Skocz do zawartości

Karta sim - na co wydać zalegające pieniądze?


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy temat jest w odpowiednim dziale, więc jeśli nie jest, to proszę o przeniesienie.

 

Sprawa jest taka że chcę się pozbyć pieniędzy z karty sim na której mam 943 zł i 53 grosze, no ale nie mam pomysłu jak. Także wszystkie pomysły będą mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj kontaktu z kimś kto jest zaangażowany w politykę i będzie uczestniczył w kampanii jakiegoś kandydata do sejmu w najbliższych wyborach.

 

Oni kupują masę kart bo wolontariusze podkręcają niezależne wyniki różnych gazet ;). Zwykle jest specjalna osoba wyznaczona do tego, żongluje cały dzień telefonami i kartami sim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Still napisał:

Oddaj mi ;) 

 

@Still

Jeśli masz numer z Orange i do tego na kartę, to ewentualnie mógłbym w zamian za coś przesłać trochę kasy ?

 

2 minuty temu, trop napisał:

Ale jakim cudem @Pattontyle Ci się uzbierało na karcie? 

 

@trop

W sumie to mój drugi numer który mam już od kilku lat. No i kiedyś w mojej okolicy ta sieć działała w miarę dobrze, ale od czasu wprowadzenia lte w tej sieci, którego w mojej miejscowości a nawet gminie i tak nie ma to już w ogóle jest porażka. Zasięg bardzo się pogorszył, internet mobilny to właściwie jest padliną, i jeśli już działa to tak prawie że wcale, zasięg 3g jest tylko na początku miejscowości, a w całej reszcie która jest położona niżej, to w budynkach nie ma już nawet zasięgu 2g, a w reszcie gminy to też jest tylko 2g. Także chcę pozbyć się kasy, i zlikwidować numer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Johny_B napisał:

Gdzieś w necie, szło wykupić bony do Tesco, oczywiście ze sporą stratą.

Dobry pomysł, tylko że w pobliskim mieście zlikwidowali Tesco, a następne jest dobre kilkanaście kilometrów dalej.

 

6 minut temu, m4t napisał:

Może kupisz sobie konto premium i będziesz oglądał filmy i seriale, coś w tym stylu.

Pomyślę o tym, tylko że aktualnie nie mam aż tyle czasu.

 

2 minuty temu, Tomko napisał:

jakieś płyty zajebiste do auta. 

Aktualnie jestem w trakcie robienia prawka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Można zmienić numer telefonu u operatora. W Orange to koszt bodajże 4zł w ofercie prepaid.

Następie wystaw kartę sim na portalu aukcyjnym.

Idealnie gdybyś trafił jeszcze na jakiś przyjemniejszy dla oka numer to możesz podbić cenę, powyżej kwoty uzbieranej na koncie.

 

Pamiętaj o przerejestrowaniu numeru, a na pewno sporządzeniu umowy sprzedaży-kupna w formie pisemnej.

 

Pozdrawiam,

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, goryl napisał:

Ja bym przeniósł numer do play i wybrał taryfę odNOWA.

Chodziło mi o to żeby pozbyć się tej kasy, a jako że u mnie w plusie od stycznia bardzo spadły prędkości internetu, to chcę zamiast tej karty z Orange, kupić kartę z Play do internetu na kartę. Tym bardziej że jakiś czas temu w mojej miejscowości dołożyli na maszcie plusa swój sprzęt, i dużo lepszą radiolinie, i dodatkowo jakieś 3 km dalej jest następny maszt, że o drugim na terenie gminy nie wspomnę to z zasięgiem nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orange jest usługa przelew SMS:

https://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4004889665,title,Przelew-SMS,article.html

 

Można przesłać maksymalnie 50 zł miesięcznie, 5 zł dziennie. Raz w miesiącu wystawiasz aukcję na allegro czy gdzieś tam za 40 - 45 zł, polegającą na zrobieniu kupującemu 10 przelewów dzień po dniu po 5 zł.

Do odzyskania około 80% środków, ale nie wiem czy chciałoby Ci się w to bawić przez półtora roku.

 

Albo sprzedaż numeru od razu za jakąś kwotę, z przepisaniem go na kupującego - kasa od razu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RealLife napisał:

Idź do Play i zapytaj czy przeniosą ci numer razem z kasą.

To tak można przenieść od innego operatora numer z oferty na kartę do innego i też na kartę? Bo kasy to wiem że nie można.

 

4 minuty temu, RealLife napisał:

Jeśli tak to będziesz miał na opłaty abonamentowe przez prawie 3 lata.

Nie chcę na abonament.

 

1 minutę temu, Edwin napisał:

ale nie wiem czy chciałoby Ci się w to bawić przez półtora roku.

No raczej nie.

 

1 minutę temu, Edwin napisał:

Albo sprzedaż numeru od razu za jakąś kwotę, z przepisaniem go na kupującego - kasa od razu.

Wolałbym tę kasę na coś wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.