :P

W zasadzie bez prawie jest w islamie na kobietach stosowane, więc widzimy co się dzieje czyli:

Seks na zlecenie, masturbacja, dystrybucja i gwałty, obcinanie łechtaczek.

Czytałem iż istniały społeczeństwa matriarchalne ale nigdy się nie zastanawiałem co by kobiety zrobiły kiedy by było bez prawie i miały by pełną władzę nad facetami.

Jednak tak jak @Ragnar1777 pisał, obstawiam eliminacje fizyczną "dla dobra samic"

Nie od razu by to weszło ale stopniowo.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Masza napisał:

Osobiście "to coś" zwykle czuję jak jakiś mężczyzna wydaje mi się niedostępny, także świetnie mi to wróży na moje dalsze życie uczuciowe ?

@Masza

A co jeśli trafi się np ktoś taki jak ja, na którego mało co działa i który już kilka razy odrzucał kobiety które same podrywały, chociaż z wyglądu były rewelacyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Masza napisał:

@Patton pytasz się mnie, czy bym uznała, że masz "to coś"? 

@Masza

Chodziło raczej o to że pytałem tak bardziej ogolnie, a co do związków to nie jestem do nich stworzony. A tak z innej beczki to niby mam 26 lat ale mam już nawyki jak stary kawaler i wątpię żebym dał radę je zmienić.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gr4nt napisał:

Facet dobrze ubrany, mądry, nie za brzydki a kobiety go nie widzą. Może ma "to coś"^-1.

Indyferentyzm, gnoza i dyskredytacja. Ale niech wypowie się sam artysta:

https://www.youtube.com/watch?v=lm_qrPIceDE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr4nt "To coś" do potęgi minus pierwszej to wciąż "to coś" tylko małe ;). Chciałeś powiedzieć to coś pomnożone przez -1 ;)

Jeśli wygląd jest dograny, ciuch to musi to być aura - sposób poruszania się, twoja wewnętrzna energia, uśmiech i co ważne - spojrzenia - długie i wiercące.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

@Ragnar1777

Bardzo ciekawa koncepcja z tym paleniem w piecach "słabych"

Tylko kobiety nie widzą przyszłościowo, że ten słaby może stanąć na szczycie hierarchii i na pstryknięcie palcem kazać robić nie miłe rzeczy swoim podwładnym alfom. 

W Sparcie nie musiały gazować ktoś je wyręczał, ciekawe kto to był? Oh tak! Okrutne, męskie, szowinistyczne, świnie prawda @Fit Daria ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.