Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, bassfreak napisał:

Jedno jest pewne - kobiety patrzą na wzrost a faceci na rozmiar biustu.

Prawda Przecież mało kiedy można spotkać pary, w których to kobieta jest wyższa od faceta. Takie związki przytrafiają się sporadycznie. Zdecydowanie częściej widzi się pary w jakich to jednak mężczyzna jest wyższy od swojej kobiety.

Tymbardziej już kilka znajomych mówiło mi, że nie zaakceptowałyby tego gdyby to byłby większe od faceta w sensie wzrostu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bassfreak napisał:

Jedno jest pewne - kobiety patrzą na wzrost a faceci na rozmiar biustu.

Może nie wypowiadaj się za ogół, co? Jeden lubi jak mu cyganie grają, a drugi jak mu buty śmierdzą... Ja np nie mam jakiś kryteriów co do wyglądu, lubię jak babka ma fajną energię i temperament. Rozmiar jej piersi i wzrost nie eliminuje jej z automatu. Raz mi się podoba cycata o urodzie latynoski a raz jakis szczupły krasnal, a najczęściej obie w jednym momencie. 

Edytowane przez prod1gybmx
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bassfreak napisał:

kobiety patrzą na wzrost a faceci na rozmiar biustu.

Ale kobiety zawsze mogą założyć push up. 

Więc nie widać na pierwszy rzut oka. 

A poza tym są operacje plastyczne.  

Więc (mówiąc tak między nami), kobiety mają lepiej. 

 

 

7 minut temu, prod1gybmx napisał:

np nie mam jakiś kryteriów co do wyglądu, lubię jak babka ma fajną energię i temperament.

Jezu, jak ja chciałabym tak myśleć. 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i penisa też powiększyć się nie da :D To znaczy da, ale jest to: ryzykowne i krótkotrwałe. 

Push-up widać z daleka. Implanty, jeżeli to silikon też. 

15 godzin temu, _oliv2407 napisał:

  Widzę, że tu się wyprawia istny cyrk. Jakby któraś kobieta założyła temat o tym czy miseczka x dla kobiety to za mało, to byłby jeszcze większy cyrk.

Temat założony przez trolla. Op nie pojawił się w odpowiedziach ani razu.

 

@bassfreak

Ja bym się nie pytał kobiet co preferują na chłodno, bo poznawanie się to w końcu emocje, w której nie ma check-listy z punktem wzrost. Prawda jest taka, że dla ONS itp liczy się inny rozmiar. :P A jak panna chce iść na balety, to chce "pasującego do szpilek".  Już pisałem, że miałem zainteresowanie od paru wyższych lasek. Ba, były w związkach z wyższymi ode mnie facetami. Może to bardziej kwestia braku obycia z niższymi facetami/ wyższymi kobietami, a ludzie lęk przed nowych odbierają jako nieatrakcyjny przelewając to odczucie na drugą stronę? Myślę, że to prawdopodobne wytłumaczenie.

 

P.S. Widzicie, Saszka z zakolami jakieś 170 wyrwał ładną Katerinę. Więc my nie damy? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że nie. Jeszcze 50-100 lat temu w Polsce przeciętny mężczyzna miał 170 cm wzrostu, a kobieta nie więcej niż 160 cm. Człowiek mający wzrost powyżej tej normy był uważany za "olbrzyma". Takie myślenie jest dla mnie oznaką kompleksów i niedojrzałości emocjonalnej. Normalny człowiek nie przejmuje się takimi rzeczami. Ponadto jak przychodzi co do czego to kobieta nie patrzy na takie rzeczy, jeśli facet czymś jej imponuje. Przykład? Moi pradziadkowie (rodzice mojego śp. Dziadka, Ojca mojej Matki) - mój pradziadek miał 165 cm wzrostu, a prababcia była od niego wyższa o dobre kilka centymetrów, a jednak imponował jej charakterem, zaradnością i siłą fizyczną (był kowalem i jak to się dzisiaj mówi "miał siłę w łapie", tym bardziej niebezpieczną dla potencjalnych chojraków, że był mańkutem, co po nim odziedziczyłem), że przeżyli razem ponad pół wieku i doczekali się 4 dzieci.  ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, prod1gybmx napisał:

@bernevek Ta parka wygląda jakby kobita wykorzystywała przewagę wzrostu i na**pie**ala go regularnie. ? Zobacz ten wyraz twarzy, jest przeszczęśliwy... Jeśli miarą sukcesu jest dla was wejście w związek z kobietą, to możecie wyglądać potem tak jak ten delikwent. ?

Typek generalnie nie wygląda na szczęśliwego na zdjęciach. Ale Ukraińcy tak mają. Nawet jak poznawałem ich w PL - zimne twarze, pozbawione emocji. 

Ile ona jest wyższa od niego? 3 - 5 cm? Żadna przewaga ?

 

@NimfaWodna To ja dopiero jestem cudakiem jako oburęczny.

Edytowane przez bernevek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniek92

Leworęczność stanowi dla mózgu wysiłek większy od praworęczności, dlatego też pozytywnie wpływa na jego sprawność. Według badań przeprowadzonych przez dra Alana Searlemana z St. Lawrence University, osoby leworęczne dysponują bogatszym słownictwem. Leworęczni często przez długi czas w dzieciństwie używają prawej ręki, nierzadko również pozostają oburęczni, dzięki czemu obie półkule ich mózgu są stymulowane w podobnym stopniu. W efekcie efektywność mózgu rośnie.

7 minut temu, bernevek napisał:

@NimfaWodna To ja dopiero jestem cudakiem jako oburęczny.

Oburęczność wynika  tylko i wyłącznie z tego, że w dzieciństwie przestawiali Cię z lewej ręki na prawą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, NimfaWodna napisał:

@Maniek92

Leworęczność stanowi dla mózgu wysiłek większy od praworęczności, dlatego też pozytywnie wpływa na jego sprawność. Według badań przeprowadzonych przez dra Alana Searlemana z St. Lawrence University, osoby leworęczne dysponują bogatszym słownictwem. Leworęczni często przez długi czas w dzieciństwie używają prawej ręki, nierzadko również pozostają oburęczni, dzięki czemu obie półkule ich mózgu są stymulowane w podobnym stopniu. W efekcie efektywność mózgu rośnie.

Oburęczność wynika  tylko i wyłącznie z tego, że w dzieciństwie przestawiali Cię z lewej ręki na prawą :)

NimfaWodna@ wiem o tym i znam te badania, bo sam jestem mańkutem od urodzenia, nawet moje nazwisko na to poniekąd wskazuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prod1gybmx napisał:

Ta parka wygląda jakby kobita wykorzystywała przewagę wzrostu i na**pie**ala go regularnie. ?

Dokładnie kolego, tak to właśnie wygląda - tragikomicznie. Jak to dobrze, że mam 190 cm i wyższe od siebie widuję tylko na meczach kobiecego basketu. Co nie zmienia faktu, że czuję się nieswojo stojąc koło takiej żyrafy ?  Gdybym miał te 176 cm celowałbym w niskie/średnio wysokie kobietki, max do 165 cm.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, NimfaWodna napisał:

I teoretycznie spotkać leworęczną osobę jest ciężko bo stanowią mały procent. A każdy facet z którym się spotykałam był leworęczny :) co nie stanowiło przyczyny rozstań.

Nie jest tak ciężko, na świecie w zależności od populacji jest to nawet 10-20 % populacji, w Polsce ok. 5-7 %. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, NimfaWodna napisał:

Domyślam się, że chcial byś zobaczyć ☺

Domyślam się @NimfaWodna, że nie ja jeden :P 

W dniu 7.04.2020 o 20:33, Florence napisał:

przez tamtą grafikę przez chwilę poczułam się jak facet 179... :P

Jak Ci bardzo brakuje tego jednego centymetra, możesz podziałać z ćwiczeniami rozciągającymi @Florence, żeby się wydłużyć ;) 

Godzinę temu, NimfaWodna napisał:

To ja trafiam na te 5-7%. Nie dziwne?

Moim zdaniem czysty przypadek ;) 

 

Edytowane przez DanielS
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

176 jest ok. Popatrzcie na tych Linda, Kondrat, De Niro, Stallone, Statham i wielu innych mają podobny wzrost. Chodzi tylko o to zeby być twardym i silnym, nie śmiać się za często jak pajac. Jak widać pewność siebie i lekką agresję od kogoś kto ma 175-178 to jest całkiem spoko. Mike Tyson - 178cm a wiadomo jakie miał powodzenie, nie chodzi o wzrost tylko o sukces w sumie portfel.

Edytowane przez Adrianoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, prod1gybmx napisał:

@bernevek Wygląda jak ofiara przemocy albo jak ciężkie stadium depresji. Emocjonalnie powściągliwi są raczej mieszkańcy skandynawi. Ten jest raczej dojechany przeż życie...

Poznałbyś trochę Rusów (generalnie wschodnich Słowian), to byś się przekonał po dłuższym z nimi przebywaniu, że są to ludzie bardzo zamknięci w sobie, nieufni i chłodni, i to w wielu przypadkach o wiele bardziej niż słynni pod tym względem Wikingowie, których część "Ruskich" jest w końcu genetycznie i historycznie ich potomkami, a tym samym emocjonalnie i mentalnie (Waregów itp). 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah też sobie pomyślałem, że ta Rosjanka jak się wkurwi to Saszce najebe :D

 

Godzinę temu, Adrianoob napisał:

Chodzi tylko o to zeby być twardym i silnym, nie śmiać się za często jak pajac. Jak widać pewność siebie i lekką agresję od kogoś kto ma 175-178 to jest całkiem spoko.

Racja, tylko żeby nie popaść w skrajność typu bycie mega bucem albo mega miłym albo śmiesznym.

Skrajności nie są ogólnie pożądane w większości kwestii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.