Jump to content

Recommended Posts

48 minut temu, Lalka napisał:

Przed frittata z pomidorami i rukolą np albo to samo z szynką lub z kurczakiem gotowanym, a po litr kefiru. 😅

Tą fritattę z dodatkami (warzywa, mięso) lepiej zjeść po wysiłku niż przed, kefir po wysiłku jest jak najbardziej OK.

https://www.pzpn.pl/public/system/files/articles/2860/915-Dieta i suplementacja w piłce nożnej_dr Jakub Czaja - wersja dla PZPN [tryb zgodności].pdf

Odpal tylko slajdy nr 14, 15 i 22, reszta jest dla Ciebie nie istotna, 

I tak jak jest napisane w 22 slajdzie do węglowodanów złożonych (makarony, ryż, kasze, ziemniaki) dodawać białko pochodzenia zwierzęcego lub ew. białko roślinne z roślin strączkowych w posiłku po treningu. No i oprócz jedzenia pić dużo czystej wody mineralnej.

Litr kefiru po wysiłku dużo, lepiej wypić jedną szklankę kefiru i do tego zjeść posiłek bardziej urozmaicony.

Edited by Nico
  • Thanks 1
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A Panie to biegają?   Ja zaczęłam, szybki marsz na jakąś siłownię plenerową tam coś poćwiczę, jakieś kółka pokręcę wokół jezior potem przerzucam się na inną siłownię plenerową. A z 3h mi to

Gratulacje. Tylko... przetrenujesz się. Jeśli dotąd nie wykonywałaś tak intensywnych ćwiczeń (3 godziny to bardzo intensywny trening - nawet dla sportowca) to organizm powie Ci "STOP" wkrótce.

@ntech Nie będę Ci się tłumaczyć. Miałam przerwę półtoraroczną może większą, zaczęłam od nowa to chyba na plus, ale co tam dojebię jej bo przecież gówno mnie to interesuje, że kobieta była 42tyg w cią

38 minutes ago, Lalka said:

Wejdę tu i się dopierdole bo dziwne, że jeszcze nikt jej nie dojebał i nie rozjebał tematu.

Lalka tak jak piszesz, szok, dramat z tymi odpowiedziami 🥴

Żeby odpowiedź miała jakiś w ogóle sens/pożytek trzeba się do takowej przygotować, odrobić to minimum pracy domowej - dziewczyna urodziła dziecko. Dla mężczyzn jesteśmy jakimś monolitem. I to chłop ojciec dzieciom po dwóch małżeństwach. Ładny przykład daje.

Edited by Colemanka
  • Like 2

@Lalka Olej go.  Nie ma nic piękniejszego, niż walka z własną słabością. To jest, jak to mówią po staropolsku never ending story. Życzę powodzenia i wytrwałości.

• Thanks 1
23 godziny temu, Stefan Batory napisał:

@Lalka Olej go.  Nie ma nic piękniejszego, niż walka z własną słabością. 

Gdyby walczyła... A to jest sztandarowy zestaw usprawiedliwiający.

Kiedyś laska którą pukałem na początku chcąc zrobić wrażenie chwaliła się jak to chodzi na siłkę albo biega. Gdy zaproponowałem żebyśmy pobiegali razem zawsze było  śpiąca/zmęczona/przed okresem/po okresie/zła karma.

Kłamią jak bure suki. 

W dniu 13.03.2021 o 18:01, Colemanka napisał:

Lalka tak jak piszesz, szok, dramat z tymi odpowiedziami 🥴

Ło jezu. Dramat, nie wierzą nam, podważają nasze wymówki i zadają trudne pytania.

Podpowiem -> tam są drzwi z napisem "onet".

Adios desperatki,

Edited by ntech

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.