Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, bernevek napisał:

Ładne, kształtne piersi u Polek to rzadkość :D

Co prawda zapewne ogladam mniej piersi od przeciętnego faceta ale nie zauważyłam by polki miały jakieś paskudne. Sama mam fajne ale nie napisze jakie bo zara będzie że atencjuszka ?

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bassfreak napisał:

Włosy ciemne prawie czarne długie i gęste jak smoła, oczy jasne brązowe  i ciemniejsza karnacja normalnie miała urodę jak latina :D

Szczęściarz i tyle :D Szkoda, że wam nie wyszło. 

12 minut temu, NimfaWodna napisał:

Co prawda zapewne ogladam mniej piersi od przeciętnego faceta ale nie zauważyłam by polki miały jakieś paskudne. Sama mam fajne ale nie napisze jakie bo zara będzie że atencjuszka ?

Zauważyłem, że Polki mają mniejsze niż np. Greczynki. Tam ciężko nie spotkać kobiety z biustem. 

Może nie paskudne (tego nie napisałem!), ale małe. Lub nawet brak. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bernevek napisał:

Zauważyłem, że Polki mają mniejsze niż np. Greczynki. Tam ciężko nie spotkać kobiety z biustem. 

Może nie paskudne (tego nie napisałem!), ale małe. Lub nawet brak. 

Kwestia diety i przeważającego typu figury? Południowe kobiety ogólnie są większe i jakoś inaczej im się ten tłuszcz rozkłada, u wielu w bardzo fajny, apetyczny wręcz sposób. Choć też sporo znanych mi polskich babek 18-22 ma porządne piersi, takie godne pozazdroszczenia. Niestety w przypadku chudnięcia cycki są tym co ucieka najprędzej i to chyba główny powód:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Hatmehit napisał:

Kwestia diety i przeważającego typu figury? Południowe kobiety ogólnie są większe i jakoś inaczej im się ten tłuszcz rozkłada, u wielu w bardzo fajny, apetyczny wręcz sposób. Choć też sporo znanych mi polskich babek 18-22 ma porządne piersi, takie godne pozazdroszczenia. Niestety w przypadku chudnięcia cycki są tym co ucieka najprędzej i to chyba główny powód:( 

Genetyka i fenotyp , zobacz na latynoski i ich figury to są chodzące inkubatory rozrodcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, leto napisał:

Dobra, już przestańcie p*lić o cyckach, macie tu dane, poczytać i shup: https://www.worlddata.info/average-breastsize.php (tak, te dane wyglądają jak by były zupełnie z dupy, podobnie jak Wasze rozważania, czy Greczynki, czy Polki mają większe).

Jadę do Stanów xD

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł!

 

Żebyście nie musieli się wszyscy produkować w tym wątku, zróbmy sobie w google docsach takiego spreadsheeta, każdy wpisze swój nick i, w zależności od płci, wzrost, długość, średnicę i ile wyciska na ławce lub wzrost, rozmiar miseczki i BMI.

 

wy3rT9N.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.