Skocz do zawartości

NIe chciałam zostać u faceta na noc od razu, więc on zaczął traktować mnie oficjalnie


Rekomendowane odpowiedzi

A to będzie dopiero nasze drugie spotkanie, więc nie chciałam iść z nim do łózka tak od razu. Jednak, tak jak radzili mi niektórzy w poprzednich tematach np. @Tomko- flirtowałam z nim, a' propo masażu np., sam to oczywiście podchwycił mówił, że chętnie by mnie wymasował, ale zależy które miejsca bym wybrała, a ja na to że zdałabym się na niego jakie wybierze i takie tam rozmowy z podtekstem.

Ale i tak, choć mamy się spotkać jutro, stał się ostatnio bardziej oficjalny dla mnie ( choć nadal dzwoni codziennie), nie mowi juz do mnie zdrobnieniami, nie proponuje żebym u niego została, rozmawia jak z koleżanką trochę ? 

Szczerze, to aż troche odechciało mi się tego spotkania jutro z tego wszystkiego. Jest taki od jakiś 2 dni, więc może za wcześnie żeby coś powiedzieć, ale zaczęłam się martwić jak to jutrzejsze spotkanie będzie wyglądało....

Dobra, może zaraz znów ktoś napisze, że to dziecinne pytanie, ale trudno, nie dbam o to. To waszym zdaniem świadczy, że stracil mną zainteresowanie, pomimo, że dzwoni codzienie, ze stał się taki bardziej oficjalny w rozmowie?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saori To już jest nudne. Poczekaj do jutra, bo szkoda naszego czasu, serio. Zobaczysz jak poszło, napiszesz, pogadamy. Ode mnie rady - ładnie się przygotuj na spotkanie, jakaś fajna bielizna, weź sobie gumkę w razie czego, dobry nastrój. Pierwsze spotkania zawsze są obarczone dużym stresem - deal with it. Powodzenia, będzie fajnie!

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomko napisał:

@Saori To już jest nudne. Poczekaj do jutra, bo szkoda naszego czasu, serio. Zobaczysz jak poszło, napiszesz, pogadamy. Ode mnie rady - ładnie się przygotuj na spotkanie, jakaś fajna bielizna, weź sobie gumkę w razie czego, dobry nastrój. Pierwsze spotkania zawsze są obarczone dużym stresem - deal with it. Powodzenia, będzie fajnie!

To już będzie drugie spotkanie, ale pierwsze było  dość krótkie na kawę - choć proponował nocleg u niego ;)

Na wszelki wypadek przygotuję ładną bieliznę, ale trochę się zaniepokoiłam, ze może zmienił do mnie nastawienie... Choć kilka razy flirtowaliśmy z podtekstami, więc w sumie to zainteresowanie mu też okazałam, nie mowiąc już o tym, że nie tylko on dzwoni, ale ostatnio na zmianę się kontaktujemy ze sobą, wiec nie jestem jakas bierna...

6 minut temu, Tomko napisał:

 Powodzenia, będzie fajnie!

No mam taką nadzieję ;)

Co do gumek, to sądzę, że on sam mógł o nich pomyślęc, bo powiedział poprzednim razem,że posprzątał nawet mieszkanie na mój przyjazd ale też przygotuje na wszelki wypadek.

Ciekawe, czy znowu zaprosi mnie do siebie...

Może dzisiaj był zmęczony, bo sam tak powiedział... Z drugiej strony jak dzwonił dzisiaj rano, to był troche bardziej rozmowny, ale generalnie stał się jakby troche mniej wylewny, pomimo, że dzwoni codziennie, albo prawie codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saori gdzie było 1 spotkanie??? Nie doczytałem, sorry.

 

5 minut temu, Saori napisał:

trochę się zaniepokoiłam, ze może zmienił do mnie nastawienie...

I tu się sprawdza teoria, komu mniej zależy ten wygrywa w relacjach....

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Still napisał:

@Saori gdzie było 1 spotkanie???

 

W kawiarni, mieliśmy w planie wyjść gdzieś wieczorem, ale obojgu nam się pokrzyżowały plany troche tego dnia i skończyło się na kawie, choć zaproszał mnie żebym została u niego na dłużej, w sensie z noclegiem, ale na pierwszym spotkaniu to trochę za szybko dla mnie... On kilka razy proponował spotkanie u niego i mówił " to nie bój się mnie tak", ale powiedziałam mu, że na pierwszym spotkaniu to za szybko, choć kiedyś myślę, że zostanę, więc tez tym dałam mu jakąś nadzieję. Powiedziałam nawet, że chciałabym zostać, ale to dla mnie za wcześnie narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będziesz ukrywała zamiary dopóki sam z tym nie wyskoczy? Ciekawe podejście. Czemu po prostu nie możesz ułatwić wszystkiego i podejść do niego szczerze z zamiarem który masz, a nie wchodzić w typowe kobiece gierki z shittestami itd? 

 

Uwielbiam to. "Nie jest taki jak chce" a powiedziałaś mu? "Nie, niech się domyśli"@Saori

Edytowane przez vand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Still napisał:

 

I tu się sprawdza teoria, komu mniej zależy ten wygrywa w relacjach....

Czyli myslisz, że mało mu zalezy? Ale z drugiej strony kontaktuje się częściej niż przed tym pierwszym spotkaniem

3 minuty temu, vand napisał:

Czyli będziesz ukrywała zamiary dopóki sam z tym nie wyskoczy? Ciekawe podejście. Czemu po prostu nie możesz ułatwić wszystkiego i podejść do niego szczerze z zamiarem który masz, a nie wchodzić w typowe kobiece gierki z shittestami itd?

To nie są shittesty. Ale juz mu okazałam to poprzez flirt  z podstekstem itd. No i to, że też do niego dzwonię, a nie biernie czekam. Myślę, że to wystarczający komunikat, po prostu  z tego co nieraz słyszałam niektórzy faceci źle podchodzą do lasek, które otwarcie same proponują im seks... Czułabym się z tym dziwnie, że źle sobie o mnie pomyśli. Szczególnie, że dałam mu już pewne sygnały, że nie traktuję go jako tylko kolegę.

 Z drugiej strony zastanawiam się, czy on mnie tak nie traktuje w jakby pewnym odwecie, że nie zgodziłam się kilka razy żeby u niego zanocować... No ale na pierwszym spotkaniu to dla mnie troche za wcześnie było i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saori może to bardziej nieśmiały facet, jak czegoś chcesz to to bierz, a nie czekaj na to, że zrozumie może mało zrozumiałe dla niego sygnały. 

 

Czemu po prostu nie zrobisz tego co chcesz? Bo nie wypada? Nie rozumiem.

 

Skoro pierwszy raz Ty odrzuciłaś, to teraz wykonaj krok, piłka jest po Twojej stronie.

Edytowane przez vand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vand napisał:

@Saori może to bardziej nieśmiały facet, jak czegoś chcesz to to bierz, a nie czekaj na to, że zrozumie może mało zrozumiałe dla niego sygnały. 

 

Czemu po prostu nie zrobisz tego co chcesz? Bo nie wypada? Nie rozumiem.

Nie tyle, że nie wypada, ale tak jak pisałam, słyszałam, że faceci różnie do tego podchodzą jak dziewczyna otwarcie coś proponuje.. 

Ale flirtowaliśmy dośc odważnie bo ja powiedziałam, że byłam na siłowni i bolą mnie miesnie, wiec przydałby mi sie jakiś masaż, na co on, że chetnie by mnie wymasował i już sobie to wyobraża, tylko zalezy od miejsc jakich bym chviała, a ja na to, że zdałabym się na niego, ale tez bym go chętnie wymasowała, na co on, że no to przekonamy się jak nam się podoba.

Więc to raczej były oczywiste sugestie z obu stron, tak mi się wydaje. 

Tak mi się wydaje, że może być troche nieśmiały, ale z drugiej strony ja też nie należę do najśmielszych dziewczyn i wolę uwodzic tak bardziej delikatnie, jakimś flirtem. A przynajmniej na poczatku.

No i był też drugi flirt, kiedy dzwoniłam do niego i powiedziałam, że dzwonię, choć nie chcę go za bardzo rozproszyć przed snem ( bo kiedyś mówił, że po moim głosie nie będzie mógł zasnąć), na co on, że teraz mu będzie ciężko spać bo sobie będzie wyobrażał rozne rzeczy.

Także jakiś flirt też miedzy nami był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Jesteście Debest, 40 min, prawie strona. No naprawdę jestem pełen podziwu.

Nawet temat, tematu zapomniałem, sprawdziłem tylko czas i frekwencję.?

 

   Jest dobrze, rycerskość w narodzie polskim nie ginie!?

 

  Co do tytułu, że nie będę zostawać na noc. Intrygujący niczym w Harleqinie, zapewnia widownie i emocje.

Zajebiści jesteście bracia w swej bezinteresownej pomocy, jak niewiasta woła o pomoc i radę.?

Muszę was poinformować że jestem taki sam, jak już Was zjebałem, to w te pędy biegnę czytać wypociny  @Saori.

Będą emocje jak sądzę, w razie co to się odniosę.

 

Pozdro.

 

  • Like 10
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Saori napisał:

A myślicie, ze jakiego powodu jakby zmienił nastawienie? Myśli, ze mnie nie pociaga bo nie zgodziłam się na nocleg czy może sam nie jest pewien czy chce czegoś wiecej po przemysleniu?

Możesz to jakoś rozrysować? Gubię się i nie ogarniam a tak bardzo chciałbym móc Ci pomóc ? 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Możesz to jakoś rozrysować? Gubię się i nie ogarniam a tak bardzo chciałbym móc Ci pomóc ? 

Wyczuwam lekką ironię, ale skoro chcesz pomóc to ok, rozrysuję ;)

Po prostu gość proponował mi nocleg u niego kilka razy, choc mało się znamy i bylismy na pierwszej randce. Ja się nie zgodziłam bo uznałam, że to za wcześnie.

I teraz on, choć mamy spotkac się juz jutro, od niedawna stał się bardziej oficjalny w rozmowach niz był wcześniej, nie zdrabnia mojego imienia, nie pisze "słodkich snów" na dobranoc, tylko rozmawia trochę jak z koleżanką. Choć niby nadal dzwoni codziennie. Rozumiem, że nie musi mi słodzić w każdej rozmowie, ale tak jest od jakiegos tygodnia, więc zaczeło mnie to zastanawiać.

Prościej nie mogłam napisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupka boli, bo facet przestał przelewać atencję.

Przepraszam zreformuję się:
Facet przelewa cały czas atencje(dzwoni codziennie), ale nie zdrabnia imienia!
Och! 
Tragedia ? 

A jak on zdrabnia twoje imię to Ty też nazywasz go jakoś po swojemu?
Może uznał, że nie lubisz tego albo, że nie jesteś nim aż tak bardzo zainteresowana, więc facet niweluje inwestycje - takie zabezpieczenie.
W końcu z tego co mówisz to nie jesteś otwarta, sex odrzuciłaś(tu akurat bardzo dobrze) i facet ma zagwozdkę w głowie o co Ci chodzi.
Bo skąd on ma wiedzieć co TY tam rozmyślasz w główce na jego temat?

Może być też tak, że przez swoją niedostępność i cnotliwość zbudowałaś w jego oczach wysoką wartość i...
Może boi się, że przez zbytnie słodzenie, wylizywanie rowa do czysta się nim szybko znudzisz.
Więc robi ci lekki pull.

Scenariuszy może być kilka, my Ci nie powiemy co facet ma dokładnie w głowie.
Być może wszystko naraz - to jest natłok myśli.

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie troche sie zdystansował bo wasza znajomość wolno się rozwija i nie chodzi tu tylko o seks, ale tak ogólnie. Być może wcześniej był podekscytowany bardziej, a teraz przyjął postawę bardziej wyczekującą, aczkowiek nie sądzę żeby już to przekreślił, to spotkanie co będzie teraz będzie wydaje mi się decydujące, no a póżniej każde kolejne, kiedy bedziecie sie bliżej poznawać.

Ale to będzie równie ważne jak pierwsza randka., tak mi się wydaje, bo zadecyduje czy wytworzy się jakaś większa chemia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na NIe chciałam zostać u faceta na noc od razu, więc on zaczął traktować mnie oficjalnie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.